Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Jsem nadšený z přesilovek,ty šlapou :good: Zápas jinak nic moc.Být to v noci,tak to asi zalomím.Isles marní,my jsme docela v klidu hlídali náskok.Dobrá práce směrem dozadu.
Saša mě překvapil,jaký je to mastodont.Tak nějak jsem ho měl zafixovaného,že patří mezi ty menší.
Mrázek se snad oklepal, ale už se má vrátit Gus. Dobrá hra dozadu a naše PP :klobuk: Zaklepat klepy klep :jn:
Aj Gus aj Jim sú už blízko, čo je dobre, snáď PK pôjde opäť hore. Inak v presilovke sme už najlepší tím ligy.
Pár dní voľna využijeme na zlepšenie a skvalitnenie PK som sa dočítau.. :) mohlo by to priniesť mierne zlepšenie aspoň.
citim nejaky trejd :-D jinak tento mesic je priserny, malo zapasu a posledni tyden zacinaji zapasy ve ctyri rano :-( jo a Teemu zas dva goly, ale zbytecne psat. Taky tady nepiseme, ze musime kazde rano curat. To uz jsou jasne veci
Mrázek super. Výborné dva body, navíc proti těm kazisvětům.

Jo a ano, ráno sem čůral.
Petr Mrázek :wave: :wave: :wave:
Ninety91one píše:citim nejaky trejd :-D
Žádný trejd nebude,Holland už dopředu hlásí,že nic dělat nebude :nono:
Nathan se toho nebál :fight:
parada :) ani jsem se dnes nedival, narocne obdobi tedka. Mrazek potesil :good:


Jirik: misto Franzena budeme mit tedka Fransona
Fransona "chtějí" už 2 roky. Jsme klidní :tired:
No a pred dvomi rokmi bol available za nízku sumu, teraz bude cena podstatne vyššia.
Taky vám to někdy připadalo,že hrajeme doma? :-D Fanoušci Detroitu jsou prostě nej.
Rosťa píše:Taky vám to někdy připadalo,že hrajeme doma? :-D Fanoušci Detroitu jsou prostě nej.
Jo to jsem teda čuměl.Kde se Ti lidi najednou vzali?Na druhou stranu domácí zápasy s Torontem nebo Chicagem jsou to samé v opačném gardu.
Mrázek si myslím výborne zastúpil zranenú dvojicu, vo veľmi dobrom svetle sa ukázal. Dá sa naňho spolahnúť aj keď je ešte velmi mladý :thumbsup:

Nathan ma prekvapil, že zhodil rukavice proti Big E.. predstavenie sympatické no snád nečakal, že má šancu na úspech a to mi pripadalo, že ho E dosť šetril a nechcel mu nejak ublížiť mladému uchu :box:
Dnešní sestava ? :eek2: Pořád nechápu opětovnou rotaci útoků a Helma na křídle :scare:
Mrázič dneska doufám :pray: výhra, protože jeho čas u prvního teamu se krátí :thumbsdown:


Nesquick - Zette - Abdul
Tats - Pasha - Helminator
Glend - Sheahan - Weisser :thumbsdown:
Miller - Andersson - Jurčo (pryč s ním) Pulki level up :bee:

Big Kužel - Kroner
Q(čko) - DeKe
Smith - Alexej Marčenko

Petr Mrázek
Jonas Gustavsson
mno..

http://youtu.be/fgVFLte9jIU?t=22s" onclick="window.open(this.href);return false;

jinak dneska musime vyhrat :)
Petr Mrázek :wave: :wave: :wave: Dneska 2 velké kiksy v obraně včetně trestného střílení Erata a Petr to skvěle zvládl. Už se těším, jak se trvale usadí v prvním teamu. Dneska to za Smithem pěkně zvonilo. Sheahenova z první tak ta byla :good: Tats dneska :klobuk: Další zápas na ledě u mne nenáviděných Neletavců z Pičburku :butt: Do akce má jít Howard, ale já bych vsadil na Mrázka. A propo nechce někdo trefit skleněnku Guse na rozbruslení ať zůstane Petr nahoře ?
První místo v konferenci :frajer2: Neusnout na vavřínech a jen tak dále :clap:
Go Wings Go !!!
nejaky report zo zapasu??? Kratsi ... som v Londyne a Nepozeral som. Mrazek :good: Tats :wave:
Neviem, či som to tu už písal niekedy, ale prišiel som vám zložiť pomyselný :klobuk: dole.
Nepoznám vašu históriu dobre, neviem či ste aj vy niekedy ÚMYSELNE tankovali, ale neskutočne sa mi páči ako sa u vás pracuje s mladými a ako sa na pohľad ľahko presadzujú do tímu a stávajú sa jeho ťahúňmi.

Fakt žiarivá budúcnosť s mladými už hviezdami jak Tatar, Nyquist, Helm, Abdelkader, Sheahan, DeKeyser, Jurčo, Smith v bráne Mrázek a v prospektoch Mantha, Larkin, Pulkkinen...vás čaká :cup: Neviem ako to robíte, ale robíte to dobre možno aj najlepšie z celej NHL.
Ja keď vidím, že u nás prvokolové výbery hrajú ledva pár minút v 4. lajne alebo ani nehrajú, ale zato eskimáci zbierajú čas na PP chce sa mi plakať :hroza:

Tak ja len toľko, máš môj obdiv Detroit.
No, někteří z nás to s těma mladýma nevidí tak růžově. Tankovat nebylo jak, mimo p-o byli před xx lety, schválně mrkni, ze kterých pozic se draftovali dnešní top.
Draftovať v prvom, druhom kole vie väčšina a nejde o žiadne veľké umenie. Nájsť však kopu talentov v nižších kolách, ktorí boli buď nepochopiteľne prehliadaní alebo nebol o nich záujem napriek talentu, to už umenie je.
Dneska to smrdí výpraskem a to zrovna s Neletavcema, které mám tak rád :ho*no: :grc: Ty chyby v obraně jsou fatální při forčekingu Pens :hroza:
Dnes to nejde, nemá význam zostávať hore. Nevadí, ide sa ďalej, v sobotu už v klietke Howard.
No začali jsme hrát hokej až ve 3 třetině, kdy jsme měli několik dobrých šancí na zdramatizování zápasu. Minimálně Sheahan to měl trefit. Otázka, zda už Pens jen nehlídali výsledek. Do 1/2 třetiny nevystřelili na branku Wings. Aspoň jsme se opět trefili v jediné naší přesilovce a smazali nulu PO démona MAF :sarcasm: Ve třetí třetině v brance Howie. Je třeba opět po zranění zkusit za "rozhodnutého" stavu tempo NHL před domácím zápasem s Jets.
Go Wings !!! Go !!!
mizerna polovina zapasu plna chyb, pak jsme sice pridali, ale chybelo kvalitni zakonceni a Mrazek z 15 strel 4 goly taky neni moc fajn. Pulkki ku*va nastup uz ale fakt....
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG