Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

No tak zapomeňme na negativitu a přivítejme ho zpět v sestavě a podle všeho i v první přesilovkové pětce společně s Greenem.
Taky je ale potřeba popřát Mrázkovi, aby měl sakra dobrý večer :)
Jets sem koukal dva zápasy, hrajou kulové, mohli bychom je dát.

Live nedám, zítra reprízu.lgrw!
:-D takže co říct. Opět vynechaná třetí třetina. Ale tak nám tady zase může někdo psát,na co si vlastně stěžujeme :-D
Rosťa píše::-D takže co říct. Opět vynechaná třetí třetina. Ale tak nám tady zase může někdo psát,na co si vlastně stěžujeme :-D
kdyz si z tabulky odmazes prvni tri, tak jsme ctvrti a to je vyborne. Jinak Mrazek ty goly doslova pritahuje :D
čím viac Tatár začína bodovať, tým viac gólov dostávame..náhoda? nemyslím si..
JKL píše:Jets sem koukal dva zápasy, hrajou kulové, mohli bychom je dát.
:giggle: staří dobří Dead Wings z minulé sezóny. No cemment. Nemám chuť si tady vylívat zlost nad tím blivajzem. :hroza:
Mrázek začíná být hodně špatný. :neviem: Příšte prosím Howieho. :eek2:
Po sérii 6 výher nabíráme sérii porážek. Momentálně 4 :sarcasm:
Začíná to jít systematicky do kopru. Když nás někdo vysloveně rozjede a rozpáře, tak jsem nasraný, ale v podstatě to dovedu ještě polknout, prostě nejsme žádný top a tak to je. Ale těhle posledních pár zápasů jak přes kopírák - držíme se jen nějakou část hry a potom jednoduše spadneme to tréninkového tempa. Matchup za matchupem prohráváme, není tam nic od čeho se odrazit, v podstatě to je tak, že ne že je soupeř apriori lepší, ale my prostě padnem hluboko, soupeři pak stačí třeba i průměrný výkon a stejně se nechytáme ... Útok nemá moc cenu komentovat, v podstatě se o něm dá mluvit už jen jako o bottom 12. Obrana bohužel ztrácí zápas od zápasu všechny parametry a sem poměrně dost zvědavý, kde je vlastně naše dno.

Takhle špatné Wings sem v životě neviděl, najít na tom nějaké pozitivum je opravdu těžké, snad mě napadá, že by to mohlo být ještě horší (např. kdybychom hráli celý zápas bez brankáře, či bez obránců). Mrázek nic moc, ano, třikrát zůstal v podstatě sám proti rozjetému válci, ale potřebujem, aby občas vytáhl něco navíc právě v takových okamžicích.

Je zbytečné pitvat hráče a sestavu, to je furt dokola. Nejhorší je, že si v podstatě přeju, abychom natáhli streak na nějakých 10-15L, protože jinak si kompetentní nevytáhnou hlavu z prdele.
..jo a ohledně Blashilla. Přijde mi víc než jasné, že je Hollandovou figurkou. Když někdy čtu jeho prohlášení a komenty, tak nabývám dojmu, že ne vždy plně říká to, co říct chce. Aktuálně se hodně citovaly jeho vzkazky na adresu AA, ze kterých jsem pochopil v podstatě toto: je to výborný hráč, může být elitní, občas to dokazuje ALE nemůžeme ho nechat hrát jako elitního hráče, protože tam ještě není. (ok, tak hrajem Abdula, Sheahana apod.). Když ho nechá hrát víc, tak ho zahrabe s obdobnými hráči v lajně a poté mu vyčítá, že nehraje přesně to, co od něj očekával (konkrétně proto proti Flyers v OT nebyl na ledě).

Druhým bodem je pojetí změn, které v sezoně předvádí. Několikrát točil lajny, ale naco je konkrétně změna, když se odehrává podle totožného scénáře? Proč musí být v každé lajně minimálně jedno nemehlo, i když je nad slunce jasné, že nic nepřidává? Jeho nahodilá práce s Helmem, Sheahanem a Abdulem mi už trhá žíly.

Třetí věc je ona obrana - vidí, že největší problém obrany je rychlost, přesnost a držení puku. Proto benchne Xo a Sproula na úkor hráčů, kteří přesně v těchto ohledech propadají na plné čáře.

Nemůžu si pomoct, ale to co dělá, je podle jedněch not, akorát v různém obale, a nemám pocit, že on je jejich autorem.
Beztak vás trénuje Zette s Kronerem, nevěřím že by Blashill kterej ty hráče z farmy zná místo nich nechával hrát Otty apod .... a nebo je prostě jenom přizdisráč, kterej je rád za šanci trénovat, ale nemá u Hollanda žádný slovo a to je taky špatně ..
Už som asi starý, unavený alebo až príliš znechutený. Kedysi by som bol po prehrách vytočený a smutný, teraz vôbec. Ani trošku nie som nahnevaný, práve naopak. Kiežby bolo tých prehier čo najviac, aby sa niečo začalo konečne diať. Aktuálne ani nemám chuť pozerať zápasy (nie je to kvôli prehrám, ale dlhodobému hernému prejavu a smerovaniu celej franchise, aby si ma niekto nepomýlil s fanúšikom úspechu, ktorý sa od tímu odvracia vtedy, keď sa mu nedarí).

:verysad: :plac:
Přesně tak,kdysi jsem každou prohru docela těžko nesl,ale teď jsem se smál. Bohužel,nemáme trenéra jako byl Scotty Bowman. Někdo kdo měl jméno. Blash je pro mě jen loutka. Čekal jsem nějaké změny,že dostanou hráčí z farmy víc prostoru a ono nic. Jsem z toho zklamaný,otrávený a nemám chuť už vstávat na přímé přenosy.
máte pravdu Detroit potrebuje vážnu zmenu.. ale koho ? :)
JKL píše:..jo a ohledně Blashilla. Přijde mi víc než jasné, že je Hollandovou figurkou.
Tak tohle bylo přesně to co jsem hodlal napsat. Lépe bych to neshrnul. Na druhou stranu ale vidět moje milované křídla, kterým fandím přes 20 let se šnůrou 10-15 proher, aby se ten slavný, velebený, všude opěvovaný GM chytil za rypák, resp. viz výše o vytažení hlavy z prdele to nevím jestli bych to dal. :verysad: :cry: :paperbag:
Tak otázka je taky jestli pouze něvymění jednu figurku za druhou, že?!
jste fanouskove na baterky, stale jsme v tabulce sedmi.
Ninety91one píše:jste fanouskove na baterky, stale jsme v tabulce sedmi.
Děkuji. Battery fan.
A to je to co Holly potřebuje. Jsme na pozicích, na kterých chtěl aby jsme se pohybovali a hotovo. :yahoo:
Creeper píše:Na druhou stranu ale vidět
Je to hnus tak napsat, ale už fakt nevím.. poslední tři roky se motáme ve slepé uličce komplet ztracení.

Do příští neděle máme 4 zápasy, Oilers, v Phile, doma s rybkama a pak v Montrealu. Bylo by super urvat 4 body, pokud ne, tak se k tomu 10L streaku už reálně přiblížíme.
JKL píše: Do příští neděle máme 4 zápasy, Oilers, v Phile, doma s rybkama a pak v Montrealu. Bylo by super urvat 4 body, pokud ne, tak se k tomu 10L streaku už reálně přiblížíme.
Olej nás přebruslí rychlostí. U Letců klasická tma. Kosatky hrají mega :ho*no: ale my ještě vetší a na Habs neumíme a ti se po té dnešní ostudě určitě zvednou. Takže 10 L streak :arrow:
Tak ono je stejně jasný, že dokud tam bude sedět jak žába na prameni dědek Kenn, tak je jedno, kdo to bude tak nějak trenovat. Jako taky bych tam radši místo dědka viděl třeba mladýho Fischera. On sice je bez zkušeností, ale horší by to stejně být už nemohlo.

Jinak zítra Olejaři, pro který to bude BB zápas. Takže čekam náš rybník korunovanej prohrou v OT. :jn:
rambo001 píše:. Takže čekam náš rybník korunovanej prohrou v OT. :jn:
Jak že bod jo :?: :rofl: :scare:
Oilers u nás mají poměrně dost mizernou bilanci. Na druhou stranu, kde za poslední roky nemají Oilers špatnou bilanci, že? :lol2:

Vyhráli u nás naposledy 3.12.2009
JKL píše:Oilers u nás mají poměrně dost mizernou bilanci. Na druhou stranu, kde za poslední roky nemají Oilers špatnou bilanci, že? :lol2:
Tak nějak. Jejich rychlost na ty naše padající sněhuláky (hlavně DeKe v tomto exceluje) bude platit. Otázka kdo do branky. Myslím si, že Mrázič je dole. :neviem: Statistiky je třeba bořit. My s Letci jsme na tom ještě hůře. :thumbsdown:
Takovej Tallon kterej uz vytvoril super zaklad pro 2 tymy by byl supr. :) ovsem myslim ze detroit si radsi necha nejlepsiho gm poslednich 20 let. :)
No novou krev bychom tam potřebovali jako sůl. Nějak se mi zdá, že se KH s těmi hráči moc zkamarádil a rád jim rozdá tučné kontrakty, i když si je nezaslouží. Fakt se závistí se koukám do Tampy za Yzermanem. Bohužel ale KH stačil vyrobit tolik debilních kontraktů, které budou Detroit srážet ještě několik sezon a nejsem si jistý, jestli by s tím případný nástupce mohl vůbec dokázat něco udělat. Vždyť my nemáme místo pod capem a přesto nemáme nikoho, koho bychom mohli vyměnit za opravdového beka do prvního páru...

Dneska po zápase jsem si poprvé začal přát, abychom začli prohrávat a směřovali k loterii. Nenávidím, když RedWings prohrávají, ale radši budu prohrávat s tím, že je to vesměs jedno a s mladými v sestavě, než prohrávat s OMG lajnou a Zetterbergem, který nesleze z ledu.
Rethon píše: OMG lajnou
Holly kauf století. O zcela zbytečný, nepochopitelný podpis. M tak bez toho by jsem se zcela jistě obešli. Jediné G za něco lehce stojí. :hroza:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS