Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Tak dnes v bráně Gustavsson, v poli Ferraro. Poslední 2 roky si po zápase s Bostonem říkám, proč jsou v tabulce tak dole a jestli nehrají náhodou Západ. Takže to snad dnes prolomíme a nebude to ten klasický zápas proti nim.
Gratulace Pavlovi k 300. gólu v kariéře :klobuk: Jinak jsme zápas měli vyhrát. Konečně jsme soupeře přehrávali a měli spousty šancí, ale ta naše koncovka je žalostná. Navíc vyrovnání klasicky před koncem zápasu :hroza: Bod neberu :bee: Měli jsme mít body 2 :bitka3:
Byl to klasický zápas s naprosto klasickým výsledkem, kromě toho, že tentokrát MĚLI vyhrát. Jo jako zlepšení tam je už razantní, hrajeme dalo by se říct dobře, druhá třetina byla čistá dominance, polovinu třetí třetiny jsme opanovali, v druhé sme MĚLI rozhodnout a místo toho přišlo zákonitě to, co přijít muselo. V OT dvě obrovské šance a už mi bylo jasné, že tohle nedopadne dobře.

Co už, tohle je prostě už trochu stigma ruin.

V pátek v noci zopakovat to samé proti oleji, nasázet jim tam pět šest fíků. Čuměl sem na ně po očku proti Carolině, hrajou totální sranec, nemít Halla, tak se ani nedostanou přes půlku kolikrát, tak žádné hraní si s nima.
Ohledně Pulka, ok, je fakt že dostává minuty v top 6, zatímco Tatar a Nyquist hrají ve trojce s nepříliš důmyslným Sheahanem (a konkrétně Nyq k sobě potřebuje dobrého tvořivého centra, jinak je k ničemu). Doufám ale, že Blash už nebude lajny nějak zásadně měnit, klidně ať to takhle nechá ještě dva zápasy a pak udělá mův, který bude mít smysl. Lajny začínají postupně fungovat a byla by teď chyba to nějak vysloveně přeorávat. Nicméně prostor pro nějaké změny tam je, to cítí všichni asi, hlavně Jurči vypadá, že se nějak na farmě rozehrál, tak by byla škoda nevyužít potenciálu, který snad stále má.
Zapas, ktery jsme meli vyhrat o 3-4 goly a nakonec prohra v prodlouzeni. :hroza: Hrozna skoda. Jinak ohledne Pulkkiho. Mozna by bylo lepsi, se podivat na vykony ostatnich hracu, nez se jen tak zadarmo vozit po hraci ktery ma 50+ odehranych zapasu v NHL a i tak je jeho start oproti nasim jinym mladym hvezdam porad skvely. Pokud nekdo ocekaval, ze nam bude vyhravat jeden zapas za druhym, tak je blazen.
Já se po něm nechci vozit, ale je fakt, že prostor dostává v posledních zápasech luxusní.
Luxusní a kolik 3 zápasy? Rozhodně to chce čas a nějaké další rošády tomu moc neprospějí. Navíc podobného hráče prostě nemáme.
JKL píše:Já se po něm nechci vozit, ale je fakt, že prostor dostává v posledních zápasech luxusní.

nebylo mysleno na tebe, ale predem pro PK. Jinak ano, prostor v poslednich 3 zapasech dostava a taky ma tri body :-P Jsem dneska neskutecne nasrany za ten vysledek. Ruiny mely jit s peknym vypraskem
Ninety91one píše:Jsem dneska neskutecne nasrany za ten vysledek. Ruiny mely jit s peknym vypraskem
A kdo není :evil: :x :cert:
Já o to víc, sem měl 50kč daných na 2:2 a Glend gól...
Kluci, já mám Pulkka vážně hodně rád a jeho dělo miluju. Ale on ho prakticky nenabíjí, když střílí, tak švihem a nic z toho není. Fakt by měl dávat góly, potřebujeme je. Spálil toho hříšně moc. Holt by teď měl dostat šanci Jurčo a Teemu se rozstřílet.
Po zápase jsem nebyl ani tak naštvaný, jako spíš otrávený. Jak správně poznamenal 91, měli jsme je přejet o 3+ góly. Hráli jsme vážně pěkně, jen ta koncovka a hloupý gól na 2-2 to sráží. Ale jinak jo, tohle už připomínalo Detroit.
PK píše:Po zápase jsem nebyl ani tak naštvaný, jako spíš otrávený. Jak správně poznamenal 91, měli jsme je přejet o 3+ góly. Hráli jsme vážně pěkně, jen ta koncovka a hloupý gól na 2-2 to sráží. Ale jinak jo, tohle už připomínalo Detroit.

ale tak mozna dobre, ted jsme meli dve vyhry za sebou a cekaji nas "papirove" slabi souperi - Edmonton a Florida. Kdybychom vcera vyhrali, tak mame tri vyhry v rade a neverim, ze bycho dali potom 5 vyher v rade, na to nemame. Aspon jsme dostali poradnou facku na budouci dva zapasy. Ty musime vyhrat, i kdyz teda..slaby souper = pro Detroit extremne narocny zapas.


Nic to ale nemeni na nasranosti. Predvedeme nejlepsi vykon sezony, strel jak nasranych a nakonec takovy fail. Tohle fakt pokazi spani :(
Zápas super, ale smolný. To je ta daň za ty body s Vancouverem, Carolinou...Ale 2 věci se mi furt nelíbí. Naše přesilovky bez střel a Smith. Uvidíme, co ten Jurčo.
Smith se snaží hrát víc dozadu, podle mě na zápasy s Oilers a Floridou by bylo záhodno vzít Kindla, Howard do brány.

Vzadu se do opravdu dobré formy dostává Marčenko, jeho práce je výborná, momentálně snad před brankou nemáme lepšího hráče. Jurča zpět, místo Millera(přestože ho máme všichni rádi, tak měl opět dost mizerný zápas, i v pk to tahal Glend s Helmem), a při troše dobré vůle rovnout waivnout Andyho..
JKL píše: V pátek v noci zopakovat to samé proti oleji, nasázet jim tam pět šest fíků. Čuměl sem na ně po očku proti Carolině, hrajou totální sranec
Urá uráááááááá Sedm kulí jako v Sarajevu (akorát dohromady) :wave: porazili jsme slaboučký Edmonton. To byl wálec :sarcasm: Vedení 2:0 a opět strach o výsledek a drama v prodloužení.
První gól Kronera v sezóně a jeho první big hit :hehe:

Zítra hurá na Jardu :box:
Hrajeme fajnově, ale nedáváme góly. Pak dostaneme šmudlu, začneme zmatkovat a jsme zralí na porážku. Bohužel — tradiční scénář posledních dvou týdnů.
Moje nervy.

Floridu sme doma neporazili skoro tři roky. :cinka:
Jurčo Up !!!
No.. sem zvědavý kam ho strčí.

GR si doma vychutnali první Milwaukee, mimochodem.
Kindl má hrát taky. A Mrázek v kase.
Aspoň náprava za zbytočne stratený bod s Bostonom, inak by ma piclo, zas stratiť body, keď sme dve tretiny súpera prehrávali (tretiu som prespal, prebudil sa až na OT).

Uvidíme, čo Jurčo, hlavne miesto koho bude hrať. Zápas o 14:00 amerického času proti Floride znamená iba jedno - neviem, či sa mám tešiť :lol2:
Je téměř jisté, že místo Pulkkinena. Jinak teda je už příjemnější řešit, jestli budeme schopni udržet vedení a získat 2 body, než jestli si beci dají puk na metr. Samozřejmě, že herně by to odpovídalo jiným výsledkům a "lehčím" vítězstvím, ale na tom se dá pracovat a věřím, že se to zlepší. Hra je úplně o něčem jiném. Vyzdvihl bych tu 3. lajnu. Ta se mně líbí, Riley se zvedl a střídání tráví téměř kompletně v útočné třetině, s tím že už z toho padají i góly.
K zápasu nemám moc co bych řekl. Nakonec jsme se potkali na chatu. Hrozná holomajzna z naší strany a ty katastrofální přesilovky :hroza: Neskutečně mne sere, že se Mrázek může přetrhnout a ta banda před ním hraje kulové :guns: OT jako obvykle za naší strany. Nedáš dostaneš. Na Mrázkovi bylo zcela vidět jak je nasraný. :evil: Docela by mne zajímalo jak to Holland vyřeší po sezóně. Pokud bude Mrázek pokračovat v takových výkonech tak z Detroitu rychle zmizí. Předpokládám, že jako každý brankář chce být number one a ne se střídat s Howiem jehož smlouva jasně říká kdo by měl jako 1 chytat.
Další zápas opět doma a opět relativně hratelný (Buffalo) za 2 body :rofl:
Každopádně ten problém gólmanů bude hodně zajímavý. Zcela logicky se nabízí nabídnutí víceleté smlouvy pro Mrázka a zbavení se Howieho(Mrázek je prostě lepší, perspektivnější,... to bez debat). Možno během sezóny, při TDL nebo až po. Ušetření jeho platu + platu Quinceyho(toho vyměnit při TDL), Mezka a Richardse by nám hodně pomohlo a mohli by jsme podepsat hráče, kterým končí smlouva + ještě posílit. Teoreticky by se daly dělat velké věci a udělat nějakou hodně zajímavou výměnu/y a to už během sezóny(Howie, Q, Smith, Jurčo, možná i Shea, popř.Kindl, E(jasně, že s jeho souhlasem), Andy jako bonus v balíčku :lol2: )...bohužel je tady jedno velké ALE. Takže to v létě smrdí hodně velkým průserem.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS