Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

ThrashersFan píše:Asi prvý raz budem súhlasiť s Getzom. I keď, tento rpoblém sa týka viacerých, ale proste Ondro to napíše tak "milo" :-).
Čo je to milo ? :biglol: Vysvetli PLS :D :smile03:
yzy19 píše:
Getzo5 píše:Nechcel som byť hnusný, ale počuj, dokážeš ty aj niečo iné než slovne onanovať nad každým hráčom RW a básnicky opisovať prednosti každého z nich? Nenútiš to síce čítať nikoho, samozrejme, ale fakt je na tú tvoju pubertálnu nadržanosť náramný pohľad :D Však ty z toho hádam raz vyrastieš. :) Tie veci sa totiž dajú písať aj normálnym spôsobom, čo aj mladší užívatelia než ty na tomto fóre dokážu...
Za to, že nemá v každej vete svojho príspevku dve anglické slovíčka, ktoré by zdvíhali úroveň toho príspevku, tak ho nemusíš odsudzovať.. Všade robíš poriadky. A prednosti svojich hráčov sa snaží písať pomaly každý user fóra.. Ale nikto nie je dokonalý.
Tak Tak yzy. Súhlasím. Ja som iba pekne zhodnotil hráčov svojho tímu. A Getzo, ak by si chcel, možem ku každemu hračovi napisať aj jeho minusy :ja_neviem: Teda ak mi to dovoliš :biglol: :D
Nič ti nejdem zakazovať ani povoľovať, toto lietanie v oblakoch je už ale minimálne vtipné. Neber to v zlom.
Getzo5 píše:Nič ti nejdem zakazovať ani povoľovať, toto lietanie v oblakoch je už ale minimálne vtipné. Neber to v zlom.
Ok, tak už sa budem kludniť :wink:
Kindl scores :thumbsup:
A pojďme na to! Dnes musíme zašlapat kačeny do země! :frajer2: :box: :cinka: :box:
Hodně nepříjemný soupeř na úvod,ale věřím,že to kluci umlátí..... :fight:
Pav sa pobil (s Perrym) :shock: :shock: :shock:



Pobavil komentár "there goes his Lady Bing this year"...nuž, uvidíme. Kto by na ňu mal najväčší nárok hneď po ňom? Nejako si nespomínam. Inak toto ma fakt neteší, bolo to zbytočné. Pre takého č*ráčka ako Perry by som v živote rukavice nezhadzoval, určite nie ak je vopred jasné, že mi tak či onak naloží.
Getzo5 píše:Pav sa pobil (s Perrym) :shock: :shock: :shock:

Náhodou si nevedl zle :box: :D
Ale celkově to byla bomba,Kačeny absolutně bez nároku,vynikající úvodní zápas,mohlo to být po té 3.třetině i víc než jen 4:0! :oslava: :clap:
Dnes je třeba na to navázat a nekompromisně vyběhnout s obhájci trofeje :cinka: :bitka3: :box: :cinka:
Takže ďaľšia výhra je na svete...šlapeme šlapeme :wawe: Utorňajší zápas proti lavínam si nenechám ujsť :box:
OndroNR píše:Takže ďaľšia výhra je na svete...šlapeme šlapeme :wawe: Utorňajší zápas proti lavínam si nenechám ujsť :box:
Jj,začátek zatím slušný,Ozzie mě překvapil - celkem podržel,no a Kindl taky nehrál místo Ericssona zle.
V obraně to zatím Babs točí,dnes Lidas-Krons,Rafalski-Stuart a Salei-Kindl.
Buď už Kindla zapojuje do kádru anebo že by byl Jonathan zraněný...nevím?

Flip a jeho lajna s Bertem a Mulem,dnes byla výborná... :oslava: :clap: :wawe:
Baffy píše:
OndroNR píše:
Jj,začátek zatím slušný,Ozzie mě překvapil - celkem podržel,no a Kindl taky nehrál místo Ericssona zle.
V obraně to zatím Babs točí,dnes Lidas-Krons,Rafalski-Stuart a Salei-Kindl.
Buď už Kindla zapojuje do kádru anebo že by byl Jonathan zraněný...nevím?

Flip a jeho lajna s Bertem a Mulem,dnes byla výborná... :oslava: :clap: :wawe:
Ja som bol v práci, zápas som nevidel, iba z highlightu. Kindl hral preto, lebo Ericsson má problemy s chrbtom. Obrany ako boli dnes boli avizované pri tých jeho zmenách pred sezonou. Druhej formácii ide, aj v piatok hrali dobre...v utorok zmietneme lavíny :wawe: :box:
Ach, tie zostrihy :hroza: vôbec sa mi nedá ten zápas kuknúť :hroza: inak, Detroitu sa darí, čo som čakal. V utorok lavíny na Nova-sport, ssi si to pozriem...
Rafalski chyběl hodně,Janik je vemeno,Stuart zase neměl svůj den,Hudler s Kindlem taky mizerie a Modano byl snad u všech gólů..... :hroza: :sad2:
ale 1.lajna + Flip(2.) s Clearym(3.) a Helmem(4.),hráli a makali výborně,bohužel to je málo,na mladé
a dravé hráče Avs,to stačilo jen na bodík..... a to můžeme být rádi. :?

Představoval jsem si to holt trochu jinak :ja_neviem: :roll: ,ale není každý den posvícení,takže jedeme dál-v pátek Dallásek :box: .... :frajer2:
Tak jsem si přečetl, že Kirk Maltby ukončil kariéru. Jedna z nenápadných postav co pomáhali udělat z Detroitu ten parádní tým, který vyhrál od roku 1997, čtyři Stanley cupy. Nebyl to sběrač bodů, ale dříč, který na kedě plnil přesně to co po něm chtěli a hrát proti němu nebylo lehké. Takže už jen : Thank you Kirk!
:hroza: :hroza: :hroza:
Tak,to co Wings předvedli proti Avs,byl ještě skvostný výkon... v porovnání s hororem,co ukázali dnes s Dalláskem.....
Nemám sílu ani náladu po tom hrozivém zážitku něco psát...pozitiva mě nenapadají a navíc Franzen OUT. :dole:
Snad jen vyseknout Stars poklonu za parádně sehranou partii :thumbsup: ,kdy Detroit neměl vůbec nárok..... :buch: :dup:

Je čas se vzpamatovat,protože to je ostuda..... :-( :ja_neviem: :hanba:
Baffy píše::hroza: :hroza: :hroza:
Tak,to co Wings předvedli proti Avs,byl ještě skvostný výkon... v porovnání s hororem,co ukázali dnes s Dalláskem.....
Nemám sílu ani náladu po tom hrozivém zážitku něco psát...pozitiva mě nenapadají a navíc Franzen OUT. :dole:
Snad jen vyseknout Stars poklonu za parádně sehranou partii :thumbsup: ,kdy Detroit neměl vůbec nárok..... :buch: :dup:

Je čas se vzpamatovat,protože to je ostuda..... :-( :ja_neviem: :hanba:
Klud Baffyku, je len začiatok sezóny. A nechápem načo chytal Chris. Najlepší hráč zápasu Jakub Kindl jednoznačne a bez debaty :good:
Tak nakonec 2vydřené bodíky z Phoenixu....no,žádná sláva to nebyla,1.třetina v našem podání znovu hodně
mizerná,ale kojoti z převahy vytěžili naštěstí jen jeden(zato parádní) gól do šatny. :thumbsup:
Ve druhé,už to přece jen bylo lepší,podařilo se srovnat,ale nic víc,měli jsme přitom několik přesilovek,
po vysoké holi Pyatta na Hanka,dokonce 2+2minuty...bohužel ty přesilovky,jsou bez Rafalskiho hodně slabé. :thumbsdown: :-(
3.třetina byla vyrovnaná,ovšem s minimem šancí na obou stranách,takže nic z toho
a tak v prodloužení,když jsme hráli tuším druhou přesilovku,to tam napálil Kronwall a bylo hotovo. :good: :clap:
Som rád, že sme tento zápas zvládli, no nebolo to vôbec ono :ja_neviem: Presilovky môžem povedať, že nie sú katastrofálne, ale od ideálu majú dosť ďaleko. Jimmy chytal dobrý zápas, čo mal chytiť, chytil, a pre mňa osobne je istota v bráne :thumbsup:
Kiežby sa dá liečba kolena Briana dala urýchliť, lebo fakt bez neho nie sú tie presilovky ono. :beee: Teraz si oddýchneme a vo štvrtok ideme nato, doma treba zahasiť horiace plamene :box:
Počujte...ako Lidstrom? Nemôžem si pomôcť, ale čo som pozeral zatiaľ všetky zostrihy, zdalo sa mi, že už celkom často chyboval. Pravda, je to jeho posledná, ja som tu neprišiel nič kritizovať...Len sa pýtam, či som si to všimol dobre. :wink:
Getzo5 píše:Počujte...ako Lidstrom? Nemôžem si pomôcť, ale čo som pozeral zatiaľ všetky zostrihy, zdalo sa mi, že už celkom často chyboval. Pravda, je to jeho posledná, ja som tu neprišiel nič kritizovať...Len sa pýtam, či som si to všimol dobre. :wink:
ale ano,všiml sis správně :thumbsup: ,ale on už si ty slabší začátky sezon ve svém věku může dovolit. :frajer2:
Je fakt,že v posledních letech má ty první poloviny sezon takové nemasné-neslané,ale věřím,že i ve své zřejmě
opravdu poslední sezóně,bude po novém roce a v dobách,kdy se nebude zrovna dařit,tím správným lídrem a tahounem. :cinka:
Takže ďaľšia výhra na svete :oslava: Calgary padlo pomerom 4:2 :yahoo:
Konečne sa presadil Hank či Lidstrom....Franzenov gól bol šťastný, a Berťo to už len dokončil :good:
Pozeral som len prvú tretinu, potom ma zmohla únava a vzdal som to :ja_neviem:
Ale v sobotu proti Kačičkám si to nenechám ujsť :cinka:
Tak viděl jsem to (jako vždy :smile03: ) celé a musím uznat,že dnes tedy Howie pořádně podržel....
Ale dobrý zápas to byl,líbilo se mi to,návrat Franzensteina byl ve Flipově lajně hned znát,
ale slušně zahrál celý tým :thumbsup: ,(snad až na Modana,tomu nějak nemůžu přijít na chuť.... :ja_neviem: )
Baffy píše:Tak viděl jsem to (jako vždy :smile03: ) celé a musím uznat,že dnes tedy Howie pořádně podržel....
Ale dobrý zápas to byl,líbilo se mi to,návrat Franzensteina byl ve Flipově lajně hned znát,
ale slušně zahrál celý tým :thumbsup: ,(snad až na Modana,tomu nějak nemůžu přijít na chuť.... :ja_neviem: )
Ja som stále presvedčený, že Modano mal skončiť. V Dallase mal tak krásnu rozlúčku, už si nepotreboval nič dokazovať, peňazí mal dosť, bol žijúcou legendou a dohral na poste, ktorý mu sedí. Že tretia lajna Detroitu vyzerá na papieri skvele je jedna vec, že je ale podľa mňa pre takého hráča už príliš, vec druhá. Abdelkader si svoje miesto vlani zastal a výkonnostne by tam byť mal. O to bizarnejšia celá situácia môže byť už o pár týždňov ak sa hneď zopár vecí v Modanovej hre neupraví. Samotný Abdelkader sa vyjadril, že on verí Babcockovi, ktorý údajne vždy vsádza na lepšieho hráča, nie zvučnejšie meno...Nakoľko je to schválna citácia s cieľom z toho niečo vytrieskať a nakoľko pravda, to sa ešte len ukáže. Každopádne "odpísať" hráča v Modanovom súčasnom postavení, to chce fakt gule. :uvodzovky:
Getzo5 píše:Ja som stále presvedčený, že Modano mal skončiť. Každopádne "odpísať" hráča v Modanovom súčasnom postavení, to chce fakt gule. :uvodzovky:

Jj,znovu Ti musím dát částečně za pravdu ďáble,i když hůl nad Mikem se mi lámat nechce,možná se (ještě?) chytí,ale
na to,že hraje s hodně dobrými parťáky Clearym a Hudlerem,toho zatím moc neukázal.... :ja_neviem:
Abdulek nebo i Chuck Norris,by myslím,byli momentálně více užiteční.....uvidíme co na to Babs,až se
někdo z nich bude moci zapojit po zranění k týmu. :hmm:
Tak to byl dnes s Kačenama hodně divoký zápas....paráda :clap:
Dobrý start,kdy jsme vedli přesilovkovým gólem Zetterberga,pak gól do šatny,ve
2.třetině nám Dux odskočili o 2kousky,abychom to následně dotáhli na 3:3.
Ve 3.třetině šli gólem Sellyho Kačeři znovu do vedení,ale ani tentokrát jim to nebylo nic
platné,protože Hank výbornou tečí vyrovnal na 4:4 a božský Datsyuk 12vteřin před
koncem,kdy před McElhinneyem bylo doslova peklo :cinka: ,definitivně pohřbil kačeří naděje
na bodíky z JLA..... :oslava: :cinka: :oslava: :wawe:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG