Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Jirik19 píše: Už teď mě Holland nadzvedl,že Howie by s tím platem jen těžko šel vyměnit a tak se o nic pokoušet nebude :tired: (stejnou výmluvu použije i pro zbytek nepotřebných a je to :petrik: ) a budeme mít tedy dva kvalitní gólmany a možná i nejdražší dvojku v NHL.Což je pro nás už tak nějak symbolické.Weiss,Mezek(uvidíme,jak ho pořeší),Howie,Kužel,Kindl....přes 20 mega za náhradníky,kteří zahřívají lavičku.
Dále pak,že chce udržet Babcocka,protože jsme udělali PO :hroza: Takže podle předpokladu,u nás se hraje o prodloužení série a dál už je to buřt.Co na tom,že jedeme z kopce a v PO jsme pouze do počtu.

S tímto musím bohužel Big Kužel víc než souhlasit. :wink2:
Tak nějak nad tím teď moc nepřemýšlím, protože jsem pořád strašně nasraný jak jsme to projebali. :hroza: :hroza: :hroza: Tampa byla kurwa hratelná s tím naším hokejem. Budu čumět na naše Růžičkovy " Křídla" a snad se nenaseru ještě víc. :oslava:

Páni, užívajme si ho, kým môžeme, jeho kariéra už nebude mať dlhého trvania. :klobuk:
http://www.tsn.ca/dreger-report-babcock ... o-1.271985

Btw, vrátim sa ešte k tomu rodinne založenému podniku. Mike Ilitch nemá Red Wings na prvom mieste, hoci financií má vedenie klubu neobmedzené množstvo a so stropom môžeme ísť úplne na max. Pán Ilitch je rád, že vôbec ešte žije, ale jeho syn by to mohol prebrať do rúk a Red Wings sa venovať viac, patríme na špicu ligy, bolo by načase sa tam čoskoro vrátiť.
Pasha píše:
Páni, užívajme si ho, kým môžeme, jeho kariéra už nebude mať dlhého trvania. :klobuk:
Po Stevnu a Nickovi můj nej hráč v historii Red Wings :klobuk: :klobuk: :klobuk: Pasha je prostě Pasha :cinka: :cinka: :cinka:
Pasha píše:
Páni, užívajme si ho, kým môžeme, jeho kariéra už nebude mať dlhého trvania. :klobuk:
sice uz ma vek, ale na hre to poznat neni. To, ze z neho bude na stare kolena strelec jsem necekal. Kdyby nemel Hank takovy pokles vykonnosti, mohl sbirat body jak na bezicim pase. Kez by vydrzel jeste aspon tri sezony :)
http://novy.nhl.cz/skvely-mrazek-kajici ... ry/5005565" onclick="window.open(this.href);return false;
Pavel podle mě ještě vydrží, to Hank odchází citelně poslední dvě tři sezonky..

On to umí, na ledě se nepřetrhne, stále obstojně checkuje, to co ostatní musí dřít nohama, on odehraje rukama.

Ohledně Babse, já říkám, do konce měsíce bude jasno nejpozději. Ale teda zas bych netvrdil jak článek, že ´s největší pravděpodobností´ odejde, on jasně řekl, že další postup bude řešit po sezoně a ne během ní, takže tam si autor trochu plete pojmy s dojmy.
Pasha píše:ale jeho syn by to mohol prebrať do rúk a Red Wings sa venovať viac, patríme na špicu ligy, bolo by načase sa tam čoskoro vrátiť.
No právě.Taky jsem čekal,že to někdo mladší z jeho klanu přebere a chytne pořádně do ruk a takhle to vypadá,že mají hokej někde na konci všech svých priorit.A že Red Wings prakticky šéfuje Holland."Mladí" asi nemají zájem :neviem:
Mike Babcock reportedly hasn't made his decision on coaching the ‪#‎RedWings‬ next season. He'll talk to Ken Holland over the next 10 days.
"It's Just Another Wasted Year," Niklas Kronwall said.
Koukám na Bolts @ Habs a zase mě ten konec štve o něco víc. Bolts byli jasně hratelní, podělali jsme si to jen vlastními chybami, a hratelní by byli i Habs, to bylo vidět na konci základní části. Stokrát škoda.
PK píše:Koukám na Bolts @ Habs a zase mě ten konec štve o něco víc. Bolts byli jasně hratelní, podělali jsme si to jen vlastními chybami, a hratelní by byli i Habs, to bylo vidět na konci základní části. Stokrát škoda.
Bohužel to tak je :cry: Zcela hratelní :hroza:
Na druhou stranu i my jsme pro každého hratelní. Za posledních x let nejlehčí soupeř v PO,resp.soupeř z formy a žádný neprůstřelný gólman proti nám a stejně jsme to nezvládli.To hovoří asi za vše.
Jirik19 píše:Na druhou stranu i my jsme pro každého hratelní. Za posledních x let nejlehčí soupeř v PO,resp.soupeř z formy a žádný neprůstřelný gólman proti nám a stejně jsme to nezvládli.To hovoří asi za vše.
:wink2: Presne tak, treba sa pozrieť aj z druhej strany. Keď nedokážeme poraziť najhrateľnejšieho súpera v hre, tak niečo asi škrípe.
Jonathan Ericsson suffered a broken toe in a freak accident before Game 1 against Tampa Bay.

"They were playing soccer and he went to kick the soccer ball and on the follow through he kicked some cement," Holland said. "He played with a pain-killer before every game."

:lol2: no prostě náš Kužel,talent na všechny sporty :lol2:
Jirik19 píše:prostě náš Kužel
Takže proto ten filuta pořád stál před vlastní brankou a rozhlížel se — dával si bacha na obrubníky! :)
A je to tady :-D náš Top obránce měl bebí :thumbsdown:
:wink2:
videli jste vcera Larssona na MS? to je hrac, toho bych moc chtel do Detroitu :)

a ohledne Babse, myslim, ze to naznacil dost jasne


Mike Babcock says key factors in his decision:
1. What his wife thinks
2. Winning
Ninety91one píše:videli
Viděli. :cry:
Chlapíci jak to vidíte ?
http://nhlnews.cz/kouc-babcock-nejzadan ... i-na-trhu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Creeper píše:jak to vidíte
Že nám nepomůže ani Babs, když nebudeme mít pořádnou obranu, zdravé a rozehrané twins, a nebudou pravidelně bodovat i ostatní.
Potřebujeme změnu...tedy přeji si odchod Babcocka a už v průběhu sezóny jsem tipoval,že nepodepíše a odejde.
Na druhou stranu bude Holland dělat vše pro to,aby ho udržel.On je spokojený,PO se udělalo a za rok se snad udělá znova.S novým koučem by riskoval,že přijde o "jeho" magickou šňůru a típ pádem by bylo ohroženo(možná) i jeho křeslo.Naštěstí to rozhodnutí nezáleží na něm,ale na Babcockovi.
Btw. GR srovnalo sérii s Torontem na 2:2.Nosek 2 fíky.Pulki :guns:
https://www.youtube.com/watch?v=m5mI29J ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;
Jirik19 píše:Btw. GR srovnalo sérii s Torontem na 2:2.Nosek 2 fíky.
Poďme GR. s Babsem nevím. Mám takové rozporuplné myšlenky. Být já GM to by bylo :giggle:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES