Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Novis44 píše:Tak Green dnes v akci. Na Benna se Segiunem nasadit Glendovu formaci.
Tak 2 Glendovy formace. :neviem:
No já bych to zas tak špatně neviděl, proti lepším týmům tradičně ta soupiska hraje o stupínek lepší hokej. Je jasné, že herně teď nikoho nezvalchujem, ale jestli první třetinu nedostanem tři fíky, tak se může stát cokoliv.
"Henrik Zetterberg se v noci mohl radovat z jubilejního 300. gólu v NHL, potažmo v dresu Detroitu Red Wings. Švédský veterán se v dresu michiganského týmu dočkal 300 branek a 501 asistencí, více bodů v bohaté historii klubu nasbírala už jen čtveřice legend Rudých křídel – Gordie Howe, Steve Yzerman, Alex Delvecchio a Sergej Fjodorov."

nhl.cz perlí..
Novis44 píše:Paráda! Dnes premiéra Andreas Athanasiou.
Tak na toho jsem zvědavý. V přípravě se mi hodně líbil.
Tak dnes určitě nevyhrál lepší tým. 4. lajna totálně vymazala jejich první. Shořeli jsme na produktivitu. Z AA mám hodně dobrý pocit. Má v nohách dynamit. Byl asi u 4 příležitostí. Rozhodčí z toho udělali neskutečný guláš. Extrémně nezvládnutý zápas na obě strany.
Stars 4 - 1 Wings


Tak nejak sa to dalo čakať, Dallas je na inom leveli ako my (aspoň zatiaľ teda, my ešte nedosahujeme ani zďaleka úroveň, akú chceme, potrebujeme a aká je vyžadovaná).

Za posledné tri zápasy opäť neuveriteľných päť gólov, takže desne krásne nám to padá do brány, jeden puk za druhým. V úvode zápasu to bolo o Dallase, jasná kontrola a zaslúžene sa dostali do vedenia o dva góly. Čakal som, že gól nás nakopne, čo sa aj stalo, ale len do istej miery, pretože máme jeden obrovský problém.

Possesion máme, a to hlavne druhá formácia (Tatar - Sheahan - Nyquist), teda, aby som bol dokonale presný, puk na hokejke drží väčšinu času Gustav, ale proste nič z toho, točíme sa točíme, naoko to vyzerá síce pekne, ale prakticky z toho nič nevyťažíme.

Shot attempts takmer 50...ale mnoho z toho strely mimo, zblokované, furt pálime presne veľmi málo, tak sa proste nedá hrať. Keby nám tie strely blokovali, ale všetko mieri vedľa, Pulkkinen tiež delostrelec a v presilovke dvakrát za pár sekúnd vystrelil dakde na zadný mantinel.

Dobre, ďalšia vec, čo ma maximálne, ako to aj napísať, tu ma už neznepokujuje, ale som maximálne nahnevaný. Prečo pre Krista pána hrá stále Andersson? Hráč na rozhraní 12. fleku a tribúny hrá na úkor Jurča, tu niečo proste musí byť zle, nie je možné, aby hral Andersson a Jurčo sa nečinne prizeral z tribúny. Top grinderov máme v podobe Glenda a Millsyho, tak sa pýtam, načo stále Joakim? Ešte aj v treťom útoku :hroza:

Čo sa mi páčilo, bol Green, dobrý support útočníkov, zapájal sa do akcií, ale podľa mňa ho v presilovke zle využívame. Je pravák, takže by to mohol dostávať na prvú doľava, to by bolo oveľa lepšie riešenie. Ale aj tak, pokiaľ si to budeme iba prihrávať a žiadna streľba, tak môže byť hocikto postavený hocikde.

Athanasiou na mňa zapôsobil veľmi príjemne, ukázal to, čo som od neho akosi čakal. Hlavne, aby sa vrátil Datsyuk, pretože potrebujeme impulz a niečo zmeniť, nájsť správne formácie, zvýšiť produktivitu a začať strieľať góly, lebo takto to fakt nejde, potrebujeme aj ľahké výhry, no bez gólov sa budeme trápiť s každým jedným mužstvom.

Nedá mi nevyjadriť sa k sudim, dnes najmä tá tretia tretina, WTF :?: Najskôr nevylúčili Ericssona po jasnom dumpe von do hľadiska, následne pustili trip na Nichuskina a potom Hemského nadskočenie a narazenie Ericssona na mantinel nepotrestali vylúčením Čecha, ale von šla naša #52, pretože to chcel Hemskému ručne -stručne vysvetliť.

V utorok Caps, Ovechkin má šancu dostať sa na absolútne čelo streleckých štatistík spomedzi Rusov. No, ak nás to nebude stáť body, tak prosím. Zápas bude mimochodom na Nova Sport. Keď sa tak pozerám na náš rozpis na tento týždeň :scare: V utorok spomínaní Caps doma, v piatok doma Kings (z tých až tak nemám bobky) no a v sobotu návšteva Scottrade Center a Vladdy Tarasenko :jn: ).

Víkendové zápasy už snáď aj s Datsyukom a bez ANDERSSONA v zostave (už aby bol na waiveri a niekde ďaleko preč, stačil Cleary, nepotrebujeme ďalšieho dinosaura). :jn:
Novis44 píše:Tak dnes určitě nevyhrál lepší tým.
Omylem jsem asi koukal na jiný zápas :)
Pasha píše:Čo sa mi páčilo, bol Green, dobrý support útočníkov, zapájal sa do akcií
Na Greenovi byla vidět chuť hrát, taky se mi líbil. On musí být naším elitním bekem, Kronwall zápas za zápasem předvádí, že na to nemá, letos se snad ještě vidí na pláži.

Produktivita děsná. Ale furt si myslím, že to má hodně společného s nejistotou vzadu. Jako kdyby se forwardům moc nechtělo dopředu, poněvadž budou muset za chvíli zase zaskakovat za naše beky, kteří příliš často propadají.
Pasha píše: V utorok spomínaní Caps doma, v piatok doma Kings (z tých až tak nemám bobky) no a v sobotu návšteva Scottrade Center a Vladdy Tarasenko :jn: )
:nono: Caps, SJS a Bruins
Výsledek odpovídá předpovědi. Jsme někde jinde než Stars i přes to, že jsme dostali 2 góly do prázdné.
Jinak souhlas s Pashou :yes:
Už sem psal, Stars lepší, nejde o střely a hru (hlavně první třetina byla tragédie, takový panický hokej), ale hlavně o kvalitu zakončení, souhru a sebevědomí. Zebry opravdu nic moc, nic moc na obě strany, první gól po hodně vtipném interference, ve třetí třetině to bylo špatné rozhodnutí za špatným rozhodnutím. Vyrovnání nebylo nereálné, po vyloučení E a neproměněné přesilovce jsem čekal trochu tlak, ale chybělo tam toho hodně, EN sehráno špatně. Howard snad ok. Nyq hraje fajn, krom gólu se snažil držet řadu nad vodou, ale Tatar by se měl vážně jít někam prolískat, nebo si sednout na zápas, psychika. Stejně tak 72/56 jakž takž ok, krom toho, že Pulk nemá rád mantinely a asi mířil na někoho v hledišti, no nicméně střílel, Blash ví, jaké pozice on potřebuje a nechává ho, snad si seřídí mířidla, jeho řada nehraje proti top lajnám a prostor tam je. AA super, koledoval si o gól, bohužel Andy je fakt nepoužitelný, to není hráč do třetí řady. Green měl fajn zápas, nicméně D celkově slabší, Smith se mi opět nelíbil. Dvakrát jakžtakž supportne ofenzivu, ale na to čtyřikrát chybuje vzadu.
Andy podle mě na NHL nemá. On nemá nic, rychlost, střelu, do těla nehraje, vhazování mu kdysi šlo, ale to už je taky fuč....fakt nechápu proč se v létě podpesal, proč je momentálně v mužstvu a proč ještě k tomu hraje sakra v třetí lajně. Chápu, že ho Jeff dobře zná, ale tohle musí proboha vidět. Neřeknu, kdyby jsme neměli kde brát(a kdyby hrál ve čtvrté lajně), ale my máme plnou farmu kluků, co to zahraje s prstem v nose líp než on. Včera AA jasný důkaz. Ale my prostě musíme mít každý rok nějakou brzdu v sestavě.

Jinak Green fakt dobrý zápas, akorát bych ho chtěl vidět ještě více střílet. Hlavně při PP. Ale tak to je naše specialitka. AA na první mač taky super, nechybělo mnoho a spadlo mu to tam. Určitě oživení.

Špatná je ta naše obrana, půlka obránců by mohla z fleku odejít. Mají jedinou haluz, že máme nahoře hodného dědečka a ten žádnou výměnu rozhodně dělat nebude :tired:
Tatar marný, očividně čeká na Pashu, do té doby hrát prostě nebude :-D A taky se nám docela vytratil Abdul. Začátek snový, ale postupem času se začal vytrácet. Snad z toho hattricku nebude žít celou sezónu.
Aha, hops, ja som skočil už do ďalšieho týždňa :lol2: No aj tak, Bruins idú zatiaľ nad plán a San Jose nie je o nič horšie ako my :wink2: Všetko ťažké zápasy, uvidíme, jak sa s tým popasujeme.
Btw. jak to vlastně vypadá s naší druhou letní posilou? Na toho jsem úplně zapomněl. Kdy se má vrátit?
S příchodem Dacjuka bych lajny totálně přeházel. Nebál bych se dát Pulkiho do první nebo druhé lajny. On potřebuje tvořívé hráče,kteří mu to budou nabíjet. Abdula bych zkusil hodit do třetí lajny.
No vcera.. zkuseni borci z Dallasu si nas vcera neskutecne povodili. Vylozene nam nedovolili ani tuk. Snadny a odpocinkovy zapas pro Stars..a to hrali tak na pul plynu. S Caps snad aspon ten bod bude, ale neverim
PK píše:
Novis44 píše:Tak dnes určitě nevyhrál lepší tým.
Omylem jsem asi koukal na jiný zápas :)
Spíš teda asi já podle ostatních reakcí :-D

V každým případě jsme měli 22 střel, 15 střel mimo branku a 13 zblokovaných. Jasný důkaz toho, kde byl problém. Obzvlášť Pulkkinen už musí trefovat bránu (nemyslím si, že se letos usadí natrvalo v top 6). Andersson opravdu do sestavy nepatří, ale vycházím z toho, že Blash chtěl mít super 4. lajnu proti té 1. Dallasu, tak poslal dolů Helma a toto se povedlo, neměli vůbec šance, jejich střídání trávili v obranným pásmu a zakončovali icingem. Jurčo má prý problémy s fyzičkou. Pak Blash nemá jinak na výběr, než takto. S návratem Datsyuka, resp. Richardsa věřím, že Andy bude první na řadě. U Smitha je dlouhodobě problém, že i když zahraje slušný zápas, co se týče podpory útoku, rozehrávek, tak udělá 2-3 školácký chyby. O setrvání AA by se mělo rozhodnout během dneška, tak doufám, že vydrží nahoře.
Snad ano, rychlost je jedna z věcí, kterou může tenhle tým mít body navíc, jsou tam hráči typu Pulkk, AA, Larkin, Helm, akorát nevím, jakého hráče bych k nim typologicky dosadil. AA a Larkin mají výhodu ve fyzičnu a stabilitě, Pulkk střelec, Helm je velmi dobrý ve hře dozadu. Jurčo by měl být přesně ten hráč, který se k podobným typům hodí, škoda jen, že to nedokazuje. Případně Tatar, ale ten momentálně nesupportuje ani Nyquista (kterého je mi tak trochu líto). Pulkk a Athanasiou k sobě jdou, to je jasné.

Tah se čtvrtou a její nasazení proti Seguinovi s Bennem byl velmi dobrý a osvědčený, Glend s Millerem vymažou fakticky kohokoliv.
Tak ono by se dalo říct, že jsme od druhé třetiny byli lepší, ale otázka je, jak moc to bylo naší zásluhou. Dalasáci hráli co potřebovali, nijak se nepředřeli a stačilo jim to. Kdyby se nám ale podařilo vyrovnat, pár závarů tam bylo, tak se jim to nemuselo vyplatit. Ale bohužel nepodařilo.
AA + Pulk a k nim vidím na centru Sheu. Ono moc jiných možností ani není. AA na centra nemá nárok a Riley se tak akorát hodí do třetí lajny. Navíc po návratu Dacjuka a možná i Richardse(jsem zvědavý, kde ten chlapec bude hrát) půjde 100% dolů. Možná ještě AA-Larkin-Pulk, to by bylo hodně zajímavé, ale to Blash asi riskovat nebude.
Jirik19 píše:Možná ještě AA-Larkin-Pulk, to by bylo hodně zajímavé
Tohle podepíšu. Klidně nechat loňské útoky, jen místo Clearyho Richardse, a zkusit spolu tyhle mladé. A jako druhou lajnu.
Novis44 píše:
PK píše:
Novis44 píše:Tak dnes určitě nevyhrál lepší tým.
Omylem jsem asi koukal na jiný zápas :)
Spíš teda asi já podle ostatních reakcí :-D

V každým případě jsme měli 22 střel, 15 střel mimo branku a 13 zblokovaných. Jasný důkaz toho, kde byl problém. Obzvlášť Pulkkinen už musí trefovat bránu (nemyslím si, že se letos usadí natrvalo v top 6). Andersson opravdu do sestavy nepatří, ale vycházím z toho, že Blash chtěl mít super 4. lajnu proti té 1. Dallasu, tak poslal dolů Helma a toto se povedlo, neměli vůbec šance, jejich střídání trávili v obranným pásmu a zakončovali icingem. Jurčo má prý problémy s fyzičkou. Pak Blash nemá jinak na výběr, než takto. S návratem Datsyuka, resp. Richardsa věřím, že Andy bude první na řadě. U Smitha je dlouhodobě problém, že i když zahraje slušný zápas, co se týče podpory útoku, rozehrávek, tak udělá 2-3 školácký chyby. O setrvání AA by se mělo rozhodnout během dneška, tak doufám, že vydrží nahoře.
podle me Dallas moc dobre vedel, co hraje. V druhe jsme opticky vypadali lepe, ale opet to bylo pouze to nase krouzeni v utocnem pasmu, bez nejake sance nebo poradne strely. Dallas mel tento zapas v suchem triku a jenom si to hlidal. Nejak takhle jsme hrali my, pred xx lety, kdyz byl ten tym plny Yzeru, Fedsu, Shanahanu a dalsich a proste vedel, ze ten druhy mancaft je slabsi a nemusi hrat porad naplno. My jsme takovy vesmirny tym, jenom krouzime :-D

Nam to sice na silne tymy vzdycky slo, ale to tam byl Datsyuk. Kdyz treba vzpomenu zapasy proti Montrealu..s nima nam Dats vyhral skoro vsechny zapasy, protoze daval goly. Hank se vcera moc nevytahl a tim padem to bylo uplne nulove.
Já asi nikdy nebudu souhlasit s tím, že na úrovni NHL si tým, který vede o gól hlídá v klidu zápas a hraje pouze to, co potřebuje. Obzvlášť, když se hraje neustále v jeho obranný třetině a furt to smrdí oslabením. Věřím, že s příchodem Datsyuka najdeme vhodnou chemii a budeme v útočný třetině nebezpeční. Ještě k tomu Abbymu, sice neboduje, ale síla tam na mantinelu je a když už dáme gól, tak kdo je většinou před brankou?
Novis44 píše:Ještě k tomu Abbymu, sice neboduje, ale síla tam na mantinelu je a když už dáme gól, tak kdo je většinou před brankou?
Jo jasně, ale konkrétně od něj už čekám daleko více. Nehraje třetí lajnu.

:scare: :slap: :ref:
Tak nevím jestli byl Big Kužel tak otřesený, ale kdyby se do Hemáka pustil tak jsou z něho 2. 2 minuty pro number 52 pro napadení :rofl:
13tka zítra ještě nebude k dispozici, Smith nemocný. Ale zajímavý je, že Eurodvojčata začnou spolu.

Larkin-Zetterberg-Datsyuk
Tatar-Sheahan-Nyquist
Abdelkader-Athanasiou-Pulkkinen
Miller-Glendening-Helm
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS