Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

No ja stále tajně doufam v nějakého toho beka :hmm: snad se dočkam :-D
Ansar Khan ‏@AnsarKhanMLive 8 min.
Four hours before deadline no deals pending for Wings.
Tak to jsem čekal, že se Kenny teda trochu předvede... no uvidíme, ale nevypada to :-(
Kenny vytahne svoji tradicni hlasku. Kdyz budeme zdravi, nepotrebujeme nic! akorat to zdravi uz u vetsiny hracu tak nejak nefunguje, cirka 4 roky


takze vsichni se kteryma bojujeme o play off uz posiluji. Habs jednaji s avs o paranteuovi nebo jak se to sklonuje, rangers posilili, caps posilili a columbus to ani nepotrebuje. tak
jj a pak ještě vyjmenuje o koho měli zájem(včetně Ovečkina) a že po něm všichni chtěli "překvapivě" moc a tak se teda rozhodl pro naší osvědčenou sestavu.Šanci dostane Cleary se Sammym a v létě pak přijdou ty pravé změny.Akorát nevím které léto :-)
treba nas Kenny pouze napina - Cleary, Q a Sammy za Drew Doughty :bitka3:
Hoši já nevím, že se tady dohadujete :wink2: Ten starý jeliman stejně udělá kulové a scénář bude ten, že snad horko těžko na poslední chvíli postoupíme do PO. Tam poletíme v prvním kole a stejně se bude chvástat prodloužení série postupu do PO. Já mu už nevěřím ani nos mezi očima s těma jeho smlouvama pro Clearyho, Berta a Samyho :bitka3: On je schopen vyměnit třeba Nyquista, aby udělal nějakou díru na přestupovém trhu :rofl:
Ale St.Louis vyšel NYR celkem draho.To by se mi teda za dědulu dávat nechtělo.
Creeper píše:Hoši já nevím, že se tady dohadujete :wink2: Ten starý jeliman stejně udělá kulové a scénář bude ten, že snad horko těžko na poslední chvíli postoupíme do PO. Tam poletíme v prvním kole a stejně se bude chvástat prodloužení série postupu do PO. Já mu už nevěřím ani nos mezi očima s těma jeho smlouvama pro Clearyho, Berta a Samyho :bitka3: On je schopen vyměnit třeba Nyquista, aby udělal nějakou díru na přestupovém trhu :rofl:
My si z něho děláme srandu,jinak to s ním ani nejde.Ale jinak to samé říkám i já.Tady se jede o prodloužení série a né o SC.Nevadí,že hrajeme hrozně a že jsme rok od roku horší.Důležité je,že nějakým zázrakem ukopeme PO.
Všechny ambiciózní mužstva doplňují sestavu,jen my jsme spokojení.Ještě čekám hřebíček do rakve v podobě Hemského nebo nějakého tragéda do obrany,který bude slabší než Q(a to už snad ani nejde).
Ještě čekám hřebíček do rakve v podobě Hemského
Mně by se možná i Hemský líbil. Moc takových hráčů nemáme a on gól dát umí, i když kolikrát radši volí přihrávku na úkor střely. V Soči patřil k lepším. Ale to je věc názoru. :neviem:
Hm, no raději žádný trejd, než to, co předvedli Rangers se St.Louisem.

Protože pokud by něco silného chtěl Holland trejdovat, tak prostě bude muset tasit silné karty z útoku a to teď prostě nejde. To raději nic.
Potřebujeme střelce jako sůl a né hračičku.V Soči ok,ale k nám se prostě nehodí.Navíc je taky náchylný na zranění.Takže v žádném případě nebrat.Za mě teda :-D
Creeper píše:Hoši já nevím, že se tady dohadujete :wink2: Ten starý jeliman stejně udělá kulové a scénář bude ten, že snad horko těžko na poslední chvíli postoupíme do PO. Tam poletíme v prvním kole a stejně se bude chvástat prodloužení série postupu do PO. Já mu už nevěřím ani nos mezi očima s těma jeho smlouvama pro Clearyho, Berta a Samyho :bitka3: On je schopen vyměnit třeba Nyquista, aby udělal nějakou díru na přestupovém trhu :rofl:

veskere trejdy vzdy prozivame a i kdyz vime, ze Holly tak max povola nekoho z farmy, aspon je tam stale nadeje:)) jenom skoda, ze misto Emmertona nezkusil Jarnkroka, toho bych rad videl. V kazdem pripade nepostup do PO po tolika letech bych asi obrecel. Na druhou stranu postup do PO by byl pro Kennyho signal, ze vse dela spravne. Vylozene prekerni situace.

Jirik19 píše:Ale St.Louis vyšel NYR celkem draho.To by se mi teda za dědulu dávat nechtělo.
na tohle pozor. Rangers budou mit 1 pick a je jasne po kom pujdu - McDavid.
No právě,že nebudou.Steve natáhl další tým :clap:
Creeper píše:
Ještě čekám hřebíček do rakve v podobě Hemského
Mně by se možná i Hemský líbil. Moc takových hráčů nemáme a on gól dát umí, i když kolikrát radši volí přihrávku na úkor střely. V Soči patřil k lepším. Ale to je věc názoru. :neviem:
ano, je schopny hodne ukazat. Me osobne ale desi jeho porcelanova postava. Jsem to psal uz nekolikrat, me by se v Detroitu libil Radulov
Jsem to psal uz nekolikrat, me by se v Detroitu libil Radulov
Toho bych asi bral i přes to, že to je stejně utopie vzhledem k jeho vztahu k NHL. Ale byl jedním z mála v Soči, který dřel a makal a s Pashou by to třeba šlo. :neviem:
Na Hemského mám neutrální názor, v Edmontonu je pod svýma možnostma(jenže to v Edmontonu všichni), ale zas si nemyslím, že je to nějaký A- hráč, jak o něm básnil Záruba.
Creeper píše:
Creeper píše:
Jsem to psal uz nekolikrat, me by se v Detroitu libil Radulov
Toho bych asi bral i přes to, že to je stejně utopie vzhledem k jeho vztahu k NHL. Ale byl jedním z mála v Soči, který dřel a makal a s Pashou by to třeba šlo. :neviem:

je to nerealne, ale viz co si psal + spolu hrali v CSKA a slapalo jim to skvele. Radulov je tvrdy chlap, ktery stoji za Pashou a takove hrace potrebujeme. Co by byl napr Fedorov bez ostatnich. Pasha je jeste dobrej, na to ze nema stale kridla a porad pendluje s jinymi hraci. Kdyz byl v Detroitu Hossa, tak to slo krasne videt. Dats by si strasne zaslouzil aspon na ten konec kariery strelce vedle sebe. I kdyz me nasral co predvadel pred olympiadou.
JKL píše:Na Hemského mám neutrální názor, v Edmontonu je pod svýma možnostma(jenže to v Edmontonu všichni), ale zas si nemyslím, že je to nějaký A- hráč, jak o něm básnil Záruba.

vypada to, ze pujde za picky do Ottawy
A už je tam... takže tohle můžeme pustit z hlavy
JKL píše:A už je tam... takže tohle můžeme pustit z hlavy
dost dobry trade a podobne byly i vcera, ale asi je to pro nas moc:)
Hemský skoro zadara a pak že to nejde.Btw.neviděli jste někdo Kenyho? :lol2:
Jirik19 píše:Hemský skoro zadara a pak že to nejde.Btw.neviděli jste někdo Kenyho? :lol2:
chysta ceremonial na rozlucku s Lidstromem. Nema cas na takove kraviny, jako jsou vymeny hracu, ktere nepotrebujeme, protoze jednou! jednou zdravi budeme
Ale pozor,vstupujeme do hry o Kesslera :wave:
Mohli by jsme jim na oplátku dát celou naší nabušenou lavičku: Sammy,Toots,Cleary,Bert,Eaves :jupi:
Jirik19 píše:Ale pozor,vstupujeme do hry o Kesslera :wave:
Mohli by jsme jim na oplátku dát celou naší nabušenou lavičku: Sammy,Toots,Cleary,Bert,Eaves :jupi:
LA, Minnesota, Pittsburgh a Detroit s tim ze Kesler ma NTC s vyjimkou - Pitts, Flyers a Detroit. Do Pittsburghu urcite nepujde a LA a Minnesota jsou nerealni. Takze vitej Ryane
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS