Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ne, ten končí. To už se oznamovalo.
http://www.freep.com/story/sports/nhl/r ... 418367001/" onclick="window.open(this.href);return false;

...aby se jí jen nekřivdilo, tak tu Helenka (byť lehce podprahově) popsala, proč je skutečnost ztráty Noska prohrou pro Kena. A je jedno, jetsli by to dotáhl max na třetí lajnu.
JKL píše:Ne, ten končí. To už se oznamovalo.
Hurá :yahoo: Pokus o výměnu Mrázka ? OK beru, ale s tím, že to hovado hovadské Holly přivede nějakou rozumnou adekvátní náhradu na místo dvojky a nebude spoléhat na toho sněhuláka Coreau. Vždyť i neznalý musí vidět, že neumí v brance vůbec nic . :hroza:
Ken vysvětlí důvody (ne)protectů jednotlivých hráčů během draftu.

Velmi zajímavý styl, většinou to takhle nedělá a obaluje se raději tupými sebestřednými frázemi. Něco chystá, nebo se snaží. Snaží se chystat něco. Chystá se snažit něco chystat.
No Kenny spíš doufá, že ho posaděj na draftu zase vedle toho chlapíka z Arizony, aby zkusil něco dojednat. Spíš než na draft jsem ale zvědavý, co starej pán předvede na UFA trhu. :scare:
Když nic netrejdne, tak nepředvede nic, protože na to nemá děngi.
JKL píše:Když nic netrejdne, tak nepředvede nic, protože na to nemá děngi.
On nemá nic. Nemá prachy, nemá nabíječku na foun, nemá koule na trejd....nemá ani trenky nad těma koulema :scare:
Utřídil jsem si myšlenky a na draftu chci hráče v pořadí Pettersson, Liljegren. Oba bust/boom.
Nakonec centr, Rasmussen má zajímavý profil - buď to bude docela trapas, nebo solid 2nd line. Ovšem myšlenka je jasná - big body, pp, rychle do ligy a náhrada Noska s upgradem. Uvidíme co dneska. Ale je trochu na pováženou, že sme nechali plavat Tippetta.
Keby len Tippetta...Hráčov "in front of the net" nájdeme aj v ďalších kolách, mali sme ťahať Vilardiho, Tolvanena alebo kohokoľvek iného.
Že k nám propluje Vilardi a Tippet jsem rozhodně nečekal. Nešli jsme cestou BPA. Rasmussen je fyzicky nejpřipravenější hráč na NHL celého draftu. Náhrada za Noska mě taky hned napadla. Je to net-front player. Slabší 5on5, silný v PP. Za mě 2C-3C, spíš třetí. Musím říct, že jsem z toho výběru zklamaný. Nezbývá než věřit. Možná to tady ještě nezaznělo. Určitě jste si všimli, po kterých útočnících v posledních draftech jdeme. Prakticky všichni mají size a spousta z nich jsou dost gritty. Rasmussen (195/100), G. Smith (188/93), Svechnikov (190/93), Larkin (185/86), Ehn (191/85), Holmstrom (186/90), Mantha (195/97), Bertuzzi (185/88), Athanasiou (188/88), Nosek (191/95) ... a přesně opačný trend je u obrany. Cholowski (183/77), Hronek (183/77), Saarijarvi (178/75), Hicketts (173/79), Russo (183/86), Jensen (183/89) Oullet (185/91), Sproul výjimka. Čím víc půjdeme časem do současnosti, tím více se tento trend prohlubuje, asi je z toho jasné jaký hokej chceme hrát. Navíc pokud kryjem hráče typu Abdelkader (187/100) a celý rok máme trpělivost s Sheahanem (191/101)...
Nadraftovali sme tedy jako šílení, ale mírná pachuť z toho prvního místa přetrvává. Big body jsme draftovali v podstatě ve všech kolech na všech pozicích, teda hodně jednotvárný draft + Petruzzelli do branky.

Velcí centři s porcí gólů (Gallant, Adams i Gilmour), z toho prostě musí něco klapnout + 7 obránců v čele Švéd Lindstrom a Fin Kotkantsalo, ten už hraje ushl.

Na nějaké podrobnější detaily si počkáme do podzimu.

Jinak jsme byli čistě neaktivní jak po obrně, nevím jestli mě to má těšit, nebo mrzet. Je to tak nějak napůl - nevěřím, že by Ken byl schopen dotáhnout nějaký win trade, takže je asi lepší, že neudělal vůbec nic. Na ufa trhu tím pádem bude muset být stejně neaktivní a to je vlastně výhra pro nás všechny. Zbývá podepsat nějaké jména, to je asi tak do září všechno, takže se můžeme definitivně usadit.
Novis44 píše:Prakticky všichni mají size a spousta z nich jsou dost gritty.
Ano, ale vyslovený problém s tím nemám, spíš jde o to, jak se takový setup následně použije. To není nic proti modernímu hokeji, akorát je třeba ta zrna pečlivě přebírat. Což se ne vždy daří.
Neviem, ci to tu uz bolo spominane, ale ste medzi favoritmi na hraca Spencer Foo, volneho agenta z univerzity.
Jo.. + tuším Calgary, v pondělí nebo úterý by se mělo rozhodnout.
Rozhodl se pro Calgary, btw.

Jinak - podepsali jsme Streea a McIlratha na dva roky dvoucestně, jinak se nic neděje. Kolují fámy, že sháníme veteran D (odpady..), ale šance vidím teda hodně minimální. Pokud by to bylo na rok, tak je mi to stejně fuk (byla by to v podstatě náhrada Greena, který patrně odejde), nicméně s tím nijak nepočítám, náš rozpočet je po úspěšném zvládnutí probíhajícího okna ... stále stejný :lol2:

Pokud se nic razantního nezmění, tak dost jednoznačně míříme k top draftu za rok.
JKL píše: Pokud se nic razantního nezmění, tak dost jednoznačně míříme k top draftu za rok.
Což bohužel po letošním draftu taky není úplný důvod k radosti. Nejsem si totiž jistý, jestli Dahlin nebo mladší Svechnikov mají ten správný karakter.
Nejsou dost grit? No vet presence? Špatně brání?
..takže Daley na tři roky, 3.178 hit, no... akorát teď opravdu nastává otázka, co provede Ken teď, protože má 3.4M v hitu + 3,7 LTIR, Tatar si řekne tak o 5M, XO cca 1M a AA se bude pohybovat do dvou mega. Což je myslím Kenův plán.

+ Witkowski (nevím vůbec proč)
JKL píše:Witkowski (nevím vůbec proč)
Helenka psala něco o tom, že by mohl hrát utočníka, ale prostě další garbage a zbytečnej podpis. Bude zabírat místo Bertovi nebo Frkovi kupříkladu, který místo aby hráli tak budou sedět.
Další otázka do řady je, jak na tom bude Kroner letos. Podpis dalšího vet D (tentokrát naštěstí s ne nijak šíleným cap hitem, bohudík) je pro mě trochu znamení, že se s jednokoleňákem letos moc nepočítá. Ono se s ním nepočítalo vlastně už vloni, když se to tak vezme.
Daley bol z dostupných možností dobrou voľbou, dobrý cap hit, plat sa postupne znižuje, ak by o dva roky za nič nestál, tak ho vyplatíme z posledného roku. Bavia ma komentáre na sociálnej sieti, ako sme mali podpísať radšej Girardiho :giggle: Ľudia zaspali dobu. Kiežby bola väčšina Hollandových podpisov takto rozumná. Buďte radi, lebo mohol spraviť nejakú koninu. V našej obrannej biede bude mať Daley šancu byť najlepším obrancom, preňho plus, u nás ukážka, ako tragické zadné rady máme :giggle:

Pro mě jsou všechny tyto podpisy v kategorii "úplně jedno", ti dva nejsou to, co nám chybělo do p-o. Je fakt smutné, že nejlepší zprávou pro mě je, že Ken nemá prostor pod stropem na to, aby udělal nějakou hovadinu. Fakt bych chtěl vidět ty fanoušky, o kterých říká, že chtějí viděl play-off hokej a doufám, že všechny tyhle kroky jsou jen oficiálně nepřiznaným tankováním.
Oficiálne nepriznané tankovanie by bolo, keby vyhlásil "nepotrebujeme ďalších veteránov, musíme dať priestor mladým hráčom v našej organizácii a nechať ich v prvom mužstve, aby sa rozvíjali". Detroit Red Wings sú príliš hrdí na vyhlásené tankovanie a tak, ako majitelia, aj Holland chcú za každú cenu play-off. Preto Daley a ver tomu, že v prípade väčšieho priestoru v platovom strope by ešte nejaký veterán prišiel :lol2: Opakujem však, že s Daleym nemám problém, horší ako naši obrancovia nebude a snáď bude hrať aj v top páre.
https://soundcloud.com/officialredwings ... -red-wings

kdo máte hodinu času a chuť poslouchat Kenovy kecy

Já jsem v půlce a krom tradičního okecávání a jiného blití jsem zjistil toto:

- znovu zopakoval, že tankování s cílem získat hráče jako McDavid nebo Matthews by v době loterie mohlo trvat 20 let, takže bude radši stavět konkurenceschopné mužstvo s cílem udělat play-off. Naopak znovu vyjmenoval hráče tažené v pozdních kolech jako důkaz toho, že top pick nepotřebuje.
- chránil Howarda před Mrázkem, protože tím chránil lepšího gólmana (a nic nenasvědčovalo tomu, že by chtěl Mrázka vyměnit). Howarda pak nepovažuje za starého (o jeho skleněnosti se však nezmínil).
v druhé polovině:
- s UFA skončil a na řadě jsou RFA, K UFA se může vrátit, pokud zbyde místo po podpisech RFA.
- Vaneka by bral zpět, ale spíš potřeboval vyřešit obranu + nechce zabírat místo Manthovi, AA a dalším mladým, kteří by měli hrát víc minut letos :sok:
- všichni zranění hráčí (nemyslím Franzena, Vitaleho) by měli být připraveni pro první ligový zápas sezony, ne všichni nutně od prvního dne campu. Nepochopil jsem, jestli se to týká i Kronwalla. O něm jsem se dozvěděl že to je bojovník a že za Redwings na ledě vypustí duši.
- potvrdil že v draftu hraje velmi výraznou roli, jestli se jim zdá, že hráč má správný charakter a poukazuje na minulost, jak charakterní hráči tu byli (např. russian 5, Yzerman, Holmstrom, grindline,...). Další věci, na kterých záleží, je bruslení a velikost (nebo výška?) - v originále "size and mobility".
- to je asi všechno, ještě možná stojí za zmínku, že věří mladým hráčům jako Hronek, Saarijarvi, Turgeon, Svechnikov, že týmu v budoucnu pomůžou

Takže někde mluví rozumně, jinde mi zase hnul žlučí, protože mi přijde, že žije v/z minulosti.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS