Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Pasha píše:Nemusíš sa za to hanbiť, Quincey hrá od začiatku sezóny ako z partesu, presne tak, ako si to väčšina predstavuje. Nakoniec som snáď aj rád, že podpísal.
Hraje důsledněji (hlavně u hrazení za brankou a v rozích) a zodpovědněji. Pokud to vydrží, vyplatí se.

Nevíte, co Kronner? Zblízka mu nastřelili (asi, bolely mě oči) kotník. Hrál dál, ale muselo ho to pekelně bolet. Dneska bych nechtěl být v jeho kůži.
Jo Pulki má slušnou formu.Toho bych rád viděl po boku Dacjuka.
Jak vypadal Mantha kromě té tyčky?Asi nic moc po zranění, co?
Q letos hraje nejlépe co je u nás,to je pravda.Snad mu to vydrží.Ale výkonost odpovídající jeho platu nemá ani náhodou a ani mít nikdy nebude.Kdyby hrál za 2.5,tak neřeknu půl slova,ale takhle je to prostě strašně málo.
Za jeho plat tady mohl být tahoun do prvních dvou párů a hlavně na přesilovku.
Btw. v GR hraje pomalu celá obrana hodna příští nebo přespříští rok áčku.To jsem opravdu zvědavý,jak tohle vyřešíme.
Jirik19 píše:Jo Pulki má slušnou formu.Toho bych rád viděl po boku Dacjuka.
Jak vypadal Mantha kromě té tyčky?Asi nic moc po zranění, co?
taky by se mi libil Pulkkinen vedle Datsyuka. Jinak Mantha hral dobre, v prvni se teprve rozehrival, ale od druhe uz tam predvadel pekne klicky a mel tam dobre momenty. Celkove si vypracoval dve velke sance, ale slo videt, ze zatim neni moc sehrany.

http://www.mlive.com/griffins/index.ssf ... me_as.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Tady sestrih, jako KDO jiny uz by doprdele mel za Detroit hrat nez Pulkkinen? ten ma formu jako hrom


No a Detroit super, proti lepsim tymum se umime vytahnout :)
Mantha gol, to byla akce, Pulkkinen hraje jak Buh. Mantha tam dneska urcite jeste neco prida :yahoo:


https://www.youtube.com/watch?v=82Gl6rBNQjI" onclick="window.open(this.href);return false;
Mno... k tomu zápasu se moc napsat nedá. Chválím DeKeho, jeden z mála, co se trochu snažil to rozhýbat.
JKL píše:Mno... k tomu zápasu se moc napsat nedá. Chválím DeKeho, jeden z mála, co se trochu snažil to rozhýbat.
Jeden z mále obránců, kteří se snaží založit útok a vyvezou puk za naší modrou. Jinak zbytek to tam šmrdlá z jednoho na druhého :thumbsdown:
Howard dneska podržel. Měl by si dát pauzu :|
Já nechápu proč tam nedá Mrázka.Howard dneska nechytl nic.Být tam Gus,tak už chytá.
Zase se vracíme do normálu.Z mála šancí,které si vytvoříme jde 3/4 střel vedle a zbytek šel po zemi.Pak děláme Tokarského hráčem zápasu :hroza: Snad jediná střela nahoru byla šance Nyqa těsně před třetím gólem,po kterém jsem to vypl.Přesilovky opět skvostné.
Jediné pozitivum včerejška je,že se konečně probudil Qeofil a protrhl střeleckou šňůru :lol2:
Jo a tu Dacjukovu lajnu by měl co nejrychleji rozpustit,protože to je hnus.První dvě lajny by to měly tahat,ale s dřevákama na křídlech to půjde jen těžko.Pulki za Jurča!
Dehonestujúci, zahanbujúci, katastrofálny výkon. To vlastne ani nebol výkon. Pýtam sa, čo viac ? Sme oddýchnutí, saturday off, kdežto Montreal hral v sobotu v noci, na hotel prišiel o 2:00 ráno, a my čo urobíme proti unavenému súperovi ? Miesto toho, aby sme na nich vybehli tak, ako sa patrí, tak hráme rovnaký hnoj ako oni. Montreal hral taktiež jedno veľké nič, my sme však hrali ešte o kúsok horšie. Skutočne, snáď najnudnejší zápas v sezóne. Toto nechcem vidieť, nestrieľali sme, vôbec nič, tu nie je čo hodnotiť, keby sme mali bilanciu 14-0-1 a príde takýto zápas, tak držím hubu a nepoviem nič. Ale v situácii, kedy budú dobré všetky pozbierané body, som maximálne nasratý.
Jj, Habs hráli víceméně nic, takový ulepený výkon, byli na poražení. Velké zklamání z naší strany tenhle zápas.
Je pravda, že náš výkon zejména oproti posledním zápasům celkem nevýrazný, ale stačilo to a první dvě třetiny jsme byli lepší tým. V třetí třetině jste tlačili, ale k ničemu to nevedlo. Měli jste kupu přesilovek a taky nic, ale tady se umím vžít do vaší situace :giggle: . A jak sami říkáte, tak přesnost střelby je teda problém. Kolikrát jste byli u Tokarskiho ve vyložené šanci, já už ho tam viděl, a vedle.
Nám tam spadly šmudly, ale zase tutovky vychytal Howard. Na obou stranách byly nějaké tyčky.
Ve výsledku pohodová výhra :yes:
naprosto easy game pro habs, my jsme predvedli typicky Red Wings vykon, opravdu nechutne. Proste si kluci udelali peknou nedeli s vecernim odpocinkovym zapasem. No a snad uz pujde in Pulkki, Jurčo at vali dom :-D
No a snad uz pujde in Pulkki, Jurčo at vali dom
To je pouze zbožné přání. Jurčo hraje total prd, ale pořád bude cpán tam kde teď :(
Creeper píše:
No a snad uz pujde in Pulkki, Jurčo at vali dom
To je pouze zbožné přání. Jurčo hraje total prd, ale pořád bude cpán tam kde teď :(
nj, ale divej, jak se umi tocit s hokejkou :-D :-D stale cekam, ve kterem zapase to predvede? :-D :-D tenhle skill at si strci nekam, to je nepouzitelne ty jeho kraviny :-D porad tak nejak nechapu to hype kolem nej. Pry magic man, dyt zatim neprevedl nic, absolutne nic. Dats kdyz zacinal, tak to bylo videt hned

http://youtu.be/32aEQd8DcKU?t=25s" onclick="window.open(this.href);return false;
nj, ale divej, jak se umi tocit s hokejkou :-D :-D stale cekam, ve kterem zapase to predvede? :-D :-D tenhle skill at si strci nekam, to je nepouzitelne ty jeho kraviny :-D porad tak nejak nechapu to hype kolem nej
Já na nějaké serepetičky kdo a jak umí točit hokejkou a ukazuje svoje videa bůh ví kde tak seru :ho*no:
Produktivita žalostná výsledky nula. Hrát vedle Pavse by si zasloužili jiní a ne tento dřevák. Sorry Tome :bee:
Creeper píše:
nj, ale divej, jak se umi tocit s hokejkou :-D :-D stale cekam, ve kterem zapase to predvede? :-D :-D tenhle skill at si strci nekam, to je nepouzitelne ty jeho kraviny :-D porad tak nejak nechapu to hype kolem nej
Já na nějaké serepetičky kdo a jak umí točit hokejkou a ukazuje svoje videa bůh ví kde tak seru :ho*no:
Produktivita žalostná výsledky nula. Hrát vedle Pavse by si zasloužili jiní a ne tento dřevák. Sorry Tome :bee:
tak ono je to i dost matouci, sice zatim letos vysledky nad ocekavani, ale je treba si uvedomit, koho jsme vlastne doposavad porazili. Bud to byl mancaft v krizi a nebo proste tym ktery je slaby. A to nas ted ceka Columbus na ktery moc neumime a Winnipeg, ktery nas svoji silovou hrou opet povodi. Chce to nejake impulsy, ale HLAVNE..je treba vyhrat vice zapasu zasebou. Dyt tohle je zas jednou jo a jednou ne
Tak Jurčo furt může jít jako jediný na farmu, jen to chce odvahu a vyzkoušet něco(někoho) nového. Otázka je, co by na to řekl Wajsík s Klíryčem :giggle:
Nechtel bych byt golman za starych casu nhl :)

Obrázek
Takhle nějak si to představuju, žádné párání s autobusy a jinými Columbusy. Super, že se chytli slovenští bratři. Nyq v přesilovce taky výborně. Howarda letos nějak nepoznávám, jeho pohyb v brankovišti je ne o jeden, ale o dva levely výš než minulý rok.
No v tom,aby se prase vyznalo,jako na houpačce.Jednou hrajeme ho*no a jednou to najednou jde.A opět nám to šlo bez Dacjuka,zajímavé.Super,že se prosadili naši "střelci",kteří to potřebují.Hlavně Shea,Helm,Jurčo.
Doufám,že to s Tryskáčema nebude zase tužka.
Já taky doufám, že se tam dostane do branky Mrázek. Protočil se na GR, měl zápas, trénuje s Wings, podle mě je čas ho konečně poslat na led a kdy jindy, než teď? Howie nechť si odpočine.
no...super vykon, snad na to zitra navazeme. Jenom se mi spis zda, ze Columbus hral kulove a jsou momentalne v krizi. Jinak vyborne, ze se prosadili vsichni nasi mladi - Nyq, Tatar, Shea a Jurčo - to je nase budoucnost. Smith opet odehral vyborny zapas a Howie take. Super :good:


no a na hru bez Datsyuka uz si musime zvykat, jeste pred rokem bych tomu neveril a zavladla by absolutni panika, ale ted uz to nevadi.
Columbus trápí drtivé množství zranění, mají pech jako Wings vloni.
no a na hru bez Datsyuka uz si musime zvykat, jeste pred rokem bych tomu neveril a zavladla by absolutni panika, ale ted uz to nevadi
Mě to bohužel vadí. Je krása se dívat na jeho kličky a geniální nečekané nahrávky, které ne každý pochopí. :wink2: Bohužel věk nezastavíš a jeho zdraví je jak se zdá je sezónu od sezóny chatrnější :verysad:
Za 2 body jsem samo rád, ale jak je v této sezóně pravidlem tak po výhře následuje zase prohra nebo posraný zápas. Bus je na tom stejně jako my v minulé sezóně i když těch závarů před naší brankou bylo taky požehnaně :thumbsdown: No s Tryskáči v body moc nevěřím, jsme jako noc a den :neviem:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS