Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Mr.Hockey včera oslavil 86. narozeniny. :yes:
AndyF píše:Tak sem si to propocetl a stejne to dostane Rask.
Ma 94,3% uspesnost , AVG pod 2 a record 9-1-1
Minuly mesic to vyhral Khudobin a to mel horsi cisla
Nakonec to dali Iginlovi. At dou do hajzlu.
Iginlových 17 bodů v 17 zápasech >> Gho 21 bodů v 14 zápasech :respekt:
Rono píše:Iginlových 17 bodů v 17 zápasech >> Gho 21 bodů v 14 zápasech :respekt:
Tak jsem se na to podival bliz, protoze tak jak si to tady podal ty to opravdu vypada divne..

-Iginla mel 13 golu, 2x 1st assist, 2x 2nd assist, +12
-Giroux mel 6 golu, 5x 1st assist, 10x 2nd assist, +8

Nic zvlastniho se nestalo :neviem:
2nd assist nepředcházejí gólu? :matika:
Rono píše:2nd assist nepředcházejí gólu? :matika:
Ale ano, ale ja radsi ty goly :neviem: A predstav si ze i ty 1st asistence. Nic proti, jen jsem se snazil vylustit tu zahadu, samozrejme sorry pokud jsem tim zpusobil neco co jsem nechtel. Napsat jen 21>17 mi prislo z tve strany tendencni a nevypovidajici celou pravdu. A abys me nahodou neobvinoval ze zaujatosti, tak vez ze Iginla je po tom lonskem fiasku ten posledni hrac, ktereho bych ted chtel hajit.. :cry:
Jasný, já ti to neberu, vím na co narážíš a máš třeba v tom pravdu. Ale pokud bychom brali takovéto detaily, tak tu můžeme začít řešit i spolurhráče z lajny, celkovej tým a blabla.. :giggle:

Ale jako popravdě jsem nečekal Gho vůbec mezi elitou měsíce. Je to přece Flyer. :jn: A vlastně na tyto ocenění sere pes, stačí když bude pravidelně mít okolo 1,5 bodu na zápas a my budeme v tom play-off.
Rono píše:Jasný, já ti to neberu, vím na co narážíš a máš třeba v tom pravdu. Ale pokud bychom brali takovéto detaily, tak tu můžeme začít řešit i spolurhráče z lajny, celkovej tým a blabla.. :giggle:

Ale jako popravdě jsem nečekal Gho vůbec mezi elitou měsíce. Je to přece Flyer. :jn:
Ja si prave nejsem jistej, jestli jsou to v tomhle pripade(rozhodovani o hraci mesice) "detaily".. Stejne nechapu, ze nekomu na tom zalezi, pocitaji se az trofeje na konci sezony.
To jediné, čo sa počíta, je :cup: Ostatné nie je až tak podstatné. Individuálne trofeje sú bokom...
Iginla to dostal ako cenu utechy za to, ze dostal na hubu od Rinalda :jn:

To uz skor ten svedsky zazrak z DRW mohol vyhrat...
Po ranním bruslení se uvidí, jestli se dneska zapojí Pavel.

Pro mě za mě klidně, ale asi bych ho chtěl vidět jen na pp, případně minimální IT. Případně Boston odpískat a připravit se na víkend, dvojzápas se Sabres musí klapnout, dnešek důležitý není a body spíš ´would be fine´.

(samozřejmě, interně to vidím na 5:0, s klidem duše na bod, realisticky by byl aspoň bod super)
Na Medvídky nám to celkem jde.Rozprášíme je dnes a pak i v prvním kole :v:
Bez opor se Boston tezko porazi..nicmene. Torontu zbyva pet zapasu, pokud by je vsechny vyhralo (coz nehrozi), tak skonci na 92 bodech. My mame 84 bodu a zbyva 7 zapasu z toho tri zapasy Buff2x a Carolina 1x, pokud tyto tri zapasy vyhrajem, tak to chce jeste nejakou jednu vyhru a nebo nejake remizky a sme tam
Myslím, že 2x Sabres nedáme, ale zato dáme jeden z těžších týmů..
jinak Columbus vcera dost smolna prohra, defakto tri vlastni goly, snad je to polozi. A Devils taky nezklamali. jeste bude nebezpecny Washington, snad Ovi prida par minusovych bodu:))


a Pasha dnes jeste nebude a nebude ani Alfredsson, ale ten nikoho nezajima:)
Alfieho příspěvek je minimální, chybět nikomu moc nebude. Třeba aspoň dostane prostor někdo z Rapids..
"Players likely to get a break from game action include Zdeno Chara, Patrice Bergeron, David Krejci and Loui Eriksson. "

hmm.. hmm..poďme na 2 body!
JKL píše:"Players likely to get a break from game action include Zdeno Chara, Patrice Bergeron, David Krejci and Loui Eriksson. "

hmm.. hmm..poďme na 2 body!
V zaveru zakladni casti, ne nevyhnutne hned dnes.. Alespon tak tomu rozumim.
Nic prekvapive, u nas sa uz avizovalo, ze v poslednych zapasoch zakladnej casti sabudu setrit klucovi hraci, ktori su celu sezonu produktivni a pretazovanejsi....takze nic nove pod slnkom....osobne by som dokonca aj Raskovi dala jeden dva zapasy freewajs a nasadila hoc aj Svedberga, ale nechs a chlapec zase trosku otuka hore :)
Ak ich nechajú sedieť už dnes, tak krása. HM, Boston chce, aby sme si udržali 1st wild card spot, lebo nás nechcú v 1.kole :giggle:
Je to jasne, ked dnes videli ako sme mleli Blues, tak sa setria na sobotu
Atlantik » 02 dub 2014, 20:42 píše:
JKL píše:"Players likely to get a break from game action include Zdeno Chara, Patrice Bergeron, David Krejci and Loui Eriksson. "

hmm.. hmm..poďme na 2 body!
V zaveru zakladni casti, ne nevyhnutne hned dnes.. Alespon tak tomu rozumim.
Já to pochopil tak, že nebyli už ráno na bruslení, tedy proto se očekává, že nenastoupí.
http://espn.go.com/blog/boston/bruins/p ... rd-spooner" onclick="window.open(this.href);return false;

ale to neni az tolik podstatne, dulezity bude NAS vykon. Kdyz se tymu dari, klidne muze par hracu sedet


JKL: je to tak
Chybet bude mozna 1-2 z nich, ale urcite ne vsichni najednou. To se nejak prostrida.
Boston Bruins‏@NHLBruins·4 mins
Krejci (sore throat), Soderberg (wife expecting) appear good to go for tonight. Spooner getting into lineup depends on their availability^CS
Kdyby meli pauzovat vsichni zminovani hraci, tak tu neni rec jen o Spoonerovi jako nahrade.
vyborne:) boston byl sice lepsi, ale Howie zachytal perfektne a mladi opet zabojovali :box: HURAAA

a DeKe odehral jeden z nej zapasu v posledni dobe
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS