Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

naozaj má záujem aj Pittsburgh? neni to len chorý výplod kanadských brojlerov? :nono:
Joe S. píše:naozaj má záujem aj Pittsburgh? neni to len chorý výplod kanadských brojlerov? :nono:
Nashville, Pittsburgh and Detroit are in the hunt for Hemsky....Čo je na tom pravdy, nikto nevie, no o záujme Detroitu nepochybujem.
Wings 2 - 1 so Ducks

Infarktový zápas, čudujem sa, že ma neporazilo...Neskutočný zápas, zápas sa stupňoval a bol stále lepší od 1.tretiny až po predĺženie, vyvrcholilo to nájazdami.
Prvá tretina sa odohrala v dobrom tempe, šance hlavne na strane hostí, skóre otvoril George Parros, puk sa mu odrazil od korčule. O pár minút vyrovnal strelou od modrej Kindl. Ďalší priebeh priniesol obrovské šance na oboch stranách, no mierne navrch mali Ducks, no dnes fakt neskutočný MacDonald všetko zmaril, či niekedy aj strelci Ducks prepálili nemožné, že Getzlaf ? :scare: Takto nejak si predstavujem brankársku dvojku, že sa tím nemusí triasť, keď nechytá Howard. Conklin si myslím môže pomaly baliť kufre, ak to takto pôjde aj naďalej.
Predĺženie v skvelom tempe. Najprv vylúčený Stuart za sekanie, následne Datsyuk unikol a Višňa išiel na trestnú. V hre 3 na 3 šiel sám na MacDonalda Fowler, no trafil len žrď. V čase 64:06 išiel von Perry za podrazenie a prišla presilovka 4 na 3 resp. 5 na 3 pre Wings. Tú však nevyužili a na rad teda prišli samostatné nájazdy.
Pavel Datsyuk - 1:0 - klasický nájazd backhand-forehand
Teemu Selläne - 1:1 - ťažko chytateľný blafák do backhandu
Jiří Hudler - Nedal - prestrelil
Corey Perry - Nedal - tiež prestrelil
Todd Bertuzzi - 2:1 - Lahôdka večera, pomalý rozjazd, čakal čakal, nakoniec blafák do backhandu a zavesil pod víko. :klobuk_dole: :poklona:
Bobby Ryan - Nedal

19th win in a row at home :klobuk_dole: :frajer2: :thumbsup:
No dnes sa na tú výhru museli chlapci riadne nadrieť, séria pokračuje aj s obrovským kusom šťastia. Skvelý darček pre Holmstroma, ktorý hral dnes 1000.zápas v lige. Na strely vyhral Anaheim 30:25, dovolím si tvrdiť, že v zápase boli o niečo lepší, no lepšie to skončiť nemohlo.

Ešte by som poukázal na nejaké chybné rozhodnutia rozhodcov : Hagmanov gól mal byť podľa mňa uznaný, možno to bude v zostrihu. Takisto v predĺžení by som pískal penalty shot po faule na Filppulu.

V nedelu jeden zo zápasov, na ktoré sa teším už dlho, proti ťažkému súperovi z Philadelphie, zápas, v ktorom nastúpia jedni z najlepších centrov momentálne, Datsyuk/Giroux, skvelí power forwardi Franzen s Bertuzzim či Simmonds s Hartnellom. :)
Ondro jsem rad ze jsme se divali na stejny zapas, akorat ja jsem 1.tretinu prospal :oops: lip bych to nepopsal :good: Od nas naprosto skvely vykon az na 2 veci. Spatna PP a ze jsme jich dneska meli :slap: Az na tu tusim predposledni kdy jsme vas mleli a MacDonald tam vytahoval paradni zakroky + mu ve finale pomohla i tyc to nebylo nic moc. Ty vase byly preci jen nebezpecnenjsi, ty zamky byly chvilemi fakt drtici, ale nakonec jsme to ustali. A druha vec koncovka :? To co nasi spalili to bylo do nebe volajici a bylo mi jasne, ze nakonec budu muset byt rad i za ten bod, protoze MaCa proste neprekoname a najezdy umi o hodne lepe Wings. Getzlaf s Perrym minuli prazdnou branu, Koivu mel snad 3 golovky, no defacto skoro kazdy nas hrac mel v zapase peknou sanci. Ono ne ze by Detoit nemel sance, nekolikrat jim pri tech zavarech chybel taky kousicek, ale zamrzi ze jsme to mohli byt my kdo zastavil serii RW. U ducks to zacalo a u Ducks to mohlo skoncit, skoda. Ten neuznany gol byl taky zajimavy, jeden sudi ho uznal a druhy ne a ten mel asi vic hlavni tak gol neplatil :lol2: Normalni souboj telo na telo mezi Holmstromem a Parrosem a svete div se neodstavitelny tank Holmstrom, ktereho spred branky soupere musi odstavit 3 chlapi najede po lehkem kontaktu do vlastniho golmana :jn: Tohle nam ale zapas neprohralo, to by meli jeste Wings kupu casu na vyrovnani, ktere by stejne prislo pac jejich snaha na prodlouzeni serie byla patrna ikdyz nekdy krecovita. Konocovka, MacDonald a PP nas staly preruseni tehle unikatni serie...
Joey and Bertik :klobuk_dole:
Njn...od léta co se podepsal Conklin,tvrdím,že Ty může být někde jinde dobrá dvojka,my ho ovšem vůbec nepotřebujeme,Joey je prostě moc dobrý gólman a za Howieho může prakticky kdykoli spolehlivě zaskočit,věřím mu a nemám vůbec žádné obavy,když chytá...

Dnes znovu ukázal,že je ho v Ahl škoda,ale jinak to žádný zázrak nebyl,konec vítězné domácí série už byl fakt na spadnutí a jak už správně poznamenali kluci nade mnou,Kačeři hráli výborně a min. bodík si zasloužili,je to dost velký rozdíl ta jejich hra teď pod Brucem,normálně s náma chodí do otevřené partie a dokonce i na střely vyhráli,to rozhodně v posledních letech nebylo zvykem.... :klobuk_dole:

Líbil se mi zase Kuba Kindl,on už by prostě neměl sedět,ten kluk musí hrát,taky
Hank s Pavem a Darren klasicky bojovali příkladně,to je ono,teď Phillka a to je pro mě zápas roku,těším se na to moc :wave: :jupi:
Selly8 píše:Ten neuznany gol byl taky zajimavy, jeden sudi ho uznal a druhy ne a ten mel asi vic hlavni tak gol neplatil :lol2: Normalni souboj telo na telo mezi Holmstromem a Parrosem a svete div se neodstavitelny tank Holmstrom, ktereho spred branky soupere musi odstavit 3 chlapi najede po lehkem kontaktu do vlastniho golmana :jn:
asi ano, povedal by som, ze to bolo kompenzovanie za to, ze uznali gol nohou Parrosovi v 1. tretine, ktory mohli neuznat (schvalne nepisem mali, lebo som videl iba zbezne opakovacky)
Gol byl nohou

Joey :thumbsup: ale dneska nevím. Nechci být pesimista ale Flayers jsou těžký oříšek. :?:

Re:

ani nesranduj, dnes to musia dať, je načase ten "bradatý" rekord pokoriť... :yes: tak držím palce páni :cinka:
Dnes aj vypotiť na ľade krv, ale ten rekord padnúť musí. Ja sa hlavne bojím Clauda :poklona: Ak Joey predvedie výkon z piatku, nie je o čom...Navyše, brankári Letcov... :nono:
Wings 4 - 3 Flyers
I'm so proud :clap:
Skvelý zápas, skvelá atmosféra, rekord pokorený. :yes:
Detroit dostal do vedenia Kronwall strelou od modrej, no ešte v prvej tretine vyrovnal po chybe MacDonalda za bránou Brayden Schenn. V druhej časti sa do vedenia dostali hostia, opäť to bol Schenn a opäť po menšej chybe MacDonalda. Zakrátko však na 2:2 vyrovnal v presilovke strelou švihom Pavel Datsyuk. V 37.minúte sa dostali do vedenia opäť Flyers. Hartnell prihral Readovi a ten usmernil puk do brány na 2:3. O 2 minúty však po Filppulovej prihrávke skóroval strelou z prvej Zetterberg - 3:3. Tretia tretina začala gólom domácich. Po parádnej akcii po osi Datsyuk - Zetterberg - Lidstrom - Franzen skóroval po vyšachovaní hosťujúcej obrany posledne menovaný - 4:3. Pár sekúnd po góle sa skvele preštrikoval Filppula, "spravil" si Bobrovskeho, no trestuhodne trafil hornú žŕdku. Flyers sa v ďalšom priebehu snažili o vyrovnanie, dostali aj presilovku, no vytúžený vyrovnávajúci gól už streliť nedokázali. Detroit tak vyrovnal rekord práve Philadelphie a Bostonu.

Najlepší hráči : Zetterberg, ten hrá posledné dni fantasticky, dnes sa opäť ukázal v skvelom svetle, 3 body (1+2), bojoval, pridal pekný gól. Takisto Datsyuk, Lidstrom, MacDonald tam pochytal pár šancí. Z tímu hostí sa mi páčil Schenn, Simmonds bol tiež vidieť...Najhorších by som nerád menoval, ale z tímu Phily sa mi zdal, prepáčte, ak niekoho urazím, ale Braydon Coburn :ja_neviem:

Tak, ešte v utorok dať Dallas a séria bude na svete :)
Go WINGS ! dobrú, krásne sa bude zaspávať.
Pasha píše:Najhorších by som nerád menoval, ale z tímu Phily sa mi zdal, prepáčte, ak niekoho urazím, ale Braydon Coburn :ja_neviem:
To snad nemuze urazit ani toho debila. Vsichni ostatni to jasne vedi.
Odstrelit ho a bude nam lip.
Tak dne s Red Wings prekonali rekord v počte vyhraných zápasov na domácom ľade v rade. A ďalší rekord vytvoril aj Nicklas Lidstrom v počte odohraných zápasov za jeden tím bezo zmeny dresu. Obdivuhodný rekord. Ešte určite pokorí aj niekoľko ďalších rekordov. Podľa mňa je to najlepší obranca v histórii NHL. Jeho číslo by sa malo vyradiť tak ako Wayna Gretzkeho. Klobúk dole pán Lidstrom :klobuk_dole: :klobuk_dole:
Rolo56 píše:Tak dnes Red Wings prekonali rekord v počte vyhraných zápasov na domácom ľade v rade.
Zvlastni, statistiky hovori trochu jinak..
Leda ze bys hovoril o jejich vlastnim rekordu, ale ten urcite prekonali uz davno
AndyF píše:Leda ze bys hovoril o jejich vlastnim rekordu, ale ten urcite prekonali uz davno
Vlastný prekonali v januári v zápase s Buffalom pri výhre 5:0. Dnes vyrovnali rekord Bostonu a Philadelphie v počte vyhraných zápasov, t.j. 20 víťazstiev v rade. Ak vyhrajú zajtra s Dallasom, dostanú sa na samotné čelo.
Pasha píše:Dnes vyrovnali rekord Bostonu a Philadelphie v počte vyhraných zápasov, t.j. 20 víťazstiev v rade.
Myslíš 20 vyhraných zápasů v řadě na domácím ledě :D Takhle by to mohlo být zavádějící, že neprohráli 20 za sebou jdoucích zápasů. Ale jinak gratulce Wings a neskutečnej respekt, co ta oraganizace dokáže :poklona: Dvacet let v Play-Off, každý rok na čele konference... neuvěřitelný. A letos neprohrát 20x doma za sebou :sok: Fakt respekt.
Yes, samozrejme :) Ja by som však vypichol, že tím sa mení len čiastkovo, žiadne veľké zmeny, jadro tímu je dlhé roky rovnaké, práca s mladými dovolím si tvrdiť najlepšia v lige. Ilitch, Holland, Nill :poklona:
History is made :clap:
Wings 3 - 1 Stars
- 21.víťazstvo v Joe Louis Arene v rade, historický zápis
- 55.krát v rade vypredaná Joe Louis Arena (v krízou zmietanom štáte Michigan parádne číslo)
- Joey MacDonald si pripísal 20 úspešných zákrokov, takto si predstavujem brankársku dvojku, nie žiadnu plachtu ako je Conklin
- 3 hviezdy večera : 1.Henrik Zetterberg 2.Darren Helm 3.Joey MacDonald
- Detroit vyhral s Dallasom všetky 4 zápasy sezóny (5:2, 5:4, 3:2sn, 3:1)
- Jiří Hudler má v tejto sezóne proti Dallasu štatistiku 4+1

Tak, teraz sa hlavne neuspokojiť a nezaspať na vavrínoch, pretože základná časť je rozbehnutá parádne, bolo by škoda neukončiť ju minimálne víťazstvom v konferencii.
:klobuk_dole: :poklona:
Historie přepsána. Škoda toho gólu pár vteřin před koncem. Joey by si nulu rozhodně zasloužil. :yes:
Tak jen tak dále a pokračovat v dobré práci hoši. :cinka:
gratulacia :serus: ten nas + Flyers nechutne dlhy rekord, uz bolo na case oprasit :yes: ktory iny tim by si tento rekord zasluzil, ak nie vy :) a to myslim uprimne....xy rokov sa drzite na poprednych miestach, vasa organizacia je idealnym prikladom toho, ako sa ma v uspesnom time pracovat :klobuk_dole:

Obrázek :respekt:
Tomáš Tatar povolaný do prvého tímu, v zajtrajšom zápase zažije sezónnu premiéru v domácom zápase proti Nashvillu. Povolaný bol však vďaka/kvôli zraneniu Zetterberga (day-to-day, lower body), ktoré utrpel v utorkovom zápase s Dallasom. Dúfam, že v nedeľu so San Jose bude v poriadku.
Jako starý pesimista musím říct, že každá série jednou končí. Neříkám, že vše stojí na Hankovi, ale v poslední době hraje hodně dobře a Tomáš ho nemůže nahradit. :oops: Nashville hraje hodně dobře, však je to vidět v naší nadupané divizi. Jak to tohle dopadne ? :?:
Skôr ako Nashvillu sa bojím v nedeľu rybičiek zo San Jose...tí majú vždy také šťastie, ja si snáď aj stavím na to, že Thornton dá gól :jn:
Red Wings 2 - 1 Predators
Uff, infarktový zápas opäť, ale zase všetko tak, ako má byť :clap:
V prvej tretine bol lepší Detroit, na strely vyhral 14-7, mal aj viac čistých šancí, strelil gól po súhre 1.formácie, Datsyuk zaviezol puk do útočného pásma, v páde prihral Bertuzzimu, ktorý pred bránou našiel Franzena - 1:0.. Druhá časť hry sa niesla v opačnom duchu. Predators zatlačili a v podstate poväčšinu tretiny mali tlak a snažili sa o vyrovnanie. Podarilo sa to v 35.minúte Nickovi Spalingovi, ktorý vyrovnal po Tootoho prihrávke spoza brány - 1:1. Tretia tretina priniesla však najlepší hokej. Šance na oboch stranách, skvelí brankári, prečíslenia. Dokonca bola aj pasáž, kedy sa neprerušilo asi 7-8 minút. Už už sa zdalo, že tímy si rozdelia body a o ten bonusový sa bude bojovať v predĺžení. Vhadzovanie v útočnom pásme Red Wings, Nashville však vyhodilo do stredného pásma, ale Lidstrom zadovkou posunul k ľavému mantinelu na Zetterberga, ktorý krížnou prihrávkou našiel Datsyuka a ten v súboji 1 on 1 uspel proti Suterovi a zblízka zakončil presne v čase 59:54 - 2:1. :klobuk_dole: Konečne rozhodol ten najskromnejší a ten najlepší :yes: Dnes 5 striel, gól + asistencia a 5 získaných pukov :poklona:

22.výhra na domácom ľade v rade je teda na svete. Skvelý zápas Zetterberg (point no.600), Datsyuk, dobre hral Helm, dnes naopak slabšie Kubo Kindl, bol pri vyrovnávajúcom góle a v 3.tretine prepadol a pustil do úniku Wilsona. Len dúfam, že v nedeľu nebude sedieť na úkor sherwooda.
Good night :jupi:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS