Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Selly8 píše:Po nasem nocnim vzajemnem zapase bych rad navrhl, aby se oba tymy na to letos vyprdly a umoznily hrat play-off mancaftum, ktere ten hokej bavi. Loni a par let zpatky pycha zapadu, letos particky zoufalcu :-( Kazdy rok nemuze byt posviceni, ale po dnesnim zapase rezignuju.... :scare:
"a few good guys" Detroitu chýbajú a je to cítiť, naviac nemajú oporu v bráne, ako tomu bolo po uplynulé ročníky. Tá výmena s MTL (Halák - ? ) asi bude reálna... tipol by som to na Bertuzziho, ak je to pravda.
Selly8 píše:Po nasem nocnim vzajemnem zapase bych rad navrhl, aby se oba tymy na to letos vyprdly a umoznily hrat play-off mancaftum, ktere ten hokej bavi. Loni a par let zpatky pycha zapadu, letos particky zoufalcu :-( Kazdy rok nemuze byt posviceni, ale po dnesnim zapase rezignuju.... :scare:

Ale no tak,nepřeháněj tolik :roll: :smile03: ...... nic úžasného to sice není,ale zas taková hrůza,to při
zraněních a herních problémech není,navíc Jimmy se už rozchytal,takže nějaké posílení gólmanského postu
podle mě není až tak aktuální,jen holt není každý den posvícení a tak je to teď často utrápené..... :beee: :D



Jedeme dál a ono to přijde.... :cinka: :cinka: :cinka: :povzbudzovanie:
Je mi jasne Baffyku, ze do play-off se dostanete, ale na tu hruzu se teda moc divat nedalo. Trebas chytnete v PO Sharks a ty z toho je... :D
monster hit
Red wings, dalsi muj oblibeny to tym (zrovna koukam na zapas s dallasem, zatim 3-3 , datsyuk nezastavitelny dnes).....Fandit tomuto tymu jsem zacal asi nekdy kolem 02 v dobe kdy tam prisel hasek a fandit jsem neprestal i kdyz tuto sezonu to zatim neni nic moc, coz se ale dalo cekat po vsech tech odchodech. Bertuzzi patri mezi me oblibene hrace, vyborny strelec v presilovkach a osgooda mam taky rad i kdyz dost casto ma vypadky a slabsi dny.
Hm,no tak další ztráta s Dalláskem,ale po tom co dnes Wings předvedli,si body nezaslouží,ta marodka je už
děsivá a výkony tomu taky odpovídají....navíc ani Jimmy dnes nijak nepodržel a tak pochvalu zaslouží
snad jen Dats s Bertuzzim a navrátilec Helm,jinak slabota.........navíc zítra s Hawks a to nevidím moc dobře :thumbsdown: :-(
Skoda. Bodik by si dnes Red Wings urcite zaslouzili.. Na Dacjuka je radost koukat, kazdy stridani ho byl plnej led :) Taky se mi libil Helm, hraje s obrovskym nasazenim :thumbsup:
Myslim si, ze alespon na ten jeden bodik dnes meli.....Hlavne kvuli tem zminenym hracum jako byl dacjuk,helm a bertuzzi. Na konci meli jeste k tomu trosku smulu, ze jim neodpiskali ten dvojity, nebo snad trojity faul a mohli hrat presilovku a mohlo vsechno byt jinak. Na druhou stranu, kdyz jsem videl posledni minutu a pul, tak to byla tragedie. Nebyli ani schopni se dostat do utocneho pasma, aby mohli hrat powerplay. Zatim je to docela tragedie, doufam ze se zvednou ( i kdyz v tom zapase co je ted ceka, to asi nebude).
Obrázek


Henrik Zetterberg
Valtteri Filppula
Johan Franzen
Niklas Kronwall
Jonathan Ericsson


:eek2:
Abychom to měli komplet cepiku,tak takhle......

Zetterberg,Franzén,Cleary,Filppula,Williams,Kronwall,Ericsson,Lilja.

To oslabení už je hodně citelné a v Chicagu se to jen potvrdilo,momentálně na ně zkrátka Detroit nemá
a tak i když jsem tajně doufal v plichtičku,nakonec můžem být rádi za 0:3..... :-( :eek2:

Dokud se alespoň 2-3hráči z toho seznamu nevrátí,tak body budou jen hodně těžko přibývat,
ale tak s takovými nebo podobnými problémy,se během dlouhé sezony musí vypořádat celá
řada týmů,takže to snad nějak kluci zvládnou a zase bude líp...... :cinka: :cinka: :cinka: :povzbudzovanie:
Musime pockat kym sa vyprazdni marodka potom to bude urcite lepsie tento rok stou marodkou tymu to vyzera strasne.
Tak vyhra proti columbusu se hodi, i kdyz skoda ze padlo tak malo golu (ale i tak kazda vyhra se pocita).....Popravde jsem na to vydrzel koukat asi jen tretinu a pul, snaha byla :lol:
Já jsem sledoval 2 třetiny a musím říct že Detroitu strašně citelně chybí Kronwall a Lilja... v obraně to Detroitu moc nešlapalo. Rozehrávka nulová ale nakonec křidélka vyhrála....Tak at se daří dále :)
Detroit má už brankársku situáciu asi vyriešenú. Helm si po parádnom zákroku spravil zálusk na post brankárskej jednotky. Takže Halák asi nikam nejde :D

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/nYv62eQgWBI&co ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/nYv62eQgWBI&co ... edded&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]
Hlavne ty presilovky jsou ted naprosto bida.......jeste horsi. V tomhle potrebuji nejak nakopnout, zkusit nejak zmenit strategii nebo treba at trochu prerotuji ty hrace, protoze jen tak cekat az se to zmeni, na to momentalne nemaji moc prostor.
ten zákrok nemal chybu, ale obrovský kus šťastia bol pri ňom... ale paráda :good:
Darrena mám veľmi rada. Hneď by som ho brala do Columbusu, trebárs aj za Huseliusa s Torresom.
Může být začátek nového roku příjemnější...? :good: :super:

Znovu dost utrápená výhra nad Avs,ale řekl bych,že zasloužená,kluci hráli většinu zápasu dobře.
Vynikající byli opět Dats s Helmem a líbili se mi i finové Leino s Ritolou.....jen tak dál :oslava: :cinka: :cinka: :cinka:
Možná jste po většinu zápasu hráli dobře ale lepší jste nebyly... :wink:
Byl to vyrovnaný zápas a rozhodl jeden gol...
Škoda no...bodík bych z Joe Louis arény bral...ale nehráli jsme vůbec špatně až na ty neproměněné šance...Včera nám to v Ottawě vyšlo dnes v Detroitu ne.
To už je po několikáté že to v Detroitu bylo nerozhodně před koncem třetí třetiny a pak dají domácí rozhodující gol...A i když byl na hraně regulérnosti tak tentokrát asi gol rozhodčí uznali správně.
:yahoo: další velice cenný skalp z tripu po pacifiku,po šťastné výhře s Králi,si kluci vyšlápli na Žraloky,jo marodka už se konečně trochu vyprazdňuje a bodíky přibývají!
V topicu Jestřábů se skoro rozdávají poháry a já jsem moc zvědav,kdo se nakonec bude smát poslední.......
Baffy píše::yahoo: další velice cenný skalp z tripu po pacifiku,po šťastné výhře s Králi,si kluci vyšlápli na Žraloky,jo marodka už se konečně trochu vyprazdňuje a bodíky přibývají!
V topicu Jestřábů se skoro rozdávají poháry a já jsem moc zvědav,kdo se nakonec bude smát poslední.......
:clap: :clap: vyborne, dolezita vyhra v San Jose, Jimmy opat fantasticky, teraz si pojdeme po dva body k Islanders
Zapadna konferencia je tento rok velmi kvalitna, detroit je s 52b pod ciarou. Zato na takom vychode by to bolo pohodlne piate miesto. PLejof bude velmi zaujimave, detroit narazi v prvom kole na chicago/san jose.
debil píše:Zapadna konferencia je tento rok velmi kvalitna, detroit je s 52b pod ciarou. Zato na takom vychode by to bolo pohodlne piate miesto. PLejof bude velmi zaujimave, detroit narazi v prvom kole na chicago/san jose.
to nemozes vediet, mozno skonci aj stvrty este :) ja tomu verim :yes:
No,dnes jsem měl po ránu pocit,že mám snad vlčí mlhu nebo co! Jako pohrát s Isles,O.K. -může se stát,svádí to k podcenění a oni momentálně nehrají vůbec špatně,ale 6ka s nulou....no to je hnus velebnosti! Ještě,že mám teď ranní a tu hrůzu jsem neviděl,to bych asi těžko rozdýchával..... :(
Hm,tak dnes si to ve skvělém čase dáme s Mamlláskem a věřím,že už jim konečně nakopem prdélky! :cinka: :bitka3: :cinka:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES