Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

DeKe je totální katastrofa. Dneska kočka s myší. V letošní sezóně největší nadvláda, do předvedl Washington a to hráli naprosto evidentně na půl plynu.
Tigers and Wings owner Mike Ilitch has passed away at age of 87
Otázka času, posledné roky vyzeral čoraz horšie. Odpočívaj v pokoji, Mike!
Všechna čest jeho dílu, měl být na co pyšný.

Poslední dva roky se na to čekalo, asi to nebyla sranda už poslední dobou.
..LGRW!
Pasha píše: Odpočívaj v pokoji, Mike!
:verysad:
Imo dobrý zápas z naší strany, když se to vezme kolem a kolem. Mrázek držel šance na body skvěle (řekl bych, že teď chytá ve skvělé formě, bohužel to nejde moc poznat), dokonce proměňujem přesilovku, nakonec jim to ale Bobr udržel, šance AA, Nyqa, hlavně Tatara ke konci a především pak totálně morálně devastující tyč v poslední vteřině (ale těžko říct, jestli to nebylo už těsně po konci). Moc bodům nechybělo, oba góly Busu byly takové.. hm.. nechci říct z ničeho, před tím prvním nás solidně vařili snad deset minut, ale nakonec dostanem gól z teče komplet neobsazeným hráčem po nedůsledném vyhození a druhý takový šmatlák z předbrány, to zamrzí.

54 bodů a do tdl nám budou chybět po dnešní Minnesotě už jen 4 zápasy (na poslední týden vychází to plánované volno).
JKL píše:54 bodů a do tdl nám budou chybět po dnešní Minnesotě už jen 4 zápasy (na poslední týden vychází to plánované volno).
Mno tipoval jsem bod z toho smrtícího tripu a moc jsem se zatím nemýlil. Výprodej může začít. Otázka kdo si ty naše šmatláky vezme :jn:
Tak já tipoval, že do tdl nebudem mít 60 bodů, což mít nebudem. Nebyla to těžká písemka, vzhledem k tomu, že tenhle tým nemá aktuálně na to být na, či nad 50%.

Abych blbě nekecal, tak musím říct, že nějaký effort a herní styl tam v těch zápasech je, ve skutečnosti myslím, že tomu zas tak moc nechybí, vyměnit jedno dvě místa vepředu a především pak vzadu a bylo by to komplet o něčem jiném. Takhle mi přijde, že v těch zápasech, i když je dobře odehrajem, prostě vždy Něco nefunguje, jedna z důležitých věcí, které jsou pro body nezbytné.

Vaneka někdo vezme určitě, za druhé kolo. Píše se o tom, že se nechce stěhovat, ale myslím, že je to akorát taková hra, aby se nemínilo, že ho pustíme za pusu. Možná ještě něco by šlo pustit - třeba Smith, u Tatara pak záleží na ceně. On sám sobě ovšem letos hodnotu moc nezvyšuje, zranění nezranění.
Já věřím, že Vanek půjde za 1. kolo. Jinak samozřejmě ho nemá smysl držet. Rád bych, aby trejdů proběhlo víc, ale moc tomu nevěřím.
Vzhľadom k tohtoročnému slabšiemu draftu by sa mohol nájsť aj nejaký GM, ktorý nám dá svoje 1. kolo, aj tak by bol ten výber niekde okolo 25-30. miesta. Budem však spokojný aj so 2nd rounderom.
Slabý draft, expansion draft, slabší nabídka rentalů, celosezónní výkonnost Vaneka...máme v rukách vše proto, abychom získali 1. kolo nebo kvalitní D prospekt, pokud se tak nestane tak to bude pro mě zklamání. S pozdním 2. kolem bych byl nespokojený.
Ohledně Vaneka a TDL mě docela znepokojuje jeho zdraví, po včerejšku ma zase něco s nohou. To by vcelku jeho cenu o dost snížilo, přeci jen není to jeho první zranění letos.
rambo001 » ned úno 12, 2017 3:07 pm píše:Ohledně Vaneka a TDL mě docela znepokojuje jeho zdraví, po včerejšku ma zase něco s nohou. To by vcelku jeho cenu o dost snížilo, přeci jen není to jeho první zranění letos.
To je samozřejmě nějvětší strašák, je štěstí, že máme před TDL to volno, protože Holland ho dřív nevymění a bojím se, že ho nevymění ani tak.
Novis44 píše: protože Holland ho dřív nevymění a bojím se, že ho nevymění ani tak.
Nevymění ani Vaneka ani nikoho jiného. Podepíše ho na další rok dva. Nestane se vůbec nic. Do příští sezóny půjdeme + - s tím co máme. Max odpadne chronický Kroner. Nazdar Bazar.
Coreau je parodie na brankáře. Ten 3 a 4 gól :lol: :cool: :rofl: On neumí ani brusli :hehe: :hroza:
Teď už to lepší nebude, tady nepomůže ni svěcená voda.

Co se týče výměn, tak si taky myslím, že Ken se zrovna nepřetrhne. Ono, když se to vezme kolem a kolem, tak k tomu nemá ani zrovna moc důvody, ty kritické jména a kontrakty stejně teď nepřesune. Měl by přemýšlet nad čím no, ale ty hodnoty se nebudou pohybovat nějak dramaticky. Počítám, že k jednomu pohybu dojde, tím to zhasne.
Žádná reakce tady na Nesquikův šermovací kurz včera v Minny? :eek2: Dobrá prasárna, dal bych mu stopku minimálně na 2-3 zápasy.
Parda píše:Žádná reakce tady na Nesquikův šermovací kurz včera v Minny? :eek2: Dobrá prasárna, dal bych mu stopku minimálně na 2-3 zápasy.
Klidně. Komu bude chybět ? On jako hrává ? :giggle: Tady už je stejně mrtvo delší dobu stejně jak u Dead Wings. :shock:
Parda píše:Žádná reakce tady na Nesquikův šermovací kurz včera v Minny? :eek2: Dobrá prasárna, dal bych mu stopku minimálně na 2-3 zápasy.
Nyquist with in person hearing. Minimum 6 game suspension.
Ja ocekavam 10
Tak tak, neřeší to vlastně nic, jestli dostane 2 nebo 20 zápasů. Pozornost je směřována jinam. Paradoxně by to pro nás mohla být pomoc, teď nutně potřebujem ze 4 zápasů, tak 3 prohrát, což vzhledem k soupeřům nebude problém a pak snad i Ken pochopí, co je třeba...Já jsem osobně očekával, že dostane tak 2 zápasy, takže jsem se mýlil. :frajer:
Já první chtěl napsat 5 zápasů, ale pak si říkám to mu nedají, ale jestli je 6 minimum tak to :klobuk: protože takhle se ohánět hokejkou do obličeje je neakceptovatelné. Fans to berou jak vidím hodně sportovně, tak ještě každý vydělá kromě samotného hráče :giggle:
mne sa páčil kisinov návrh na potrestanie neskvika
The league should punish Gus Nyquist by making him play exclusively with Riley Sheehan and Luke Glendening for the rest of the year.
:lol2: lebo tých 6+ zápasov stopka je pre neho len za odmenu :bee:
Joe S. píše:mne sa páčil kisinov návrh na potrestanie neskvika
The league should punish Gus Nyquist by making him play exclusively with Riley Sheehan and Luke Glendening for the rest of the year.
:lol2: lebo tých 6+ zápasov stopka je pre neho len za odmenu :bee:
Ještě bych tam přidal, že v témhle sestavě musejí začínat každou přesilovku a ať si vezmou na pomoc Kronwalla. Pátý do party by mohl být Coreau, stačí když se převlíkne jako útočník. Tomu to bruslí parádně a s pukem na hokejce se snad narodil.

Nesquik se to snaží omluvit tím, že nechtěl, že ho trefil omylem, ale tak to na tom záběru uplně nevypadalo. Jasněže ho nechtěl zranit a naštěstí se mu to ani nepovedlo, ale trefit ho chtěl. Na druhou stranu, jestli je pravda, že má zatím v tomhle čistý rejstřík, mi těch 6 zápasů jako minimum přijde trochu moc v porovnání s tím, jak se obecně trestá. A taky bych byl rád, kdyby si někdo se zebrama promluvil o tom krosčeku, který tomuhle oplácení předcházel. Vůbec tím nechci ospravedlnit tu reakci, ale dokud nebudou trestat takový krosček zezadu na ledviny, jsou tam podle mě rozhodčí zbyteční a jen si tu hru nechají rozes..t.

Ale ať tak nebo tak, pro Detroit je jedno, jestli a jaký ten trest bude, aspoň se bude moct vyzkoušet zase nová kombinace první lajny. Třeba by role prvního křídla mohla Sheanule prospět ...
Rethon píše: mi těch 6 zápasů jako minimum přijde trochu moc v porovnání s tím, jak se obecně trestá...
Tím je skoro jasné, že nepřekoná ani těch ušmudlaných 10 gólů za sezónu. :hroza:
Chvíli jsem se zasnil a představil si na místo Nesqika někoho jako je AA, ale pak jsem si uvědomil, že tam bude spíš Abdul nebo Tatar. :scare:

Jinak včerejškem doufám, že už skončil ten pokus se jménem sněhulák Coreu a jeho protect při expasion draftu.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES