Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Baffy píše:a seru na to..... nechce se mi to ani zapínat tu mizérii a tak poprvé a doufám i naposled,tuhle sezónu neuvidím zápas Wings .... :buch: :(
jeste ze jsi nekoukal :)
Po Ottawe prišiel v 2-och zápasoch bruchabôľ :hroza:
V pondelok nastúpia Red Wings na domácom ľade proti NY Rangers, tak to už snáď nespackajú :good:
tak snad v noci konečně už s vytouženým Pavlem,který by mohl být tím správným impulsem ke zlepšeným výkonům!

Franzen-Zetterberg-Bertuzzi
Hudler-Datsyuk :wave: -Cleary
Abdelkader-Filppula-Eaves
Draper-Helm-Miller

Lidstrom-Kronwall
Ericsson-Rafalski
Kindl-Salei


:cinka: Let´s GO WINGS!!! :cinka:
nemohol Pavel vydrzat este taky tyzden....? :angel:
2 body doma, ale asi hodně vydřené. :cinka: Zápas jsem neviděl, ale poměr střel hovoří v prospěch Shirt´s. Navrat Pavla nám snad pomůže. Uvidíme dále. Chělo by to aspoň udělat nějakou delší sňůru zápasů s výhrou. :clap: To by nás snad nakoplo.
Pavlík je zpátky a hned 1+1. :clap: Ale musím říct,že mě naše hra docela zklamala.špatné rozehrávky,ztráty puků.Málo nasazení.Rangers byli lepší a můžem poděkovat Howardovi,že zachytal skvěle.
Zápas jsem neviděl, těší mě ale vítěztví, spolu s návratem Dacjuka a jeho 1+1! Doufám že to neuspěchal a že si v příštím zápase neobnoví zranění! Věřím že ne! GO WINGS GO!!
Dacjuk se vrátil,ale Filpulla opustil ledovou plochu se zraněním asi kolena a už do zápasu nenastoupil.Snad to nebude nic vážného.Jinak ten závěr jsme ubránili na jedničku,když měli Rangers přesilovku 5 na 3 a pak 6 na 4.
CITÁT DNE : „Myslím, že se do své standardní formy vrátím tak v roce 2014.“

Pavel Dacjuk v prvním zápase po 7týdenní pauze zaznamená gól a asistenci a ještě si dovolí vtipkovat.

:D :D :D
Pavel vtipkuje, ale budu spokojen se stabilními výsledky a ne s takovou hrou jakou předvádíme. Ve středu nás čekají Predátoři. Jsem sám zvědav a budu se určitě dívat. :angel:
Hra nebola najlepšia, no dôležité sú 2 body.
Ja len dúfam, že s časom, kedy sa viac a viac bude blížiť play-off, bude hrať náš tím lepšie a lepšie, veď sami vieme že Wings sú mužstvo do ťažkých play-off zápasov :smile03:
Pavel je pán hráč, dnes hral výborne :thumbsup: Veľká vďaka patrí "Jimbovi", ktorý si zaslúžil dnes výhru, vďaka nemu Detroit získal 2 body.
Filppula snáď nič vážne, hádam v stredu nastúpi. Ja už netrpezlivo čakám tiež na návrat "Homera", ktorý mi pred bránkou strašne chýba :cry: :-(
A ešte niečo : čakám viac od TODDA BERTUZZIHO !!! Snáď v play-off sa ukáže :yes:
V stredu veľmi ťažký zápas proti Preds. Hoci vo štvrtok varíme v škole na známku :D , tak zápas si nenechám ujsť, moja láska k tomuto klubu je veľká, snáď zápas s divíznym rivalom konečne vyhráme a po 9 prehrách v rade so súpermi z centrálnej divízie konečne vyhráme :smile03:
GO WINGS !!!! :cinka:
kruci ..... ale zápas jak lusk :good: ,bavilo mě to hodně a Rangers hráli přímo skvěle,to jsem fakt čuměl :shock:
ale Jimmy byl prostě rozjetý a chytal jak ďábel :clap: Pavel výborný výkon :good: a pochválit musím i Hudlera,
naopak Kindl měl vstup do zápasu celkem hrozivý a rozdával to tam Jezdcům jedna radost,ale pak už se naštěstí
uklidnil a dohrál to v klidu....s Flipem nevím co se stalo,ale snad nic vážného.... :modlenie:
Baffy píše:kruci ..... ale zápas jak lusk :good: ,bavilo mě to hodně a Rangers hráli přímo skvěle,to jsem fakt čuměl :shock:
ale Jimmy byl prostě rozjetý a chytal jak ďábel :clap: Pavel výborný výkon :good: a pochválit musím i Hudlera,
naopak Kindl měl vstup do zápasu celkem hrozivý a rozdával to tam Jezdcům jedna radost,ale pak už se naštěstí
uklidnil a dohrál to v klidu....s Flipem nevím co se stalo,ale snad nic vážného.... :modlenie:
to áno, zápas výborný :good: Hudler dneska žil na ľade ;)
Filppula je day-to-day, v stredu nenastúpi. Ale potešujúcejšia správa, Holmstrom je pripravený nastúpiť v stredu proti Predátorom :clap:
Konečne to bude v presilovkách dačo iné ;) treba pritvrdiť pred bránou
Tak jsem se na tu tragedii díval a dovolil bych si to nazvat "rybníkovým hokejem" ze strany Křídel. Absolutně jsme si nebyli schopni přihrát. Tlak před brankou žádný a obrana hrůza. Dle mne je toho na Jimmyho moc. Potřebuje sem tam vystřídat a odpočinek. Dneska Kindl tragédie a Bertuzziho bych posadil na tribunu, ať se zamyslí. Náskok právě na Predátory máme už jen 5 bodů a s takovou hrou o něj brzy příjdeme. Nechci vidět ten nářez v Bostonu :hroza: :bitka3:
dpc už..... :buch: je to možné,že ty vocasy neporazíme ani v kompletní sestavě??? :nervy2: :v_hajzli:
a to jsem si naivně myslel,že jim tu lekci vrátíme i s úroky.... :oops:
Přesně tak,s takovou hrou by uspěli možná na tom rybníku.Ale i tam bych měl strach,že dostanou výprask od amatérských hráčů.Na začátku druhé třetiny jsem to zabalil.Nemá smysl se na tu hrůzu dívat.Obrana je nejslabší za těch 15 let co asi Detroitu fandím.Dělá nám velký problém vůbec rozehrát,když protivník forčekuje.V útoku je to bez nápadů.S takovou hrou nás v play off čekají maximálně 4 zápasy a pak dovolená.Jestli nebude chyba i v trenérovi.
Too Rosťa: Ja vydržel do půlky druhé a taky to zabalil. Chvili před tím než jsme dostali dól v přesilovce po faulu Kindla.
Trenér začal míchat se sestavou snad po prvním gólu. Homer začal ve 4 útoku a po chvíli hrál s Hankem a Johanem. Jak bylo řečeno máme velký problém s rozehrávkou při forčekingu soupeře :scare:
Takto pokud budem v play-off si opravdu zahrajem 4 zápasy a :stop:
Pokud mne paměť neklame tak jsme za poslední 4 zápasy dali 4 góly což je opravdu alarmující :dup:
Poslední zápasy nám moc nevyšly, to je pravda, ale stále - 2. místo na Západě je 2. místo na Západě. Jestli fandové RW mají takovéto řeči (nejhorší obrana, špatné zakládání útoků, 4 matche a PO v řiti), tak co si asi říkají fandové týmů, které jsou na hraně PO resp. pod ní :shock: ?
Navíc, tento tým již jen ztěží může hrát hůře, to snad již ani nejde, takže já to vidím jednoznačně na světlé zítřky a doladění formy na PO (hlavně doléčit všechna zranění a aby se nám dále vyhýbala).
306717 píše:Poslední zápasy nám moc nevyšly, to je pravda, ale stále - 2. místo na Západě je 2. místo na Západě. Jestli fandové RW mají takovéto řeči (nejhorší obrana, špatné zakládání útoků, 4 matche a PO v řiti), tak co si asi říkají fandové týmů, které jsou na hraně PO resp. pod ní :shock: ?
Navíc, tento tým již jen ztěží může hrát hůře, to snad již ani nejde, takže já to vidím jednoznačně na světlé zítřky a doladění formy na PO (hlavně doléčit všechna zranění a aby se nám dále vyhýbala).
To nejsou řeči, ale částečně i fakta. Bohužel. A neusněme na vavřínech, že jsme na 2. místě v konferenci. Kolik bodů je na čáře play-off ? :ja_neviem:
Momentálne sa vôbec nedarí :verysad: :cry: :-(
A o akých 4 zápasoch to vy rozprávate ? :evil: Neviete vy, že v play-off hrá Detroit celkom inak ako v základnej časti ? :thumbsup:
Nebojte, v play-off to bude celkom iné :wink:
:stop: cervenej :D ako pani, pripraveni na 2 zapas s krvilacnymi macikmi? :hop:
My jo,ale jsetli hráči,tak to nevím.Snad nebudou připraveni tak jako proti Prerdatorům.
Ja to říkám otevřeně, že se dívat radši nebudu. Nerad bych přišel o komp :pc:
Tak po delší době můžu říct,že jsem byl s hrou Red Wings spokojený.Celý tým hrál bezvadně.Nemá cenu někoho vyzdvihovat.Tak snad nepolevíme a v takových výkonech budem pokračovat.Nezlobil bych se,kdybychom stejný výsledek zopakovali i v neděli. :yahoo:
Tak jsem se nedival a je to vidět :good: Vždy když se dívam tak prohrajem. Mám se dívat v neděli ? :bitka3:
Jsem rád že se trefil Hank. V poslední době jen samé nahrávky. V neděli asi bude chytat Thomas tak uvidíme. Potřebujem se chytit a hrát stabilně dobře. Střídáme ted spíš prohry než výhry. Kritizoval jsem Berta a vida :cool: . Snad neusne na vavřínech. Go Wing´s :wave:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO