Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

No tak teď to bude hodně zajímavá série. Doma rozjetí Blues co dneska propleskli Pens :bitka: B2B utrápené Šavle (minule s nimi super zápas :sarcasm: ) / doma Kačeny (takže v jednom zápase bude chytat Howie) a pak hurá na led Isles, kde jsme nevyhráli ani nepamatuju. :scare: To bude dílo :bavme:
Creeper píše:No tak teď to bude hodně zajímavá série. Doma rozjetí Blues co dneska propleskli Pens :bitka: B2B utrápené Šavle (minule s nimi super zápas :sarcasm: ) / doma Kačeny (takže v jednom zápase bude chytat Howie) a pak hurá na led Isles, kde jsme nevyhráli ani nepamatuju. :scare: To bude dílo :bavme:
takhle je to dycky. V zapasech s hovnama prohravame a naopak - v tezkem rozpisu pak vyhravame.
Mně se těžké zápasy líbí víc a víc tam věřím na body, hrajem sice ne tak aktivně, ale konsolidovaně, pečlivě, neděláme tolik chyb, větší end to end support od všech. V zápasech, ve kterých soupeře přejíždíme (a nejsme schopni rozhodnout během dvou třetin tříbrankovým rozdílem) nakonec nevydržíme tempo celý zápas a necháváme se zbytečně přehrát v poslední části plus k tomu přijdou vždy individuální chyby. Ten poslední zápas s flies byl přesnou ukázkou toho, co myslím. Neproměníme přesilovky, neprotlačíme puk za čáru a pak v poslední pětiminutovce serem magi v kostce. Když si vemu ten poslední trip, tak ano, dá se říct, že sme některé zápasy uhaluzili a ukradli, ale v podstatě sme sjs a ducks k té výhře ani nepustili, stejně tak njd. To je pozitivní, ale potřebujeme to přenést i do těch zápasů, ve kterých diktujem tempo, si vzpomenu na poslední zápasy se Sabres, Floridou, tak se mi chce brečet. Potřebujem v té konečné fázi ještě trochu víc přitlačit, ale moc prostoru už tam není, jsme strašně softoví před bránou, plus k tomu chybí spolehlivý obránce, který odehraje 25 minut za zápas a nebude dělat velké chyby (záměrně nepíšu ať nedělá chyby vůbec, takový hráč neexistuje, ne v regular season a v p-o je jich jen několik na světě a ti se nás netýkají).
Mám šialený pocit, že JKL situáciu vystihol presne a stotožňujem sa s ním. Náš posledný výkon v nedeľu s Flyers sa mi páčil, proste sme boli jasne lepší a jediné, čo nám chýbalo k spokojnosti, bola/je katastrofálna koncovka, ale akosi nedúfam, že sa to mihnutím čarovnej paličky obráti a začneme šúpať 4-5 gólov za zápas.

Keby sme mali killer instinct, niektorí naši borci by ho teda mali mať, od Nyquista, Tatara a pod. také čakám, tak by sme zápas v pohodičke rozhodli za prvé dve tretiny. Máme síce mierne nahraté, ale to nič neznamená. Pevne dúfam v Mrázekovu formu po zvyšok základnej časti, najlepšie aj play-off. Howard sa dostane späť do formy, ale u neho takú istotu proste nemám. No bude dobre, ak nám aj on nejaké to víťazstvo vychytá.

A ako hovoríš, nemáme proste vodcu obrany, máme solídnych bekov (DeKeyser, Marchenko, Quincey, aj Kronwall povedzme, v poslednom čase aj Smith, ak si odmyslím tú koninu zo záveru s Flyers), ale nikoho ako Doughty, Weber, Keith atď. proste v našom tíme nenájdete. Môj názor je taký, že sme play-off tím, ale tam to končí, max. 2. kolo. Na výhru :cup: je potrebný top brankár (tam sme ok, Mrázek ním bude), hviezdny no. 1 obranca , ktorý zvládne 25+ minút (toho nemáme, máme niekoľkých, ktorí si IT rozdelia od 12-20 minút) a samozrejme skutočný center číslo jeden (kedysi Pav a Hank, no aktuálne som už aj tu pochybách). Pavel by sa musel dostať do skvelej formy pred PO a vydržať po celé 2 mesiace.

No uvidíme, ale fakt to nemáme rozbehnuté zle, ale stále nás proste Mrázek držať nemôže a asi aj na neho príde slabšie obdobie a nejaký ten nevydarený zápas. But, don't stop believin' :tada: LGRW! :wave:
Pasha píše:Mám šialený pocit, že JKL situáciu vystihol presne a stotožňujem sa s ním.
Naprostý souhlas s výše popsaným. :arrow2: :yes:
Tak Kronwall to koleno na Vorase asi odnesl 2-4 týdny volna....
Kronner 2—4 týdny mimo. Marchenko nástup. To se mi líbí. Teď se ještě zbavit Errorcsona ;)
PK píše:Teď se ještě zbavit Errorcsona ;)
:giggle: :jn:
Zítra lajna 71-13-21. Zápas s letci jsem neviděl, ale přijde mi, že zde jdeme až moc po negativech. Samozřejmě omýlané problémy produktivita a obránce no. 1. Máme 2 prospekty, kteří mají řešit primárně problém produktivity, s tím že 1 je zapracováván do týmu a druhý stojí na prahu NHL (Pulkkinen, Mantha) + další, který pravděpodobně bude od příští sezóny NHL ready AA. Musí dostat patřičný prostor a třeba bude po problému. Vyžaduje to nějaký čas, v současnosti tam ti zabijáci nejsou. Pro mě je hodně velký otazník Pulkkinen. Jsem hodně zvědavý, jak se okolo něj situace vyvine. K tomu snad ještě zásadnějšímu problému obrany. Letos budu hodně vzhlížet k TD, chci věřit tomu, že půjdeme po Byfuglienovi nebo Shattenkirkovi i za cenu krvácení a následného přeplacení. Bral bych cenu Tatar/Nyquist + Jurčo/Pulkkinen + Smith/XO + 2. kolo 2016. Samozřejmě, že to tězce zavání skepticismem vzhledem k Hollandovi, ale všechno se musí někdy zlomit a tento krok by nás hodně posunul. Jsem rád, že se ukázalo, že Mrázek umí chytat stabilně ba co víc umí chytat absolutní TOP. A Larkin franchise player. V obraně se jeví stabilně DeKeyeser, Marchenko a věřím, že jen tak dres Wings nepřevlíknou. Kritika Zetterberga je dle mě neadekvátní. Tým táhl zpočátku sezóny, má nejvíc bodů, je to lídr, má svůj věk, ale týmu dává hodně. Green by měl dostat větší roli dle mě, alespoň na zkoušku. První přesilovka a top ice time (teď se to stane při zranění Kronwalla, tak uvidíme). Helm do top 6 nepatří, ale líbí se mi, že přijme jakoukoli roli a všude to odmaká na 110%. Sedí mu ta 4. lajna a na PK se mně osobně líbí. Co jsem tím chtěl vlastně říct? Máme v útoku hráče, kteří se ukazují jako postradatelní, ale mají vcelku slušnou trade value nebo jsou před koncem kariéry. Na jejich pozice máme připravený kvalitní materiál, který má potenciál mezeru vyplnit. Potřebujeme nutně lídra obrany. Pokud bychom toto zvládli realizovat, tak jsme v očích mých jasný contender. Takže Kene, příští sezónu očekávám toto:

Zetterberg-Larkin-Mantha
Athanasiou-Datsyuk-Tatar
Abdelkader-Sheahan-Jurčo
Miller-Glendening-Helm

Byfuglien-DeKeyser
Green-Kronwall
Marchenko-Ouellet

Mrázek

HS: Ericsson, Bertuzzi, Backup (ne Howie)

Jestli se tak stane, stihnu ještě účast v Joe Louis Aréně. :clap: :clap: :clap
Tak Miller je prý out na 4—6 měsíců. Citelná ztráta, hlavně pro naši PK :(
Potřebujem tedy na tdl ufa pkillera, fyzického hráče do třetí lajny. Co je na trhu? Nic tak dobrého jako Miller tam jistě není, no co už. Jeho ztráta je bohužel ztráta třetiny hodnoty Glenda, mezi nimi je super chemie už dvě sezony. Příští sezony Mantha, AA up, ftw.

Kroner out mi zas tak nevadí, Marčenko ho zastane uplně bez problémů a na pp tak dostane větší prostor Green, možná někdo jiný...v podstatě je pro nás ztráta d vítězstvím, protože jich máme 7 a Ken musí vidět, že Marčenko má velkou roster hodnotu a může klidně pustit Q výměnou za výše zmíněného hráče x. I když mu je to asi jasné, ale on by to s úsměvem od ucha k uchu označil jako ´příjemný problém´. Ne, není to příjemný problém, táhnem zátěž jak hovado.
A trénink:

Abdul-Z-Nyq
Larkin-Dats-Tatar (uau!)
Rich-Shea-Pulkk (není špatné)
Jurčo-Glend-Helm
PK píše:Kronner 2—4 týdny mimo. Marchenko nástup. To se mi líbí. Teď se ještě zbavit Errorcsona ;)
loni, kdyz na nekolik zapasu chybeli Kronner a Error, okamzite jsme zacali hrat celkem jiny hokej a mladi hrali vzadu paradne . Me prijde Kronner jako kdyby se bal o cely svet, uz jenom ten jeho vyraz ve tvari ..a tak nejak to pak prenasi na cely tym :-D
Hele, když to tak vezmu, tak my jsme tady veskrze pozitivní jako prase a radujeme se z maličkostí — co furt ostatní mají? :)
PK píše:Hele, když to tak vezmu, tak my jsme tady veskrze pozitivní jako prase a radujeme se z maličkostí — co furt ostatní mají? :)
chodia sem tu pozitivnu energiu nasosat :-D :good:
Novis44 píše:Takže Kene, příští sezónu očekávám toto:
Nechci Ti brát iluze, ale budeš asi hodně zklamaný :lol2:
Novis44 píše: Zetterberg-Larkin-Mantha
Athanasiou-Datsyuk-Tatar
Abdelkader-Sheahan-Jurčo
Miller-Glendening-Helm

Byfuglien-DeKeyser
Green-Kronwall
Marchenko-Ouellet

Mrázek

HS: Ericsson, Bertuzzi, Backup (ne Howie)

Jestli se tak stane, stihnu ještě účast v Joe Louis Aréně. :clap: :clap: :clap
:hehe: :giggle: :sisi: :hufi:
Ale jo pokud by se něco takového událo tak se k tobě na výlet do JLA rád přidám :tlap:
Mimochodem příští rok bude zjevně poslední sezona v JLA, začínám spřádat plány na to, že bych se tam rozjel (v podstatě by stačilo najít dobrý důvod ke služebce do firemní centrály, která je v Plymouthu - na předměstí Detroitu)..
Mohl bych sehnat autobus :fan: :lol2:
Strata Millera bude citeľná, tá ma mrzí viac ako Kronner. Konečne bude Green v prvej presilovkovej formácii, uvidíme, či mu táto zmena prospeje. Vyššie popísaná vysnívaná zostava je absolútne scifi a nereálna :lol2:

Po Byfuglienovi by sme mali ísť, samozrejme, že áno. Shattenkirk by nás vyšiel veľa, ale nemal by som problém, ak by sme neobetovali nikoho z UNT hráčov. Ale kvalitní beci sa len tak nevymieňajú, musí byť na to adekvátny dôvod :)

No uvidíme, čo sa stane.

BTW. my nikdy nebudeme mať komplet zdravý káder, čiže zase to Hollymu zahralo do karát :giggle:
Ale jo...psal jsem prostě svoji sestavu :rtfm: a taky tu poznámku, že pojedu do Detroitu, což asi není v nejbližší době úplně real. :-D Chápu, že takový obránce se nesežene jen tak, ještě když máme takového GM. Proto jsem taky psal, že by nás to hodně bolelo, ale materiál na trade tam je. Nicméně by nás to dle mě hodně posunulo a naivně doufám, že to letos přijde! Jinak ale očekávám, že Mantha a Athanasiou budou příští rok nahoře a minimálně 1 z nich v top 6. Ten Mils je velká ztráta (jsem přehlídl týdny a měsíce). Tak nějak jsem očekával, jak relativně v klidu odjel, že by to nemuselo být vážný. Uvidíme, třeba ho zvládne nahradit Nosek. Přijde mi, že ten jeho development směřuje právě jako náhrada za Millera. Nově složené lajny vypadají dobře. :good:
Holland je skvely, to uplne vidim - opusti nas Kindl a Smith a misto nich prijde slaby Weber :( a nebo vymeni Tatara za Tarasenka, proste nejaky takovy podobny, pro nas extremne nevyhodny trejd. Pusti top hrace galaxie, teda celeho vesmiru a privede tyhle trdla

Novis: sestava paradni, jenom bych se spis zbavil Tatara nez Nyquista.
Tak naše nemohoucnost ve střelení gólu pokračuje. To snad musí být nějaké prokletí. :neviem: Do zápasu vstoupíme velmi aktivně, vytvoříme si 2 gólovky (Zette / Nesquick) a místo toho, aby jsme se ujali vedení tak uvadneme. Navíc dostaneme pro Blues štastný gól, kdy je před Mrázkem nastřelen Rattie a puk změnil směr. S tím se asi nedalo moc dělat. Ihned na to Dats tutovka, ale netrefil prázdnou branku už překonaného Eliota :cry: Druhá třetina óda na hokej. My hrajeme tužku a Blues to zkušeně kontrolují a hrají co potřebují. :eek2: Ke konci druhé třetiny si přeci jen začneme vytvářet tlak a hra jde nahoru. Třetí třetina pokračuje údržbou Blues a naší marnou hrou směrem dopředu. Navíc se rozjede mladý Jaškin :klobuk: a vyškolí ty dva naše sněhuláky v obraně :bitka3: To co tam předvedlo duo Kužel / Green to je k pláči. :cry: :bac:
Green to byl další super kauf Holyho. Ten chlap je marný i zadarmo. Tvrdím to od začátku sezóny a lepší to nebude. :nono: Zavěrečný tlak, kdy snížil Zette by možná k nečemu byl, kdyby se hloupě nenechal vyloučit Larkin za podražení při naší EN. Naše PP opět exkluzivní. Radost pohledět. Přiznám se bez mučení, že na Buffalo to zapínat nebudu. Nervy mám jen jedny :paperbag: Víkend vidím na 0 bodů. :jn:
Zaspal sem a viděl až samotný konec zápasu, tak těžko říct, večer se mrknu na záznam.
Tak já se na to vysral dneska a dobře jsem udělal. Buffalo risknu :-D
JKL píše:tak těžko říct
Myslím, že lehko. Jak popsal Creeper, je to furt to samé dokola. To si ani nemusíš zapínat. Na 0,1 gól těžko budeme vyhrávat, to je snad každému jasné.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG