Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Tak já myslel, že je docela zřejmé, že ty poslední jeden-dva-tři roky nedohraje, tipl bych ty poslední dva...

Chce už zpátky do Švédska, je to docela logické. Kamarád Pavel skončil, Franzen už je mimo... Kroner má příští rok poslední sezonu, kterou kdoví jestli vůbec bude schopen odehrát, Ericsson je s otazníkem a stará švédská kabina tím pádem skončila..

Nebude mě srát ani ta pokuta, za Hanka to rád přetrpím.
JKL píše: Nebude mě srát ani ta pokuta, za Hanka to rád přetrpím.
:yes:
JKL píše:https://theathletic.com/87984/2017/08/2 ... khl-offer/

Zajímavé. Imo nic víc než vyvíjení tlaku na kkta Hollanda, ale i tak. :neviem:
Vím, že jste už všichni tady z toho jemně řečeno frustrovaní, ale jak je tohle do prdele možné? :sok: A je teď jedno, jestli tím blafuje nebo ne. V podstatě každý krok by dokázal ospravedlnit podepsání AA, ale KH má očividně pořád jiné priority. Já tohle nechápu a jistě nejsem sám, buď Ken ví něco, co nikdo jiný, nebo už definitivně přišel o rozum. Nedovedu si představit, kdyby se u nás podepisovali nýmandi jak na běžícím pásu a např. takový Gallagher by zvažoval KHL, to bych asi už skončil na PL a náš GM by už měl asi podpálený barák.
Já k tomu už nemám inteligentní komentář. Dekadence.
To je jednoduchý, u RW se teď hráč hodnotí hlavně podle charakteru. Ještě být rodákem z Michiganu pomůže, ale víc nezajímá. Nevím, jak se ten charakter hodnotí, ale AA v tomhle ukazateli zřejmě neexceluje.
Otázkou zůstává, kolik jim ten charakter prodá lístků.
Parda píše:. Já tohle nechápu a jistě nejsem sám, buď Ken ví něco, co nikdo jiný, nebo už definitivně přišel o rozum. Nedovedu si představit, kdyby se u nás podepisovali nýmandi jak na běžícím pásu a např. takový Gallagher by zvažoval KHL, to bych asi už skončil na PL a náš GM by už měl asi podpálený barák.
On přišel o rozum už dávno a pokud AA prchne odmítám sledovat Dead Wings. Jeden z top prospektů, který by měl dostat větší prostor, než v minulé sezóně nám prchne třeba do KHL.
A Kenovi osobně barák podpálím, ale budu si dávat pozor aby byl IN. :twisted:
Rethon píše:To je jednoduchý, u RW se teď hráč hodnotí hlavně podle charakteru. Ještě být rodákem z Michiganu pomůže, ale víc nezajímá. Nevím, jak se ten charakter hodnotí, ale AA v tomhle ukazateli zřejmě neexceluje.
Otázkou zůstává, kolik jim ten charakter prodá lístků.
To nic nemění na tom že AA měl být podepsaný prioritně.
Do konce týdne by se mělo rozhodnout co dál.

Ken neposkytl žádný rozhovor, nic nekomentoval, vypadá to, že mají napilno někam udat někoho. Vypadá to, že AA míří na (nad) kontrakt cca Connora Browna , osobně bych to viděl ty dva roky 2.250 jako minimum.

Taková suma se mi velmi líbí. Hlavně proto, že při takové částce se Ken nedostane z cap hellu nějakým dropnutím Sproula, Witkowskiho (wtf we need ten kus hovna for) nebo tak něco, bude muset reálně někoho posunout.
greena (6m) za moora (1,6m)?
https://octopusthrower.com/2017/08/29/d ... -contract/" onclick="window.open(this.href);return false;

nahrada za AA :D
Mě rozebral na kuklaskorneru v diskuzi tenhle příspěvek:


If AA keeps up his cancerous attitude and won’t sign Kenny’s contract, then we need an alternative. And we can’t have that alternative be a young guy like Frk or Svech or Bertuzzi. We can’t carry Sproul as an 8th d-man either.

Therefore, David Booth is a perfect option. He’ll be cheaper than Vanek and he’s from Michigan. I think he has character too. If goals are needed we sign Booth. If blocked shots and iceings are needed we sign Miller.

Win-win for Kenny. Keep up the good work Kenny! Booth is only 32 so that’s a positive as well.



I když mám zato, že to myšleno sarkasticky. Doufám :lol2: :lol:
Detroit native David Booth going to Red Wings camp on a tryout.
Win-win for Kenny! :hfman:
Říkám, na farmu posila myslím dobrá, chce s hokejem seknout doma...Nic víc za tím není, na áčko se ani matematicky nevleze.
Mě je nějaká "Bota" osobně u zádele. Zajímá mne co bude s AA.
AA by se měl do konce tohoto týdne rozhodnout. Prostě jde jen o to pořádně zmáčknout Hollanda.

http://www.mlive.com/redwings/index.ssf ... iver_index" onclick="window.open(this.href);return false;
Jinak, Bootha sme prý ani nechtěli, ale požádal, zda by nemohl na kemp naskočit s tryoutem.
JKL píše:Jinak, Bootha sme prý ani nechtěli, ale požádal, zda by nemohl na kemp naskočit s tryoutem.
Pan Holland dá znamení muzice a je to vyřešeno :yes:
JKL píše:Jinak, Bootha sme prý ani nechtěli, ale požádal, zda by nemohl na kemp naskočit s tryoutem.
Dobre vedieť, možno sa mu niekedy ozvem. Napríklad vtedy, keď budem v Boothovom veku. :good: :good:
Je to hometown boy, vyšlo se mu vstříc. Pokud by mu stačila farma, tak je mi to fuk, nic nás to nestojí.
Tak nějak doufám, že můžu chápat podpis Vaneka ve Vancouveru tak, že jsme blíž AA. Vanek velmi zvažoval návrat do Detroitu. Nebo taky, že mu došla trpělivost :|
Situace ohledně AA je taková, že nic nového, tohle je fakt naprt. :neviem:
Resp. to začíná vypadat, že letos to bude opravdu I can´t see you.. :thumbsdown: :thumbsdown:
JKL píše:Resp. to začíná vypadat, že letos to bude opravdu I can´t see you.. :thumbsdown: :thumbsdown:
Já už jsem se svým blitím tady na adresu pana H pověstný, tak to nechám bez dalšího výlevu.
Tak mu treba. Zamotal sa do vlastnej siete, urobil na nej tisíce uzlov a musel by mať nehorázne šťastie, aby sa z tejto šlamastiky dokázal dostať. Na mysli mám Hollanda, samozrejme, pre prípad, keby niekto nevedel čítať bez toho, aby som uviedol, o kom píšem.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS