Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Novis44 » 15 led 2016, 13:00 píše: Že je Marchenko HS mně dost vadí, Blashill by měl být víc nekompromisní.
Někde na wiim nebo kuklaskorneru je super shrnutí ´developmentu´ Ericssona, ze kterého jasně statisticky vyplývá, že Eric je aktuálně náš jednoznačně nejhorší obránce, tj. že i advanced statistiky potvrzují to, čeho si každý všiml za poslední dva roky. Věřím tomu, že Blash tohle vidí, ale pak je tu samojistě ještě skutečnost ohledně jeho defektního kontraktu.
...a proto(velice překvapivě) se ho nezbavíme a bude nás krásně bavit až do konce. Tak nějak pořád stejná písnička.
Larkin jasne ukazuje, ze nejaka farma proste neni zapotrebi, kdyz je nekdo doopravdy dobry. Aspon ze Gustav vcera neco zahral, mohl by se zas chytit, ale vedle Larkina jsou vsichni tak nejak mali :) Jinak Ericssona se tutove nezbavime, ten nas bude desit jeste hodne dlouho. Smlouvu ma jeste na pet let, to budu mit do te doby bile vlasy.

A proti Flyers musi nastoupit Mantha ! :-D
Podle mě se na Manthu a AA letos dostane, ale max na pár zápasů v závěru. Jsou to hráči směrovaní do top formací, raději ať hrajou top minuty v GR, než se plácat s Glendem...
JKL píše:Podle mě se na Manthu a AA letos dostane, ale max na pár zápasů v závěru. Jsou to hráči směrovaní do top formací, raději ať hrajou top minuty v GR, než se plácat s Glendem...
Taky si myslím, že to bude tak nějak a že je to pro ně určitě lepší, než hrát 8 minut na zápas. Nicméně je dost možný, že by jeden z nich zvládl i roli v top 6, to by pak znamenalo odepsání Andyho a asi přesun Helma ke Glendovi. Helma, který teď hraje výborně. Do toho se bude vracet Pulkkinen a bude pokračovat jeho zařazování do sestavy, takže to asi není aktuální. Přestože to oživení by to chtělo. Ta první lajna mě zatím moc nepřesvědčuje, i když dnes Gus zahrál dobře. Naproti tomu 2. a 3. lajna si relativně sedí.
Už jste viděli, kdo bude hrát za staré grady Wings a Avs? Zamačkávám slzy! http://redwings.nhl.com/club/news.htm?id=797847" onclick="window.open(this.href);return false;
PK píše:Už jste viděli, kdo bude hrát za staré grady Wings a Avs? Zamačkávám slzy! http://redwings.nhl.com/club/news.htm?id=797847" onclick="window.open(this.href);return false;
Tý jo, staré dobré časy. Soubojům Det-Col v naší zlaté éře a koneckonců i zlaté éře Colorada se už asi nikdy nic nevyrovná. To byla rivalita, hotová válka. A ty PO série, tam šlo o moje zdraví.

A kde je MaC?
Jirik19 píše: To byla rivalita, hotová válka.
Claude Lemieux vs. Kris Draper. Bože!
PK píše:Už jste viděli, kdo bude hrát za staré grady Wings a Avs? Zamačkávám slzy! http://redwings.nhl.com/club/news.htm?id=797847" onclick="window.open(this.href);return false;
:slintac: Už teraz sa teším. Tá rivalita sa, žiaľ, nikdy neobnoví, časy sa zmenili, ani jeden tím už nevládne lige ako predtým, každý je v inej konferencii. Treba vytvoriť dvojicu s niekým iným :giggle:
Zítra s Mrazíkem a Pulkkem. Uvidíme. Philly toho teď proti Blueshirts moc nepředvádí, resp. nevydrží se dlouho koncentrovat (jako my).
Sice alumni game, ale tak jako tak by mohl Joey srovnat toho bezmozka do želvy...

Jinak, návrat Pulkka by mohl být dobrý moment, akorát mám ten strach, že ho dá do čtvrté místo Andyho, co by bylo v podstatě kontraproduktivní, viděl bych ho místo Helma..
Nenápadně jsme se zbavili Nedomlela :arrow: St.Louis. Nic z toho sice nemáme, ale že by si Kenny nanečisto nacvičoval, jak se to dělá? :giggle:
Andersson > Pulkkinen — snad bude chodit na beka při PP. Fakt se na jeho návrat těším.
Na Flayers jsme nikdy moc neuměli. :verysad: Kdyby ti naši dřeváci dávali góly mohlo to být jiné. Když už to Mrázek dotáhl do OT, tak jsme to mohli uhaluzit tam. Pořád stejná písnička. Už mne to tak nějak nebaví. :x
Jeden max dva góly za zápas. :hroza:
Je to stále furt o tom samém, v podstatě je jedno, jestli hrajem aktivně, nebo dvě třetiny bráníme. ´Normální´ tým ze skupiny contenderů by vedl 3:0 po dvou třetinách, my máme akorát hromadu relativní převahy.

Tak snad jen body bych vypíchl, které mě trochu tlačí na srdci:

- strašně malý pokrok na pp, lepší kombinace, ale zakončení je stále takové jalové
- chtěl sem to napsat už dřív, minule sem si to zas rozmyslel skrz ten jeden zápas, ale - nevidím důvod k re-signu Helma. Na pk je nepoužitelný, a jeho role ve druhé formaci je všechno jen ne obhajitelná. Blash se snaží v jeho osobě najít k Pavlovi nějakou funkční chemii, ale on je prostě jantar, krom samotného bruslení (mě by reálně zajímalo, jak by si vedl na bruslařském srovnání se zbytkem ligy) nenabízí vůbec nic a tím tuplem ne v top6.
- Green je bust, krutý. Začíná spadat přesně do té kategorie vyčpělých ofenzivních D jako Židlický, ruce už tolik nefungují a začíná se z něho stávat šílená mašina na chyby ve vlastním pásmu. Co zápas, to nějaký problém.

Marčenko do sestavy, prostě si nemůžem dovolit nechat v pressboxu obránce, který v podstatě nedělá chyby a má takovou rozehrávku.
JKL píše: Tak snad jen body bych vypíchl, které mě trochu tlačí na srdci:
- strašně malý pokrok na pp, lepší kombinace, ale zakončení je stále takové jalové
- chtěl sem to napsat už dřív, minule sem si to zas rozmyslel skrz ten jeden zápas, ale - nevidím důvod k re-signu Helma. Na pk je nepoužitelný, a jeho role ve druhé formaci je všechno jen ne obhajitelná. Blash se snaží v jeho osobě najít k Pavlovi nějakou funkční chemii, ale on je prostě jantar, krom samotného bruslení (mě by reálně zajímalo, jak by si vedl na bruslařském srovnání se zbytkem ligy) nenabízí vůbec nic a tím tuplem ne v top6.
- Green je bust, krutý. Začíná spadat přesně do té kategorie vyčpělých ofenzivních D jako Židlický, ruce už tolik nefungují a začíná se z něho stávat šílená mašina na chyby ve vlastním pásmu. Co zápas, to nějaký problém.

Marčenko do sestavy, prostě si nemůžem dovolit nechat v pressboxu obránce, který v podstatě nedělá chyby a má takovou rozehrávku.
Možná by Blash mohl sem na fórum někdy zajít. Babs se tady asi sem tam ukázal a dal na nás a pak to i šlo :giggle: :wink2: Naše PP to je velká katastrofa. S Arizonou jsme to sice právě v PP zachránili ale tyto situace často rozhodují zápasy a nás to stojí body. :evil:
Je to hnus se dívat na ten náš fotbal, kam jsme to dopracovali :hroza: Už se mi na to ani nechce vstávat. Z posledních 18i utkání jsme dali pouze 2x víc jak 3 usmolené góly :!: , jinak samé 2:1,1:0,3:1,3:2, apod.
Neskutečné, že s tímhle furt bodujeme. Nemít Mrázka, tak jsme na sestup. A s těma přesilovkama, ať už jdou do prdele(dneska to byl teda souboj titánů).

Jinak s tím Helmem souhlas, už jsem to chtěl psát taky. Já osobně ho mám rád a tak nějak si nedovedu představit, že by hrál jinde. Ale ten chlápek prostě nemůže hrát horní lajny. S jeho produktivitou, to nejde. To samé pan Abdul. Jasně, je oblíbený, protože je to asi náš jediný silový útočník, ale aby měl předplacenou první lajnu až do smrti :?: Nesquik a Tatar škoda mluvit...proto jsme tam, kde jsme.

Naše ofenzivní esa z těch posledních 18-i zápasů:
Nyquist - 3+3
Tatar - 4+2
Abdul - 4+1
"Helm" - 1+4
.....
Richie 3+4
Hank - 3+6
Dylan - 3+6
Pasha - 4+11

Tady je něco špatně, když už i Smith má více bodů, jak ti naši mladí "tahouni".
:hroza: :hroza: druha tretina byla jasne nase, ale pak prisla treti a nasi znami experti - kombo - Quincey, Green, Kronwall a Smith ale vse bylo pohrbeno. Proste jsme kopyta. :thumbsdown:
Smith mě na konci fakt nasral, asi to bere tak, že když už není týmu Kindl (mimochodem čirou náhodou u dalšího gólu v oslabení v GR), tak někdo tu roli musí zastat...

Přitom má jinak letos docela dobrou sezonu, v podstatě jeho nejlepší.
JKL píše:Smith mě na konci fakt nasral, asi to bere tak, že když už není týmu Kindl (mimochodem čirou náhodou u dalšího gólu v oslabení v GR), tak někdo tu roli musí zastat...

Přitom má jinak letos docela dobrou sezonu, v podstatě jeho nejlepší.

tady je proste videt ta nase tragicnost i u obrancu, kteri by meli tahnout. Po druhe tretine jsem ocekval (lol), ze je dorazime, ale ne. Prijde serie dementnich faulu nasich top (lol) obrancu a je po zapase. :thumbsdown:
Ono se to jednou stejně musí obrátit. Takto nemůžeme bodovat věčně. Přijde ztráta formy Mrázka nebo zranění a pojedeme dolů tabulkou ani nebudeme vědět jak. Pochybuji že se naši "snipeři" v půlce sezóny nějakým zázrakem probudí a budeme válcovat soupeře 4 - 5 góly za zápas. Zatím je to i přes postavení v tabulce u mne sezóna zklamání vzhledem k tomu co předvádíme za rybníkový hokej. :eek2: :neviem:
No ja vam nechci kazit party, ale mne teda prijde, ze opravdu jen dost remcate..
Hrajete fakt dobre, a ano, golu byste asi meli davat vic.
Ale takhle solidne nas drzeli na uzde tak Caps a LA. I Dallas nas spis prestrilel, nez ubranil..
Na druhou stranu je teda divny, ze nejste schopni udrzet vedeni..
Z nejkakeho duvodu prepnete z toho modu, co vam ty goly prinasi na udrzovaci mod, co vam nejde..

Kdyz o tom tak premyslim, jestli ja nepisu to, co celou dobu vy :eek2:
JKL píše:Smith mě na konci fakt nasral
To jo, ale předtím odehrál dobrý zápas, dost mě překvapil.

Green před zraněním ukazoval, že by nemusel být marný, ale po návratu je jasné, že nám k ničemu nebude. Stejně to měl tuhle Quincey. A vlastně i Helm. Vyloženě se bojím zranění Larkina s Mrazíkem — nám se ti hráči po zranění vracejí snad poloviční.
AndyF píše:No ja vam nechci kazit party, ale mne teda prijde, ze opravdu jen dost remcate..
Hrajete fakt dobre, a ano, golu byste asi meli davat vic.
Ale takhle solidne nas drzeli na uzde tak Caps a LA. I Dallas nas spis prestrilel, nez ubranil..
Na druhou stranu je teda divny, ze nejste schopni udrzet vedeni..
Z nejkakeho duvodu prepnete z toho modu, co vam ty goly prinasi na udrzovaci mod, co vam nejde..

Kdyz o tom tak premyslim, jestli ja nepisu to, co celou dobu vy :eek2:
Jednoznačně nás sere ta produktivita, o tom celém to je. Místo toho, aby jsme vedli o 3,4 góly a zápas si dohráli v klídečku, tak většinou vedeme o gól a jsme pak zesraní, jestli to udržíme.

Letos jsme vyhráli o 3 a více gólů pouze 2 mače. O 2 góly 3 zápasy(z toho 2 jsme se klepali do konce). To máš nějaké 3 zápasy na pohodu, zbytek nervy.
Ano, dva zápasy o 3+

4:0 otvírák s nebohými Leafs, kde jim zahvězdil Bernier a Abby si připsal hattrick
a
5:1 s Yotes, kteří psychicky odešli poté, co jim rozhodčí neuznal gól v první minutě (olololo) a v zápase se pak už vůbec nechytali

O dva pak Tampu, která ovšem hrála na začátku sezony totální knedlík, Sens, kteří dali v poslední pětiminutovce dva góly a Flames, kteří tři minuty před koncem dali na 2:3 a nevyrovnali jen nějakým zázrakem.

Record jak cyp
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO