Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Detroit mi pripada tak ze na silneho sa vie pripravit aj zmotivovat ale ked pride slaby nedavno SLuis a teraz Phila a neviem presne ale nevybchla aj z Columbusom sa nejak nevie nabudut. Taketo podcenovanie supera by sa v PO nemuselo vyplatit ( comu by som bol aj celkom rad keby v Po DT vybochol).

No mna by to vobec nepotesilo,ale PO je este daleko,teraz sa musime sustredit na NSH a zisk Prezident Trophy.Eman mas pravdu a mozno nieco na tom bude....Tie prehry su naozaj trapne a zbytocne....Ked proti CGY dokazu roztrielat brankarov 50 strelami na slabsie muzstva sa potom vybodnu....Ale v PO sa to asi nestane.Myslim to "podcenovanie",ak sa to da tak nazvat.

Na prezidenta by som sa vykaslal.Okolo timu co to vyhra sa automaticky vytvara tlak ocakavani v playoff. Takyto tim ak sa mu nezadari nejaky zapas v prvom kole tak to moze mat velmi tazke v tom prvom kole.

Este k tej prehre. Prehrali sme vysoko s kridlami a oni hned dostanu od Philadelphie. Na jednej strane by som si mohol mysliet na zaklade toho ze sme na tom velmi zle. Na strane druhej vsak to ukazuje ze kazdy zapas nhl je iny a aj ta prehra 7:4 by mohla byt iba taka momentalna indispozicia.

Mozno nieco na tom je,ze zisk przidenta nie je podstatne,ale Red Wings su v poslednom 10 roci stale pod tlakom,nie len ked vyhraju zakl. cast.
A z mojho pohladu by ma to vitazstvo potesilo aj preto,lebo DET nepatrili medzi top favoritov k zisku SC,ale sezona ukazala,ze aj ked sme sa "oslabili",stale sme vysoko!!!
A mas pravdu,v sucastnosti su v NHL velke extremy a kazdy zapas je iny....

Po poriadnej facke od letcov sme sa dostali opat na vitaznu vlnu.Vyrovnany zapas,v ktorom sa o vysledku rozhodvalo v poslednej tretine.Skvele hrali Zette a Dacjuk....hlavne ta neskutocna nahravka Zetteho na Pavela..tobolo nieco famozne.Smith mozno ani doteraz nevie ako sa dostal puk do brany :).Spolahlivo zachytal aj Ozzy,aj ked to nemal take zlozite,ako jeho naprotivok...Stale dufam,ze dotiahneme Foppu do Detroitu a potom sa vsetci mozu "tesit" na play off.GO WINGS GO & Hasek out!!!!!!! :cool:

Dalsi vitazny zapas,tentokrat s Hasekom v brane :( :evil: .....A konecne sme sa dostali na celo Central division aj Western konference.A teraz zautocime aj na poziciu Buffala.GO WINGS GO!!!
34 rocny Tomas Holmstrom podpisal zmluvu s DET na dalsie tri roky!!!!

Dufam, ze to, co predviedli Hawks naposledy, bolo len preto, aby sa setrili na Detroit. Uz sa im konecne patri vyhrat! V brane by mal byt Boulin....

A sme opat na cele zapadnej konferencii.Dnes by mohol Jaro vychytat Forsberga spol.A uz by to bolo s vacsim naskokom.Na BUF je to tiez len bodik,tak to zvladneme.
K zapasu s CHI.Nevidel som to,ale podla statistik a highlightov to bolo dost vyrovnane.Zette je vo velkej forme a s Dacjukom to opat roztocili.Co ma vsak zaraza je,ze ten stary :censored: ,ako sa mohol stat druhou hviezdou.Tie goly by boli velmi lacne a tie jeho zakroky boli len o tom,ze si lahol na lad a len nemohucnostou hracou CHI to neskoncilo golom.Stacilo to len nadvihnut.Uz ma strasne se*e a este niektori ho stale ospevuju......Nenapisem to verejne(nahlas),ale prejem mu....................

no, aj to je umenie "lahnut" si v tej spravnej chvili na lad.. :wink:
samozrejme, nenechal som si ujst jeho great saves a paci v sekcii zakroky najdeme hned 2 :) mne sa pozdavali..a aj vdaka jeho zakrokom, sme v KTL tipovacke uspeli na 100% 8) Hasan rulezz :lol2:

cepi:slovicko lahnut si nemusel v Haskovom pripade davat do uvodzoviek...to je naozaj lahnutie nie sposob zabranit golu.Hasek uz nevie chytat,uz len vie robit nervy....A v tej KTL-ke vam pomohol hlavne Zette :wink:

K zapasu s Detroitom tolko, ze Jastrabi si ho posrali sami. Aucoina vyhodit konecne do toho Montrealu, hoci za Riveta, ten aspon branit vie. :evil:

Detroit zařadil na listinu volných hráčů brankáře Joeyho MacDonalda.Jeho dny v prvním týmu jsou sečteny.

excelent píše:Detroit zaĹ™adil na listinu volnĂ˝ch hráčů brankáře Joeyho MacDonalda.Jeho dny v prvnĂ­m tĂ˝mu jsou seÄŤteny.
Uz je v Bostone, ak sa nemylim :roll:

Skoda Joeyho,ale je to bizniz a Joey nepodaval az tak neuveritelne vykony a mame tam este Howarda a Liva....Radsej by som poslal do p.ce no ved viete koho.
Zapas o leadera v Zap. kon. bol dramaticky.Skoda,ze sme nevyhrali,ale strata nebola velka.Je to len o skore a na 1 miesto v lige je to tiez len bodik...Vyzera to na boj az do poslednych kol...GO WINGS GO!!!!

Ha, co tam po nom, brankarsku patku si vylovite kedykolvek a kdekolvek....

Red Wings ziskali Kyleho Caldera z CHI vymenou za Jasona Wiliamsa...Caldera ziskalo CHI z PHI za Kukkonena a pravo vyberu v 3 kole draftu....

V celku za malo "penazi" sme ziskali kvalitneho hraca.Tod Bertuzzi podla mna perfektne zapadne do muzstva,ked ze nam chyba power utocnik(Kopy je zraneny).Ale to sa musi najprv doliecit,ale do PO to bude vyrazna posila.
Zapas v CHI nebol nejakym velkym problemom a vpohode sme vyhrali.Calder sa hned uviedol golom a asistenciou.Zette tentokrat naprazdno(nehral),ale nahradil ho Homer....Nastastie Hasek nama shutout.... :wink:

alex to sa mi najviac paci ked pises ze super skvley vykon a nakoniec ze stastie ze Hasek nema shotout aj ja sa tesim ale nema to chyby :lol:

Jasny zapas!!!CHI namalo ani najmensiu sancu a v dvoch dnoch inkasoval 12 golov.Kedze Zette bude mimo 2-3 tyzdne,aj Tod by mal byt fit az koncom marca,tak to musia tahat ny.Skvele zahrali Lang,mladici Filppula,Hudler a Dacjuk.Obrana bola,ako povacsine sezony takmer bezchybna.A bolo super,ze nechytal Hasek :wink:

Inak bolo zaujimave,ze aj goly CHI dal donedavna "detroitak" Williams :cool: ...Inak druhy gol Schneidera bol nadherny..super kombinacia,jastraby vyzerali,ako keby prave vypadli z hniezda.RED WINGS RULES!!!!
Dufam,ze Peter si to v nedelu az tak neodnese....

Tradicny problem: Detroit. Hawks boli demotivovani a demontovani nespravodlivymi zakrokmi muzov v paskovanom z predosleho zapasu. Konecne sa presadil aj Williams, dal dve utesene rany. detroit je silny tim a neprajem mu vobec to najlepsie. Aj tak mu to neublizi, pojde asi daleko....

Do brany radsi Hasana. Osgood je nic moc.

OMG! Co maju vsetci proti Ozzymu? Akoby nevychytal pre Wings Stanley Cup!

Crab píše:Do brany radsi Hasana. Osgood je nic moc.
Osgood je stale lepsia volba,ako ten pos*any pernikar.Dufam,ze toto je jeho naozaj posledna sezona v DET!!!A stale verim,ze sa nam vrati Manny!!!!Inak,az ma tak ta prehra nemrzi,kedze na druhej strane bol Peter Budaj.Chris Draper sa prebudil,dal dva goly,Homer nepremenil trestne.Ale aj tak,DET hralo skvele,hlavne v 3 tretine.Potom uz predlzenie odflakli a doplatili na to....No nic President trophy aj tak ziskame!!!!!GO WINGS GO!!!!!

Alex píše:No nic President trophy aj tak ziskame!!!!!GO WINGS GO!!!!!
To ti fakt ide tak moc o tu trofej :?: Minuly rok ju ziskali a co z toho mali, ked hned vypadli v prvom kole playoff. Zbytocne koli jej ziskaniu minat sily potrebne do playoff. Ak to pride samo, tak to pride a potesi to. Si pamatam Colorado tiez pred par rokmi sa nahanalo za diviznym titulom, aj ho nakoniec ziskalo, snad v poslednom zapase predbehli Vancouver a ziskali uz neviem po kolkykrat v rade ten titul a tusim sa tiez v playoff dlho neohriali. Minuly rok Calgary v zavere vynalozilo kopu sil, aby boli prvi v divizii, aby mali vyhodu domaceho prostredia a bola im naprd, nevyuzili ju a chybali im v boji s Anaheimom sily...
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO