Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Davvy píše:
PK píše: A všiml sis, jak si při závaru před naší brankou stoupl vedle Howieho, rozhlížel se a hlídal si potenciální dorazy? V tu chvíli jsem šileně zajásal, poněvadž přesně v tom máme ohromné mezery.
:lol2: to vám pripomeniem chlapci :giggle:

tak urcite tam budou nejake kopstrosy, ale my od nej ocekavame predevsim zlepseni PP a ofenzivni hry. Takoveho obrance proste nemame :)


Jinak se mi i libi Pasha, cirka 20 zapasu zpet byl v TkA kolem 50 mista a ted uz je 11 a to ma mene zapasu. Vcera udelal 3 TkA. Jurčo me opet zklamal, se tam dycky nekde objevil, udelal nejaky psycho pohyb (me prijde, ze vubec nevi, co ma delat) a to bylo vse, tenhle hrac mi proste nesedi.
To mě taky včera docela dostalo. Pavel je na to silný, ví se o tom, a stejně se poměrně urostlí obránci Rags nechají u mantinelu obrazně i doslovně zaskočit.

Stejně nejlepší bylo, jak totálně vyškolil Forsberga v zápase s Preds, kdy se za tím od půlky hřiště vezl, nenechal ho nic udělat a nakonec ho poslal do plastů.
"I thought we looked like we'd been on a long road trip and got back and were wearing snowshoes," Babcock said.
Vďaka za Jima včera, takýto zápas potreboval, snáď ustáli výkonnosť, PO tu máme o mesiac
marnost :-D brankari AHL uz to radeji predem vzdavaji, nejde chytat :-D

http://youtu.be/s5fo6xNZdk4?t=1m33s" onclick="window.open(this.href);return false;
Títo Griffins, fantázia. Sezónu začali horšie ako katastrofálne, teraz si dajú v súboji o čelo konferencie Oklahomu 7-1.

Naše kvalitné draftové výbery spojené s rozumnými podpismi Griffinov z nich robia menšiu AHL dynastiu (berte s nadsázkou). Ešte by to chcelo vyhrať tento rok Calder Cup.

Obrázek

Ostáva dúfať, že Pulu sa raz dostane na podobný level aj o súťaž vyššie.
Kristova noho... Ale ok, Cgy si ty body zasloužilo a já je jim přeju. Navíc teď mě ztráta dvou bodů nijak netankuje, navíc je to mimo konferenci. Jirka dobře, pěkně sme si ho vychovali.

Když sme u toho Jirky, tak Vsetín hraje play-off o první ligu, takže ve středu hurááá do Poruby...
JKL píše:Kristova noho... Ale ok, Cgy si ty body zasloužilo a já je jim přeju. Navíc teď mě ztráta dvou bodů nijak netankuje, navíc je to mimo konferenci. Jirka dobře, pěkně sme si ho vychovali.

Když sme u toho Jirky, tak Vsetín hraje play-off o první ligu, takže ve středu hurááá do Poruby...


jj...to byl masakr, takhle si prosrat zápas...tak ve středu se uvidíme ... Porubaaa :frajer2: :wave:
JKL píše:Kristova noho... Ale ok, Cgy si ty body zasloužilo a já je jim přeju. Navíc teď mě ztráta dvou bodů nijak netankuje, navíc je to mimo konferenci. Jirka dobře, pěkně sme si ho vychovali.
Tak pořád hrajeme aspoň o to, že budeme první kolo hrát doma pokud nespadneme ještě níž. Je to našlapané. Měli jsme vyhrát. Dneska Howie nic moc :thumbsdown: Jirka jede.
Jinak, dneska to krom Hanka všichni odjezdili, vzadu špatné, hodně špatné.. Tohle se opakuje čas od času takový zápas, pak to jde většinou prudce nahoru.
Když jsme dávali v první třetině na 2:0,tak jsem si říkal,pohoda,tenhle zápas máme v kapse. Ale co jsme předvedli pak. Při gólu na 3:2 tam Kronwall na Hudlera čuměl tak dlouho,že si Jirka mohl klidně ještě poškrábat na prdeli a vytáhnout sopel z nosu. Čtvrtý gól snad tečoval Ericsson a nebo moc dobře stínil Jimmymu. Ten chlapec fakt umí. :good:
E je marný a vzhledem k jeho kontraktu se ho asi jen těžko zbavíme..
JKL píše:E je marný a vzhledem k jeho kontraktu se ho asi jen těžko zbavíme..
Za AMaca nebo Vinnyho ho berem. :ciga:
Rosťa píše: Při gólu na 3:2 tam Kronwall na Hudlera čuměl tak dlouho,že si Jirka mohl klidně ještě poškrábat na prdeli a vytáhnout sopel z nosu. Čtvrtý gól snad tečoval Ericsson a nebo moc dobře stínil Jimmymu. Ten chlapec fakt umí. :good:
JKL píše:E je marný a vzhledem k jeho kontraktu se ho asi jen těžko zbavíme..
Mě od jisté doby příjde, že se Kroner veze s ním. Už to není ten Kroner co býval. Sem tam předvede něco co se od něj čeká (OT gól proti Stars) nebo čekalo ale jinak průměr a big E "Kužel" to je kapitola sama o sobě. Ten patři tak do třetího páru. Bohužel jeho kontrakt je takový jako je. :thumbsdown:
To vypadá,že nám vždy zahraje jen jedna lajna.První se rozehrála a druhá přestala hrát.Experiment s Jurčem zatím moc nevychází.
Btw. Vsetín tedy končí :jn:
Creeper píše:big E "Kužel" to je kapitola sama o sobě. Ten patři tak do třetího páru. Bohužel jeho kontrakt je takový jako je.
Ona je to pomalu taková tradice — jakmile někdo dostane slušný dlouhodobý kontrakt, začne hrát tužku. Někdo se z toho vylíže, ale Big E je asi ztracený případ. Jen stojí a rozhlíží se.
Jirik19 » 07 bře 2015, 10:50 píše: Btw. Vsetín tedy končí :jn:
:nono:
PK » 07 bře 2015, 10:53 píše:
Ona je to pomalu taková tradice
V té době se přemýšlelo, co po Lidasovi, tak to tomu pomohlo, jinak by skončil jak Anders Eriksson. Ale ten konkrakt se fakt nepovedl, neměl dostat klauzuli, ani tolik let (když už dostal takové prachy), co teď s ním? Není apriori špatný, ale ne do první řady u contendera.
Za stavu 2:1 som počas commercial breaku zavrel oči a naraz bola 58. minúta :lol2: Za čo som bol aj úprimne rád pri pohľade na stav. Vraj "the most embarassing performance of the season" ako tak čítam komentáre aj na winging it in motown a iných serveroch. Takže som zdá sa o nič neprišiel.

Zajtra a v pondelok B2B (zajtra 17:30 u Bruins, v pondelok doma Oilers) chcelo by to plný zásah :wink2:
Jirik19 píše: Experiment s Jurčem zatím moc nevychází.
Pasha píše:Za stavu 2:1 som počas commercial breaku zavrel oči a naraz bola 58. minúta :lol2: Za čo som bol aj úprimne rád pri pohľade na stav. Vraj "the most embarassing performance of the season" ako tak čítam komentáre aj na winging it in motown a iných serveroch. Takže som zdá sa o nič neprišiel.

Zajtra a v pondelok B2B (zajtra 17:30 u Bruins, v pondelok doma Oilers) chcelo by to plný zásah :wink2:
Já Jurča vůbec nemusím. V první lajně mě neskutečně vadí. At už je Helm z5 :cry: Hrůza děs, obrana chrápala, hrál jen Zette. No Boston bude jak Flames. Taky hrají o PO, ale full body bych bral :frajer2:
mno..obcas se prohrat musi, ale skoda vzhledem k prvni tretine, kde jsme hrali vyborny hokej. A Jurčo zpet na farmu a Teemu (vcera dal zase gol, ziiiv) k Tatarovi a Datsovi :)

btw Gustav :-D :-D

https://www.youtube.com/watch?v=K_ll4S_S6Uw&t=25" onclick="window.open(this.href);return false;
Ninety91one píše:btw Gustav :-D :-D https://www.youtube.com/watch?v=K_ll4S_S6Uw&t=25" onclick="window.open(this.href);return false;
Ten by to potřeboval jako sůl :neviem: :eek2:
Ninety91one píše:A Jurčo zpet na farmu a Teemu (vcera dal zase gol, ziiiv) k Tatarovi a Datsovi
Helenka píše, že tě Babs vyslyšel :) Pulks jde nahoru, bude hrát proti Bruins. https://twitter.com/HeleneStJames/statu ... 8014257152" onclick="window.open(this.href);return false;
PK píše:
Ninety91one píše:A Jurčo zpet na farmu a Teemu (vcera dal zase gol, ziiiv) k Tatarovi a Datsovi
Helenka píše, že tě Babs vyslyšel :) Pulks jde nahoru, bude hrát proti Bruins. https://twitter.com/HeleneStJames/statu ... 8014257152" onclick="window.open(this.href);return false;
:good: :yes:
Creeper píše:
PK píše:
Ninety91one píše:A Jurčo zpet na farmu a Teemu (vcera dal zase gol, ziiiv) k Tatarovi a Datsovi
Helenka píše, že tě Babs vyslyšel :) Pulks jde nahoru, bude hrát proti Bruins. https://twitter.com/HeleneStJames/statu ... 8014257152" onclick="window.open(this.href);return false;
:good: :yes:

Lines:
Glendening-Datsyuk-Tatar
Abdelkader-Zetterberg-Cole
Weiss-Sheahan-Nyquist
Miller-Andersson-Jurco
Cleary rotating in


So Glendening might just be holding Pulkkinen's place on line with Datsyuk and Tatar. :yahoo: to bude konecne utok :)

a Židla dneska out, snad mu neco neni
Jak jsem viděl toho Glenda v první lajně,tak jsem se málem vybulil...doufám,že to tak bude a bude tam hrát Pulu.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES