Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Bullit píše:Nosek do Detroitu? :giggle:
kristeboze, nestras ! odkud mas toto info?
Sme close, má size, sezónu mal vydarenú, ale vôbec neviem, o akého hráča ide, keďže českú ligu veľmi nesledujem. Niekto, kto pozeráva zápasy Pardubíc ? :D
Sme close, má size, sezónu mal vydarenú, ale vôbec neviem, o akého hráča ide, keďže českú ligu veľmi nesledujem. Niekto, kto pozeráva zápasy Pardubíc ? :D
Vůbec nevím o koho jde :neviem:
aha, to je ten mlady...stejne skonci v KHL nakonec:))

https://www.youtube.com/watch?v=hnha0cUF3FY" onclick="window.open(this.href);return false;
Podpis, ktorý môže vyústiť k tradičnému low-risk high-reward. Nič sa ním nedá pokaziť, na farme sa vyhrá do sýtosti.
dost bylo sladkych a peknych slov, ten trouba uz resi i Clearyho, nedavno Q a ted tenhle zebrak. Hollande ty si neskutecnej VUL


The team also has been in talks with forward Cleary; despite a subpar and injury-plagued season, the Wings will be good to the word they gave to Cleary last fall when he left behind money and terms with Philadelphia to sign for one year and $1.75 million with Detroit. At the time, there was a verbal agreement the Wings would take care of Cleary past 2013-14. The most likely scenario has Cleary agreeing to a two-way contract that would enable the Wings to put him in the minors if he does not succeed in challenging for a job at training camp."


uplne to vidim, prvni utok - Zett - Dats - Cleary ! yeah :-D
Už to beru tak, že ho podepíšou. Tam musí být něco jiného než hokej, to mi nikdo nevymluví.
Ja měl Hollanda vždycky za špičkového GM, ale poslední par let je to trochu slabota :neviem: ale treba to přijde jen mě :-D přijde mi že přešlapuje uz nějakou dobu na místě... Cleary uz neni tim Clearym co býval, raději bych dal příležitost mladým. Ale tak asi je to Hollandův oblíbenec.
Prvý tím nespraví, ale tento krok absolútne nechápem. Za to, že odmietol Philu kvôli tomu, že sme mu minulý rok ponúkli kontrakt :roll: Dostane two-way na rok, pošlú ho do GR a potom usúdi, že to nemá zmysel, tak skončí s hokejom. Ale ja si myslím, že to sám Cleary nemal siliť keď vidí, že mladíci ho prehrali a presedel polovicu ročníka na tribúne.
Before Red Wing fans go ballistic, it's not as bad as you might think.

Apparently, there was a verbal agreement between the Wings would take care of Cleary past 2013-14, given the fact he passed up a three-year deal with the Philadelphia Flyers in order to stay in Detroit (which was his preference). Nevertheless, it appears that if Cleary is brought back, it would be on a two-way contract, enabling the Wings to send him to Grand Rapids if he doesn't win a job in training camp.

This sounds very similar to the situation four years ago when Kirk Maltby signed a two-year deal in the summer in the hopes of making the squad out of training camp. He played well during the pre-season, but not well enough to earn a spot amongst a deep forward group in Detroit and decided not to join Grand Rapids, moving into the pro scouting department.
Cleary už ee .....to snad není možné :bee: :sok: Hollande běž do důchody. :x
Thunder píše:Ja měl Hollanda vždycky za špičkového GM, ale poslední par let je to trochu slabota :neviem: ale treba to přijde jen mě :-D přijde mi že přešlapuje uz nějakou dobu na místě... Cleary uz neni tim Clearym co býval, raději bych dal příležitost mladým. Ale tak asi je to Hollandův oblíbenec.
On by "špičkový" v době před zavedením stropu.A v době,kdy do toho Illitch sypal slušné prachy.Jinak je to velmi slabý GM.Doufám,že je to jeho poslední rok v naší organizaci.

Ten chlápek dělá průser za průserem a stále mu to prochází.Jeho posledních "20 podpisů" jsou tragédie.A letos v létě to jen potvrdí.Buď nepřivede nikoho a podepíše staré známé(Cleary,Quincey,apod.) a vymluví se,že máme mladé nebo sežene opět předraženou "posilu" z trhu,kterou přeplatí konkurenci(výkonost nebude absolutně odpovídat platu),popř. udělá nějakou výbornou výměnu ve stylu Legwand,kdy přijde o všechny drafty a prospekty.

On na to prostě nemá.
Detroit se chystá nabídnout novou smlouvu brankáři Jonasi Gustavssonovi, který se v létě stane nechráněným volným hráčem. Obě strany v těchto dnech řeší především dobu trvání kontraktu - švédský gólman má zájem o dvouletý, Wings preferují roční smlouvu. Případná dohoda sníží šance Petra Mrázka na stálý post u prvního týmu Rudých křídel.

A Mrázi zase ostrouhá :bitka3:
Však Mrázek je na Detroit ještě moc mladý :giggle:

Pacient Holland chce,aby Mrázek chytal pravidelně v AHL.Být Mrázkem,tak požádám o výměnu.
Jojo, vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby usiloval o trejd. Ať se Holland s Gusem třeba plácají po zadku.

Bohužel, nabírá to dost mizerné obrátky, Q/Cleary/Gus. Ale vždyť sem to čekal. Vlastně ještě trochu horší, než jsem čekal (skrz Clearyho, o kterém vůbec nemůže být řeč).
Jirik19 píše:Však Mrázek je na Detroit ještě moc mladý :giggle:

Pacient Holland chce,aby Mrázek chytal pravidelně v AHL.Být Mrázkem,tak požádám o výměnu.
a ja bych mu to i pral, koneckoncu, sam Mrazek to v nekolika rozhovorech naznacil. Uz nechce hrat na farme a pokud by nemel misto, chce hrat jinde. Holland je uplne mimo clovek :thumbsdown:
Uff, Cleary je moj najoblubenejsi hrac v NHL. Za to, ze odmietol tie tri roky vo Philly. Co by sme s nim teraz robili s perspektivou, ze tam bude este dva roky?
Jinak kdyžtak Mrázka bych hned bral. U nás by měl jasnou dvojku a pokud by chytal jako těch pár zápasů letos za vás, tak +30 utkání by si letos určitě u nás zachytal. :jj:
JKL píše:Jojo, vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby usiloval o trejd. Ať se Holland s Gusem třeba plácají po zadku.

Bohužel, nabírá to dost mizerné obrátky, Q/Cleary/Gus. Ale vždyť sem to čekal. Vlastně ještě trochu horší, než jsem čekal (skrz Clearyho, o kterém vůbec nemůže být řeč).
To je snad sen toto. Ten člověk žije ve středověku nebo co ? :bitka3: Mrázek požádá o trejd a zůstane nám chybující Howard a porcelán Gus. Clearyho ani nezmiňuju. Já to bral, že to je hotová věc "děkujeme / odejděte". Podepiš ještě Berta a na střídačku posaď vedle Clearyho Sammyho a ja půjdu fandit raději Horní Dolní.
Holland je zralý na pěst. :bac:
To je snad sen toto. Ten člověk žije ve středověku nebo co ? :bitka3: Mrázek požádá o trejd a zůstane nám chybující Howard a porcelán Gus. Clearyho ani nezmiňuju. Já to bral, že to je hotová věc "děkujeme / odejděte. Podepiš ještě Berta a na střídačku posaď vedle Clearyho Sammyho a ja půjdu fandit raději Horní Dolní.
Holland je zralý na pěst.


:-D stale zapominate, ze je jeste volny Leino a Kopecky to ma taky nahnute. Holly (od priste pouze trouba) patrne nevi, co driv :-D
:-D stale zapominate, ze je jeste volny Leino a Kopecky to ma taky nahnute. Holly (od priste pouze trouba) patrne nevi, co driv :-D
Jasně potřebujeme defenzivního útočníka (Kopča) a snipera (Leino) do první lajny místo Abdula. Mne už nic nepřekvapí. Holland FOREVER :oslava: :frajer2:
Edit: Pardon Holland / Trouba.
Žiadny hráč nie je viac ako tím a už vôbec nie nejaký 22-ročný faganisko z Čiech. On nie je spokojný a ON by mal podľa vás požiadať o výmenu. Však nech požiada, kto mu v tom bráni ?

Nervozitu ohľadom Clearyho chápem, aj mne je z toho nedobre, ako hovorím, Clearymu nikto nekázal odmietať Philu v momente, keď sme sa ozvali v septembri '13 a Danny počúvol svoje srdce. Dúfam, že to dopadne tak, ako s Kirkom Maltbym po TC v 2010, kedy namiesto hrania v Grand Rapids radšej ukončil kariéru.

Clearymu by som dal miesto vo front office
popř. udělá nějakou výbornou výměnu ve stylu Legwand,kdy přijde o všechny drafty a prospekty.
:eek2: Sám neveríš, že Holland by bol schopný niečoho takéhoto.
Jasně, že ON by měl požádat o trejd, ale ber to trochu z nadhledu - x let tam drtí farmu, nečeká než na NHL a teď je v situaci, kdy je jasné, že nejeden tým by ho jako dvojku bral a on prostě bude další rok sedět na farmě jen proto, že se podepíše Gus (nic proti němu, ale dobře víme, k čemu ten hráč je). Já si říkám, ?proč? tahle organizace funguje TAK dobře, že má na farmě takové prospecty, když podepíšou smlouvu s hráči, jejichž přínos je tak rozporuplný. Jako beru, že ´tenhle tým (hra) není pro mladý´, ale tohle fungovalo dobře v době, kdy byl rozpočet Wings druhý nejvyšší v lize a nejvyšší kvalita přišla na lusknutí prsty. Teď to tak není a ten kompromis nějak nenacházím. A že se tu spekuluje o znovupodepsání Clearyho a Kajla, to mi teda klid nepřidává. Nedává to logiku, protože poslední sezona nedávala logiku. Ale co já vím, fandím jim jen 20 let, pasivně, u týmu nejsem, jsou v tom jistě i jiné věci a koneckonců co je mi po tom. Ale kredit trošku opadá.
No je to celé na hlavu.Po loňské sezóně jsem si říkal,že se KONEČNĚ poučí a nepotřebné starce už podepisovat nebude....ale bum, Keny is back.Zpráva ohledně Clearyho vypadá jako hodně špatný vtip.Do toho Gus,možná tragéd Quincey.Tak co si o tom myslet?Opět budeme přešlapovat na místě a celou sezónu budeme vyhlížet tu další,že už se konečně věci pohnou?Kolikátou už?
Ten člověk se nezmění.Slabá práce,špatná rozhodnutí,tragické podpisy.Bohužel nejslabší článek naší organizace.Jediní,kdo mu stíhají sekundovat,jsou snad jen naši fyzioterapeuti.

Keny za posledních cca.5 let dokázal,že už na to nemá.Tým rok od roku klesá dolů a on jen přihlíží.Jediné,co nás všechny "těší" je,že se s odřenýma ušima udělá PO a protáhne se tak série.Co na tom,že tam pak pohoříme.
Co může Holland v létě udělat?Má dvě varianty,buď podepíše někoho z volných hráčů(bavíme se o obráncích),ale tam prakticky není z čeho vybírat a pokud už někoho budeme brát,tak to bude bolet(viz.Niskanen) a nebo to bude bek za zenitem(viz.poslední Kenyho podpisy-Commodore,White,Colaiacovo = tedy nulový přínos).Takže se logicky nabízí druhá varianta a tou je trejd.Ale to on prostě neumí a navíc se toho bojí jako čert kříže.Za posledních x let měnil snad jen třikrát a bylo z toho fiasko.Získáme slabého hráče za vysokou volbu draftu(popř.prospekta).Paradoxní je,že při pokusech o získání opravdu kvalitního hráče se Keny vždy vymluví na jeho vysokou cenu(draft+prospekty).U Quinceyho nebo Legyho mu to nevadilo :hroza:
Navíc ty výměny proběhly vždy během deadline.V létě si nepamatuju,že by někoho měnil.Snad naposled Hašek za Kozlova?Ale to už je pravěk.
Ještě má možnost se na všechno klasicky vysrat.Však on už si to nějak zdůvodní.

Poslední opravdu dobrá letní výměna,která nám byla k užitku,se datuje k roku 2001.Poslední dobrý podpis byl pak Hossa a to byl r.2008.To myslím hovoří za vše.Tak co od něj letos čekat?

(aspoň,že se pakují Bert se Samym.Hned 5 mega volných za darmožrouty)
Koukam asi svyho gm fakt moc nemusite co ? :) I kdyz treba u Clearyho je to fakt nepochopitelny ja uz tenkrat kdyz jsme mu meli nabidnout smlouvu nechapal jako proc ? A k cemu by nam byl ale nastesti to odmitnul coz mel Holmgren jediny stesti jinak bych ho fakt proklinal tezce.

Pred 10 lety okolo roku 2000-2004 byl Detroit fakt nejvic racionalni managment a mel skvele skauty a drafty, ted se to zacalo trosku horsit asi je cas na vymenu strazi.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS