Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Jirik19 píše:Larkin první centr, AA druhý?
you fool, Hank první :verysad:
Jirik19 píše:Léto smrdí velkým průserem
Proto bych raději viděl to, co jstem psal.. Hank - Larkin - AA

Ano, Ken bude chtít dotáhnout experienced centra, ale já bych upřednostnil experienced křídlo. Už jen proto, že experienced centr je loterie do cypa. Ok, Backes, možná Staal, ale tvl, max na rok, oni budou chtít dlouhé smlouvy, rok budou akceptovat leda u contendera. Tím nejsme, budem na hraně postupu (a to ještě optimistická varianta). Tatar a Nyquist, pokud zůstanou, tak musí stabilně do top formace s max minutama, nic méně, tím se otevírá prostor v druhé třetí lajně na křídlech. Já říkám - Ladd, Okposo. Nechat Riche (není to takový zajíc v pytli). Doplnit Manthou, za dva tři roky Svech, Holmstrom.

To, co píšu, je youwish, prostě bych nerad viděl podpis Staala na šest let s NTC nebo podobný shit. To je risky, nemůžeme si to už dovolit, téměř všechny tyhle podpisy u nás skončily těžkým krachem.
JKL píše:
Jirik19 píše:Léto smrdí velkým průserem
Proto bych raději viděl to, co jstem psal.. Hank - Larkin - AA

Ano, Ken bude chtít dotáhnout experienced centra, ale já bych upřednostnil experienced křídlo. Už jen proto, že experienced centr je loterie do cypa. Ok, Backes, možná Staal, ale tvl, max na rok, oni budou chtít dlouhé smlouvy, rok budou akceptovat leda u contendera. Tím nejsme, budem na hraně postupu (a to ještě optimistická varianta). Tatar a Nyquist, pokud zůstanou, tak musí stabilně do top formace s max minutama, nic méně, tím se otevírá prostor v druhé třetí lajně na křídlech. Já říkám - Ladd, Okposo. Nechat Riche (není to takový zajíc v pytli). Doplnit Manthou, za dva tři roky Svech, Holmstrom.

To, co píšu, je youwish, prostě bych nerad viděl podpis Staala na šest let s NTC nebo podobný shit. To je risky, nemůžeme si to už dovolit, téměř všechny tyhle podpisy u nás skončily těžkým krachem.
i kdyby.. neverim, ze to budou tahouni a ze budou zrovna oni dva nase budoucnost. Me to celkem dost desi, protoze Tatar je stejne marny i v repre. Kez bychom ziskali toho Eberleho. Tatarovi proste neverim a nikdy nebudu
Jsem docela překvapený, jak to zde skončilo s hodnocením Richardse. Osobně to hodnotím taky pozitivně, spíš řekněme decentně. Asi jsem od něj čekal víc. Nicméně nevidím důvod jeho pokračování u Wings. Splnil tu roli pomyslného mostu, než pro velký klub vyrostou mladí. Jeden vyrostl už v kempu, druhý dělal dojem každou minutu na ledě a třetí by měl být připraven příští rok do top 6. Spíš už bych podepsal Helma, kterého podepíšeme tak i tak a pak už prostor pro Richardse není.
U Helma bude asi záležet na smlouvě, jakou má představu. Typologicky hodně zvláštní hráč, užitný..
Tak ideálně to nacpat pod 3 mega na 2-3 roky.
Mne Richie moc nepřesvědčil :neviem: Kdyby Helma nepodepsali tak brečet taky nebudu. :wink2:
Creeper píše:Mne Richie moc nepřesvědčil :neviem: Kdyby Helma nepodepsali tak brečet taky nebudu. :wink2:
Novis44 píše:
a kdo te v teto sezone potesil, krom asi dvou hracu? na to jaky ma vek a jak jsme se obavali, tak nakonec podle me dost slusne. Jeho jistota se mi proste libi a urcite lepsi, nez zas zkouset nekoho noveho/stareho.
Ninety91one píše: a kdo te v teto sezone potesil, krom asi dvou hracu? na to jaky ma vek a jak jsme se obavali, tak nakonec podle me dost slusne. Jeho jistota se mi proste libi a urcite lepsi, nez zas zkouset nekoho noveho/stareho.
Skoro nikdo :giggle: AA, Larkin, Mrázek.
Já jsem taky jednoznačně pro odchod Richieho, zbytečně zabírá místo mladým. Nebyl to vyloženě průser, ale dál ho u nás nemá cenu držet. Škoda, že pokud odejde, přijde místo něj +/- to samé z trhu.
Jirik19 píše:Já jsem taky jednoznačně pro odchod Richieho, zbytečně zabírá místo mladým. Nebyl to vyloženě průser, ale dál ho u nás nemá cenu držet. Škoda, že pokud odejde, přijde místo něj +/- to samé z trhu.
no prave, prijde nekdo jiny a Richards uz bude zvykly, navic to neni takovy sileny marod. Vzdy jsme byli prestarly tym, kazdy nadaval, ale vysledky byly skvele. Ted zaciname davat prostor mladym a jde to do hajzlu (neni se cemu divit, kdyz ti mladi jsou draft kolem 100 :D ). Kdyz si vemu, ze odejde Dats a Mule, ten tym bude plny mladych nymandu a nebo hracu, co uz na to nemaji. Ale tak klidne, odejde Richards a prijde skvely Mike Richards! pak zerte :-D
Hodil by se nám maximálně powerforward typu Lucice (nebo Marcharda, bože, to nesnáším, když hraje proti nám), zbytek dáme z vlastních zásob. Ale vzadu potřebujeme někoho, kdo neztrácí puky, umí přihrávat i střílet z první. Takového Karlssona.
PK píše: Takového Karlssona.
A kde by jsme ho vzali a za co ? :lol3:
Karlsson nebo Ericsson, není to jedno?
LittleCaesarsArena název nové arény Wings :hroza: :scare: :slap:
K tomu sa ani nevyjadrujem :lol2:
S tím sem počítal, takže ok.

Lepší Little Caesars, než SAP Arena, Pepsi center atd...
Creeper píše:LittleCaesarsArena název nové arény Wings :hroza: :scare: :slap:
mno...co na to rict :fifik:
Dalo se to čekat. Buď pizza arena, nebo Belle Tire :)
Ale mohli tomu říkat třeba Octopi Arena, pravda :)
Richie podle mě zklamal, měl jsem ho jako hráče, který nějak odehraje základní část a v play-off se vzbudí a dá důležité góly. ZČ dopadla asi podle očekávání, ale v PO tomu moc nepomohl. Nevím, kolik takový tým potřebuje leaderů a zkušených hráčů na to, aby motivovali ty mladé, ale klidně bych se bez něj obešel a místo něj bych viděl někoho mladšího z našich řad. Vůbec se mi letos nelíbilo, když v top6 hráli Abby, Richie a Helm.

O Helmovi taky mluvil KH na tiskovce - chce ho podepsat, ale na to prý musí být dva - nevim přesně, co to v jeho slovech znamená. Já nabyl dojmu, že chce, aby u nás pokračoval, ale ne za jakoukoliv cenu, ale kdo ví.

No a krom toho, že u nás nevidím pořádného obránce, tak nevidím ani prvního centra - Z by to už neměl být, D-Boss, případně Mantha ještě ne a ostatní asi nikdy ne.

U Areny doufám, že se vžije nějaká zkratka, jinak teda nic moc ...
Koukali jste do rána na Caps a Pens? Pokaždé, když vidím, jak hraje T. J. Oshie, říkám si — vidíš, Kene, takhle hraje skutečná posila!
Creeper píše:LittleCaesarsArena název nové arény Wings :hroza: :scare: :slap:
Ako píše JKL, určite lepšie ako Pepsi Center etc., je to home town company a v tom je to pekné. :good:
Andersson do Švédska :salute: Good luck.
Přibalíme Hanka, Kronwalla a Éčko? Nechal bych si jenom Nesquika
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES