Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Židla má problém v defenzíve teraz, ja to vidím, Troppa hľadá asi doteraz (gól proti CBJ na 1-2). Keby mal nastupovať proti top formáciám, neviem, ako by to dopadlo. Avšak 55-65 by bol dokonalý párik. Dnes Flyers, už to chce zabrať. :box:
Pasha píše:Židla má problém v defenzíve teraz, ja to vidím, Troppa hľadá asi doteraz (gól proti CBJ na 1-2). Keby mal nastupovať proti top formáciám, neviem, ako by to dopadlo. Avšak 55-65 by bol dokonalý párik. Dnes Flyers, už to chce zabrať. :box:
Pořád lepší Židla nebo kdokoliv jiný, než ten semafor, kužel, značka a parodie na obránce v naší "top" obraně než Errorcson. On to snad děla schválně, nebo má něco slíbeno :?: :bitka3: :slap:
Pasha píše:Židla má problém v defenzíve teraz, ja to vidím, Troppa hľadá asi doteraz (gól proti CBJ na 1-2). Keby mal nastupovať proti top formáciám, neviem, ako by to dopadlo. Avšak 55-65 by bol dokonalý párik. Dnes Flyers, už to chce zabrať. :box:
:-D :-D :-D asi omdlim. Za to Ericsson zari :-D tuhle hlasku budu dlouho rozdychavat


Creeper: nj, Ericsson kazdy zapas u nejakeho golu, kazdy zapas nejaka hrubka..Zidla jednou u golu a hned ma velke problemy v defenzive :-D
Vravím o Židlickom. Aha, takže kvôli tomu, že Ericsson je chybný, tak každý lepší od neho automaticky môže robiť chyby vzadu hej ? Tak to teda nie.

U Židlického to nie je vôbec o tom, že bol pri jednom góle, ale to je jedno.
what? porad lepsi, aby tam byl ofenzivni bek, nez obrance, ktery vesmes nic nevymysli a v obrane kolem neho staci udelat dva rychle kroky a je v prdeli.Si to sam napsal, ze prvni utok hraje proti top lajnam, coz u Ericssona je jeste o to horsi, protoze nestiha. Proc nezkusit Zidlu v prvni? podle me je lepsi vyzkouset nez rovnou odsoudit.

A hlavne zas prosim te nevytahuj, ze tady hledame spinu na Ericssona. Minuly rok jsme jeli proti Q a letos? je to jiny hrac a me se libi a nejake hate proti nemu neni. Proste podle toho, jak co kdo predvadi


Jinak prvni zatim dost spatna, to je dobre znameni :)
No nevím,opět hrajeme ho*no. Takový neslaný nemastný hokej. Ale my je necháme vyhrávat 3:0 a začneme hrát ve třetí třetině.
Vidím to tak,že si dneska ani neškrtneme. Výsledek 5:0 pro Flyers.
Rosťa píše:Vidím to tak,že si dneska ani neškrtneme. Výsledek 5:0 pro Flyers.
kdyby nebyla na nasi strane takova marodka, vypadalo by to jinak
A zase pi*a...v prvej tretine sme sa nedostavili na zápas. Obrovská tužka.
prečo dá k Datyukovi teraz Sheahana? mal tam dať Pulkkinena..takto rozbil 2 lajny :evil:
Rosťa píše:Vidím to tak,že si dneska ani neškrtneme. Výsledek 5:0 pro Flyers.
Už jsme dali banán. :lol2:
Sakra,můj tip mi nevyšel :-D Což mi ani tak nevadí. Ale zase mícháme lajny. Chtěl bych vidět Pulkkiho s Dacjukem a Tatarem. Za zkoušku to stojí.
Rosťa píše:Sakra,můj tip mi nevyšel :-D Což mi ani tak nevadí. Ale zase mícháme lajny. Chtěl bych vidět Pulkkiho s Dacjukem a Tatarem. Za zkoušku to stojí.
Ale v klidu. Další za Howardem. To je jedno jestli 5:0 nebo 5:1.
Páči sa mi switch Smith :arrow: Ericsson
Já bych to viděl tak,výměna trenéra,vzít Blashilla z farmy a věřím,že by se naše hra změnila. Já mám poslední roky alegii na Babcocka.
dnesni zapas presne podle ocekavani..achjo, kdyby to aspon nebylo predem tak jasne. To je otresne..
Pět gólů padlo,tak jsem aspoň počet tipnul dobře :-D Teď už nesmí padnout žádný :-D
Pasha píše:Páči sa mi switch Smith :arrow: Ericsson
Mě se "nepáči" nic. Je jedno, kdo s kým hraje. Můžeme to míchat jak kostky a stejně nefunguje nic. Možná bych Babse taky oželel. Pořád stejná písnička. Zamíchám a ono se možná něco urodí. Nic dlouhodobějšího.
:bee: :neviem:
Prehra sa v tomto rozpoložení tímu dala čakať, tam by sme snáď prehrali aj keby sme mali powerhouse s bilanciou 53-7-4 a oni 7-49-10.

Dobre, koniec srandy. Treba sa skutočne zamyslieť a začať k tomu pristupovať seriózne a s plnou vážnosťou. Chceme zahodiť 5-mesačnú prácu za pár zápasov ? Snáď nie, budíček. :bitka: :bitka3:
Míchá to tam jak pako :hroza: Kde chceme vyhrát,když né u Flyers?
Creeper píše:
Pasha píše:Páči sa mi switch Smith :arrow: Ericsson
Mě se "nepáči" nic. Je jedno, kdo s kým hraje. Můžeme to míchat jak kostky a stejně nefunguje nic. Možná bych Babse taky oželel. Pořád stejná písnička. Zamíchám a ono se možná něco urodí. Nic dlouhodobějšího.
:bee: :neviem:

me se nas hokej co predvadime nelibi uz leta :-( kazdy zapas jine slozeni utoku, o nejakem ofenzivnim pojeti hry si muzeme nechat jenom zdat.. kdyz se nam podari vytvorit tlak, tak to konci vlacenim puku po rozich, nebo nesmyslnyma nahravkama na hrace, ktery stoji uplne mimo range. O chybach v obrane ani nema smysl psat
a Andy na třetím centru,no to mě pos*r....to je tak na ručník.
Pasha píše:Chceme zahodiť 5-mesačnú prácu za pár zápasov ? Snáď nie, budíček. :bitka: :bitka3:
Pokud tak budeme pokračovat a indicie ke zlepšení nejsou tak to PO (pokud vůbec bude) raději oželím. Protože s tím co hrajeme se popakujeme v prvním kole s Horní Dolní 4:0 a to raději nevidět.
Jupíííííííííííí další banán :jupi:
Ha,škoda že jsme dali gol,výsledek bych tipnul jinak přesně :-D Nevím co dál psát,sami vidíme,že hrajeme ho*no. Obrana dělá tolik chyb jako já při psaní diktátu.
Tak trapný výkon jsem dlouho nezažil
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS