Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Getzo5 píše:NAOZAJ ťa TO prekvapilo? :D Neverím svojim očiam.
Veď sa mal pekne pobrať na striedačku a Nikymu zatlieskať, nepáči sa mi, keď sa chce niekto pomstiť za čistý hit
Martin #27 píše:Je to možná trochu OT ale když už jsme u toho Kronwalla může mi někdo z fandů Wings říct proč má to plexi jako i*iot posunuté směrem nahoru?? Za prvé vypadá jak moula a za druhé má to plexi k ničemu když mu nechrání oči.
Ako myslíš hore ? Podľa mňa to nosí normálne, aspoň som si nevšimol, že by to nosil nejak zvláštne. :ja_neviem:
Obrázek

Obrázek

Obrázek
OndroNR píše:
Getzo5 píše:NAOZAJ ťa TO prekvapilo? :D Neverím svojim očiam.
Veď sa mal pekne pobrať na striedačku a Nikymu zatlieskať, nepáči sa mi, keď sa chce niekto pomstiť za čistý hit
Martin #27 píše:Je to možná trochu OT ale když už jsme u toho Kronwalla může mi někdo z fandů Wings říct proč má to plexi jako i*iot posunuté směrem nahoru?? Za prvé vypadá jak moula a za druhé má to plexi k ničemu když mu nechrání oči.
Ako myslíš hore ? Podľa mňa to nosí normálne, aspoň som si nevšimol, že by to nosil nejak zvláštne. :ja_neviem:
Stále nevieš na čo narážam, že nie? Kesler je presne ten typ...

Ondro to hádam nemyslíš vážne, že si si toto nikdy nevšimol :slap: Inak dobrá otázka Martin, aj Crosby to robieva často. Možno preto, že obaja radi klopia hlavu dole. :psst:
OndroNR píše:Mňa skôr prekvapilo, že si chcel Kesler s Kronwallom tento hit vyriešiť bitkou... :scare:
V dnešnej dobe už je to bežne že sa strhne bitka aj po čistých hitoch, tiež sa mi to nepáči... Teba to prekvapilo, ale že chce Howard riešiť regulerny gol bitkou už nie?
Inak ten Kronwallov hit mi pripomenul práve zápas proti Minnesote, kde si Koivu tiež takto chrbtom vyskočil do Kronwalla, bol z toho gol a ty a Rosťa by ste pískali faul...
Jáj, jasné, viem, čo si myslel. Neviem, prečo ju nosí zdvihnutú, možno mu tak lepšie sedí na hlave :D Fakt netuším...
Ohlund : Práve som si nato spomenul. Vtedy by som to pískal ako faul, no potom mi Getzo vysvetlil, že faul to nebol :)
Nejpilnější střelec zápasu Ian White !!!. On je útočník ? Wake Up Křídla :oops: Děkuji za pěkný vánoční dárek :thumbsdown: Pěkné vánoce Vám všem kluci. :oslava:
Ach jaj, ach jaj.....dobre, že som väčšinu zápasu prespal, videl som 2.tretinu a posledných 30 sekúnd pri power-play....
Commodore 13 minút a jeden plusový bod :shock: :shock:
Prajem Veselé Vianoce vštkým a 26.sa vidíme s Nashvillom, dúfam, že už konečne uvidím lepší zápas, lebo toto sa mi nepáči, v obrane sú strašné diery
Nashville Predators 1 vs. 4 Detroit Red Wings
Zápas začal na domácej strane bez Shea Webera, ktorého nahradil v zostave Ryan Ellis, na strane Detroitu 2.krát v rade nastúpil miesto Jakuba Kindla Mike Commodore.

Po 2 a pol minútach dostali domáci presilovku po podrazení zo strany Emmertona. V nej hľadal výborne Erat Mika Fishera, ten však trafil zle. Presilovku domáci nevyužili. Prvá tretina bola akási povianočná, mnoho nepresností, strely zväčša propagačné, s ktorými nemali gólmani problémy. Až prišla 11.minúta, Henrik Zetterberg krížnou prihrávkou našiel Filppulu, ktorý pomedzi Rinneho betóny otvoril skóre zápasu - 0:1. O minútu nato Franzen prepálil vo výbornej pozícií. Zakrátko nato Filppula pálil tesne mimo. V 16.minúte dostal Detroit šancu početnej výhody po nedovolenom bránení na Helma. Detroit však presilovku zahral veľmi zle a nič veľké v nej nevymyslel. Prvá tretina skončila výsledkom 0:1.

2.časť začali Predators presilovkou, v ktorej mali niekoľko možností, ale Franzen si svoj trest odsedel celé 2 minúty. Pár okamihov nato dostal Zetterberg trest za vysokú hokejku v tvári Tootoa, ďalšia možnosť pre domáci tím...opäť nevyužitá. V 30.minúte to skúšal na dva krát Hillen, vzápätí si Howard poradil aj s Eratom. V 33.minúte prišla zaujímavá situácia, kedy Datsyuk po wrap-arounde zdvíhal ruky nad hlavu, situáciu si išiel hlavný rozhodca overiť a čakal na pokyn z Toronta...gól platil, Datsyuk - 0:2. Len by ma zaujímalo, ako videli, že ten puk skutočne prešiel za čiaru. :ja_neviem: Pár sekúnd nato v poslednom období skvele hrajúci Miller prihral pred bránu a Cleary zvýšil na 0:3. Druhá tretina teda priniesla 2 góly na strane Krídel a na jej konci svietil stav 0:3.

45.minúta a skvelý zákrok Howarda. Blum strieľal spomedzi kruhov, no Jimbo vytiahol pohotovú lapačku a puk skvele schmatol. Minútu nato Rinne vyšiel vedľa brány a pre Filppulu nebol problém trafiť do prázdnej brány - 0:4. V ďalšom priebehu dostali domáci presilovku, no ako inak, bez Webera, bola zahraná veľmi zle, tesne po jej konci fauloval Datsyuk a tak mali Preds ďalšiu príležitosť na skorigovanie. Predators ju strávili celú bez prerušenia v pásme Detroitu, Craig Smith trafil žrď, no viac už Nashville nevymyslelo. 2 minúty pred koncom pokazil Howardovi čisté konto strelou od modrej Jonathon Blum - 1:4. Do konca zápasu sa už nič nestalo a tak si Detroit pripísal výhru 4:1 a pretrhol tak 2-zápasovú šnúru prehier.

Zápas sa rozhodol v 2 tretine 2 gólmi v priebehu 13 sekúnd, potom sa v podstate už len dohrávalo. Filppula má nábeh na životnú sezónu, konečne prelomovú. Už dnes nastúpia Krídla doma proti Blues, takže to bude určite zaujímavý zápas, pretože Blues, hoci hrajú defenzívny hokej, nehrajú zle. :)

Good night :) Red Wings fans dnes dostali teda oneskorený vianočný darček, bude sa víťazne zaspávať :yes:
Tomas Holmstrom mimo na 7-10 dní s natiahnutým trieslom, jeho miesto zaujme Joakim Andersson, ktorý bol povolaný z Grand Rapids, kde mal v 29 zápasoch 17 bodov (8+9). Do dnešného domáceho zápasu v JLA, v ktorej Detroit neprehral od začiatku novembra (1:4 s Calgary), nastúpi v tejto zostave :

Franzen-Datsyuk-Bertuzzi
Filppula-Zetterberg-Hudler
Cleary-Helm-Miller
Emmerton-Abdelkader-Andersson

Lidstrom-White
Kronwall-Stuart
Ericsson-Commodore
Kindl (scratched)

Howard
Conklin


IMO chudák Kubo Kindl :?
Detroit Red Wings 3 vs. 2 St.Louis Blues
1.tretina priniesla to, čo som očakával. Blues svojim megadefenzívnym poňatím hry bránili a bránili, na konci 7.minúty v závere presilovky tečoval strelu Shattenkirka do brány Matt D'Agostini - 0:1. Blues potom bránili, bránili a Wings sa snažili niečo vymyslieť, no v prvej tretine to nešlo. Strely 10:7 pre Blues, ale prevahu určite nemali. Prvá tretina teda skončila 0:1.

V druhej časti sa Wings snažili o vyrovnanie, no Elliott to skvele zavrel, až Alex Steen po veľmi diskutabilnom góle zvýšil na 0:2. Mohlo byť aj 0:3, no Howard v skvelej šanci chytil Shattenkirka ? Na konci tretiny znížil Nick Lidstrom trošku šťastným gólom od modrej na 1:2.

Tretia časť hry priniesla najlepší hokej. Detroit vyrovnal po skvelom teči Datsyuka, začínalo sa odznova. O minútu strela od modrej a Kronwall - 3:2. JLA bola na nohách, na ťahu boli Blues. Boli to nervy, no už sa hosťom nepodarilo vyrovnať a tak tento zápas skončil víťazstvom domácich 3:2.

Zaujímavosti :
- Datsyuk 1+1
- 11.víťazstvo v rade v JLA
- Dnes opäť vypredané

GOOD NIGHT :)
ja len zareagujem na to "megadefenzívny" lebo to vytvára dojem, že sme len bránili a neprišli hrať, čo pravda nie je samozrejme. Určite sme hrali zodpovedne dozadu, ale tím, ktorý na súperovm ľade odchádza do šatne po dvoch tretinách s víťazným skóre, pomerom striel 28 - 19, tu iste nemohol pôsobiť takýmto dojmom. A nebyť fakt dobre chytajúceho Howarda, bolo by to aj troška inak, lebo najmä v druhej tretine sme mali viac z hry.
Treba ale vychádzať aj z toho, že sme mali zostavu úplne na ruby. Žiadna formácia nehrala komplet. V prvej chýbal Oshie, v druhej sa objavil Grachev, ktorý na to ešte nemá, tretia ešte ako tak, no v štvrtej hral hráč Peorie s dlhodobo zraneným Crombeenom, ktorý pôsobili dosť neisto a tak ich tréner v závere moc nedával. Dohrali sme na tri formácie a to bolo v tretej tretine, kde sme odchádzali fyzicky aj poznať. Takže ak to vezmeme v úvahu, vzhľadom na tieto skutočnosti sme u tak silného súpera akým DET je, uhrali fajn zápas. :yes:
Walt píše:ja len zareagujem na to "megadefenzívny" lebo to vytvára dojem, že sme len bránili a neprišli hrať, čo pravda nie je samozrejme.Dohrali sme na tri formácie a to bolo v tretej tretine, kde sme odchádzali fyzicky aj poznať. Takže ak to vezmeme v úvahu, vzhľadom na tieto skutočnosti sme u tak silného súpera akým DET je, uhrali fajn zápas. :yes:
Jj,tak s tím souhlasím víc,je fakt,že to Ondra s tím pojmem trochu nadsadil :frajer2:
ta 2třetina byla výborná,tam nás Jimmy zatraceně podržel,Blues měli víc ze hry,i když,třeba Hudler a Datsova lajna
měli taky hodně dobré šance skórovat,prostě tam gólmani chytali skvěle...ještě k tomu gólu Steena,
myslím si,že to bylo správně posouzeno,Howie ten puk zkrátka pod kontrolou neměl,takže tam to bylo O.K.

no a ta závěrečná dvacetiminutovka ..... :taptap: :oslava:

ale zápas to byl moc zajímavý,líbilo se mi to :thumbsup:
Čo dodať ? Som nahnevaný, zbytočná prehra.
Hossu nikto nebráni, obkrúži si všetko, ešte si krásne vystrelí. Seabrook tiež bez problémov vystrelí.
Na power-play minútu pred koncom tam Babcock j*be Hudlera, ktorý je v dobrom lese už pár zápasov, Ericsson opäť nesklamal, pomaly nie je zápas, kedy by nesedel na trestnej. Trade Hudler, Ericsson !!! Hneď !
Inak katastrofálny výkon opäť od rozhodcu, čo za divadlo to predvádzal ? Ale nejdem sa na neho vyhovárať
Dnes zápas s Blues, zas back-to-back, och, to nebude pekný hokej. Dobrú noc, ako komu, ja idem spať riadne vytočený...
OndroNR píše:Čo dodať ? Som nahnevaný, zbytočná prehra.
Hossu nikto nebráni, obkrúži si všetko, ešte si krásne vystrelí. Seabrook tiež bez problémov vystrelí.
Na power-play minútu pred koncom tam Babcock j*be Hudlera, ktorý je v dobrom lese už pár zápasov, Ericsson opäť nesklamal, pomaly nie je zápas, kedy by nesedel na trestnej. Trade Hudler, Ericsson !!! Hneď !
Inak katastrofálny výkon opäť od rozhodcu, čo za divadlo to predvádzal ? Ale nejdem sa na neho vyhovárať
Dnes zápas s Blues, zas back-to-back, och, to nebude pekný hokej. Dobrú noc, ako komu, ja idem spať riadne vytočený...
Co dodat :x V podstatě šlo o 4 body a my o ně přisli. Hossa tam byl jak na výletě a Hudler opět spadl tam kde jsme ho viděli na začátku sezóny v lese :cool:
:ciga: no,myslím si,že bodík by nám určitě slušel víc,za ty dvě tyče
a za dobře odehraný zápas,přiznám se ale,že po tom co Hawks dokázali dvakrát vyrovnat,tušil jsem,
že pokud dají vedoucí gól,je amen ... a to se bohužel stalo.....jinak Hossa :klobuk_dole: ,hrál výborně

za to trestné střílení pro Toewse,bych sudího pověsil na 10minut za koule,to bylo na mě moc,ale
stávají se i horší věci :hroza: .....pozitivní byl naopak výkon Nyquista,ten kluk se mi prostě líbí :thumbsup:
a taky Andersson zahrál slušně,takže s mladými ušáky můžeme být spokojeni,
tak aspoň něco dobrýho z jinak smolného a podělaného zápasu :jn: :wink2: :yes:
Baffy píše::ciga: no,myslím si,že bodík by nám určitě slušel víc,za ty dvě tyče
a za dobře odehraný zápas,přiznám se ale,že po tom co Hawks dokázali dvakrát vyrovnat,tušil jsem,
že pokud dají vedoucí gól,je amen ... a to se bohužel stalo.....jinak Hossa :klobuk_dole: ,hrál výborně

za to trestné střílení pro Toewse,bych sudího pověsil na 10minut za koule,to bylo na mě moc,ale
stávají se i horší věci :hroza: .....pozitivní byl naopak výkon Nyquista,ten kluk se mi prostě líbí :thumbsup:
a taky Andersson zahrál slušně,takže s mladými ušáky můžeme být spokojeni,
tak aspoň něco dobrýho z jinak smolného a podělaného zápasu :jn: :wink2: :yes:
Ten trestňák :hroza: Jasně lechtat protihráče se nemá, tak na to pan rozhodčí chtěl poukázat.

Jinak se divím, že jsme vyhráli, protože to bylo minimálně na prodloužení, spíš výhra pro vás.
Áno, súhlasím, pozeral som si ten únik Toewsa párkrát, no ja som tam žiadny háčik, ktorý by bránil Toewsovi vážne zakončiť, nevidel. :evil: Dnes zase zápas proti Blues, to nebude pekný hokej, ako som už povedal...Snáď to chlapci zlomia.
OndroNR píše:Áno, súhlasím, pozeral som si ten únik Toewsa párkrát, no ja som tam žiadny háčik, ktorý by bránil Toewsovi vážne zakončiť, nevidel. :evil: Dnes zase zápas proti Blues, to nebude pekný hokej, ako som už povedal...Snáď to chlapci zlomia.
zasa back-to-back a zasa u vás po ťažkom zápase... :?
dnes to asi budete mať troška ľahšie, nie len že ste zasa doma pred super fans, ale nám sa zranil Steen, na IR bol umiestnený aj Russel. Po chrípke a ešte nie fit hráva Langebrunner. S nedoliečeným zápästím zasa Oshie, so sebazaprením a zraneným kotníkom Sobotka, po dlhej pauze Crombeen. Takže útoky sú poskladané ako z núdze cnosť. Cez to všetko verím, že nepredáme kožu lacno, budeme bojovať a ak vašich ubránime a zachytá brankár, môžme pokojne pomýšľať na bod. Taký čas bude mne osobne jedno či to bude super hokej... :wink2:
Dnes back-to-back zápas proti Blues, očakávam obrovský boj, zo strany Blues bojovný výkon so zodpovednou defenzívou, zostavu napíšem neskôr pred zápasom. GO WINGS !

VESELÉHO SILVESTRA A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2012 :oslava:
Edit : Dnešná zostava
Franzen-Datsyuk-Bertuzzi
Filppula-Zetterberg-Hudler
Miller-Abdelkader-Cleary
Nyquist-Emmerton-Andersson

Lidstrom-White
Kronwall-Stuart
Ericsson-Commodore
Kindl (healthy scratch)

Howard (starting)
Conklin
Detroit Red Wings 3 vs. 0 St.Louis Blues

Zápas sa začal obrovskou šancou Hudlera v 20.sekunde, ktorý pred Elliottom neuspel a trestuhodne zahodil. V 3.minúte prišlo menšie zatlačenie od Blues, 2 šance Oshieho, o minútu wrap-around Zetterberga mimo bránu. 6.minúta a Pietrangelo mal pred sebou Howarda, ten však skvele vykryl priestor a skóre sa nemenilo. O minútu sa dostal do šance Emmerton, ale trafil iba tyč. 10.minúta priniesla zákrok Iana Cola na Justina Abdelkadera, lakťom do tváre, po ňom nasledovala presilovka pre Detroit, ktorú ale Wings nevyužili. 13.minúta a najkrajší zákrok save zápasu. D'Agostini si položil Howarda, no ten zázračne na čiare chytil. (Stačilo to dvihnúť a bol by tam).

2.tretina sa začala presilovkou Blues, v ktorej podkúrili, mali pár šancí, no ostalo to bez gólu. 28.minúta a najkrajší gól zápasu. Datsyuk zaviezol puk do stredného pásma, a tam si ho zobral Franzen, ktorý prešiel obranou a bezmocný Elliott sa už márne snažil - 1:0. Minútu nato Blues rozohrávali, Cleary skvele forcheckoval, Miller posunul puk a Justin Abdelkader zvýšil na 2:0. V tú istú minútu prišiel nepodarený pokus o hnusný špinavý lakeť v podaní Crombeena na Commodora. Odohralo sa to pri mantineli, Crombeen zdvihol lakeť, no Commodore sa mu vyhol, ale detroitská 22-ka to nenechala len tak, obaja aktéri sa pobili. V 31.minúte riadne zavarila 3.formácia Detroitu (Cleary-Abdelkader-Miller), ktorá dusila Blues snáď minútu, šancu mal aj Ian White, chvíľu nato hral Detroit aj presilovku, ktorú však nevyužil. Na konci tretiny sa ešte raz tešili domáci. Filppula poslal puk pred bránu a Hudler na dva krát zvýšil na 3:0.

Tretia tretina priniesla normálne pohoda tempo, v ktorej už Detroit kontroloval výsledok. V 51.minúte Howard zlikvidoval teč Arnotta a aj následnú dorážku Cola. 5 minút pred koncom sa ešte rútil sám na bránu Stewart, ale trafil mimo bránu. Do konca zápasu sa stav nemenil a tak Detroit zvíťazil 3:0.

Hodnotenie : Detroit rozhodol zápas v 2.tretine, kedy tromi gólmi rozhodol o zápase. Potom museli Blues tvoriť a niečo vymyslieť, no tam majú istý problém. Keď družina Kena Hitchcocka inkasuje ako prvá, ide to ťažšie, zvlášť proti Red Wings dvojnásobne. Celkovo som spokojný, dnes hlavne s obranou, oproti včerajšiemu zápasu s Hawks prišlo zlepšenie.

Zaujímavosti zo zápasu :
- Detroit vyhral doma 12.krát v rade
- JLA opäť raz vypredaná (20 066)
- Johan Franzen pretrhol 11 zápasovú sériu bez gólu
- Pavel Datsyuk odohral 700.zápas v NHL a okorenil ho asistenciou, celkovo má v NHL štatistiku 233+457 :poklona: :klobuk_dole:
- Jimmy Howard má počas 12 zápasovej domácej série bez prehry nasledovné čísla : 1,34 GAA, 94,6 % a 3 shutouty.

Víťazná rozlúčka s rokom 2011 :yes: HAPPY NEW YEAR ALL RED WINGS FANS :oslava:
Ondro dík za hodnotenie... :good: Ja som pôvodne chcel tiež pozerať, ale pri malej som momentálne rád za každú chvíľku keď si pospím, tak veľmi zvažujem ktorý zápas vôbec pozerať.
Walt píše:Ondro dík za hodnotenie... :good: Ja som pôvodne chcel tiež pozerať, ale pri malej som momentálne rád za každú chvíľku keď si pospím, tak veľmi zvažujem ktorý zápas vôbec pozerať.
Niet zač Ivan :wink2: Robím to pre tých, ktorý zápas nemôžu pozerať. Tak isto chcem tu všetkých informovať o zápasoch RW. Kto chce, si prečíta, kto nie, tak nie. PS: Dúfam, že sem po čase nejaké tie fotky svojho miláčika dáš :yes:
Ondra to sepsal moc pěkně,k tomu není moc co dodat :good: ,jen Cole netrefil Justina loktem,
ale ramenem,to jen takový detail,naštěstí to ale Abdulek rozchodil a vrátil se do zápasu,o čemž jsem
po tom ,co se tam tak motal dost pochyboval ....

no,Jimmy jinak zase :klobuk_dole: :clap: ,dostat tak gól jako první my,asi by to bylo horší ....

jo,ještě jsem si vzpomněl na ta 2oslabení co hráli Blues v 1třetině,to byla paráda,nepustili nás snad
ani jednou do vlastní třetiny,to jsem fakt nechápal,jak výborně to zahráli :klobuk_dole: :shock:

jinak taky přeji všem fans Detroitu,ale i ostatních týmů NHL úspěšný a šťastný rok 2012 :oslava:
čo sa stalo Nicholovi, čítal som že musel odstúpiť a má niekoľko štichov na tvári - vraj od korčule protihráča..? :ja_neviem:
Baffy píše:Ondra to sepsal moc pěkně,k tomu není moc co dodat :good: ,jen Cole netrefil Justina loktem,
ale ramenem,to jen takový detail,naštěstí to ale Abdulek rozchodil a vrátil se do zápasu,o čemž jsem
po tom ,co se tam tak motal dost pochyboval ....
no,Jimmy jinak zase :klobuk_dole: :clap: ,dostat tak gól jako první my,asi by to bylo horší ....
jinak taky přeji všem fans Detroitu,ale i ostatních týmů NHL úspěšný a šťastný rok 2012 :oslava:
Díky, robím to pre túto skvelú komunitu :) Abdulek je tvrdý chlap, ono jeho len tak niečo nepoloží, hoci som bol tiež na pochybách, či do zápasu nastúpi...Nastúpil, ešte aj strelil gól. Momentálne to vyzerá fakt výborne, len ten Jirko, má strašné výkyvy, keby hral konštantne, nepoviem nič...Pred TD som zvedavý, čo vymyslí Holland, taký jeden útočník do top 6 by sa určite zišiel... :)
Walt píše:čo sa stalo Nicholovi, čítal som že musel odstúpiť a má niekoľko štichov na tvári - vraj od korčule protihráča..? :ja_neviem:
Nevidel som, ale je to možné, podľa štatistík odohral len 5:17...sa vám tá maródka nejak rozrastá zase...Steen má otras mozgu :x :?
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS