Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Golmani se vytahli, cely zapas velmi napinavy a nakonec se rozhodlo po najezdech. Tam dallasu castecne pomohla i ta pauza, potom uz muselo byt tezsi se namotivovat. Ale hracum ty najezdy moc nesli. Skoda, ze to red wings nedotahli do vitezneho konce.
Howard svůj tým hodně podržel...viděl jsem jenom 2 a 3 periodu a v té byl Dallásek jednozančně lepším týmem
Ott a Bertuzzi se celý zápáss popichovali nevím proč si to nerozdali ... při každem buly se osekávali a něco na sebe mluvili... každpoádně Ott rozhodl v nájezdech hodně diskutabilním golem
Baffy píše:věřím,že už jim konečně nakopem prdélky! :cinka: :bitka3: :cinka:

Tak nakopat prdele by znovu zasloužili spíš kluci z Detroitu,takto prosrat výborně rozehraný zápas,to je k zbláznění!
1.třetina parádní,pak jako by začal docházet dech,Dallas začal hrát lépe a byla znovu jen otázka času,kdy na to Křídla dojedou..... :(
Hm,zítra s Hawks,to budou muset hošani sakra přidat! :cinka:
ja som pozeral len zaver..takze zapas nekomentuje, ale vazne si myslite, ze ten gol z najazdu mal platit? Podla mna ani nahodou a pochybujem, ze mal videorozhodca viac uhlov, ako sme videli my.
Ten gol mal platit a aj tak si Dallas zasluzil vyhrat pretoze hrali lepsie
A z akeho dovodu mal ten gol platit? Na to ze hrali lepsie ti fakt seriem..nefandim Det, ale kua, co uz je toto za bordel v NHL, ked sa uznavaju vymyslene goly? Mozno bol Dallas lepsi, ja som pozeral len 10 min 3 tr. a tam bol lepsi, ale to neznamena, ze mal vyhrat a ze by mu mali uznavat vymyslene goly. Ak det na konci nepostupi do PO a bude mu chybat jeden bod, tak to bude sportova tragedia...tym pi*us*m by uz mal niekto klepnut po prstoch, lebo uz to zacina byt jedna velka fraska..tesim sa na PO a na koho tento rok padne stastny los..resp. kto bude pre NHL vyhodny vytaz SC..to len potom uvidime.

A tu je o tom clanok..niesom jediny, co si mysli, ze to gol nebol..
http://www.nhlpro.cz/clanek/16379-rozho ... h-detroitu
Ano jasne a keby to bol WSH tak ho uznaju a vsetko v pohode co :frajer2:
ty si riadny srandista..co s tym ma wsh? Aj keby ho uznali vo WSH, tak by som napisal to iste..

ale dobre..keby ho uznali proti Chicagu, tak to by si uz pisal aj ty inak..co? :frajer2:
:scare: tak toto bol totalny masaker....sn...v podani Bertuzziho, no najmä Datsyuka :doh: poriesil sn ako jeden svedsky reprezentant, zajtra to bude 100pro kolovat po nete :yes: uz samotne pp nemalo chybu, hralo sa od jeho zaciatku az po samotny koniec bez prerusenia :cool: pricom golovky sa striedali na oboch stranach...Zette, Datsyuk / Kane, Hossa v samotnom zavere z prvej minul....celkovo cely match aj ked som stihol len zaver zapasu mal urcite paradny naboj, hokej s velkym H :good:
Baffy, máte tu dáke suchoty. No aj keď ste dnes prehrali nad Kojotmi, zdá sa mi, že sa vracia ten starý a pravý Detroit. Vaše akcie boli fakt ukážkové, ale nakoniec sme mali viac šťastia, ktoré nám poslednú dobu chýbalo. Snáď sa aj Kojoti vymanili z biedy, lebo podľa mňa je Detroit kvalitný súper.
A prečo hrá Lidstrom s plexisklom?
Tak dnes to bylo moc pěkné,líbil se mi moc jak Jimmy(ten první gól sice mohl...),tak i výkon celého týmu......
těžký zápas,kdy kluci museli dotahovat dvoubrankové manko po vlažnějším začátku,ale tak od 2třet.,bych řekl že
měli Wings víc ze hry a když pak v 15min. před koncem nachytal Meech Nabokova na hruškách,tak už jsem
věřil,že to dobře dopadne.

Opět si nemůžu vynachválit Helma,to je tak platný hráč a bojovník,že žasnu! :poklona2:
Jo a vrátil se Homer,sice ještě trochu studený,ale i tak už se tam hezky motal kolem brány...odsral to Ville Leino(šance ještě přijde)

Na 4:2 pak ještě upravil Eaves,ale to bych řekl,že ten gól asi neměl platit,byl tam tuším na Pavelskiho faul(podražení),
ale sudí zřejmě nepostřehl nebo to bral jako souboj o puk....no,to už je jedno,hlavní je výhra :oslava: :wawe: :clap:



No a tak si po skvělé žraločí večeři,můžeme dnes dát pečenou kachničku v jejich Honda centru...co Selly? :frajer2: :D :cinka: :box: :cinka:
Po zralocim sushi uz na kachnicku mit chut nebudete, zato ja uz s tesim na stavnata kridelka :slintac:
Bude to boj, doufam ze vstanu a uvidim nase vitezstvi, prohru si nemuzeme dovolit :D
Nejradši bych rozmlátil pc a skočil z okna.............tohle se prostě nedělá!!!!!!!!!!! :bitka3: :a_von: :pc:
Hmm, hezky dostal Det od LA na prdel, slušná otočka, on ten Det fakt nakonec bude o to PO bojovat až dokonce, před sezónou slušná sci-fi. Ale stejně se domnívám že to nakonec dá, tento tým moc nemusím, ale je to prostě klasika a s jeho absencí by v PO něco chybělo !!!!
Dnes sa bude oslavovať :smile03: :clap:

Detroit to na SJ určite vie ved túto sezonu si s nimi 3x poradili ( SJ:DET 2:4, 1:4) (DET:SJ 2:1pp) a v roku 08/09 platilo : môj dom = môj hrad.

Zdá sa mi,že SJ pomaly dochádza dych...čo dnes využil Columbus 3:0, (mnohí to dávajú za signál,že práve preto budú žraloci opäť bodovať- 2x zasebou neprehrali už 26 zápasov z čoho zaznamenali 20 výhier navyše 1x v sezone nestrelili gol)

Domáci sa z posledných 13 zápasov tešili len 3x čo je mizerný výsledok pre tím pomýšlajúci na PO a vyššie.
Na zápas zrejme nenastúpi ani Kronwall s Holmstromom.

Tento zápas si nechcem nechat ujsť :smile03:
Nicklas Lidstrom said. "But I think we had some quality chances to win the game, too. Their goalie was the difference. He made some great saves."

Mike Babcock : "We played well. We played with good tempo. We looked like a hockey team," he said. "We had every opportunity to win."

Franzen : "I think we played good. We played with a lot of speed,""It looked like last year, not like the past two months here."

Tak nakoniec som ten zápas nevidel :cry: škoda lebo to mohol byť parádní hokej.
Vynasnažili sme enormnú snahu a prestrielali žralkov v pomere 52:27 :good:
Z higlightov som videl pár dobrých príležitostí na skorovanie a to na oboch stranách...Detroit vyrážal do útoku pekne rychlo...s čím mali žraloci problémi a nestíhali sa vracať-našťastie sa mohli oprieť o Nabokova.

Prvú veľkú šancu mal asi Setoguchi v 8.min ked nestrážený mohol poľahky prekonať Howarda do odokrytej bránky -no myslím si že tá prihrávka na neho prišla už trošku neskoro! (našťastie).Podobnú šancu mal v 2 tretine Meech ktorý sa naopak trošku zdržal zo strelou a potom už nedokázal prekonať Nabokova.

Goly sme dali výstavné - (Franzen) milimetrové zakončenie do vynklu ,snad to jediné miesto nieje slabinou Nabokova lebo to bolo "nechytateľné" :smile03: A Williamsov bol tiež krásny ako sa pekne dostal cez Huskinsa :good: a zakončil tak že to najskôr ani nevyzeralo na gol pretože sa hralo dalej :ja_neviem:

Dobrú šancu/e mal i Datsyuk - največšiu asi ked strieľal do "odokrytej bránky" kde s tím už Nabokov veľa narobiť nemohol no dal nedôraznú strelu po zemi-kam ešte mohol siahnuť a zvaliť sa položením hokejky Nabokov- hocikde inde umiestnená streľa a nemal by šancu zakročiť z toho nevýhodného postavenia.

Dalej tu bolo ešte pár dobrých strieľ slubná šanca z poza bránky a pár skrumáži pred Nabokovom no z nich už nezapršalo.

A nemôžem povedať žeby Miller nemal pár "mega save"-ov :smile03: goly čo dostal tak tam nemohol nič urobiť, no ale na samostatných nájazdoch ho prečítal Marleau (ktorému chcel vypichnúť puk) a ten ho potom poľahky prekonal.

Mike bol určite po zápase sklamaný bolo to vidieť z jeho tváre (pri nepremenených šanciach a obdržaných goloch)- no myslím si že tento zápas konečne nakopne Detroit do dobrej formy a že tento rýchly útočný hokej bude platiť na zvyšok NHL.Franzen mal pravdu že to vyzeral ako Detroit s pred roka...-nech im to vydrží.
Tak DETROIT už konečně teď v polovině února,hraje v plné síle(snad se zase hned někdo nezraní) a já věřím,že po olymp.pauze,
to roztočíme drahoušci,to balancování na hraně play-off,se mi totiž moc nelíbí.... :cinka: :box: :cinka: :wawe:
Hmm pěkné, Chicago dalo v pátek Canuks pět golů za třetinu a včera to samé inkasovalo před vlastními fanoušky od Red Wings. Doufám, že starý dobrý Detroit je zpátky. Jen škoda zranění Bertuzziho, který hrál dobře, snad to nebude vážné. A Lidstrom, to je fakt borec :good:
Vcera to bol vyborny zapas,kde obe muzstva ukazali silu a poodhalili aj svoje chyby!!!Myslim,ze nasa hra sa naozaj zacina podobat hre stareho dobreho Detroitu z predchadzajucich sezon.....Skvele zahrali Pav,Helm,Filip,Lidas,ale aj dalsi..Ja si neviem pomoct,ale mne sa Jimmy Howard nejak nepozdava...Jasne statistiky ma vyborne,ale stale to neni ono(je to taky vnutorny pocit).Ale aj tak nic lepsie momentalne nemame....
Verim,ze sa do PO dostaneme a to co z najvyssej pozicii.Sanca tam je,lebo muzstva si navzajom budu brat body.My potrebujeme vyhravat a dostat sa do pohohody pred PO.Nezranit sa!!!
Alex píše:Ja si neviem pomoct,ale mne sa Jimmy Howard nejak nepozdava...Jasne statistiky ma vyborne,ale stale to neni ono(je to taky vnutorny pocit) !
přesně ten pocit mám i já :)
Tak dnes na programe zapas o 8 miesto!!!!Dufam,ze chlapci to zvladnu.Jednoducho povedane,treba ustrazit Iginlu a mali by sme ziskat 2 body.Uvidime,aka bude skutocnost!!!
Skoda tohto zapasu,ale CGY zahralo druhu polku zapasu dobre....Tak nahananie postupu bude pokracovat.Velmi potrebujeme uhrat vitaznu seriu aspon 4-5 zapasov a ak prehrat,tak aspon po predlzeni,resp. najazdoch......Tak vela stastia chlapci..I believe!!!!
Dnes čakám na "povinné" výťazstvo nad divočákmi. Tí si už prakticky sami odpílili postupový konár,..ich forma ide dolu,práve teraz kedy mali najviac zabrať.

Tak sa največšími kandidátmi o 7-8 postupové miesto stávajú: Detroit,Nashville:,Calgary:,St.Louis:,Dallas a prípadne Anaheim:.Myslím,že ani najbližší program nám viac nenapovie o postupujúcom.
A Detroit si v najbližších kolách asi nebude výrazne lepšie počínať,ako ostatný bojujúci o PO.

Dallas: síce hrajá najbližších 6 zápasov doma,no nemajú najpriatelnejších súperov: Tak bude zaujímavé sledovať,ako sa s tím vysporiadajú. Osobne by som čakal max 8bodov-čo by bolo pre nich veľmi dobre.

Dallas - Los Angeles
Dallas - Colorado
Dallas - San Jose
Dallas - Philadelphia
Dallas- Ottawa
Dallas - Phoenix

St.Louis: Majú šancu výrazne si zlepšiť postupové miesto.Dokázali vyhrať 5x z posledných 6 zápasov.Teraz síce hrajú prevažne vonku no u súperov kde sa dá bodovať.No ja im veľmi neverím odhad:max.6bodov.

NY Islanders - St. Louis
Columbus - St. Louis
Minnesota - St. Louis
St. Louis - Colorado
NY Rangers - St. Louis
New Jersey - St. Louis

Calgary: pred sebou majú ťažkú skúšku.Šťastím pre nich môže byť fakt,že sa konečne zobudili,čomu nasvedčujú posledné 3 vyhrané zápasy.Cgy 5:3 NJ, Minn 2:5 Cgy a Det 2:4 Cgy.
i napriek tomu odhad:4 body

Calgary - Ottawa
Vancouver - Calgary
Calgary - Detroit
Colorado - Calgary
Calgary - San Jose

Nashville: podávajú stabilne dobré výkony ,no ktovie či im budú stačiť momentálne majú 3.bodový naskok.Odhad 8bodov.

San Jose - Nashville
Anaheim - Nashville
Los Angeles - Nashville
Nashville - Philadelphia
Nashville - Minnesota
Nashville - Columbus

Anaheim: pokiaľ nezlepšia svoju hru na PO môžu zabudnúť. "Domáca pôda" bola pre nich doteraz silným útočiskom,no posledné 3 domáce zápasy prehrali.A z posledných 6 zápasov:5 prehier.Osobne by som ich ešte neodpisoval.
No uvidime,ako to dopadne.Na kalkulacie je este moc zapasov pred nami a rozdiely su minimalne...Rozhodne nacasovanie formy pred PO a to DET dokazali povacsine vzdy....Treba ist od zapasu k zapasu.Dnes ine,ako 2 body neberieme.....
Vyborne!!!Dalsie 2 body su nase.Skoda,ze vyhrali aj Flames,bolo by to lepsie,ale nas nech zaujimaju hlavne nase zapasy.Stale to mame vo vlastnych rukach,vykony sa zlepsili,zraneni uz nie su,este tak potiahnut dlhsiu seriu vitazstiev,nech sa nerozhoduje v poslednom zapase....
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS