Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Jen doplnění ještě k zápasu. Myslím si, že zápas jednoznačně ovlivnil zákrok Abbyho na Barkova (podle mě čisté, ale pochopitelně to muselo rozjitřit emoce, možná to bude mít přesah přes tento zápas, uvidíme dle zdravotního stavu Barkova). Od tohoto momentu začal být zápas hodně vyostřený, nervózní. Právě tomu připisuji tu podrážděnost Jardy a citelné zpřísnění posuzování zákroků od rozhodčích. Bylo nasnadě, že zápas budou rozhodovat special teams. Už jsem to zde jednou psal, přijde mi, že jsme letos silní ve hře 5 na 5. Umocňuje to naše současné složení lajn. AA neměl dnes ani 6 minut. Proto se musíme vyvarovat těch zákroků, obzvlášť když rozhodčí čekají na každý náznak faulu. Jako ten interference Kindla, když je přímo před rozhodčím, co očekával? To samé Ekblad, neunášel ten průběh, tak si to neodpustil. Dnes se prostě tyto zákroky pískají. Pro obránce je to vydatně stížená pozice, ale musí se s tím vyrovnat (těží z toho beci, kteří mají lepší obratnost, rychlost a čtění hry). No, ten Ericsson, co si budeme povídat. Motal se tam teda slušně a zakopl bych řekl o čáru, o sebe a o protihráče. :-D Taky důležitý moment, Florida přišla možná o největší šanci zápasu a naději na zvrat (ale nám zas nebyl uznán gól). Musím smeknout před Euro twins a alespoň prozatím přiznat můj omyl při hodnocení této lajny. Dnes opanovali led, Abby výborný support. Jinak na Ericssona jsem už zvyklý, ale co mě u něj nově vytáčí jsou ty vcelku jasné puky v oslabení, co má na hokejce a nevyhodí. Růst DeKeysera mě hodně těší. Má ještě velký potenciál. Pro mě osobně už teď náš jasný top pair obránce.

Tak jméno Big Buffa se holt hodně skloňovalo v souvislosti s trade deadline.

Ta nabídka prý Jardovi ležela na stole 2012, před příchodem z KHL. Phila nabídla víc a Detroit nedorovnal a stáhl nabídku.
Už sem psal v chatu, hit na Barkova zápas lehce znervózněl, rozhodčí vyhazoval kde by asi jinde nevyhazoval, ale nemyslím si, že to byl rozhodující okamžik zápasu, když si pustíš replay, tak vidíš, že se blíží půlka zápasu a poměr střel 15:5. Poté mimochodem Fla stáhla poměr střel někam na 21:15 nebo tak nějak. A do té doby hráli fakt tužku, vůbec k ničemu se nedostali, po první třetině měli prohrávat 0:2 a mohli by leda šoupat nohama. Je to teď už jedno, rozhodně, co by se dělo kdyby se něco nedělo, je v rovině hypotéz.
JKL píše:Už sem psal v chatu, hit na Barkova zápas lehce znervózněl, rozhodčí vyhazoval kde by asi jinde nevyhazoval, ale nemyslím si, že to byl rozhodující okamžik zápasu, když si pustíš replay, tak vidíš, že se blíží půlka zápasu a poměr střel 15:5. Poté mimochodem Fla stáhla poměr střel někam na 21:15 nebo tak nějak. A do té doby hráli fakt tužku, vůbec k ničemu se nedostali, po první třetině měli prohrávat 0:2 a mohli by leda šoupat nohama. Je to teď už jedno, rozhodně, co by se dělo kdyby se něco nedělo, je v rovině hypotéz.
Jj, souhlas. Já jsem ten zápas viděl. Trochu nepřesně a špatně jsem se vyjádřil. Tím rozhodl zápas, jsem nemyslel ve smyslu, že přispěl k tomu, že jsme vyhráli (i když neměli Barkova), ale myslel jsem to tak, že ten moment rozhodl o dalším průběhu na ledě a to dost zásadně a neoddiskutovatelně, zápas se po tom zákroku nesl v jiném duchu a to ve všech směrech.
Pasha píše: alebo Yandle (aj napriek faktu, že nehrá tak, ako tomu bolo v časoch arizonských).
Preco myslis?
BigPete1989 píše:Mimochodem, jak se ted da tipovat v KTL?
http://ktl.hokejforum.com/
Preco myslis?
U Yotes bol veľmi chválený, neviem, ako je to teraz, Rags sledujem len z highlightov, štatistiky má síce dobré, ale mohol by mi niekto priblížiť, ako hrá...Ale je to ten typ obrancu, ktorý viac vytvorí ako skazí a výborne podporuje ofenzívu, pre nás by bol jednoznačným upgradeom.
Jinak, tu pochválnou ódu (kterou si ten tým zaslouží za ten zápas), zakončím poslední nezmíněnou věcí:

"It's really crazy what adjusting the lineup will do for a team. They've looked completely different on offense ever since Jeff Blashill decided to mix it up, and with the return of Andreas Athanasiou."
CHlapci zhodnotili, nie je čo dodať, len sa vyjadrím k tomu hitu na Barkova. Čistý, absolútne čistý hit. Barkov odohral puk, díval sa do zeme, Abdelkader dohral súboj, hotovo, dovidenia. Dúfam, že nedostane žiadny dodatočný trest.
Záleží na posouzení, bylo to extrémně hraniční. Se stopkou nebudu mít problém, když seznají, že střetu mohl zamezit.
Pasha píše:
Preco myslis?
U Yotes bol veľmi chválený, neviem, ako je to teraz, Rags sledujem len z highlightov, štatistiky má síce dobré, ale mohol by mi niekto priblížiť, ako hrá...Ale je to ten typ obrancu, ktorý viac vytvorí ako skazí a výborne podporuje ofenzívu, pre nás by bol jednoznačným upgradeom.
Podla mna je takym istym hracom ako v Arizone, akurat hrava o par minut na zapas menej, co ale nie je chyba jeho hry.
Mezi Leafs a Sens se mění hráči, mj. Phaneuf. Kenny stále hledá nabíječku na telefon.
Abbyho hit se zkoumat nebude. http://nhl.nbcsports.com/2016/02/09/no- ... arkov-hit/" onclick="window.open(this.href);return false;
1. trade bez ponechania si jeho časti - možno tá najnáročnejšia možnosť. Vymeniť Jima nebude jednoduché, pretože má jednak veľký kontrakt a v lige hádam na prstoch jednej ruky nespočítam tímy, čo by mohli mať o neho záujem. (Flames? Asi nie, majú lacnejšieho Hillera, takže ak budú chcieť jednotku, tak ho re-signu) Buffalo ráta s Lehnerom ako jednotkou, Carolina zrejme pustí Warda a z Läcka spraví jednotku a získa nejakú dvojku, Edmonton si zaistil služby Talbota (aj keď tá zmluva nie je dobrá podľa mňa), Ottawa má Andersona ešte na 2 roky, v San Jose je jednotka Jones a tak to ostane. Proste nech sa pozerám akokoľvek, niet ho kam posunúť.

2. trade a ponechanie si časti platu - Tu by sa možno dalo niečo zriešiť, aj keď to bude tiež ťažké, rovnako jak v prvom prípade. Ako jednotku ho nevidím v žiadnom tíme, proste väčšina tímov je zabezpečená, možno ozaj v Caroline, kde by mohol súperiť s Lackom, inak veľa možností neexistuje.

3. trade za kontrakt hráča, ktorý je dlhodobo na IR - Nie sme tímom, ktorý by trápili financie, tých majú Ilitchovci na rozdávanie. Už tie zmluvy pre Quinceyho, Kindla, Ericssona o tom jasne hovoria. Z hlavy mi ale nenapadá nejaký "concussion player" v chudobnejšom tíme. Tento typ výmeny vidím ešte horšie ako trade niekam, kde by sme mohli dostať legitímnu protihodnotu.
---------------------------------------------------------------------

Nedělal bych z komára velblouda. Do zranění to byl výborný brankář, měl hrát i v all-star game. Takového by tehdy bralo za tu cenu hodne týmů. Měl tu smulu, že Mrázek se ukázkově chytil příležitosti. Porad je ale u Howarda velký potenciál, že jinde bude dobrou jedničkou. EDM by mohl pomoct. Rovněž BUF, OTW, CGY. V CAR nahradit Warda. Zajímavou konkurencí pro Flueryho by mohl být v PIT, podobně jako na sklonku kariéry Vokoun, ale tam by asi pozici jedničky jen tak nedostal, a když ano, bylo by to na úkor brankáře velkého jména. Relativně reálné je také, že by nahradil Mullera ve VAN, ale tam dost možná počítají pro budoucnost s Markstromem. Úplně bych nevylučoval ani FLO, kde ale výborně chytá Luongo, u kterého se však dá čekat klesající výkonnost, a to narozdíl od většiny zbytku týmu. Přičemž se u FLO dá v blízké budoucnosti čekat, že to bude tým s velkou nadějí na úspěch v play-off, ale toho může reálně dosáhnout jen s hodně dobrým brankářem, Howardovi ještě pár dobrých let zbývá, ale nemyslím si, že by tím dobrým brankářem mohl být například 38letý Luongo.
Game Time : 6:00PM ET | Baie-Comeau at Cape Breton http://xrxs.net/qmjhl.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Sem když tak hodím občas nějaký zajímavý zápas z nižších lig (viz. ten topis, kde pasha házel linky), kdyby to někoho zajímalo. Zítra Cape Breton doma s Baie-Comeau. Drakkaři jsou beznadějně poslední, tak bude snad dost příležitostí omrknout aktuální stav Svečnikova...
Než se kisin rozhoupe, tak snad : http://www.wingingitinmotown.com/2016/2 ... ce=twitter" onclick="window.open(this.href);return false;
Vatanena jsem tady zmiňoval a taky v souvislosti s Nyquistem, kde jste psali, že má Gustav vyšší value. Sám jsem si říkal, že bychom naopak my museli ještě něco přihodit. Saarijarvi je takový prototyp Vatanena. Ale je ještě na dlouhé cestě a pokud by šlo vše správným směrem, pak by prostě nahradil Greena. Stále to vidím jako dobrou příležitost získat top pair obránce k dekemu. 24 a 25 let. Naše obrana by vypadala hned jinak. Myslím, že Nyquista místo bychom postupem času dokázali nahradit (Mantha, Jurčo, Pulkkinen, Svečnikov). Je tam teda ještě ten háček zbavit se alespoň jednoho beka. Jestli to není na Kena až až. :matika:
Novis44 píše:zbavit se alespoň jednoho beka
V noci jsme to na chatu během zápasu vymysleli. Jestli si Ericsson sám nezlomí nohu, uplatíme uklízečku v JLA, aby ho přetáhla a on na delší dobu zmizel ze soupisky ;-)
Listuji novým číslem ProHockey, až narazím na článek o výměnách. A tam… tam se nám vysmáli fotkou Holanda s telefonem u ucha :) http://cl.ly/313i1f1Y1K1o" onclick="window.open(this.href);return false;
jo jo, vysmátý Kenny s vyplým telefonem u ucha, to už známe.

A docela vtipný článek, ale to že nebudeme prodávat je jistota už i v PH.
Saarijarvi je projekt na další 3-4 roky, je extrémně soft. Není to tak dávno, co sme pohřbili Alqvista, totožný hráč. Spoléhat se na něj, to je prostě loterie 1:10. Je to velký talent, ale taky může být komplet nepoužitelný pro ligu.

Nevím, co by Ducks chtěli. Z prospectů je pro mě nedotknutelný Mantha, Svečnikov a Holmstrom, typologicky hráči, které akutně potřebujem.

Fakt by Ducks chtěli Nyquista? Malého evropana třetinového ve hře bez puku?

My potřebujem top pairing obránce, co bude spolehlivý i vzadu. Q bude pryč, Kroner stárne a Ericssona ani nezmiňovat, jeslti najdete pět horších obránců v lize, tak udělám uznalé ´mhe´. Já mám zato, že potřebujem obránce, co udělá v případě potřeby 25 minut vzadu. Je to Marčenko? Jestli ano, super.

Na farmě je XO, Sproul, Jensen, Russo.
PK » 09 úno 2016, 20:18 píše:Listuji novým číslem ProHockey, až narazím na článek o výměnách. A tam… tam se nám vysmáli fotkou Holanda s telefonem u ucha :) http://cl.ly/313i1f1Y1K1o" onclick="window.open(this.href);return false;
Podle mě to není jeho ruka a je to fotomontáž.
Jako, že přivedeme dalšího beka a žádný neodejde? :roll2:
JKL píše:Saarijarvi je projekt na další 3-4 roky, je extrémně soft. Není to tak dávno, co sme pohřbili Alqvista, totožný hráč. Spoléhat se na něj, to je prostě loterie 1:10. Je to velký talent, ale taky může být komplet nepoužitelný pro ligu.

Nevím, co by Ducks chtěli. Z prospectů je pro mě nedotknutelný Mantha, Svečnikov a Holmstrom, typologicky hráči, které akutně potřebujem.

Fakt by Ducks chtěli Nyquista? Malého evropana třetinového ve hře bez puku?

My potřebujem top pairing obránce, co bude spolehlivý i vzadu. Q bude pryč, Kroner stárne a Ericssona ani nezmiňovat, jeslti najdete pět horších obránců v lize, tak udělám uznalé ´mhe´. Já mám zato, že potřebujem obránce, co udělá v případě potřeby 25 minut vzadu. Je to Marčenko? Jestli ano, super.

Na farmě je XO, Sproul, Jensen, Russo.
Tak v tom článku píšou, že trochu nevýhoda příchodu Vatanena by bylo to, že Saarijarvi je podobný typ jako on. Právě proto píšu, že to nevadí, protože to s ním bude na delší dobu a v případě, že by to šlo úplně ideálně, tak by jednoduše nahradil Greena > 2-3 roky. Myslím, že tradu Manthy nebo Svečnikova se bát nemusíme, to je hodně nepravděpodobné. Tu roli bych se nebál svěřit DeKeyserovi. Na poli obránců pro nás při TDL podle mě nebude lepší varianta, než Vatanen. Bohužel s tím souvisí to, že bychom se museli nějakým způsobem 1 beka zbavit.
Q bude pryč...

Což o to, my se beka zbavíme, třeba Smitha. Jenže upgrade není zbavit se obránce a dát tam jiného, musí to mít vývoj někam. Další varianta je trejd Marčenka, ale tam by musela být hutná protihodnota.
JKL píše:Q bude pryč...
Kdy bude pryč??? Možná po sezóně, možná.
JKL píše:Což o to, my se beka zbavíme, třeba Smitha
Jo a jak jsi na to přišel?
Já taky nepočítám, že by byl Ken schopen upgradovat na tdl. Tomu dávám 1/10...
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES