Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

kkt...

Sem při tom zápase přesně viděl, že se Smith prodával jak hovado, je mi jasné, že na základě toho zápasu byli ochotni ho reálně ocenit a totok... :scare:
Creeper píše:Točíme se pořád ve stejném kruhu. Koho to pořád baví komentovat. Hráči bottom six podepsaní za neskutečné prachy na X roku dopředu. Abdul :hehe: k čemu nám je za ty prachy ? Nebaví mne to a s tím mne to stejně jako Pashu ( kterého jsem si nesmírně vážil ) nebaví pořád tady omílat dokola.
:klobuk: Všetko tu zhrnie JKL a k nemu sa ostatní tak nejak pridajú, s názormi poväčšine súhlasím, takže je zbytočné niečo dodávať. Keď sa udeje niečo nové, k čomu sa bude dať vyjadriť aj na viac riadkov, tak tu príspevok určite odomňa nájdete.
#RedWings acquire third-round draft pick in 2017 @NHL Entry Draft from the @NHLBlackhawks in exchange for right wing Tomas Jurco.
Slapi1 píše:#RedWings acquire third-round draft pick in 2017 @NHL Entry Draft from the @NHLBlackhawks in exchange for right wing Tomas Jurco.
Za mě velká spokojenost, Kene rozjeď to! :clap:
Ken našiel telefón :sok: takto skoro rozbehol TDL a hneď na radosť všetkých fans.
Ken, Jurčov trejd je iba začiatok. Cmon, man :giggle:

A teraz vážne. Ani vo sne som nečakal, že za Jurča dostaneme 3rd rounder. Draft je síce slabší, ale aj tak. U mňa za túto výmenu jednotka. Uvidíme, čo so Smithom, Vanekom a Ottom. Očakávam, že Smith pôjde, rovnako tak Vanek, aj keď mi je sympatický a s ním sme všetci spokojní. Nemá cenu držať ho, play-off je pasé.
Cajk,..

Good luck Tomáš
Parádní zpráva na sobotní ráno. Tak teď jen aby si Ken neřekl, že má splněno anebo ten telefon znovu neztratil :)
No nebudu tady skákat radostí, že jsme vyměnili Tenisáka. Nikdy jsem ho neměl rád. Spíš byl pro mne přítěží a zklamáním.
"A big reason why the Wings are out of the playoff picture is how poorly Mrazek has played much of this season."

Čeho všeho se dneska, ještě nedočtu. Takže hlavní důvod, že jsme na chvostu konference je Mrázek a ne neexistující obrana, mizerný PP a velice chabá golová potence. :oslava:
rambo001 píše:"A big reason why the Wings are out of the playoff picture is how poorly Mrazek has played much of this season."

Čeho všeho se dneska, ještě nedočtu. Takže hlavní důvod, že jsme na chvostu konference je Mrázek a ne neexistující obrana, mizerný PP a velice chabá golová potence. :oslava:
Co od toho chuje muzes cekat ? Zhulenec senilni. :jn:
Tak tahle citace byla od Helenky, ale je to jeho příbuzná takže ono jablko nepadlo daleko od stromu. :giggle:
Helenku něrešit, ta taky občas píše jen to, co jí někdo nadiktuje.kdo tu sezonu má shlédlou, ten ví svoje.

Po Smithovi je patrně shánka, týmy jako rags by myslím mohly pustit vysoký draft.

No...
JKL píše: Po Smithovi je patrně shánka, týmy jako rags by myslím mohly pustit vysoký draft.

No...
Pokud se ho tedy nepodaří prodloužit na 3 roky za 3,5M ročně. Nějak jsem z toho článku pochopil, že teprve pokud se jim ho nepodaří podepsat, tak ho vytrejdují.

http://www.mlive.com/redwings/index.ssf ... iver_index
:lol2: :lol2: :lol2: To je žurnalistika jak vyšitá. Veď hádam nenapíše, že hlavným dôvodom je nabaľujúca a stále zhoršujúca sa situácia v posledných rokoch a hlavným vinníkom je predovšetkým náš GM. :giggle:

Ešte by mohla napísať, že ho treba vymeniť.
Ta má lístky, létá si po zápasech, už ji vidím, jak něco fakt reálně kritizuje.

Smith bude chtít 3-4M a long term, to nám moc nesedí, nebude mít příliš prostoru.
Takže Smith do Rags? Taky parádní zpráva. Nevim přesně, za jakou cenu, ale jestli je pravda, že dostaneme 2 picky ve druhém kole, tak valím oči.

edit: tak prý 2. a 3., ale i tak víc, než jsem čekal.
Tohtoročný 3rd round pick a budúcoročný 2nd rounder. Pre mňa osobne dobrá správa, dnes som sa veľmi obával, že Smithovi dáme šialené peniaze, skoro štyri milióny a na ďalšie tri roky.

Ešte Vanek a Ott, snáď :pray:
...počítám ti dva + Glend/Sheahan.

Je dobře, že Smitha nepodepsal. Byla by to šílená zátěž pro nás další dva roky.
Cena .. no.. řekněme, je to rental, kdoví co chce v létě dělat (tipl bych, že chce UFA vyzkoušet, když už to dopadlo takhle), takže jakžtakž. Trochu mi bude chybět, přecejen sme se s ním natrápili za ty roky a z Detroitu zrovna vlastní hráči příliš často neodcházejí.
The #RedWings have traded Steve Ott to Montreal for a sixth-round pick in 2018.

ok, Keny mě v selling módu docela příjemně překvapuje :good:

Nicméně jeho nejsilnější okamžiky by měly právě teď teprve přijít během tohoto dne.
Žeby od nás odišli štyria alebo až piati hráči? :sok: Dnes predpokladám trejd Vaneka a ak je pravdou, že štyri tímy majú záujem o Sheahana, tak by sme mali streliť aj jeho :yes:
Jo a podpis Jensena, tak to docela hledím, že byl Jensen ok s takovou smlouvou po tom, co předváděl zatím. Pokud bude schopen takhle odehrát dvě sezony, tak těžký steal co se týče peněz (on to ale dost vyvažuje na opačnou stranu houpačky E, že..).
Ott fuč, ok, když ho nebude nikdo chtít, tak ho Ken v létě zas podepíše :lol2:
Soupiska lehce prořídla, teď by mohl Keník přivést zpátky naší ikonu zadních řad Mr.Q :jn:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS