Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

JKL píše:Jinak, Gordie vypadá hodně špatně :-( , někde už zamboni pomalu leští nebeský led.
:cry:
Ninety91one píše:ti nymandi si jeste nechali dat dva goly? a ven :thumbsdown:
Nedíval jsem se jak jsem slíbil tak čumím na sestřih a vidím klasika vedení 3:0 po EN a bác a třepeme se ve vlastním pásmu o výhru nad Šavlema :sok: :scare:
JKL píše:Jinak, Gordie vypadá hodně špatně :-( , někde už zamboni pomalu leští nebeský led.
Vzdyt uz byl jednou nohou na pravde bozi.. Na to vypada jeste dobre.
Creeper píše:
Ninety91one píše:ti nymandi si jeste nechali dat dva goly? a ven :thumbsdown:
Nedíval jsem se jak jsem slíbil tak čumím na sestřih a vidím klasika vedení 3:0 po EN a bác a třepeme se ve vlastním pásmu o výhru nad Šavlema :sok: :scare:
scenar byl predem jasny. Buffalo rozhodne nechtelo vyhrat a podle toho hralo..ale pak si asi pred koncem rekli, ze prece jenom nejaky ten gol na nasoli a tak to nakonec dopadlo. My vubec nemame vliv na nas vykon. Je to pouze o tom, co zacne hrat souper
Nejlepší je, že dáme gól při EN na klidných 3:0 a hned z buly za 10s pro jistotu inkasujeme, to by jeden grcal. A pak se totálně zeserem.

Howe je v klidu, ještě teď by mohl hrát naší druhou lajnu.
Ninety91one píše: scenar byl predem jasny. Buffalo rozhodne nechtelo vyhrat a podle toho hralo..ale pak si asi pred koncem rekli, ze prece jenom nejaky ten gol na nasoli a tak to nakonec dopadlo.
Tak nějak :!:
Je zaujímavé, ako sa situácia s brankármi otočila. Kým väčšinu sezóny Howie tak nejak postupne odchádzal a bolo na ňom vidieť minimum sebavedomia, Mrázek nastupoval potom prakticky stále. Teraz je všetko o 180 stupňov opačne. Mrázek zdá sa stratil formu, kdežto Jimmymu sa vrátila. No, smerom k letným mesiacom je to zaujímavé, hlavne z pohľadu ďalšej Mrázkovej zmluvy.

I keď jedno je jasné, tie jelitá pred bránou by nedokázal zachraňovať celý rok ani Hašek, ani Brodeur.

Stále sme v hre, ale som skôr skeptik.
Pasha píše:Je zaujímavé, ako sa situácia s brankármi otočila. Kým väčšinu sezóny Howie tak nejak postupne odchádzal a bolo na ňom vidieť minimum sebavedomia, Mrázek nastupoval potom prakticky stále. Teraz je všetko o 180 stupňov opačne. Mrázek zdá sa stratil formu, kdežto Jimmymu sa vrátila. No, smerom k letným mesiacom je to zaujímavé, hlavne z pohľadu ďalšej Mrázkovej zmluvy.

I keď jedno je jasné, tie jelitá pred bránou by nedokázal zachraňovať celý rok ani Hašek, ani Brodeur.

Stále sme v hre, ale som skôr skeptik.
:-D celkem me desi ta predstava, ze bych nas mel sledovat jeste dalsich par tydnu. V kazdem pripade nam fandi asi cela nase konference, protoze dostat nas v PO, to je jak letni trening :-D
Tohle mě vždycky bavilo, jednoduchá obvious matematika, hráči ví co je čeká, hřebíček do rakve sezony.

Co se týče samotného postupu, tak jsem velký skeptik, protože imo ty nejdůležitější body jsme už ztratili - prohry doma s Leafs a tragický zápas v Buse. To jsou ty body, které jsme ničím nenahradili. Ani jeden. Na začátku března jsem si dělal takovou bodovou predikci, kdy mi vycházelo, že na p-o potřebujeme uhrát circa 24 bodů a obecně mi to docela vyšlo jako ´dá se to´, přestože jsem to bral jako negativní variantu a ukázala se být nakonec zcela reálná - prohry s Hawks, prohra na Flyers, prohra s Pens a max 2 body z tripu na Floridu, 2 zápasy sem bral 50/50, to taky vyšlo (vyhráli sme na Dallase a dali doma Rags, to jsem měl myšlenkově proti tomu, že bychom mohli dát jednou Hawks, což se ale nestalo), zbytek podle předpokladů.

Získali sme dofčil.. voalá.. 14 bodů. Abychom nemuseli nic řešit, bylo by nutné ze zbývajících dvanácti bodů uhrát 10. To zní ovšem při těch výkonech jako naprosto unreal, je proti tomu všechno a hlavně rozpis (dnes 2b, pak b2b a pak b2b2b).

Tj. tyhle dvě varianty jsou prostě trolololo a můžeme je vypustit s klidem:

1/12 bodů = p-o (logicky, protože se dostanem před Ruiny, máme vzájemný zápas)
2/10-11 bodů = p-o s vysokou pravděpodobností (Ruiny 1x zakopnou bez bodu, nejlíp v tom vzájemném)

No a pak:

8-9 bodů - je možno uhaluzit, ale jen přes Boston. Ti by hlavně museli bez bodů odjet ze StL a Chicaga, aby byli výhledově na max 8 bodů. Jestli odtud odvezou jeden bod, nedejbože dva, tak je konec a na vzájemném zápase už záležet nebude.

6-7 bodů, to by byl masakr, Ruiny by musely zkolabovat dneska na NJD a z tripu přivézt jednu velkou nulu. S tím, že by pak prodrbali poslední tři zápasy se moc počítat v takové variantě nedá.
Mrzí mě že zdejší fans jsou tak skeptičtí, jako by Detroit ani neměl teoretickou šanci na PO.
A přitom mají stejně bodů jako Flyers a jen o bod mín než Bruins. Jakoby jste si mysleli že každou sezonu mužete být v top 4 v konferenci.

Detroit má velkou šanci postoupit. Flyers ztrácí formu, mají těžký los, Bruins totálně bez formy.
Ted musí zkušení hráči (Tatar, Datsyuk, Kronwall) potáhnout tým a ten tým do PO dostat. v PO se muže stát cokoliv.

Když zvládnete lehké zápasy (Montreal, Toronto) a ukořistíte něco proti Min a dáte Flyers , PO vás nemine

Flyers jsou na tom hůře - odchází jim forma a mají pouze 2 lehké zápasy. Tipnu si že bud se dostanou do PO na úkor Bruins nebo skončí 9.

Bruins - furt můžou v klidu postoupit. Ale musí se zvednout a začít vyhrávat. Čeká je náročný západní trip, nebudou to mít zadarmo.
AndyF píše:
JKL píše:Jinak, Gordie vypadá hodně špatně :-( , někde už zamboni pomalu leští nebeský led.
Vzdyt uz byl jednou nohou na pravde bozi.. Na to vypada jeste dobre.
Ale už mi to připadalo nedůstojné — vůči němu. Hůře vnímá a… stačilo švenknout kamerou, nechat zatleskat a pustit sestřih.
My nemáme ľahké zápasy, ľahkosť z našich hokejok už dávno odišla. Kým niektorí naložia v pohode 5-6 kúskov vtedy, keď sa to žiada, nám sa nič také nedarí. Na body sa nadrieme, na každý jeden gól.

Skeptickí sme preto, lebo vidíme ten tím na ľade a jednoducho mu neveríme.

JKL dobrý rozbor bodovej situácie. :wink2: :good:
vrabejka píše:Flyers ztrácí formu
Tak to jsem rád, že až 3-1-1 in last 5 znamená ztracení formy. To pak teda s formou budem mít 5-0-0. :good:
mají těžký los
Máme imo na stejné úrovni jako Detroit + zápasu k dobru.
Rono píše:
vrabejka píše:Flyers ztrácí formu
Tak to jsem rád, že až 3-1-1 in last 5 znamená ztracení formy. To pak teda s formou budem mít 5-0-0. :good:
mají těžký los
Máme imo na stejné úrovni jako Detroit + zápasu k dobru.
Málem jste rupli s Jets a Arizona vás vázala ta top forma je prostě pryč. Los máte nejtěžší
Rono píše:
vrabejka píše:Flyers ztrácí formu
Tak to jsem rád, že až 3-1-1 in last 5 znamená ztracení formy. To pak teda s formou budem mít 5-0-0. :good:
mají těžký los
Máme imo na stejné úrovni jako Detroit + zápasu k dobru.
proste nemate formu a nerus ! :-D zatimco u nas ta forma je uplne top :)
vrabejka píše:Málem jste rupli s Jets a Arizona vás vázala ta top forma je prostě pryč. Los máte nejtěžší
Nemáš pravdu! V březnu jsme vyloženě nezvládli zápas s Oilers, proti Pens jsme byli v podstatě bez šance a zpackali jsme závěr zápasu s Busem. V ostatních 11 zápasech jsme byli vyrovnaným či lepším mužstvem na ledě bez ohledu na konečný výsledek!
Pokud s tím máš problém, pusť si záznamy těchto zápasů, aby si měl pro příště svoje ultimátní hodnocení pořádně podložené.
Já na to nechtěl ani reagovat. Ano, když vyhrajem všechno, tak logicky do p-o postoupíme, to je zřejmé (protože budeme mít o bod víc než Bruins, thx cpt. Obvious). Reálně budem rádi, když dáme Habs, vyhrajem na Leafs, udrbem bod s Minnie a ze závěru tak nebudem potřebovat víc než tři body. A to s tím, že Bruins i Flyers zahrajou nějaký slabší standard.

A naprosto a zcela reálně budeme cajk, když ty tři body dáme s Habs/Leafs/Minnie a vyhrajem jeden zápas z posledních tří, což na p-o nebude stačit a to se mi jeví jako skutečně reálná varianta a proto sem tak skeptický, protože to je tak max, co ten tým aktuálně vypotí.
vrabejka píše: Ted musí zkušení hráči (Tatar, Kronwall) potáhnout tým
Ti dva u těch to sedí. Jeden netrefí fotbalovou bránu a druhý je v kombinaci s Kuželem větší hrozba než sám soupeř.
JKL píše: body dáme s Habs.
Už to dneska nedáme. :nono: :hroza:
To není nic proti ničemu, naplní se tenhle scénář:
JKL píše:A naprosto a zcela reálně budeme cajk, když ty tři body dáme s Habs/Leafs/Minnie
Tj. po dnešní prohře konec.
Alexandre Saláku, jak tě na ten světový pohár ještě nominovat.
Detroit to už bude mít opravdu těžké...
JKL píše: Tj. po dnešní prohře konec.
Několikrát omílaná klasika. Zachrápem. Pak hrajeme jednu třetinu a klasický kolaps ve třetí třetině. Takto se prostě o PO nebojuje. Hotovo. Tečka. Finito. :thumbsdown: :golf:
Po téhle prohře je už hlavně jedno, jestli Bruins dovezou nulu z tripu...
Tak aspoň ta naše slavná obrana vždycky pobaví, vyplatí se sledovat :kajo: Kužel u té neuznané branky, to jsem šel do kolen :lol2:

A Gusta banán? :sok: Jsem myslel, že už za nás nehraje ...
Tři góly v přesilovce, no to by šlo.

Co ovšem nevydýchám je, že čtyři góly ze čtyřech jsme dostali z dorážky, nebo z teče v těsném sousedství crease, vydýchat se dá jen ten poslední. To prostě není na brankáře, to není na checking, to je jednoduše lempl v obraně. Ten neuznaný byl neuznaný správně, ale pan E tam dělal to, co umí dělat nejlépe - NIC.
JKL píše: ale pan E tam dělal to, co umí dělat nejlépe - NIC.
Jak nic? Naložil Greenovi a pak předvedl ukázkový semafor :lol2: A to ho předtím ještě sprostě podrazili ...
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES