Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Správně,je na čase kluky ušaté porazit :!:

Akorát se dívám,že Mike konečně hnul s lajnama,i když nic moc....Tatar místo Nyqa.Jen škoda,že hrajeme prakticky na dvě čtvrté lajny,chudák Riley :hroza: Za Pulkiho jsme měli tři schopné řady,navíc T+S+N vypadala hodně dobře + D+Z spolu.Nechápu proč se k tomu nevrátil,když to fungovalo.
Proč? Protože já si myslím,že není až tak dobrý trenér jak se o něm tvrdí.To jeho míchání lajnama k ničemu nevede. Rozhodí to co funguje.
Ninety91one píše: 2 body :-D osobne budu rad, kdyz dame aspon jeden gol :-P
Tak to sedí :thumbsdown: Ani jeden. Jak jsem viděl jak Dats padl a Kakanec tam najel věděl jsem, že je konec. A teď vzhůru na Dead trip :scare: :hroza:
Teď budeme rádi za každý bod.
Montreal ma jednu obrovsku vyhodu, oni aj ked hraju totalne nic (co nebol vcerajsi pripad), tak furt maju vdaka priceovi sancu na vyhru a zacina ma vytacat ze im na vyhru staci 1-2 goly. Aspon ze Tampa prehrala, tych chcem do PO.

No nic, podme na trip, cmon!!!
Tampu?Tu jsme kdy naposled porazili? :shock: Ale je fakt,že nám to nejde proti nikomu z východu(z vrchu),takže je to vylej nalej koho vyřadíme :lol2: Náš tradiční problém v PO bude opět koncovka,to už je teď jisté.
Jirik19 píše:Tampu?Tu jsme kdy naposled porazili? :shock: Ale je fakt,že nám to nejde proti nikomu z východu(z vrchu),takže je to vylej nalej koho vyřadíme :lol2: Náš tradiční problém v PO bude opět koncovka,to už je teď jisté.
Pokud vůbec PO bude. Fungoval jeden Pashuv útok, který byl včera pozměněn. Zette hraje prd a s ním je jedno kdo vedle něj bruslí. Dneska opět Big Kužel 2 excelentní excesy. Obzvláště ten první, kdy namazal zpoza vlastní branky křižně přes pásmo přímo na hokejku Bubanovi. :bitka3: :bitka3: :bitka3: To je na tribunu toto a ne na první obraný pár. A to je pořád dokola. :hroza: Kdyby Kroner místo toho, aby Howardovi stínil radši do té rány lehl, tak by udělal taky lépe. Ale to je jen kdyby. Žádné velké šance jsme neměli. Jen únik Helma a otočka Nesquicka. Habs jsme jasně přehrávali pouze ve dvou po sobě jdoucích situacích 4 na 4. Zbytek sofťáku Price v pohodě pohlídal. Zápas rozhodla jedna chyba. :verysad:
ze jsem neco vubec psal, ale mel jsem takove tuseni. Obrana Habs + Price > Detroit :-( Tak snad aspon Dallas bude za dva body
Pasha píše:Montreal ma jednu obrovsku vyhodu, oni aj ked hraju totalne nic (co nebol vcerajsi pripad), tak furt maju vdaka priceovi sancu na vyhru a zacina ma vytacat ze im na vyhru staci 1-2 goly. Aspon ze Tampa prehrala, tych chcem do PO.
No nic, podme na trip, cmon!!!
To je holt výhoda excelentního gólmana v zádech... :wink2: . A jinak - nemůžu říct, že až na ty 2 body bych byl nějak extra spokojený s naší včerejší hrou... Opticky jste byli lepší po větší část zápasu než my, tomu zápasu by slušela víc remíza. Ale Pleky to trefil náramně :thumbsup: .
Tak jako tak by jste vyhráli. Šlo o to,jestli my získáme bod, v který jsem tak nějak v závěru zápasu věřil. V nájezdech by bylo rozhodnuto dřív než by začaly. :-D Já tak nějak tajně doufám,že se někomu otevřou oči a povoláme Pulkiho do prvního týmu. Hned bych ho nasadil do první lajny,která potřebuje oživit.
Rosťa píše:Tak jako tak by jste vyhráli. Šlo o to,jestli my získáme bod, v který jsem tak nějak v závěru zápasu věřil. V nájezdech by bylo rozhodnuto dřív než by začaly. :-D Já tak nějak tajně doufám,že se někomu otevřou oči a povoláme Pulkiho do prvního týmu. Hned bych ho nasadil do první lajny,která potřebuje oživit.
Teemu hraje body a obrovskou kvalitu kazdy zapas. Uz ted je na 30 golech, coz se na farme zatim snad nikomu nepodarilo. Porad nechapu, ze hraje Jurčo..teda chapu, ale Pulkkinen by si to misto zaslouzil vice. Je podstatne nebezpecnejsi a proste ve vsem lepsi (na tahani protihracu po mantinelech mame hracu dost - to je tak jediny prinos Jurkyho).
Já to taky nechápu,na farmě máme rozeného střelce v TOP formě,máme problémy s ofenzívou,navíc během jeho pobytu nahoře každý viděl,že je v zakončování totálně odlišný než ten náš plonkový zbytek,což potřebujeme a nic.Takový hráč nám prostě chybí.Ale místo něj hrají hráči jako Andy,Glend,Miller,Jurčo,apod.,které neustále strká všemožně nahoru.Asi v domnění,že začnou sázet branky :hroza:
Vždyť to přece musí vidět každý.První lajna totálně plonková už x zápasů,Shea odvařený s netáhlama po boku,takže nám hraje dlouhodobě jen jedna lajna,která na vše nestačí.Bodeť by taky jo.
Co je kua za problém to takto poskládat?
Z+D+Pulki
T+S+N
H+W+Aby
M+G+J(tihle chlapci mají hrát čtvrtou lajnu,výš ani krok)

a nebo aspoň takto(když už musí Aby hrát první lajnu a přes to vlak nejede,že pane trenére?!)
Z+D+A
T+S+N
H+W+P
M+G+J

Já zase nechápu,že hraje velbloud Andy.Jurčo hraje aspoň do těla a do čtvrté lajny se hodí.Pulkimu udělá místo Andy,zbavit se ho nebo na farmu :!:
Nebol ten Jurco vytiahnuty z farmy predcasne? A ze zrovna u wings sa toto stane :lol2:
Sa bojim aby ho to neznicilo....ten mal najprv hrat este aspon tuto sezonu prve husle v AHL ....
Snad len syndrom druhej sezony
Finch182 píše:Nebol ten Jurco vytiahnuty z farmy predcasne? A ze zrovna u wings sa toto stane :lol2:
Sa bojim aby ho to neznicilo....ten mal najprv hrat este aspon tuto sezonu prve husle v AHL ....
Snad len syndrom druhej sezony
no asi bol..po tom kolko sa nafarmil Tatar som cakal ze Jurco tak skoro do NHL nepojde..na druhu stranu Jurco ma asi lepsie vyuzitie ako Tatar aj ked nie je produktivny ale tak na poziciu v 4 utoku je ho v tomto veku skoda
Snad. Ale aktuální pozice ho nevytáhne.
Z Jurča som sklamaný, čakalo sa od neho po tej minulej sezóne viac, útoky inak zle poskladané, trebalo by sa vrátiť ku zloženiu:

Abdelkader - Pav - Hank
Nyquist - Sheahan - Tats
Weiss - Helm - Pulkkinen
Miller - Glendening - Jurčo
:pray:
Pulkkinena bych se nabál dát do jedné z prvních dvou lajn. Abdelkader svou práci odvede skvěle i ve třetí řadě.
Pulki povolany tak ste sa dockali
Ja by som bol preto prave radsej keby Jurco este farmarcil, aby hral prvu/druhu lajnu....
Aky ma zmysel jeho dusit v tretej/stvrtej , co sa tam nauci....A potencial ma lepsi.
Tak a je to tu. "Pulkkinen has been recalled!" Konečne ho máme v prvom tíme zase. 30 gólový strelec v AHL a my tlačíme do vyšších útokov hráčov štvrtej formácie :hroza: Podme Pullu :good:

https://twitter.com/AnsarKhanMLive/stat ... 1592440833
V útoku Pulkkinen - Datsyuk - Zetterberg by nebol nikto tvrdý do rohov, preto tam musí byť Abdel :wink2:

Pulu :wave:
No nevěřím,děkujeme za ty dary :poklona2:
Já bych taky posunul Pulkiho do prvních dvou řad a klidně po boku D+Z.Za zkoušku nic nedáš.Potřebujeme střelce a bohužel Z,D těch gólů už moc nedají a nemůžeme čekat,že tým střelecky potáhnou.A co se týká Abyho,tak to fakt střelec není.A že by v té první lajně dělal nějaké terno se taky zrovna říct nedá.Navíc ho pořád vidím jako ideál do lajny k Helmovi a třeba s Weissem.Údernická lajna :lol2:
Abdelkader-Zetterberg-Pulkkinen
Tatar-Datsyuk-Jurco (for Helm)
Nyquist-Sheahan-Weiss
Miller-Andersson-Glendening


No hned se na zitrek vice tesim, i kdyz proti Chicagu to bude tradicne tezke
Tak Pulkiho jsme si vyřvali a teď chci milión dollarů :-D
Rosťa píše:Tak Pulkiho jsme si vyřvali a teď chci milión dollarů :-D

staci trosku zarvat a hned to jde :-D dame si aspon jedno tradicni video na nabuzeni nalady, ja uz ho dal dneska petrkat :-D akorat proti prokletemu Chicagu to bude hardcore, Babs nebude chtit hrat otevrenou partii, tak aby mel nejaky IT aspon.

gol v 46-50 sec je proste tezky kalibr a takove goly chci konecne po 15? letech zase vidat :) nadherny priklep
https://www.youtube.com/watch?v=xXISIr-gsE4" onclick="window.open(this.href);return false;
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO