Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Uvidíme. Snad to aspoň bude ke koukání — s Pens a Blackhawks hráváme nejhezčí hokej. A v bráně Peter the Great (že zdravím ptáky…), ten si bude chtít po minulém zápasu spravit reputaci.

Takže v jednu na značkách…
JKL píše:Jn, Pens jsou rychlí a mají několik individualit, které to můžou samy rozhodnout, my takové borce aktuálně nemáme, nebo rozhodně ne na takovém levelu.
Furt nam chybi komplet cela bottom6 + Malkin. Bude to boj. Prinejlepsim.
Atlantik píše:Furt nam chybi komplet cela bottom6 + Malkin. Bude to boj. Prinejlepsim.
:pray:
http://www.wingingitinmotown.com/2016/2 ... ce=twitter" onclick="window.open(this.href);return false;

Mimochodem, Fire Birds už zas vyhodili trenéry :))))
JKL píše:Jn, Pens jsou rychlí a mají několik individualit, které to můžou samy rozhodnout, my takové borce aktuálně nemáme, nebo rozhodně ne na takovém levelu.
jak jsem ocekaval, zadne individuality, proste jim to tam pada a Mrazek je takhle malinky.
Ninety91one píše:jak jsem ocekaval, zadne individuality, proste jim to tam pada a Mrazek je takhle malinky.
Prchám z boje za stavu 2-5. Dneska hrajeme bez obrany. Marnost. Chudáci gólmani.
Kuwa začíná mne to srát. Hlavně Mrázič. Trochu soudnosti by to chtělo. Už jsem to tu psal kdysi jak na svojem fejkbooku sdílí každou pitchovinu z Blesku jak je nepostradatelný a neprůstřelný. Peter The Great a podobně. Minule sice wins s Bostonem ale 5 kusanů a dneska střídaný :scare: Jo dneska obrana jak ementál, ale i tak. Třeba to trochu nakopne Howieho za tu "nulu" :giggle: A taky by si to měli uvědomit ti před ním. Když už jsme se trochu zvedli střelecky tak dostáváme víc gólu než je zdrávo. 3 zápasy a 15 gólů. Ta obrana je "neobrana" :hroza:
chyba vam tam klucovy hrac ericsson :sarcasm:
Finch182 píše:chyba vam tam klucovy hrac ericsson :sarcasm:
jn, dva nejlepší beci chybí, to se musí někde projevit :)
PK píše:
Ninety91one píše:jak jsem ocekaval, zadne individuality, proste jim to tam pada a Mrazek je takhle malinky.
Prchám z boje za stavu 2-5. Dneska hrajeme bez obrany. Marnost. Chudáci gólmani.
jak jsme se nedavano obdivovali nasi hrou, tradicne to bylo pouze hromada nahody a stesti. Ten tym je :-D
Ninety91one píše:jak jsme se nedavano obdivovali nasi hrou
Ale bylo to fakt pěkný pokoukání. Teď hrajeme děsně nezodpovědně.

Nakonec jsem vydržel do konce, poněvadž dal Hank třetí (aspoň ten byl moc pěkný), ale… body v konferenci ztrácet nesmíme. Sens teď musíme porazit, prostě musíme.

--
Ad. Mrázek — neposoudím, používám jen Twitter, nikoliv Facebook. Ale třeba se tím hecuje? Včera tam měl pár parádních zákroků, hlavně na začátku nás fest držel. Sám ale góly dávat nemůže. A víte, jaký zmar musí cítit, když to před sebou vidí? Obrana to snad občas i vypustí a spoléhá se na něj, tak to na mne sem tam vážně působí.
Jo a dvojku Green + Smith nebudu komentovat. Z Greena se vyklubal klasický danajsk… ee — Hollandův dar.
PK píše:
Ninety91one píše:jak jsme se nedavano obdivovali nasi hrou
Ale bylo to fakt pěkný pokoukání. Teď hrajeme děsně nezodpovědně.

Nakonec jsem vydržel do konce, poněvadž dal Hank třetí (aspoň ten byl moc pěkný), ale… body v konferenci ztrácet nesmíme. Sens teď musíme porazit, prostě musíme.

--
Ad. Mrázek — neposoudím, používám jen Twitter, nikoliv Facebook. Ale třeba se tím hecuje? Včera tam měl pár parádních zákroků, hlavně na začátku nás fest držel. Sám ale góly dávat nemůže. A víte, jaký zmar musí cítit, když to před sebou vidí? Obrana to snad občas i vypustí a spoléhá se na něj, tak to na mne sem tam vážně působí.
jo bylo, ale spis to byla souhra nekolika nahod a nevim ceho vseho. Takhle pekne sme uz jednou letos hrali, ale taky to vydrzelo jenom na par zapasu a pak zase brak. Souper podcenil, spatny vykon soupere, nejaka zahadna konstalace hvezd, ze jsme hrali dobre..to vse se tak nejak dalo dohromady a vysel z toho nas dobry vykon.
PK píše:Ad. Mrázek — neposoudím, používám jen Twitter, nikoliv Facebook. Ale třeba se tím hecuje? Včera tam měl pár parádních zákroků, hlavně na začátku nás fest držel. Sám ale góly dávat nemůže. A víte, jaký zmar musí cítit, když to před sebou vidí? Obrana to snad občas i vypustí a spoléhá se na něj, tak to na mne sem tam vážně působí.
Vždy když tam něco sdílí tak je to pak propadák. Ten první vlastenec Helma to asi chytit nešlo. Střela šla původně úplně mimo bránu. První gól koblížka Kessela mít mohl.
PK píše:Jo a dvojku Green + Smith nebudu komentovat. Z Greena se vyklubal klasický danajsk… ee — Hollandův dar.
Ti dva tam dneska perlili. Dávno mohl být někdo z GR nahoře místo zbytečného podpisu pana zeleného. :rtfm:
Creeper píše:gól koblížka Kessela
O Kesselovi mi ani nemluv… Ten je marnej jako pokus udělat z bolševika člověka, ale proti nám se trefí hned dvakrát. Dvakrát! Místy jsem se už dokonce i smál.
Tak dnes nebylo o čem. Rozhodli jsme se, že budeme hrát komplikovanou hru v našem pásmu a v kombinaci s dobře napadajícími tučňáky to nemohlo dopadnout jinak. Taktéž jsme nezvládali střední pásmo, jak při přechodu do útoku, tak při bránění. Naivní, nedůsledný, bezkrevný výkon. Je potřeba se vrátit zase k tomu, co nás poslední zápasy zdobilo. První a hlavně třetí gól byly parádní, ale k čemu...
Tak jako zatapeli jste nam tam taky solidne, ale celkove vase obrana nemela odpoved na nasi rychlost a agresivni forceking. Chudak Green, je smutne co se z neho stalo, ten horel neskutecne pritom to ani nicim nekompenzuje. Smerem dopredu jste byli fajn, ale celkove to byl takovy rybnik a presne to je hokej, ktery nam vyhovuje vic nez vam.

Btw nasi komentatori (LOL) to rekli na zacatku zapasu, "Red Wings have some key defensemen missing for them, Niclas Kronwall and Jonathan Ericsson" :D
Atlantik píše: Btw nasi komentatori (LOL) to rekli na zacatku zapasu, "Red Wings have some key defensemen missing for them, Niclas Kronwall and Jonathan Ericsson" :D
:hehe: To jsou ti praví, kteří nám chybějí. Možná by nebylo na škodu zrakvit taky pana Zeleného.
Podpis Greena za take peniaze nedaval zmysel hned od zaciatku, v defenzive bol slabsi stale, ale ked uz nepridava ofenzivu, tak je to zbytocny hrac proste.
Vydržel sem asi polovinu, za stavu 4:2 sem to definitivně odpískal. To důležité tu už je napsané. Proti agresivně čekujícím soupeřům hrajeme hrozně komplikovaně, několikrát tu probíhal a byl zmiňován systém našeho rozehrávání - celý stojí na kombinaci na vlastních kruzích, kde si popředáváme dvě tři přihrávky a pak teprve přecházíme dál. Ale pokud to neklape, nemáme nic, k čemu se obrátit. K tomu vzadu chybí persona, která by byla schopna vzít puk a skutečně něco rozehrát, to prostě nemáme a je to známá slabina. Ten výkon mi připomněl starou známou písničku z dob Babcocka - prostě furt dokola jak zaseklý stroj. V první třetině prostě vidím, že to nedáváme a že pokud nepřijde dramatický obrat v přístupu, tak je finito, no dneska to bylo jasné.

Komické na tom je, že bez Ericssona máme opravdu divnou bilanci vzadu. To není v něm, ale funguje to vtipně. Dával jsem jako minimum z tripu 4 body, tzn. potřebujem výhru se Sens a Rags, hm..

Pro Mrázka myslím dobrá zkušenost, může mu to pomoct, že se může i něco nepodařit, zase se vrátit nohama na zem, kde mu to nejvíc sluší.
Co se týče Greena, tak bych takové soudy nevynášel. Je přeplacený, to ale není předmět diskuze. Dopředu je horší, než býval, dozadu zase lepší. Spíš je blbost, aby hrál ve dvojici se Smithem, to je extrémně nevyvážené a pak to tam opravdu hoří. Jinak do naší hry přinesl hodně pozitiv: rozehrávka, uklidnění hry, podržení puku, podpora útoku, přesilovka, když má den, tak i střelecká aktivita. Asi je to diskutabilní, jestli s 6M Greenem nebo bez něj. Já se za současné situace přikláním k variantě číslo 1.
Novis44 píše:Co se týče Greena, tak bych takové soudy nevynášel.
Bude to znít jako rouhání, ale Kuba Kindl mi místo Greena seděl v těch posledních zápasech mnohem víc.
JKL píše:Pro Mrázka myslím dobrá zkušenost, může mu to pomoct, že se může i něco nepodařit, zase se vrátit nohama na zem, kde mu to nejvíc sluší.
Máš ode mne sto bodov — jednoznačně podepisuji. Tohle ho bude formovat a pak bude ještě silnější a lepší.
Zatím je pravda brzo na zavery, ale co ze jsem to tady psal a za co jsem tu byl téměř "lynčován"? :-)
Obrázek
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS