Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Poprosím obnovenie formácie Holmstrom - Datsyuk - Zetterberg :) a po návrate Filppulu vytvorenie formácie Cleary - Filppula - Hudler/Bertuzzi.... :smile03:
A dúfam že konečne prestane hrať Detroit ten účelový hokej, len preto aby vyhrali :? Ja chcem vidieť pekný hokej, no asi si musím počkať až na PO :smile03:
Tak jsem zvědav jak dopadne dnešní zápas s Buffalem.Do sestavy by se měl vrátit už Modano i Fillpula.Chybět by měl Eaves a Rafalski.Neberu nic jiného než vítězství.Snad se hoši ukážou.Né jako poslední dva zápasy.
Rosťa píše:Neberu nic jiného než vítězství.Snad se hoši ukážou.Né jako poslední dva zápasy.

No,taky jsem měl velké oči,ale po tom průběhu ..... :oslava:
Nástup do zápasu měly Šavle přímo drtivý,vůbec jsme se nemohli dostat do tempa a Joey nevěděl
kam dřív skočit.Sekera a Grier dostali domácí do vedení 2:0 a já se modlil,ať už ta třetina skončí.

Po přestávce už se hra začala konečně vyrovnávat a od poloviny zápasu,kdy Pavlík poprvé překonal
pozorného Ryana,jsme začali Sabres přehrávat.Tyč,břevno(spojnice),Morrisonnův vytáhnutý gól
z lajny a další neproměněné šance,už jsem se bál,že Millerova svatyně je pro Wings zakletá... :smile03:

Naštěstí to Jirka"bunga-bunga"Hudler po dalším urputném dobývání Ryanovy branky v posledním dějství,
dokázal dostat alespoň do prodloužení,tam se ale zápas nepovedlo ukončit nikomu a tak v nájezdech,
jsme díky Pavlovi :poklona2: a Hudymu ten druhý bodík urvali ... :yahoo: :juchu:

Kindl zase vynikající zápas a fakt se mi v posledních zápasech co hraje moc líbí :good:

Ještě lajny :

Franzen-Datsyuk-Hudler
Cleary-Zetterberg-Bertuzzi
Filppula-Modano-Holmstrom
Draper-Helm-Abdelkader

Lidstrom-Stuart
Ericsson-Kronwall
Kindl-Salei

Další zápas v pondělí s Kings .... tak je třeba si s nimi srovnat účty :cinka: :box: :D
Baffy píše: Jirka"bunga-bunga"Hudler
:rofl:
Prvú tretinu hralo Buffalo výborne viedli 2:0, no v 25.minúte som ..... zaspinkal ako bábo :thumbsdown: :thumbsdown:
Baffy, tie lajny boli prvú tretinu v tom zložení ako si ich písal, no v druhej tretine boli zase poprehadzované :)
Teraz čaká Wings trip po Kalifornii :
Utorok 4:30 LA vs Red Wings
Štvrtok 4:00 Anaheim vs. Red Wings
Piatok 4:30 San Jose vs. Red Wings
a potom ešte zo soboty na nedelu 2:00 vo Phoenixe :thumbsup: Takže aspoň 4 bodíky, ja viem som skromný :D
GO WINGS !!!!
OndroNR píše: Baffy, tie lajny boli prvú tretinu v tom zložení ako si ich písal, no v druhej tretine boli zase poprehadzované :)

Tak jsem to sjel znovu a jediná změna oproti té 1.třetině,bylo přehození Clearyho s Franzenem,
Dan hrál pak s Datsem a Hudym a Johan šel k Hankovi s Bertíkem,jinak beze změn......

až na posledních cca 5minut před koncem,to Babcock zamíchal,hlavně dal tedy dohromady
na závěr - Zetteho s Pavlem a Homera ..... :frajer2: :yes:

jo a ještě bych pochválil hlavní rozhodčí-Leggo s Van"Massouhoven" :) ,to zapískali fakt výborně ... :good: :moj:
Dneska nás čeká LA. Nevidim to růžově. Dlouhodobě na ně neumíme :ja_neviem: . Snad kluci překvapí. :smile03:
AndyF píše:
306717 píše:.. kluci se dají do kupy, před PO se rozehrají a tam snad již budeme řádit v plné síle..
priznam se zcela vazne, ze presne tohohle scenare se dost bojim.. :cry:

Je to (nevedomky) relativne genialni taktika.

Kdyby nasadili do zapasu zalohu, tak by jim to neproslo. Takhle to nikomu neprijde :yes:

Navic zatim prilis bodu neztratili takze PO by bylo v ohrozeni jen pri nejaky sakra dlouhy snure.

My to zatim resime tak, ze zapasy hrajeme na pul plynu. Taky nam to celkem vychazi. :giggle:
Jste sv*ne, pekne vam to vychazi :twisted:
Tak zápaas jsme vyhráli,ale vlastní pasivitou po vedení 7:1 jsme si nechali dát 3 góly v závěru.Tohle by si zkušený tým neměl dovolit.Já být trenérem,tak hráče seřvu jako žáčky,ale on ne.Veme si žvýkačku,něco prohodí s asistentem a jedeme dál. :bitka3:
Rosťa píše:Tak zápaas jsme vyhráli,ale vlastní pasivitou po vedení 7:1 jsme si nechali dát 3 góly v závěru.Tohle by si zkušený tým neměl dovolit.Já být trenérem,tak hráče seřvu jako žáčky,ale on ne.Veme si žvýkačku,něco prohodí s asistentem a jedeme dál. :bitka3:
Tak třeba dostali čočku v kabině :box: Souhlas. Tohle by se stávat rozhodně nemělo. Jsem si říkal, že to bude pěkný debakl, ale takto to nevypadá nic moc :beee:
Rosťa píše:Tak zápaas jsme vyhráli,ale vlastní pasivitou po vedení 7:1 jsme si nechali dát 3 góly v závěru.
jj,taky mi ten závěr zkazil náladu :? ,ale jinak jsem spokojený,padalo nám to tam dnes všechno....pěkný zápas :good: :clap:


jinak zápas vynechal Franzenstein(osobní důvody?),nahradil ho Drew Miller a to myslím slušně-2góly :thumbsup:

zítra Kačenky ... :box: :cinka: letos jsme s nimi zatím vždy vyběhli,tak hlavně si to nepokazit :frajer2: :povzbudzovanie:
pekný zápas, ale zo záveru som riadne nasratý až doteraz :bitka3: :bitka3: :bitka3:
Dúfam že ich Babcock pekne vyhrešil a že nabudúce sa to nestane !
GO WINGS !
Tak dneska nás čekají kačeři. Snad nás nepozobou :ja_neviem:
Creeper píše:Tak dneska nás čekají kačeři. Snad nás nepozobou :ja_neviem:
Zápas v krásnom čase, 4:00, akurát pred školou...ak zahráme tak, ako v LA do 58.minúty, tak o víťazovi niet pochýb...GO WINGS ! :cinka:
Tak ve všech venkovních zápasech nenastoupí Johan Franzen.Čeká narození potomka. :good:
Rosťa píše:Tak ve všech venkovních zápasech nenastoupí Johan Franzen.Čeká narození potomka. :good:
Syn sa mu už narodil a dnes hrá v Anaheime :clap:
Tak nás uzobli v prodloužení. Zápas jsem neviděl :| vstávám brzo do práce. V zápase 9 přesilovek a prd. Navíc jsme začali i prodloužení přesilovkou a zase nic. Nevím kdo si z teamu pochvaloval naši hru venku. No nechci vidět jak nás dneska pokoušou žraloci :sad2: Rád bych se samozřejmně zmýlil. :frajer2:
Nevím co bychom v zápase ještě chtěli.Tolik přesilovek a nic.Jen jeden gól.Zápas jsem neviděl,ale buď naši hráči neumí trefit branku,nebo prostě v přesilovkách nestřílí.Počítal jsem,že Anaheim porazíme a 1 bod si odvezem ze San Jose.Ale o tom už dost pochybuju.
Další venkovní prohra. Žraloci nám přikousli křidla :hroza: Ani nevím co na to napsat. Jediná omluva je, že jsme včera hráli s Kačery. Wing´s jsou team na play-off, ale letos nevím nevím.
Máme trošec problém se prosadit ve hře 5 na 5.Nebo se v jednom zápase vystřílíme a pak nic?Určitě by to chtělo nějak stabilizovat lajny.
Rosťa píše:Máme trošec problém se prosadit ve hře 5 na 5.Nebo se v jednom zápase vystřílíme a pak nic?Určitě by to chtělo nějak stabilizovat lajny.
Nevím v jakém teď hrajem složení, protože poslední zápasy jsou pro mne v nesledovatelném čase, ale vratil se Flip a Modano. Tedy netuším co s tím Majk B. provede nebo už provedl.
Rosťa píše:Určitě by to chtělo nějak stabilizovat lajny.


JJ,taky v tom vidím dost problém.Vrátili se prakticky všichni útočníci po zraněních a ta souhra a poskládání
řad není optimální.... :? S těmi kačenami se holt nedařilo,přesilovky otřesné a celkově nic moc výkon,
neuměli si to pořádně nahrát a když už střela tak zásadně do bránících hráčů,ale to mi ani tak nevadilo,
takové zápasy jsou,že se nedaří,ale aspoň ten bodík tam kluci urvali a je to prakticky první ztráta letos s kačenama.... :ciga:

Se Sharks už to bylo horší,tam se nemůžu zbavit dojmu,že prostě nevíme jak na ně hrát, :hroza:
jediný vydřený gól z přesilovky,jinak mizérie,trápení a z Niemiho superstar.....

možná nebýt té fatální MacDonaldovy chyby pár minut před koncem,tak to vyrovnání vyšlo,ale to je
jen kdyby ... :-( přitom Joey ten zápas zachytal výborně a pak to tak posere .... :thumbsdown:

no nic, v sobotu ve Phoenixu,je třeba konečně zase naplno bodovat,takže Let´s Go WINGS!
:thumbsdown: Dnes hrali Red Wings 3.zápas v priebehu 4 dní, takže sa to už muselo prejaviť. Navyše strelecká nemohúcnosť urobila z Niemiho hviezdu zápasu. Formácie sú podľa mňa tiež vyskladané tak všelijako. Som za obnovenie lajny Homer - Dats - Zett, ktorá v sezone 07/08 ničila všetko, čo jej prišlo do cesty. V druhej by mohol byť Cleary - Filppula - Franzen, do tretej Bertuzzi - Modano - Hudlera a posledná speed line a tie zmeny čo sú tam stále :thumbsup: A potom na presilovkách to nejak točiť, aby sa zapojili aj Huds či Bertuzzi. Dnes oddych a zajtra na púšti očakávam plný bodový zisk, snáď sa chlapci preberú.
GO WINGS GO !!! :clap: :cinka:
To je zas výkon.Mám chuť se na to vysrat a jít chrápat.Jen čekám až kojoti dají vyrovnávací gól.Tak se nestalo a my jsme přidali další dva.Hlavně ten Helmův gól v oslabení stál za to.Ten kluk je borec.Snad už ten zápas dovedem do vítězného konce.Hlavně zbytečně nefaulovat aby se kojoti nedostali do hry.
Vedli jsme 4:1 po druhé třetině a na konci to je 4:4.Že jsem zůstaval vzhůru. :-x Takhle posrat zápas umí je Detroit.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES