Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

DANIEL CLEARY - nejlepsi utocnik NHL vsech dob, jeho odchod bude asi nejvetsi ztrata v historii Red Wings
:jn:
Ninety91one píše:Mantha
Mantha Level UP :?:
Jsem opravdu zvědav co v létě provedem s kádrem... dle mě nejsou nějaké výraznější změny, (do této kategorie nepočítám Clearyho a Berta, kteří by měli jít pryč) kromě toho beka praváka, kterého by bylo třeba, bych do sestavy nijak zvlášť nezasahoval, nemáme špatný tým a věřím, že taková marodka jako letos nás už snad ani nemůže postihnout. Jinak :klobuk: Pashovi za výborné shrnutí uplynulé sezóny :thumbsup:
Cap space eaterom zmluvy končia a idú preč a ani si neviem predstaviť, že by sa aj Alfredsson vrátil, rok stačil. Máme pár veteránov a veľa youngsterov, vrchol tohto tímu príde tak o 3 roky podľa mňa.

Maródka bola z 50 % príčinou toho, prečo to bolo tak, ako to bolo, ale vďaka za ňu, mnohí ukázali potenciál, o ktorom sme netušili.

Nech rozmýšľam a premýšľam najsilnejšie ako viem, stále sa neviem rozhodnúť, či Niskanen ano alebo nie :neviem:


EDIT:
Red Wings management will meet for three days to look at trades and how best to spend their money. They’ll meet from Monday to Wednesday to look at what might be available. They are waiting to hear if Daniel Alfredsson wants to play next season. Kyle Quincey will likely test the open market.
“I want to hear what our scouts think of our young players, talk about what we need, and formulate a plan,” Holland said.
“It’s going to be an important three days,” Holland said. “I respect the opinions of our pro scouts, I want to hear how they evaluate our team, and go over the other 29 teams, especially the ones in the east.
“We’re hoping to be active, we’re planning to be active.”
Aha, takže jen plánuje být aktivní.

Alfieho podle mě podepíšou.
Je dobré,že to má Keny v plánu.Každopádně už má i vymyšlenou výmluvu,když nikoho nepřitáhne nebo přitáhne místo potřebného obránce třeba gólmana....

Taky si myslím,že Alfie zůstane.A těžce mě znepokojuje neustále zmiňování Quinceyho.Je volný,tak proč je o něm pořád řeč kua?
Pasha píše: Nech rozmýšľam a premýšľam najsilnejšie ako viem, stále sa neviem rozhodnúť, či Niskanen ano alebo nie :neviem:
Jeho cena se vyšroubuje,takže nebrat.Já to vidím,že přijde Boyle na 2 roky.
Jirik19 » 02 čer 2014, 07:23 píše:A těžce mě znepokojuje neustále zmiňování Quinceyho.Je volný,tak proč je o něm pořád řeč kua?
Protože mu beztak nezávazně nabídli smlouvu, ovšem na poloviční částku. A on chce market. Na kterém si ho ovšem podle mě někdo vybere, takže bych byl klidný.
No právě....ani zadarmo.Ať jde bavit lidi zase o dům dál.
Blashill o tri roky predĺžený. Mať čosi také v zálohe... závidím.
:thumbsup: Spokojnosť, teraz je na rade Babs
Jo, tohle je dobrá zpráva..
JKL píše:Jo, tohle BUDE jedina dobrá zpráva..
pak jeste mozna Babs, ale ten podle me bude chtit utect co nejrychleji.
Blashill nastupuje za rok u áčka.
Prečo by chcel Babcock utiecť ? Rozumný dôvod by som ale poprosil.
Will DePaoli of Inside Pittsburgh Sports: Matt Niskanen will meet with his agent, Neil Sheehy, next week to go over their free agent strategy. A source believes that Niskanen could be interested in the Red Wings, and vise versa. Niskanen is expected to get multiple offers at over $5 million, maybe pushing over $6 million. His first choice would be to re-sign with the Penguins, but the Wings could be high up his list. Before he was fired, Ray Shero had been having contract talks with Niskanen’s camp. It’s not known if an official offer was made, but it was believed to be under $3.75 million on a long-term deal, which wasn’t close.
Ohledně diskutovaných posil do obrany :
S Edlerem Kosatky počítají i do dalších sezón a na Boyla získali přednostní práva Isladners.
Já už jen čekám, co bude. Podepsat Niskanena za takový balík? Hm..
Pasha: staci cist, co se kolem deje a co mu Holland podstrkuje, tento tyden byl v raidu zajimavy rozhovor.

jinak btw


The Red Wings would be interested in re-signing defenseman Kyle Quincey to a short-term deal if the price was right. But defensemen will be at a premium in a thin free-agent class, so Quincey is sure to explore the market and likely get a better offer from another team.


:good: :good: :good:
Jo, myslím, že u Wings je podepsatelný tak za 1.5/1 at max, což mu podle mě nabídne kdekdo v lepších číslech. Ahoj, Kajle.
Nějaké rumorsy..
Ansar Khan of MLive: (mailbag) The weak free agent market may lead to more trades this offseason. The Red Wings are looking for a top-four defenseman and a top-six forward. Trade talk is expected to heat up at the GM meetings this week.

Predators GM David Poile said he isn’t trading Shea Weber, but if they would consider trading him, the Red Wings would be interested.

Free agent options for the Wings: (right handed) Matt Niskanen, Dan Boyle, Anton Stralman, Derek Morris, Tom Gilbert and Matt Greene. Left handed free agent option: Andrei Markov.

The Red Wings have had interest in Cody Franzen in the past, but it’s unlike the Leafs would trade him to their division rivals. The Wings could inquire about Dustin Byfuglien, as well as Mike Green.

Khan thinks that Gustav Nyquist is basically untouchable. Tomas Tatar isn’t untouchable, but they may not be too interested in trading the 23-year old.

Khan doesn’t think they should sign free agent winger Radim Vrbata to the three year deal if it meant diminishing Tomas Jurco’s role or causing him to end up in the AHL again.

Khan thinks they should consider trading for Alex Elder or Keith Yandle, but it would depend on the cost.

The asking price for Jason Spezza may be too high for someone who could just be a rental for a year.
Weber? Eh..
JKL píše:The Red Wings have had interest in Cody Franzen in the past, but it’s unlike the Leafs would trade him to their division rivals.
To je nějakej mix Franzena a Fransona? To by mohlo být zajímavé :jn:
Velmi :rofl: ´něco jako Franzen, akorát z Toronta´. Ta představa. :scare: :rofl:
Franson ve spojeni s Alfredssonem = nejlepsi kombo hracu na ztraceni puku, z toho bych asi zesilel. Ale nakonec budeme radi za Commodora/Whiteho/Morrise - Holly to zas roztoci v tradicni failovem nadechu a nas oblibenec Q nakonec bude opevovan :-D

jinak o Weberovi se pise porad, ale to neni sance. Na druhou stranu, je to leader Canady a verit Nashvillu, ze prijde nejaky vetsi uspech je asi dost nerealne. A Vrbata? zacnu se modlit, toho primo nesnasim
Taky ho moc nemusím, ať zůstane s Hančem v Phoenixu raději..
Nosek do Detroitu? :giggle:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS