Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

:klobuk: :klobuk: Pred tým, ako sme to v závere ustáli, ten block od Abbyho :slintac: Obetavec. Mrázek zase sharp, viac snáď doobeda :)
Kuwa výpadek netu v noci :oops: :cry:
Já na chat nešel, čuměl sem na film a pak dál zvolna pokračoval. Díky tomu sem teď totál nevyspaný a jdu na hon. Ještěže prší a je zima.

Zápas ok, LA bez bodu asi trochu nespokojení, co si budem. Výkon je lepší, ale stále si myslím, že máme podstatně na víc. Nechápu, proč nastoupil Smith místo Kindla, patrně jde o výběrové řízení na přestup, jinak nevím. Hodně se mi vzadu líbí Marčenko, po takovém mrzutém úvodu se zas dostává na úroveň, kterou sem u něj postřehl už vloni. Nyq by si měl nabrousit puky, on taky potřebuje milion šancí na jeden gól. Green dobře, gól v podstatě šmrdlák, ale spíš jde o to, že ví, kdy najet a vypomoct, dřív to uměl dobře Kroner tohle, vystihnout ten okamžik, kdy zaskočí zírající obránce. Jo a ten závěr no cement jako...
V noci StL, jsem na ten zápas poměrně zvědavý, podstatnější než body bude nenechat se rozsápat a hrát konzistentně.
Mimoriadne potešujúci fakt :good:

Přílohy

Kings hrali vcera vyborne, to je zkuseny tym, ktery vi co hraje..ale poslednich 8 minut zapasu jsme je uz defakto k nicemu nepustili a nakonec vyhrali. Mimochodem - Kings - 6 obrancu a celkem 13 strel a kazdy obrance vystrelil. Detroit - 6 obrancu a celkem 3 strely pricemz pouze Green a DeKe..ostatni 0 ostrel. Ale vyhra se pocita :) Druhy utok tezko hodnotit, protoze Kings byli proste lepsi.
Ninety91one píše:Mimochodem - Kings - 6 obrancu a celkem 13 strel a kazdy obrance vystrelil. Detroit - 6 obrancu a celkem 3 strely pricemz pouze Green a DeKe..ostatni 0 ostrel.
Ohraná písnička. Pokud jim to Blash nebude valit do hlavy a oni nebudou dělat to co mají, tak to lepší nebude.
Nic méně můžeme být rádi za Larkina a fakt, že jsme ho neposlali na farmu. Kde by jsme bez něj byli :verysad:
Teemu !!!!!!



:cool: :poklona: :slintac:
Johan LTIR na neurčito, patrně definitivní konec.

A GR tři výhry v řadě.
Ferraro je na waiveri...neviem ci ste to postrehli :)
Cathy píše:Ferraro je na waiveri...neviem ci ste to postrehli :)
Prý je už váš.
Hm, pockam na potvrdenie tejto info...
PK píše:
Cathy píše:Ferraro je na waiveri...neviem ci ste to postrehli :)
Prý je už váš.
skvela zprava. Je treba se zacit zbavovat techto střev a jeste lepsi, ze se k ruinam do Bostonu :)
Já teda spokojený nejsem. Nechápu proč nešel na waiver Andersson. Ferraro nebyl špatný do čtverky, navíc ještě poměrně mladý, mohl se zlepšovat. Andy se nehodí ani do té čtverky.
Pro mě je to taky trochu překvapení, že se nešlo cestou waivnutí Andyho, který je fakt navíc. Holland patrně trpí k Andymu nějakou náklonností, jinak nevím. Ferraro do čtverky nebyl vysloveně špatný, nicméně tak jako tak by se rval max o místo na hs a na farmě je lidu dost, takže nějaká ztráta to taky není. Jeho místo v klidu případně zastane Callahan.
Jirik19 píše:Nechápu proč nešel na waiver Andersson. Ferraro nebyl špatný do čtverky, navíc ještě poměrně mladý, mohl se zlepšovat.
Taky si říkám, že Ferraro mi vadil nejméně.
Parádní víkend u rudých křídel. Výkonnost a celkově hra šla nahoru. V obranné třetině minimum chaosu a nedorozumění, takže neztrácíme zbytečně puky a založení útoku je taky ok. V St. Louis to chvílema vypadalo, že hrají domácí b2b. Brankáři super. Obrana kvalitní, počet střel sice nízký, ale pokud naši útočníci budou prokazovat svoje schopnosti, tak jako nyní, tak by to klapat mohlo. Ericsson je nakonec úplně jiný hráč, když je mimo top pair a hraje teď fakt dobře. Green začíná naplňovat představy o jeho přínosu. První lajna se prosazuje pravidelně a kombinace rychlosti, kreativity a síly zatím funguje. V té druhé už se rozehrál Datsyuk, Richards ukazuje výrazné zlepšení a Pulkkinen pomalu získává na sebevědomí a jistotě, herně je úplně jinde, než zkraje sezóny a střelecky věřím, že to ještě poladí (těch zblokovaných střel a nepřesností tam je ještě dost, ale dnes v OT :klobuk: ). Třetí lajna se dostává pomalu, ale jistě z rohů k brance soupeře, když Sheahan dělá rozruch v předbrankovým prostoru, tak se tam otvírá prostor pro nahrávku nebo střelu a následné dorážky. Grindeři super, ta rychlost Helma hodně pomáhá při vytahování těch puků, takže se nedostávají moc pod tlak, naopak bych se nedivil kdyby v příštích zápasech nějaký ten gól přidali. Menší negativa jsou akorát v přesilovce, kde je to zatím trochu na náhodu a trochu horší krytí soupeřových obránců, dostávají dost prostoru, ale je to dáno do určité míry naším kvalitním backcheckingem. Farma se taky rozjíždí. Sledujete to někdo víc? Prý má Mantha dobrou sezónu, akorát to nešlo, co se týče produktivity, takže by to nemusel být bust. Jurčo se uvedl parádně a Athanasiau si to po návratu bude chtít asi přivlastnit :box: Na Ferrara není teď ani výhledově místo, je určitě lepší, než Andy, ale co už...LGRW
Viděli jste dresy pro venkovní zápas s Avs? Za mě pochvalné mručení. https://twitter.com/DetroitRedWings/sta ... 6599133184" onclick="window.open(this.href);return false;
Na lgrw sem si všiml debaty ohledně poklesu hodnoty Millera. Já si toho všiml hned zkraje, že to není TEN Miller jako 3-4 roky zpátky, nicméně taky nutno říct, že celé lajně neprospělo šachování s posty. S Glendem tvoří stále velmi spolehlivou pk dvojici, podle mě by stálo zato ho ještě na další rok podepsat a zbytečně s jeho postem neexperimentovat.
PK píše:Viděli jste dresy pro venkovní zápas s Avs? Za mě pochvalné mručení. https://twitter.com/DetroitRedWings/sta ... 6599133184" onclick="window.open(this.href);return false;
me se teda nelibi vubec. To je jak nejaky AHL/KHL dres. Colorado se mi libi vice :)
Jn, je to totál retro, vlastně první dresy Cougars (sami asi věděli, proč to nevtipné D nahradili nápisem)
JKL píše:Na lgrw sem si všiml debaty ohledně poklesu hodnoty Millera. Já si toho všiml hned zkraje, že to není TEN Miller jako 3-4 roky zpátky, nicméně taky nutno říct, že celé lajně neprospělo šachování s posty. S Glendem tvoří stále velmi spolehlivou pk dvojici, podle mě by stálo zato ho ještě na další rok podepsat a zbytečně s jeho postem neexperimentovat.
jinak teda. Na lgw jsem uz davno prestal chodit, pouze dalsi misto nenavisti jako devilpage.cz. Miller jeste loni zachranoval spoustu situaci a golu a prijde mi i celkem logicke, ze pri zmene trenera tak nejak upadl. A jak sam pises, to neustale cachovani mu asi nesedi. Ale celkove mam Millera rad .. i kdyby to sral pri 5x5, tak v oslabeni je k nezaplaceni. Navic - Miller, Glendy a Shea jsou defakto jedini utocnici, kteri u nas blokuji strely :)


EDIT: DeKeyser hit in face with deflected puck. Goes to the room. :hroza:
Jo, lgw je obtížné číst, půlka lidí mi tam přijde jako pátá kolona z Bostonu, Toronta, Colorada a jiných podobně přívětivých lokací...a prý že my tu jsme negativní, heh.

Dneska ´zápas pravdy´, z posledních deseti zápasů snad 1-7-2, je na čase tohle zlomit a nastolit novou éru(jako mezi koncem roku 92 až koncem 97, kdy to bylo devětkrát za plné body za sebou), navíc by se hodilo bodovat za dva, abychom se furt nemotali kolem 8-12 místa, na to se fakt blbě dívá. O zápase rozhodne podle mě brankář, takže doufám Mrázek in, přijde mi prostě na takhle těžké zápasy spolehlivější. Z posledních čtyř zápasů doma s nima = 3x 2:3(ot, so, reg) a jednou 2:1, klidně dám kilo na remízu (2:2, Krejčí gól).

lgRW!
Ninety91one píše:pouze dalsi misto nenavisti jako devilpage.cz.
:?: :?:

Ale inak hovoríš, že patríme do rovnakej futbalovej rodiny ano?
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO