Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Tak tak a nám jste pomohli,neboť my body potřebujeme jako sůl.A na oplátku Vás pak sekneme v PO :wink:
Obrázek
Riley :good:

http://thehockeywriters.com/riley-sheah ... young-gun/" onclick="window.open(this.href);return false;
Super článek, ale myslím, že Riley ve stínu nějak nehraje. Jasně, Nyq jde hodně vidět, ale to pro mě zas takové překvapení není, už vloni v p-o ukázal, že se s ním dá počítat. Stejně tak Tatar, že je to individuálně vyspělý a správně drzý hráč, to jen čekalo na konečné odhalení. Kdo ale ten tým sleduje, tak vidí, kolik práce Riley udělá, kolik puků potáhne, v jakých situacích podrží puk.
Riley je super hráč, na svůj věk už hodně vyspělý, někdy mám pocit jako by za DRW hrál už pěknou řádku let, když má puk je to v klidu, člověk u něj nemusí trnout že udělá nějakou blbost, málokdy udělá nějakou chybu. Hraje fakt dobře a to je jenom začátek. Kdyby nebyla taková marodka asi by se nám letos neukázal, aspoň k něčemu byl/je ten lazaret dobrý... zapracovali se další hráči, o kterých se už teď ví, že na nich lze stavět. Jsem za něj (a taky za další "novice" v téhle sezoně) moc rád
Tak Pavel, teda herní výpadek je patrný až z Marsu, jestli tohle je 40%, tak je to moc. Ale jinak mám takový zvláštně příjemný pocit, když ho vidím na ledě.
Ok, uplně zbytečně zkomplikovaný zápas, někdy lepší když hrajem proti rychlejším silnějším soupeřům, protože si pak v útoku nikdo nedovolí přihrávku dvě navíc, nepřikročit k volnému útočníkovi na kruzích nebo oddýchat kus třetiny na 50%.

Na druhou stranu, jít do sázkovky odpoledne, tak dám kilo na 3:2 ..

Pavs nakonec pěkné minuty nasbíral během zápasu, tak snad to bude ok..
2 body sú 2 body, z dneška je to ale asi všetko :giggle: Pavel sa rozohrával, bude to lepšie.

Čo je dôležitejšie, Columbus dobabral záver a nemá ani bod, 3 body náskok :good: Zajtra to chce výhru v Montreale a mali by sme byť definitívne ok. V Buffale to chce tiež výhru, o týždeň s Canes tiež, to bude bohate stačiť na udržanie si 1st wild card spot :jj:

Canadiens sa snáď dnes vystrieľali a na zajtra im nič neostalo :lol2: O motiváciu sa nebojím z našej strany, tá určite bude narozdiel odo dnešku.
S Canadiens jim to moc nejde..rozhodně s tím dnešním výkonem by tam moc nepochodili.
JKL píše:S Canadiens jim to moc nejde..rozhodně s tím dnešním výkonem by tam moc nepochodili.

prave ze ne. S Montrealem mame kladnou bilanci a umime na ne. Jinak dneska skoda toho konce. Poslednich 10 minut nebylo dobrych, Gustav byl dneska vylozene jalovy co se tyce strel, ale to nevadi, zase udelal 4 odebrani puku:) A DeKe se zacina dostavat do formy
Vypadalo to na pohodový zápas, ale to by nebyl Detroit, aby se netřepal o výsledek. :scare: Dneska s Montrealem předpokládám nastoupí Gus. No bude to zajímavé. :box:
Mne sa vidí, že Danny DeKeyser je náš najspoľahlivejší obranca večer čo večer. :yes: To bol fantastický podpis. Po sezóne by som mu dal bez debaty 4y/16 mil.
Jsem rád, že Babs shrnul zápas stejně jako já - po třetím gólu zbytečně polevili, měli se snažit dát čtvrtý. Najednou zbytečně moc přihrávek, Franzén s Gustavem a Legwandem si to tam házeli a prt z toho. V posledních minutách tam měli Sabres dva tři okamžiky, ale neměli na to, bohudík, dotlačit puk do brány, nemají tam žádného finišera.

Nyq fajn, ale tohle byla ukázka toho, jak na sobě během sezóny zapracoval - začal totiž hodně bruslit, bez puku, s pukem, každý zápas. Tenhle zápas, bruslil tam od druhé části málokdo pořádně, takže nebruslil ani on a najedou bylo jeho kouzlo tatam. Na tom chci jen demonstrovat to, že on jinak bruslí fakticky každý zápas, to je jeho tajemství úspěchu. Plus si fakt věří.

Dobrá hra Helm, Glend.. Pro další roky Anderssona není asi třeba, lehce jde nahradit ve formaci očividně, takových je tam víc, ale Glenda určitě pojistit.

Zajímalo by mě čistě informativně, čí nápad byl poslat Dacjuka na poslední minutu. On se sice během druhé a třetí třetiny rozehrál, ale na vypjatý závěr nevím nevím, jestli to byl nejlepší tah. Na druhou stranu, tak zkušených hráčů tam tolik není. Rozhodně fajn, že hraje a drží, to je dobrá zpráva, byť chodil do soubojů hodně ..panicky? Ale pecka ho vidět, jak si povodí tři hráče od mantinelu, to je pastva.

++DeKe, snad konečně shodí tu deku, kterou chytl od pana Q. Ovšem to zakončení nájezdu 2v1 ve třetí, to tedy nebyla zrovna hitparáda :-D
tak to je jasne, ze je Deke nas nejspolehlivejsi obrance, on moc chyb nedela, navic v tom vyctu nasich trdel by zaril i Lebda:) Hlavne ale zacal tvorit a vymyslet zajimave situace pred branou. To jak Legwand nedal do prazdne bylo slusne lego. Doufejme, ze dostane nejakou peknou smlouvu a taky bych se vubec nezlobil za 4m/y
UPDATE: The #RedWings have signed Luke Glendening to a three-year contract extension.
:thumbsup: Teším sa na offseason, kopa centrov, dobré assety na výmenu. Legwand sa mi veľmi páči, ale pri tomto pretlaku nemáme šancu ho z logických dôvodov podpísať.
To jak Legwand nedal do prazdne bylo slusne lego.
No to bylo. :giggle:
Luke :yes:
Tyjo, napíšu ´pojistit Glenda´ a za pár hodin mu prodlouží smlouvu.

Minulý týden jsem takhle vzpoměl v kanclu, že jednou sem už zažil hygienu, která měřila světlo v kanceláři (asi sedm let zpět), ale od té doby už jsem se s tím nesetkal. Za pět minut ťuk, ťuk, "dobrý den, přišli jsme tu změřit osvětlení v místnosti".

Nemůže být náhoda.

Quincey ven !!!
Quincey ven !!!
Quincey ven !!!
Quincey ven !!!
Quincey ven !!!
Quincey ven !!!
Quincey ven !!!
Quincey ven !!!
Bude mi ctí :klobuk: :-D
Může mi někdo dobře znalý pravidel vysvětlit, proč byl uznán gól na 5:3?? Když to porovnám s tím, co minule nebylo uznáno Bruins, tak mi to přijde na první pohled jako docela trapas od zebry...
Jinak tohle měly být 2 body, ty obdržené góly mi teda dneska přišly hodně darované, ani Gus na mě nepůsobil nějak jistě. Resp mi přijde, že nic nechytil.
Dotiahneme sa na 3:3, potom hentým montrealským šašom, ktorých po dnešku nemôžem cítiť ani na 100 kilometrov uznajú gól z ofsajdu a potom z bránkoviska od ruky, áno nebol to úmysel, ale v crease nemá čo robiť. Sme lepší, máme prevahu, držíme puk, sme v offensive zone ale bounces sú proti nám, škoda slov.

Zebry ničia zápasy všetkých tímov celý celučičký rok, katastrofa, ako sa začalo pískať. Utorok v Buffale must-win, Toronto sa na 99 % odpísalo, problém môže predstavovať Jersey. Tí majú 84 bodov, rovnako zápasov, ich rozpis: MON Flames, THU at Ottawa, FRI Isles, SUN Boston. 3 zo 4 doma, utrpeli straty Henriqua a Eliáša, ale dnes dokázali vyhrať.

Ak dokážeme vyhrať v Buffale, doma s Canes a zo zápasov v Pittsburghu a v St.Louis zobrať dokopy aspoň 2 body, tak by sme tam mali byť na 100 %.

Takto nahnevahý som nešiel riadne dlhú dobu spať.
uznajú gól z ofsajdu
:mrkva:

Smolný zápas. Byli jsme lepší. Třeba to hodit za hlavu a další zápas must win. :wave:
No velká škoda,že jsme neurvali aspoň bod,který jsme si zasloužili.Obrana jak nakreslená,Gus dneska taky nepodržel.

Offside jasný,stojí od toho metr a nevidí to.Za vyrovnaného stavu před koncem celkem zářez.

Aspoň Glen oslavil podpis smlouvy,tomu jsme to přál :good:
No velká škoda,že jsme neurvali aspoň bod,který jsme si zasloužili.Obrana jak nakreslená,Gus dneska taky nepodržel.
Měl tam jeden top zákrok, ale jinak působil jak na veřejném bruslení. :? Zářez od zebry kvalitní :bitka3: Jinak mně přišlo, že jsme chtěli až moc jít do brány a hráli na krásu :?: Ono by to nešlo, aby jsme vyhrálo 5 zápasů po sobě co :?: Se Šavlemi očekávám 2 body :!: :!: :!:
Panove, nechci vam brat iluze, ale strycek Andy vam prave posune obzory!

Co svet svetem stoji a hokej hokejem je,

Hrac ktery zavazi puk nemuze sam sebe vystavit do ofsajdu
However, a player actually controlling the puck who shall cross the line ahead of the puck shall not be considered “off-side,” provided he had possession and control of the puck prior to his skates crossing the blue line.
Obrázek

A protoze ho mel na holi driv, nez jeho druha noha prejela caru:

Regulerni gol :neviem:

:andy:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO