Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Tak jistě, protože si tu hraje v klidu 13-14 minutek, není na něj žádný stres a Ken mu napálí NMC do roku zilionsedm.

Trejd.

A re-sign v létě. :lol2:
JKL píše:Tak jistě, protože si tu hraje v klidu 13-14 minutek, není na něj žádný stres a Ken mu napálí NMC do roku zilionsedm.

Trejd.

A re-sign v létě. :lol2:
V ideálním světě, ale ne přepálenou, co se týče roků.
Parda píše:No, neříkám, že hrajeme uchvacující nádherný hokej, ale takový hnus, jaký oba týmy předvedly včera, jsem už dlouho neviděl. Byli jste o fous lepší ale v tom bordelu mohl dva body brát kdokoliv. Je fakt, že jste hodně rychle přistupovali k našim utočníkům a zejména první lajna s tím měla problém, normálně si to vodí jako nic.
no včera som na to chvíľu pozeral a to bol fakt zápas slepého s jednookým, jedným slovom tragédia. Neporovnateľné napr. so sobotným zápasom, ale to asi platilo pre oba tímy. S hernou kvalitou súpera zjavne rastie aj výkon vlastného tímu

ale snehuliakovi darovať len tak SO :noway:
Říkám, zápas celkově o ničem, ale pro nás dobrý v tom, že sme to Montrealu neházeli na lopaty.

Dneska rujny, ti by mohli zopakovat svoje předchozí mizérie. Ale asi ne, proti nám vždycky hrajou docela dobře.
http://www.hockeybuzz.com/blog.php?post ... ogger_id=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Ještě zajímavost, že Grand Rapids jsou v tabulce v půlce sezóny v 2. nejlepším franchise umístění. A to v době kdy jsou nahoře Mantha, AA, Larkin, XO, Sproul, Jensen, zraněný Bertuzzi, Coreau.
Jaký to rozdíl proti Marlies, ti jsou všichni s Leafs a topí se kdesi u dna. Zatímco Wilkes..
Sněhulák v bráně. :wave:
JKL píše:Sněhulák v bráně. :wave:
Proč ho tam stavíš ty hajzle! Nejdřiv Frk a pak tohle..
Že se nestydíš... :andy:
JKL píše:Sněhulák v bráně. :wave:
To bude dílo. Jednou to přijít musí :hroza:
Věčně při něm to štěstí a haluze stát nebude a dneska bude střídat :sarcasm:
Hrajem v dresech bílých, bílých jak padlý sníh...
Creeper píše:
JKL píše: Věčně při něm to štěstí a haluze stát nebude a dneska bude střídat :sarcasm:
Hech :ciga: no dneska velký návrat Mrázka do sestavy a s ním velký obrat :klobuk:
Nevím, jestli mě má víc těšit obrat a výborná produkce hráčů, od kterých to skutečně čekám (Tatar, Nyquist, Larkin), nebo srát skutečnost, že obrana se rozhodla ignorovat první třetinu.

Jared no.. bohužel tam hrál roli ten první gól, to rozhodně nebyla jeho vina, pustil snad až některou z dalších dorážek, taktéž vůbec nechápu Blashe a jeho pokus o challenge, gól v první minutě challengovat (navíc na základě dost subjektivního chápání pravidel), to je na přesdržku.

Jinak velký win pro Mrázka, zápas, který si myslím, že velmi potřeboval psychicky.
So basically:
"I like our team."
"Trades are hard."
"kicking the tires."
"don't think the team needs a rebuild."
"We're going with the kids we have. Our kids are developing."
"Any team that makes the playoffs has a chance at the Cup."
Instead of sell, sell, sell...

:lol2:
"That's why it's so important to have a Henrik Zetterberg sitting beside an Anthony Mantha or a (Thomas) Vanek and Franz Nielsen playing on a line with Athanasiou, and a Jonathan Ericsson playing (defense) with Xavier Ouellet," tohle mě rozsekalo komplet, jak ho jen vůbec napadlo použít srovnání Hank-Mantha, Nielsen-AA a k tomu Dřevo-XO :lol:, asi to myslel tak, že musíme dávat mladé ke starým, aby si tihle neshit jejich pants, nebo co...
JKL píše: taktéž vůbec nechápu Blashe a jeho pokus o challenge, gól v první minutě challengovat (navíc na základě dost subjektivního chápání pravidel), to je na přesdržku.
No ja nevim, ale podle me to teda offside byl a rad bych slysel nejaky vyklad vrcholneho organu pres pravidla..
Takze se challengi vubec nedivim..

Cely zivot jsem si myslel, ze hrac musi mit kontakt puku s hokejkou, v okamziku prejeti puku za caru, aby se mohl povazovat za hrace v drzeni a pod kontrolou. Nikdy by me nenapadlo, ze pokud prejede hrac v drzeni bruslema modrou caru, pak uz ho mit pod kontrolou nemusi. Navic by to znamenalo, ze by timhle zpusobem mohl caru prejet, puk nechat ve strednim pasmu a pak si v utocnym delat co chce?? To je prece pitomina!

Sudi to posrali, tak jako kazdou druhou challenge.
No Errorsson má letos našlápnuto k maximu, co se vstřelených gólů týče, ne? Dneska tam Mrázkovi poslal další krásný kousek.

Creeper: parádní tip :good:
To bude dílo. Jednou to přijít musí :hroza:
Věčně při něm to štěstí a haluze stát nebude a dneska bude střídat :sarcasm:
Ale i tak nakonec třetí výhra v řadě. No snad je to dobrá zpráva - krátkodobě mám radost, že se vyhrálo.
No o to mi právě jde, protože jde o výklad toho, co si představíme pod slovy ´pod kontrolou´, proto - i když bych osobně písknul offside hned v takový okamžik - nechápu, proč střílet cc hned v první minutě.

Telý tenhle challenge cirkus bych zrušil, má s tím někdo obecně dobrou zkušenost?
Jen pro připomenutí - pamatujete si tenhle zápas?

http://nhl.cz/zapas/2190101" onclick="window.open(this.href);return false;
JKL píše:Jen pro připomenutí - pamatujete si tenhle zápas?

http://nhl.cz/zapas/2190101" onclick="window.open(this.href);return false;
pamatuju, to byl jeden z těch, který jsem viděl celý. Tam to Mrázkovi padalo skoro odudkoliv, ale naštěstí jsme odkudsi vyhrabali střelce.
Jo, to byl zápas na jeho narozeniny. Předtím tahal docela obstojné čísla a právě tímto zápasem tehdy šel dolů.

Musel sem si to dohledat, ale on potom chytal Howie (to byl ten b2b na NYI, který sme krom prvních pěti minut v podstatě prospali a Isles se snad ani nezapotili) a další zápas na Pens potom Mrázek střídal a od té doby šel prudce dolů.
JKL píše:Nevím, jestli mě má víc těšit obrat a výborná produkce hráčů, od kterých to skutečně čekám (Tatar, Nyquist, Larkin), nebo srát skutečnost, že obrana se rozhodla ignorovat první třetinu.
Jinak velký win pro Mrázka, zápas, který si myslím, že velmi potřeboval psychicky.
No tak třeba proběhl nějaký čoud v kabině a hle ono to jde. Takové zápasy potřebujeme. Osobně mne těší, že to Mrázek dotáhl do výhry. Po zápase se tvářil jak kdyby vyhrál SC. V dalším zápase asi bude chytat od začátku. Ten sněhulák mi není vůbec sympatický :nono:
Na nájezdy sme letos 6:0. Když si vzpomenu dva roky zpět.. . :lol2:
Obrat s 4:1 se cení. Ta 1. třetina, ale vzadu hodně laxní. Musím vyzdvihnout poslední zápasy Tatara, má zápal pro hru, chce puky, chodí do brány, bruslí natvrdo. Jaká změna, uvidíme, jestli mu to vydrží. Takhle ty body prostě přijdou. Vanek v těch nájezdech :klobuk: Je to až vtipný. A Nielsen teda extrémně rychlý ruce. Mrázič se snad trochu vzchopí. Celkově ten tým teď chce a pak se na to dá dívat, s tou urputností přichází i jakási lehkost na puku, především v zakončení.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS