Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Nevím jak vy,ale já po druhém gólu šel spát. Dobře jsem udělal.
Já po třetím. Tento dvojzápas byl extrémní zážitek. Máme hned na začátku přesilovky a soupeř v oslabení tutovka za tutovkou. Dostanem gól, následuje samozřejmě naše oslabení (co Smith po tom zákroku čekal?). Hned jdem do třech. Samozřejmě 2:0 a to zápas ještě nezačal. To se pak hraje těžko...
Chybí mí tam nasazení,bojovnost.Tabulka je vyrovnaná,stačí párkrát prohrát a jsme mimo playoff. To chcou pak dohánět poslední dva měsíce? Jinak bych asi rozházel lajny. Ta první je po skvělém začátku tak nějak neviditelná. Chce to oživit.
Když jsem to četl, musel jsem myslet na Kennyho. Řekněte sami…

Obrázek
Ericsson in, Kindl out, kto bude dnes pozerať? Uvidím sa s niekým na chate? Či zbytočná otázka? :giggle:

Silvester nemám veľmi rád, takže ho strávim pekne doma, o polnoci si pripijem s mamou a usadím sa k PC :yahoo:

:oslava: Šťastný nový rok a nech nám robia Wings radosť :)
Pasha píše:Silvester nemám veľmi rád, takže ho strávim pekne doma, o polnoci si pripijem s mamou a usadím sa k PC :yahoo:
Mám to taky tak, takže pěkně od 3 Matthews derby s Oilers :giggle: Možná si dám i kousek vašeho zápasu.
Už jsem manželce říkal, že musí brzy usnout, poněvadž hned od půlnoci hrají moji Wings :)
Vše uživatelům fóra vše nej a hlavně těm tady. :oslava: Začali jsme nový rok prohrou, (jak jinak) tak snad se to časem zlepší, i když ať se dívám, jak se dívám cestu nevidím. :lol: Ještě ti nenávidění Nelétavci :hroza: jak psal Pasha na chatu popsat chyby v naší hře to je na elaborát a na ten fakt nemám chuť :bee: :evil:
Štěstí, že jsem to neviděl. Takový průběh zas. Jurčo asi zraněný, tak musí konečně nahoru někdo z dvojice AA, Mantha a sestavu proházet! Máme Sabres a Devils, musíme se zvednout.
Creeper » pát led 01, 2016 8:09 am píše:Ještě ti nenávidění Nelétavci :hroza:
Tak si to uži a priste se pak zas klasicky nezapomeň stavit v Pens topiku si kopnout.. Ted si musim kopnout ja, pac za takovy vykon se muzete stydet a to to mohlo skoncit jeste i vic.. Ztratili jste dvojgolovy naskok proti unavenemu souperi, se Zatkoffem v kase, doma.. a prohrali nakonec uplne zaslouzene a da se rict ze i jednoznacne. Tak uvidime, ktery z teamu nakonec to playoff da a ktery ne :hmm:
Atlantik píše:
Creeper » pát led 01, 2016 8:09 am píše:Ještě ti nenávidění Nelétavci :hroza:
Tak si to uži a priste se pak zas klasicky nezapomeň stavit v Pens topiku si kopnout.. Ted si musim kopnout ja, pac za takovy vykon se muzete stydet a to to mohlo skoncit jeste i vic.. Ztratili jste dvojgolovy naskok proti unavenemu souperi, se Zatkoffem v kase, doma.. a prohrali nakonec uplne zaslouzene a da se rict ze i jednoznacne. Tak uvidime, ktery z teamu nakonec to playoff da a ktery ne :hmm:
PO si aktuálně nezaslouží ani jeden.
Ako som napísal do chatu, prehrať doma proti Pens so Zatkoffom v bráne, ak hrajú navyše B2B, to je niečo neakceptovateľné a nemysliteľné. Navyše, ešte pokiaľ vediete 2-0 po prvej perióde :hroza:

Boli sme zrelí na uterák, Pens trafili aj tyčku a brvno...Aktuálne si vôbec neveríme, ten tím je asi dosť psychicky dole, uvidíme zajtra, prvú treťku našťastie nebudem vidieť, v tomto stave by bolo možno najlepšie vynechať celý zápas :giggle:
Nymandi a kopyta. Prohrat takovy zapas je cisty amaterismus. My jsme fakt kreativni tym plny talentovanych kreativnich mladiku. Vsechno obrovske talenty, co ani nedokazou udrzet vedeni...proti komukoliv.
Tak co dneska? Zápas s Pens mi běžel beze zvuku na iPadu, zatímco jsem koukal na HBO — teď mám strach to vůbec pouštět. Jsme totiž naprosto neškodní, trhá mi to srdce. Přitom je to jenom o psychice.
PK píše:Tak co dneska?
Co by ? hrajeme s posledním z naší divize tak to bude mega válec ne ? :nervozny:
V brance Mrazik :|
Výhru máme, dva body taktiež, ostatok je absolútne zbytočné komentovať. Green hrozný, akoby nerozmýšľal pri vylúčení pred gólom na 3:3, Ericsson škoda reči. Z tej výhry ani nemám radosť, ale lepšie jak si spraviť ďalšiu potupu a bez bodov. Good night, hoši :)
Mrkal sem na to jen jedním očkem, ale je to zralé na facku, už ponělikokáté jsem měl ten blbý pocit, zda to někteří jedinci opravdu myslí vážně. Radovat se z utřepané výhry v zápase proti jednomu z posledních a přitom s vědomím, že to mohli prodrbat během dvou minut...
Pasha píše:Ericsson škoda reči
Co Big E — ale Hank je naprosto zoufalý. Je to ten samý hráč z října? Co se mu stalo, proboha?
Pasha píše: Z tej výhry ani nemám radosť,
Abych řekl pravdu mě je z ní přímo na :grc: :paperbag: :censored: :v_hajzli:
Co se muselo Blashilovi dít v hlavě, když zas spojil Kronwalla s Ericssonem? Vždyť tam hořeli neskutečným způsobem. Poslední dobou podávají stabilní výkony pouze Sheahan, Dekeyser, Marchenko, Mrázek. Těch oslabení zas bylo. Hra 5 na 5 byla na vyšším levlu, než poslední zápasy, ale srážely nás hrubý chyby obránců a fauly. Nicméně důležitý body a Tatar se snad dostane na střeleckou vlnu, Nyquist byl dnes taky víc aktivnější, ale všichni potřebují přidat.
Hlavně by se měl do tdl trochu probrat Ken, situace přímo vyzývá k většímu trejdu, máme dost materiálu.. ale to už je takové klasické novoroční přání, které nebude pravda...
JKL píše:Hlavně by se měl do tdl trochu probrat Ken, situace přímo vyzývá k většímu trejdu

Tak to je pravděpodobnější, že letos vyhrajeme :cup:
Jsem náramně zvědav, jestli Blash zvládne s tímhle srabem něco provést. Tyhle body nutně potřebujeme. A dobrá zpráva je, že marodi se už kloužou po ledě. A třeba se dočkáme i Qčka. Fakt ho už celkem zoufale vyhlížím. Sic!
Tak první obranný pár 55 + 52. Já musel v minulém životě děsně zlobit.
Mrázek ftw, Blash mu začíná dávat jednoznačnou přednost a jsem tomu rád. Howie nechytá špatně, ale Mrázek prostě vypadá podstatně jistěji a vůbec je to lepší gólman aktuálně.

Jinak výkon teda nic moc opět, nevím kde by to bylo bez Larkina (budoucího kapitána a absolutního top hráče) a aktuálně hodně jistě hrajícího Richardse (on sice teď i boduje, ale jeho největší přínos je fakt, že to s pukem na holi nepodělá). Což se nedá říct o Hankovi, ten je zralý na ukončení kariéry po sezoně.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG