Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Vela stastia Ozzie... :klobuk_dole:
Děkujem Ozzie :good: A Conklin je zpátky v Detroitu.
Conklina som chcela do Columbusu, ale vzhladom na prichod Dekanicha, dobre, ze sa tak nestalo.
Justin Abdelkader
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Justin si pekne zalietal a teraz hor sa ladiť formu na novú sezónu.
Tak to vyzerá, že Wings sú už kompletní, už žiadne výmeny, ani podpisy FA :)
OndroNR píše:Justin si pekne zalietal a teraz hor sa ladiť formu na novú sezónu.
Tak to vyzerá, že Wings sú už kompletní, už žiadne výmeny, ani podpisy FA :)
Doufám, že mu to bude lítat po ledě jak v letadle. Předpokládám, že už se kádr nezmění. Útok zůstal stejný a obrana přišla o Briana. :cry: Conklin minulou sezónu nic moc, tak snad bude ta u nás lepší a bude Jimmymu dobrou dvojkou.
Celkově mám ale takové smíšené pocity. Čekal jsem nějakou větší rybu a ono nic. :ja_neviem: Hlavně se mně nelíbí v kádrů Bert a Hudler.
Creeper píše:
OndroNR píše:Justin si pekne zalietal a teraz hor sa ladiť formu na novú sezónu.
Tak to vyzerá, že Wings sú už kompletní, už žiadne výmeny, ani podpisy FA :)
Doufám, že mu to bude lítat po ledě jak v letadle. Předpokládám, že už se kádr nezmění. Útok zůstal stejný a obrana přišla o Briana. :cry: Conklin minulou sezónu nic moc, tak snad bude ta u nás lepší a bude Jimmymu dobrou dvojkou.
Celkově mám ale takové smíšené pocity. Čekal jsem nějakou větší rybu a ono nic. :ja_neviem: Hlavně se mně nelíbí v kádrů Bert a Hudler.
Pozri, do obrany prišiel White, ten zapadne, no u Commodora som si nie celkom istý :scare:
Nepáči sa ti Bert a Hudler ? :ja_neviem: Bertuzzi má NTC :scare: :hroza: ...a o Hudlera by asi nebol záujem :-(
Takže musíme byť spokojní s tým, čo máme. Aj keď za Bertuzziho a Hudlera by sa niekto schopnejší dal nájsť :)
Špekuluje sa o výmene Filppula :arrow: Hemský :-O
OndroNR píše:Špekuluje sa o výmene Filppula :arrow: Hemský :-O
To je nějaký blud :bitka3:
Creeper píše:
OndroNR píše:Špekuluje sa o výmene Filppula :arrow: Hemský :-O
To je nějaký blud :bitka3:
Najnovšie sa mi do uší dostalo zas niečo nové: Hudler, Bertuzzi, Cory Emmerton, 3rd round pick, 5th round pick za Hemského :hroza: :scare:
http://www.nhlpro.cz/clanek/19859-ty-co ... o-detroitu" onclick="window.open(this.href);return false; :thumbsup:
Zaujímavý článok s Ty Conklinom, ja mám osobne obrovskú radosť z jeho návratu :wave: Tak nech sa darí, už sa neviem dočkať :yahoo:
Tak nám ukončil kariéru i hodně oblíbený Kris Draper.Za všechno moc děkujem,za všechnu černou práci co jsi odváděl. :good:
Rosťa píše:Tak nám ukončil kariéru i hodně oblíbený Kris Draper.Za všechno moc děkujem,za všechnu černou práci co jsi odváděl. :good:
:good: díky Krisi za vše. Věk se nedá zastavit :klobuk_dole:
Kris :klobuk_dole: Díki za všetko, čo si pre organizáciu Wings kedy urobil :) Verím, že nejaké miesto v organizácií sa mu ujde :wink2:
Rosťa píše:Tak nám ukončil kariéru i hodně oblíbený Kris Draper.Za všechno moc děkujem,za všechnu černou práci co jsi odváděl. :good:
Také typy som vždy miloval. Podobne mi bolo ľúto keď skončil Lehntinen. D-rapist :poklona: :klobuk_dole: Congrats k skvelej kariére.
Getzo5 píše:
Rosťa píše:Tak nám ukončil kariéru i hodně oblíbený Kris Draper.Za všechno moc děkujem,za všechnu černou práci co jsi odváděl. :good:
Také typy som vždy miloval. Podobne mi bolo ľúto keď skončil Lehntinen. D-rapist :poklona: :klobuk_dole: Congrats k skvelej kariére.
To je dovod, preco mam v Columbuse rada Jareda Bolla, R.J. Umbergera, Sammyho Pahlssona a po novom aj Boone Jennera. Vela stastia v novej kariere Kris... :good:
Red Wings invite Fabian Brunnstrom to training camp on tryout ... Teraz sa čaká na to, či prijme, či mýlim sa ? :wink2:
Dúfam, že ponuku prijme, v kempe by mohol zaujať a vybojovať si zmluvu, dostáva druhú šancu :)
:thumbsup:
Už je 7.október ? :-P
Nemôžem sa už dočkať sezóny, neznášam toto letné čakanie
Red Wings caka ustup z pozicii. Tim postupne starne a mlade pusky nediisponuju az takym talentom. Avsak PO je pre Detroit samozrejmostou.
guillaume píše:Red Wings caka ustup z pozicii. Tim postupne starne a mlade pusky nediisponuju az takym talentom. Avsak PO je pre Detroit samozrejmostou.
To je mi věru moudro :thumbsdown: :hroza: :bitka3:
guillaume píše:Red Wings caka ustup z pozicii. Tim postupne starne a mlade pusky nediisponuju az takym talentom. Avsak PO je pre Detroit samozrejmostou.
To sú mi veci, čo nepovieš...Detroit stavia už skoro 2 desaťročia na veteránoch a ešte nikdy sa nepopálil.Pokiaľ budú pri mužstve Holland s Babcockom, tak myslím, že žiadneho ústupu z pozícií sa Red Wings báť nemusia :wink2:
Ryan Johnson pozvaný do kempu Red Wings
OndroNR píše:Ryan Johnson pozvaný do kempu Red Wings

Já ty chlapy z odpolední neznám :lol2: :lol: :wink:
NHLwiki NHLwiki
#NHL *News*- #Redwings Pavel Datsyuk has switched numbers from 13 to 24 in order to honor Ruslan Salei.

Obrázek

:shock: :wub: Pasha je proste frajer.
Nádherné gesto, tento dres s číslom 24 bude nosiť aj v prípravných zápasoch :) :thumbsup:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS