Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

:rofl: Pierre
Kdo se v tom má vyznat, všichni 3 prostovlasí. :skodoradostny:
Abdelkader-Zetterberg-Larkin
Helm-Datsyuk-Nyquist
Jurco-Sheahan-Tatar
Andersson-Glendening-Pulkkinen

Helm is struggling offensively, having gone 17 games without a goal (four assists during that span), but Blashill likes the work he does for Datsyuk.
"Pav likes playing with Helmer; Helmer does a lot of the work in terms of getting the puck," Blashill said. "Larkin, Z and Abby had great success through lots of the year :hroza:
Riche posadil nebo něco?

Hm, trochu se motá v kruzích, tohle je oldschool sestava, J-S-T nefungovala už vloni, je to závislá lajna na Tatarovi a ten hraje kulové, na druhou stranu jedna z posledních pětiset příležitostí pro Jurča, ale osobně si tipnu, že nezahrajou vůbec nic.

Hlavně, že Pulkk zas bude ve čtvrté řadě, kde se bude snažit jak hovado, za těch sedm minut se dostane jednou na půli soupeře.
Jirik19 píše:Abdelkader-Zetterberg-Larkin
Helm-Datsyuk-Nyquist
Jurco-Sheahan-Tatar
Andersson-Glendening-Pulkkinen
Proč jako nezkusí co měl v plánu minule s druhým útokem :?:
Larkin-Dats-Tatar
To člověk nepochopí toto :neviem: :hroza: Helm se svojí potencí ve druhé lajně. Tatar hraje jak tatar :bitka3:
JKL píše:Riche posadil nebo něco?
Pohřeb dědy...
JKL píše:Hm, trochu se motá v kruzích
Už mi přijde, že prostě neví...furt to tak nějak motá dokola, žádné extra změny. Základní dvojičky Aby-Zett a Helmut-Dats prostě nerozhodí, ani kdyby jsme se měli posrat.
Spíš nepochopím, hrajem na ledě suckujících Sabres (imo Sabres nehrají zas tak špatně, ale prostě chtějí Matouše), potřebujem nakopnout, Rich je na zápas out, klidně mohl vyzkoušet do třetí řady Frka, třeba na ten jeden podělaný zápas, trochu rozproudit krev. V tomhle uvažuje jako Babs - když něco nefunguje, navoď stejný stav, jako když to fungovalo. Babs se v tom plácal tři sezony v takovém přístupu.
Jirik19 píše:Už mi přijde, že prostě neví...furt to tak nějak motá dokola, žádné extra změny. Základní dvojičky Aby-Zett a Helmut-Dats prostě nerozhodí, ani kdyby jsme se měli posrat.
Tak já bych posadil nějaké naše primadony, které hrají kulové (a že jich je) :sarcasm: a bral bych někoho z farmy. 2 lidi s tím můžou pořádně zahýbat a oživit to. Takto to bude zase to co vidíme posledních XX zápasů. Něco se udělat musí, když skoro celý útok hraje prd a to nemluvím o obraně. Jediná jistota zatím u Dead Wings je Mrázek. :yes:
JKL píše:V tomhle uvažuje jako Babs
Yo přesně, jsem chvíli uvažoval, zda se nevrátil Mike :? Helm krásně bruslí a Pavka si ho pochvaluje, tak proč to měnit. To samé Abdul - ta chemie s Hankem tam prostě je a že nedávají góly, komu to vadí?
Jirik19 píše: Helm krásně bruslí že nedávají góly, komu to vadí?
Taky si půjdu zítra zabruslit. Bečva už je zamrzlá. :giggle: Kromě nás to asi nevadí nikomu :sarcasm:
Ještě by kolem té Bečvy po ránu mohli posypat silnici za zimákem, jezdím tak každé ráno smykem. Rozhodně přemýšlím, že bych zítra dovalil na Vsetín, hrají s nebohou Karvinou, takže by mohli dát víc gólů, než Detroit za poslední měsíc.

Uvidíme, ale od té sestavy nečkám nic než utrápený výkon proti Sabres, leda by to Sabres komplet odpískali.
Já pevně věřím, že se dočkáme 4. pohodového zápasu letos a dáme aspoň 5 gólů :tv: ... tak nějak to tuším. Snad mě chlapci nezklamou :pray:
V opačném případě si dobrovolně udělím měsíční BAN na sledování našich zápasů :pc:
Jirik19 píše:Já pevně věřím, že se dočkáme 4. pohodového zápasu letos a dáme aspoň 5 gólů :tv: ... tak nějak to tuším. Snad mě chlapci nezklamou :pray:
V opačném případě si dobrovolně udělím měsíční BAN na sledování našich zápasů :pc:
A já v to nevěřím a proto si uděluji Banán na dvojzápas Šavle a Kačeny :banan: :!:
Jirik19 píše:Já pevně věřím, že se dočkáme 4. pohodového zápasu letos a dáme aspoň 5 gólů :tv: ... tak nějak to tuším. Snad mě chlapci nezklamou :pray:
V opačném případě si dobrovolně udělím měsíční BAN na sledování našich zápasů :pc:
dneska mam v planu se divat na cely hokej po delsi dobe. Taky si myslim, ze Sabres straslive vymeteme. Feds tri goly a Yzerman ctyri asistence!
Já jsem měl ban teď. 2 zápasy. Snad jsem to dobře načasoval. Vždy, když hrajem proti Sabres, tak mi přijde, že tak 2-3 hráče vůbec neznám, s tím že to jsou vždycky jiní hráči. Věřím do ASG v bodový příděl v podobě 4 bodů, takže jsou dnes 2 body téměř podmínkou.
Kenny dal Andyho na waiver.
Probereme to u zápasu, stejně mi to nedá a pustím to. Jinak na východě prý čekají šílené sněhové bouře, Caps dokonce přesunuli zápas dopředu, tak snad budeme mít hokej i přenosové linky.
PK píše:Kenny dal Andyho na waiver.
:sok:
Taky čumím, ale upřímně, tohle je Kenovina, akorát si dělá prostor, aby mohl v případě potřeby pro další zápas vytáhnout Kindla.

My se můžeme akorát modlit, taby si ho někdo vzal. Logicky si ho nikdo nevezme.
Doufám, že místo Kindla půjde někdo jiný.... XO, Sproul.
Skrz cap space nemůže být povolán Kindl ani Mantha.
Z toho zápasu.. ok, ale měli sme je - pochopitelně - přejet hned ze startu a ne to hrát 0:0 do třetí třetiny, to je fakt hrůza. Jinak, těžko říct, výkon nebyl špatný, zápas vyhrál Larkin, Sabres předvedli myslím dost mizerný výkon, pozitivní je, že v poslední desetiminutovce sme je nepustili vůbec k lizu, proti Ducks snad doufejme Mrázek in a to je asi tak všechno.
JKL píše:Z toho zápasu.. ok, ale měli sme je - pochopitelně - přejet hned ze startu a ne to hrát 0:0 do třetí třetiny, to je fakt hrůza. Jinak, těžko říct, výkon nebyl špatný, zápas vyhrál Larkin, Sabres předvedli myslím dost mizerný výkon, pozitivní je, že v poslední desetiminutovce sme je nepustili vůbec k lizu, proti Ducks snad doufejme Mrázek in a to je asi tak všechno.
Vydržel jsem jen první třetinu. I přes svůj ban jsem to zkusil a pak šel raději spát. Larkin asi v přestávce mrkl na chat, že jsem na něj nadával jako na všechny :giggle: Dneska Mrázek snad chytat nebude at´ si nepokazí statistiky. :jn:
Sice jsem to po 2 třetině zalomil, ale zdálo se mi to nebo Marchenko v páru s Big E zahrál strašnou bídu na jeho poměry letošní sezónu.
No...radujme se z dvou bodů. Naštěstí Buffalo podle předpokladu marné, takže nám to stačilo. S Ducks to bude muset být úplně jiný výkon.

První útok se v třetí třetině naštěstí probral i když Abdul by nedal gól ani do házenkářské branky. Druhý útok takhle rozhodně ne...co je s Nesquikem proboha??? Ten chlapec je zralý na výměnu.

Nebýt Larkina a Mrázka, tak nevím co by nás tuhle sezónu těšilo.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO