Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Že jsem tak smělý — ta avizovaná Kenova agresivita, to je Helm? :)
Jn, teď bude muset Ken udělat velké kouzlo - přitrejdovat (!) obránce (!!), aby vyšel lehce levnější než to, co máme teď (!!!) a nedat za extrémní protihodnotu (!!!!). Good luck.
Jinak k D:

http://www.wingingitinmotown.com/2016/7 ... 00/article" onclick="window.open(this.href);return false;

se správnou připomínkou, že jestli chce Ken některého ze zmíněných obránců, tak protihodnota bude muset být adekvátní a nebude nízká. Plus ten poslední obrázek, ano, Smith.
Imo, Nyqvist za Fowlera.
Esem píše:Imo, Nyqvist za Fowlera.
Kdybych si mohl vybrat, zabalil bych na cestu batůžek Trtovi a chlapci s tenisákem :)
PK píše:
Esem píše:Imo, Nyqvist za Fowlera.
Kdybych si mohl vybrat, zabalil bych na cestu batůžek Trtovi a chlapci s tenisákem :)
my jsme za 7 let neprisli na to, co s Gustavem a jak ho vyuzit. Kez by nekdo ty nase skillery chtel :-D
Ninety91one píše:my jsme za 7 let neprisli na to, co s Gustavem a jak ho vyuzit
To sice ne, ale i přesto minulou sezónu bodoval (byť by na konci netrefil ani Golden State Bridge). Zato takový Jurky je fakt úplně zbytečný.

BTW hlavně neumíme využít Pulkkinena, to je IMHO ještě větší průšvih.
PK píše: BTW hlavně neumíme využít Pulkkinena, to je IMHO ještě větší průšvih.
My by jsme byli schopni zazdít i Crosbyho, nebo někoho mu podobného. :giggle:
Creeper píše:
PK píše: BTW hlavně neumíme využít Pulkkinena, to je IMHO ještě větší průšvih.
My by jsme byli schopni zazdít i Crosbyho, nebo někoho mu podobného. :giggle:
my dostat pod ruce McDavida, tak uz je ted nekde v KHL a hraje obrance.
...no právě proto si myslím, že je pravý čas z nich udělat balík a vyzkoušet trejd co se dá. Bohužel je jasné, že tohle ví i protistrana obchodu a ta bude tlačit protihodnotu trochu výše.
Jared podepsal smlouvu, druhý rok 1way. DeKe přihlášen k arbitráži.

Pulkk půl roku pryč, rameno.
Prijdou mi to jako opravdu kroky z nouze od Hollanda, investovat temer 4 miliony na 5 let do hrace 3 formace (byt velice kvalitniho)? Chapu potrebu pro Nielsena, ale opet hrac, kteremu je 32, jenz hral castecne s Tavaresem a prozil i diky nemu jednu ze svych nejlepsich sezon, udelat mu ten luxus a dat mu smlouvu na 6 let?! Nielsen je vyborny, ale bude mit 38 na konci kontraktu... Prijdou mi to jako hrozne nepromyslene tahy. Prichod Vaneka, na tom se neda nic zkazit, muze jeste prijemne prekvapit... kazdopadne zalepeni mista za kazdou cenu. To Mantha pujde zase do AHL? + Athanasiou, Pulkkinen, Jurco, vsichni by si zaslouzili vetsi prostor, imo.

4 miliony cap space a DeKeyser, Mrazek, Pulkkinen stale zbyvaji podepsat. Uh. I kdyz Franzen asi urcite na LTIR, ze? Takze to neco usetri... Neni asi lehke byt fanouskem Detroitu v techto letech.
Já byl mimo dění pár dní, sledoval jsem to jen po očku a Keník opět nepřekvapil. Agresivní neagresivní, vždy předvede stejné ho*no.

Ten Nielsen to má být jako co? Náhrada za Dacjuka? A zase smlouva na 100 let? + opět podepisovat co má ruce, nohy ... jen ať není místo pro madé.

Pulkoš sice zraněný, ale stejně by si u nás nezahrál.
Jirik19 píše:Já byl mimo dění pár dní, sledoval jsem to jen po očku a Keník opět nepřekvapil. Agresivní neagresivní, vždy předvede stejné ho*no.

Ten Nielsen to má být jako co? Náhrada za Dacjuka? A zase smlouva na 100 let? + opět podepisovat co má ruce, nohy ... jen ať není místo pro madé.

Pulkoš sice zraněný, ale stejně by si u nás nezahrál.
vsak my nejsme tym, ktery by hral casto na puku, nebo hral ofenzivne. Na co bychom asi meli srtelce a jine? Holly podepsal vesmes same defenzivni hrace a hrace na oslabeni .. a v poslednich letech hrajeme PK skoro porad a nebo se branime, tak nas na to pripravil :D
Sem se díval na naší ofenzivní šestku dle platů a to je teda slušná sestavička :lol2:

Hank, Nielsen, Nesquik, Abdul, Mezek a Helmut. Jeden na palici, druhý záda, třetí skleněný a zbytek tak max. na třetí lajnu. Dohromady dají tak 27 gólů za sezónu, ale všichni pěkně smlouvičku až do smrti :petrik:

Tak mě tak napadá, jestli je Holly vůbec svéprávný.
28tade píše:Prijdou mi to jako opravdu kroky z nouze od Hollanda
No, krok z nouze provedl ve skutečnosti jen jeden - podpis Helma. To byl panic move. Nechce se mi věřit, že by vypiplal lepší smlouvu někde jinde.

Nielsen byl jedním z mála dostupných cílů (obecně) na ufa trhu, jenom připomenu, že aav má 5.250, vzhledem k jeho hře a parametrům imo lepší, než co nasypal Boston do Backese (kterého sem se obával). Je to náhrada za Dacjuka. Ano, ten měl poslední rok smlouvy, tak to srovnání trochu vázne, nicméně může být velmi lehce tři sezony upgradem proti němu (protože víme, jak Pavel poslední dva roky hrál, pakliže vůbec hrál a kolika body přispěl). Když si vezmu, jaké smlouvy dostali Ladd, Okposo, Backes, tak v konečém důsledku ještě ok. Ano, roků moc, ale tak to prostě teď chodí.

Vanek je low risk, žádný krok z nouze. Když prostě potáhne do řiti po mizerném roce, tak se nic nestane a nic nás to nestojí. Když nastřílí 20 gólů a Nielsen taky, tak jsme na dovunásobku za Pavla za stejné prachy.

Ott nic, chtěl si zahrát za Red Wings, nic víc. Tak si zahraje, nula nula, krom toho si zahrát vůbec nemusí. On a Nielsen chtěli hrát za RW, což je taky aspekt.

Rád bych připomněl, že takové Toronto nasypalo Martinovi 2.500 na 4 roky a to tady chodí kolem Shanahana všichni v uctivém rektálním úklonu, jak to ten pašák dává dokupy (zatím to akorát rozkopával, to se dělalo lehce).

Vitale ltir s Franzénem, space cca 8 mega.

Taky bych chtěl připomenout razantní upgrade na lavičce, to nebyly kroky z nouze, ale prostě jasně směrované kroky. Žádné tahání králíků z klobouku.

Jo jasně, žádné big moves, ale i ty trejdy v lize teď ukázaly, že chceš-li velký upgrade, musíš vysolit velkou protihodnotu a tu my teď NEmáme. Fanoušci chtěli Hollanda vidět podepisovat Stamkose, což se ukázalo jako nesmysl celkově. A teď se podívejme po zbytku ligy a vidíme, že kdo nemá protihodnoty, nebo long-term podepsané core, tak prostě prostě teče. Taky mohl sedět a neudělat NIC, což by vedlo ke stejným závěrům.

Nechci Hollanda obhajovat, protože si myslím, že některé věci se daly udělat jinak, ale zas jako říkat, že to byla nouzovka - prostě udělal to, co se udělat dalo. Všechno ostatní jsou vlhké sny. Jo, my prostě nemáme na to podepisovat za 8.250 hráče, co dal vloni 11 gólů.

AA a Mantha v GR? No, jestli nemíní být lepší než náš depth, tak v tom problém není. Když budou, budou i hrát, žádný strach bych o ně neměl.
Jared podepsán na dva roky. Teď jen poslat Howieho o halu dál.
Kroky s nouze jsem myslel pouze Helma a Nielsena, nikoliv Vaneka. Tam je jasne, ze na takovem podpisu se neda nic zratit, a muze jen prekvapit. Jen jsem zminil, jestli jeho prichod neni tak trochu zbytecny a nebylo by lepsi dat vetsi sanci Manthovi nebo AA. Ale Vaneka bych uplne nezatracoval samozrejme.

Ono je jasne, ze z UFA se moc vybirat nedalo, co se tyce centru, a jak rikas, pokud bych mel volit mezi Backesem nebo Nielsenem, tak uz vyberu radsi Nielsena, ale ja osobne bych ty penize neinvestoval ani do jednoho, respektive do Nielsena ano, ale za podstatne nizsi delku smlouvy.

Nebylo by idealnejsi zkusit Larkina uz plnou sezonu na centru? A tocit Zetterberga s Larkinem jako prvni 2 centry? Nez davat tuhle smlouvu Nielsenovi a pak resit posledni roky co s nim? V soucasne dobe uz proste nejsem fanouskem posilovani tymu pres FA, respektive rozumne doplneni, napr. o depth hrace, urcite ano, ale jinak bych nechal spise ostatni tymy at si zaserou budoucnost temi silenymi smlouvami, ktere konci vykoupenim.

Jo, aha, jeste Vitale, na toho jsem zapomnel. Podpis Martina taky kritizuji, nicmene Torontu se Martin bude hodit v tom mladem tymu, myslim, ze oni vedeli do ceho jdou a vedeli, ze ho musi trochu preplatit. Bylo zrejme, ze se nekdo najde a preplati ho po te sezone, co prozil v Islanders s Clutterbuckem a Cizikasem ve formaci, resp. uz min. po 2 sezone v rade.

Docela hloupy pokus s Vorackem, a poukazat na jeho goly, kdyz snad sam vis, ze Voracek neni strelec, ale tvurce hry, jeho streleckym standardem by mely byt sezony kolem 20-25g. Ano prozil spatnou sezonu, ale nebudu z toho delat zavery, jelikoz vim, cim si v sezone prosel, hraci holt prozivaji lepsi a horsi obdobi, ma stale 26 let a patri mezi top kridla v NHL, a neni to tak dlouho, co vedl bodovani cele NHL, na pomerne dlouhou dobu. Smlouvu si jednoznacne zaslouzil, a navic mu zacne platit az touto sezonou.
To nebyl ´hloupý pokus´, to je poukázání na to, že se dávají nějaké smlouvy nějakým hráčům a že ty smlouvy mají nějaké své opodstatnění v daném čase. Ty napíšeš, že Nielsen je krok z nouze, když víš, že v podstatě lepší centr nebyl na UFA k dostání. To mi nepřijde jako krok z nouze, to mi přijde jako jedno z mála rozumných řešení, nebo aspoň nějakých řešení.
Jojo. To jsme si u Lecavaliera rikali taky.
Ale jinak mas pravdu.
JKL píše:Ty napíšeš, že Nielsen je krok z nouze, když víš, že v podstatě lepší centr nebyl na UFA k dostání. To mi nepřijde jako krok z nouze, to mi přijde jako jedno z mála rozumných řešení, nebo aspoň nějakých řešení.
A proč by jsme měli za každou cenu brát z trhu, kór když tam nikdo nebyl? Navíc po špatných zkušenostech z minulých let.

Máme vlastní zdroje (centrů máme plno), v klidu jsme to mohli doplnit mladýma, dát pořádnou šanci AA a Manthovi + konečně Pulkovi. Ale nééé, radši podepíšeme hráče co má dávno přes třicet a dáme mu pěkně tučnou smlouvu do smrti (kdyby ty prachy radši nechal na Mrázka s DeKesem). Jak kdyby to měl u nás Nielsen vytrhnout. Stejně zapadne do toho marasmu a za 2 roky se ho budeme chtít zbavit. Pro mě zbytečný podpis a jen další hráč v řadě s nekonečnou smlouvou.

A to nemluvím o dalších jako Miller, Ott, Vitale - ten se kde u nás vzal? Nějak mi to uniklo. Max. stačilo podepsat jednoho z nich + Vaneka.

Takže kádr máme opět narvaný k prasknutí, strop full a kvalita stejně nikde. Mantha na farmě, Pulkoš to může úplně zabalit a Jurčo si může jít pinkat s tenisákem do KHL. A do toho nejdražší dvojka v celé lize a nejlepší hráče máme u arbitráže.
Jirik19 píše: Vitale - ten se kde u nás vzal? Nějak mi to uniklo. Max. stačilo podepsat jednoho z nich + Vaneka.
Vitale byl součástí tradu Pashovo contractu do pouště.
Jirik19 píše:A proč by jsme měli za každou cenu brát z trhu, kór když tam nikdo nebyl? Navíc po špatných zkušenostech z minulých let.
Pod tohle bych se podepsal. Souhlasim...

Jen kvuli tomu, ze byl nejlepsi dostupny centr (a to uz o te kvalite trhu neco vypovida...) jste po nem museli hned jit? Myslim, ze vsichni dobre vime jak vetsina UFA podpisu hracu pres 30+ let konci... Podle me nebylo vubec nutne, abyste Nielsena podepisovali jen kvuli tomu, ze odesel Datsyuk. Dle me mate vlastni prostredky jak nahradit ztratu Datsyuk, proto jsem napsal, ze je to pro me reseni z nouze. A to tak, ze byste dali Larkinovi jiz prostor na centru a postavili okolo nej formaci. A celkove zacali stavet tym spise okolo Larkina, nez podepisovat 32+ Nielsena, ktery velice rychle muze byt spise pritezi nez posilou, v koncovych letech jeho kontraktu.

Tak jako tak si myslim, ze nemate tym na to, abyste byli konkurenceschopni s temi nejlepsimi tymy (a to neber jako nejakou urazku, sam prece objektivne nemuzes rict opak) a aspirovali na nejaky dlouhy play-off run, a Nielsen pro me v tomto neni rozdilovy hrac, proto si myslim, ze vubec nebylo nutne jit touto cestou.

Pri pohledu na vasi soupisku bych se mnohem radeji zameril na posileni obrany, nez prichod a investovani penez do Nielsena. Na jednech z nejdulezitejsich pozicich mate vyborne mlade hrace - potencialni franchise center v Larkinovi, franchise goalie v Mrazkovi, okolo nich by se dal vybudovat skvely tym. Ale Nielsen tomuhle nepomuze.

Uz ten Stamkos by daval mnohem, mnohem vetsi smysl, kdyby se podaril.
Podle mě ač ty podpisy dávají nějakou logiku, tak dohromady se mi výsledek nelíbí. Obrana, kde nás bota tlačí nejvíc, byl posílena hlavně tím, že se neprodloužil KFQ. To je ale málo ...
A hodně mě překvapuje názor, že jestli budou AA, Mantha a další mladíci lepší než depth, tak si zahrajou. Joker posílá pozdravy ...
A Nielsen ... asi bych se na něj díval jinak, kdybych si nepamatoval na Weisse a Richieho. Tohle je sice dobrá cena za rok, ale je to fakt dlouhý ...
Rethon píše: Obrana, kde nás bota tlačí nejvíc, byl posílena hlavně tím, že se neprodloužil KFQ. To je ale málo ...
:giggle: :good: (ale ještě bych Hollyho nepodceňoval) :nono:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS