Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

me se teda vcerejsi vykon libil. Je treba si uvedomit, ze Nucks by vyhrou atakovali prvni misto cele ligy a letos jsou dost silni. A Pasha :cool: 9 golu ve 13 zapasech :)
Já jsem spokojen. 4 výhry v řadě. Doma nám to to jde a zlepšily se přesilovky. :thumbsup:
A Aby down? cili nastup Pulkkinen? asi ne. Vidim to na Anderssona :)

btw ten nas posledni gol do prazdne - vylozene jsem ocekaval, kdy rekne Dats Helmovi - mohl sis to tam dotuknout, me by asistence stacila :-D
Já su taky spokojenej.Přesilovky šlapou.Hra nebyla špatná,až na ten náš tradiční závěr,když bráníme vedení.To je vždycky o hubu.
Přichází Pulkiho čas,Andy je marný,zbytečný.Dvojka K+E není dlouhodobě dobrá.A nelíbí se mi ani S+K.
Jak je na tom Pulkk fyzicky? Minulou sezonu těch pár minut strávil na pp, to nešlo moc odvodit. Stále ho mám nějak zaškatulkovaného jako hráče, který by v nhl mohl trpět po fyzické stránce. Nějaké oficiální parametry (asi až na výšku :)) mi moc neřeknou. Na GR nekoukám, jen na nějaké sestřihy, když se jich domáknu.

S Manthou moc nepočítám, ne v tomto kalendářním roce, po zranění to bude chtít nějaký měsíc farmu na aklimatizaci.
Pulkki je na tom podle me velmi dobre. Casto dava goly, ze povodi po pul hristi ostatni hrace a pak bombou zavesi. Rozhodne mi prijde fyzicky nejlepsi z Griffinu, ale neverim, ze pujde misto Abyho Pulkki.


Jo a zase blbnou svetla :-D


tak a sestava je na svete, mezi nama, kdyby pustili Pulkkinena, tak jsou GR uplne v hajzlu:)

Zetterberg-Datsyuk-Franzen
Nyquist-Sheahan-Tatar
Jurco-Helm-Weiss
Miller-Glendening-Andersson
V Detroitu masívní výpadek proudu, postižena je i Joe Louis Arena — http://tinyurl.com/loulkqo" onclick="window.open(this.href);return false; — tak s tím dnes raději počítejte.
Dneska rozhodl faktor Loungo, který měl několik povedených zákroků a hlavně naše obrana, :bitka3: která dostávala soupeře do tutovek, kterých dokázal využít. Velká, velká škoda. :cry: :oops:
Prohra už se dala celkem očekávat i když být nemusela. Myslím,že nám docela uškodil návrat Smitha,ty zmatky v obraně byly strašné :hroza:
Aspoň,že Pasha jede na Rocket trophy :wave:
Noc plna chyb, tot vse, co k tomu rict. Vcera jsme byli masiny na GVA.
Vy jste se vlastně porazili sami no.. Ale že by jsme neměli šance? A že by jich bylo málo? To rozhodně ne. Dle mého velice vyrovnané utkání, které rozhodlo několik hrubých chyb. Hold, škoda pro vás, dobře pro nás. Zápasy s vámi mám rád. :)

Weiss opět bod (0+1) :bee:
Creeper píše:Dneska rozhodl faktor Loungo
Souhlas — Lou plus naše marnost. Bolely z toho oči. Dost mě děsí Kronner. A Quincey je po vyléčeném zranění zase tím starým Qčkem, bohužel.
Darren Dreger @DarrenDreger
· 6h6 hours ago
As reported on Insider Trading, sources say Det is willing to make Babcock highest pd coach (4-5yr term). Offer has to be made and accepted.
Ako dobre, že som po prvej tretine upadol do ríše snov. Podľa komentárov na fórach hnoj. Rovnako samotní hráči a tréner to tak vidia.
Said forward Johan Franzen: "Maybe we thought we were going to win with putting one skate out there, but that's not going to happen in this league."
"We were brutal. No good. Period," Babcock said. "We can pretend that we were prepared but we're just kidding ourselves.
"We were just slower. I think they were more hungry in the 50-50 battles," Red Wings captain Henrik Zetterberg said. "They got the puck back after they were shooting the puck and they got the puck back after we shot the puck."
"We're a way quicker team than we used to be; we looked slow tonight," Babcock said. "We didn't execute, we turned the puck over. We had by our count around 20 turnovers. You have no chance. Mentally we weren't engaged." - Mike Babcock
"We won four in a row but it doesn't mean we can take a night off," Tatar said. "It looked like we didn't want those two points."
Zajtra dúfam, že to bude "fast game" a budeme hladní. A samozrejme to chce 2 body, treba sa k tomu inak postaviť. Zaujímavé, že hráči furt rozprávajú to isté a aj napriek tomu si dovolia odfláknuť zápas.
Dallas bude namotivovany jak blazen, navic jim to moc nejde. Moc dnes neverim, ale budu doufat aspon :)
Dats zas hraje neskutecne. Mimochodem, umi nekdo z hracu Dallasu vubec branit? to se jen tak nevidi :-D

Jirik19 píše:
Jenže my ho kupovali jako střelce na druhého centra
Guddy: Nevím, jestli se mám smát, nebo brečet..

Weiss v 7 zapase 4 gol :-D
Pasha píše:
Here are the lines they skated with on Tuesday:


Darren Helm-Pavel Datsyuk-Stephen Weiss (Daniel Cleary rotating in)
Útok 43-13-90 nebude fungovať, traja centri spolu ... to nie, to viem takmer s istotou povedať, že tento útok si nebude rozumieť.
:giggle:
Weissa mám rád aj ja, tak som rád že "ožil" , Detroit až nečakane šlape tento rok :hmm: .
Opět skvělý výkon rozhodčích. Vysoká hůl a podražení Helma bez potrestání. Kdyby mu tam řezali hlavu,tak si toho ani nevšimnou.
Nejdrive na zacatku druhe tretiny v oslabeni vysoka hul na Helma pri golovce a nic. Pak odpiskana vysoka hul na Spezzu, hned v te PP neodpiskany faul na Helma a opet nic a nakonec z te same presilovky dal Dallas gol. K posrani :-D
Mám opět obavy z třetí třetiny. To zase budeme bránit celých 20 minut,abychom v závěru dostali vyrovnávací gól.
Weiss, naprosta fantazie. Tatara jsem si skoro pletl s Datsyukem. Defakto nekazil, neztracel puky a lital po lede jak blesk. S Datsyukem si dneska opravdu rozumeli a nektere sance byly jak lego. Jurco taky vyborny, cim dal tim vice si veri. Sheahan taky skvele, jeho prihravky jsou casto na hrace ktery uz dava gol skoro do prazdne. A Pasha je proste EXTRA trida, jemu se v cele NHL nevyrovna zadny. Navic 15 zapasu a 11 golu + 8 asistenci? :-O

No a treti tretina prekvapila a zavoren velmi potesila. Takhle to ma vypadat. A aby toho nebylo malo..Kyle dal gol :-D
Sheahan taky skvele, jeho prihravky jsou casto na hrace ktery uz dava gol skoro do prazdne.
Ta jeho přihrávka na Weisse :slintac: Dobrý výkon :thumbsup: Škoda té Floridy :evil: . Mohl to být 6 vítězný korálek. Pasha :klobuk: Helmuv druhý gól :jn: Qčko gól :?: WTF ?
Další zápas doma s Rangers. To bude boj.
Go Wing !!! Go !!!
Ohlund píše:
Pasha píše:
Here are the lines they skated with on Tuesday:


Darren Helm-Pavel Datsyuk-Stephen Weiss (Daniel Cleary rotating in)
Útok 43-13-90 nebude fungovať, traja centri spolu ... to nie, to viem takmer s istotou povedať, že tento útok si nebude rozumieť.
:giggle:
Weissa mám rád aj ja, tak som rád že "ožil" , Detroit až nečakane šlape tento rok :hmm: .
Oni už spolu nehrají.Akorát na přesilovce a tam sbírá Weiss ty asistence na Dacjukovi.
Jinak paráda,jsem rád,že nám to tam konečně padá.Z posledních 5-ti zápasů 4x po 5 branek.Jurčo se mi teď hodně líbí,Shea to je moje srdcovka a k nim Štefan,super 3.lajna.A konečně to tam napadalo Helminatorovi,ten to potřebuje jako sůl.
Na Rangers se moc netěším,to bude nic moc hokej.
Jo, s Rags jsou to takové škaredé umlácené zápasy, velká silná obrana, hodně padání. Ale 2 body by měly být.

Jinak super, produktivita je, už bylo na čase to fakt zlomit, ten tým je vepředu velmi velmi silný, tři lajny, z nich každá může sama o sobě vyhrát zápas. Weissova hra začíná dávat trochu smysl, nesedám z něho na zadek, ale tu práci si odvede, hlavně okolo branky.

Qho gól dobrá jedovka :-O

Tatar a She, uvidíme, s Jurčem dohromady sem někde pár stránek dřív napsal, že by mohli dát v sumě 180 bodů a není to nereálné (teď 41) takový tempem. Uvidíme, jak se k tomu přiblíží. Tomáš letos jede.
A ten Weissův gól, .. She to tam občas takhle hrozně hledá, chce to do prázdné. Když to vyjde, je to super podívaná, v některých zápasech to ale nejde a oni se takhle furt snaží místo jednoduchého zakončení.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS