Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Jirik19 píše:Plácají nesmysly....brečí se ve všechy týmech stejně,akorát je nás tady více,tak je to více vidět.

Pořád lepší než si přát prohry vlastního mužstva,jak to jde u některých vidět :!:

jau,,tohle muselo bolet, ale presne tohle me napadlo taky :-D a jinak taky dobry, se mi libi, ze kdyz nekdo reaguje na vykony placem, tak si hned mysli, ze to delaji i ostatni. My ale neplacem :) nase zdeseni bylo ocividne maximalne na miste
Detroit velmi nesledujem a zrejme Howard naozaj nema formu ale vcera sme pri 2 goloch krasne ukazali ako na Mrazeka... mali by ste ho priviazat k brane retazou aby coskoro nechytal na urovni kruhov :lol: Myslim ze ked narazite v PO na Tampu tak si na Mrazekovi celkom dobre nazbieraju golove statistiky.
Mrázek je stále dvojka,né-li trojka :wink2:
naprosto presne si pamatuju na tento moment sezony, kdy jsme tady peli ody na nasi hru (dobre teda, meli jsme serii par zapasu, kdy se na nas dalo divat)..no a presne od te doby to slo do sra*ek. Takze nejake ruzove reci apod. proste nefunguji

Obrázek
a kde bola vtedy Ottawa :scare:
cepi píše:a kde bola vtedy Ottawa :scare:
V <I> a o tom to je, jsme usnuli na vavřínech. Tady jde vidět, že když se chce tak to jde. Kde jsme oproti té tabulce my a kde je Ottawa :?: U nás bojovnost 0. Výkony obrana / útok jako na houpačce a brankáři pořád u felčara = Mrázek nahoru dolů. Takže ta kritika v poslední době je naprosto na místě. :bee:
Dneska podle předpokladu Howie v kase + Pasha.
Jirik19 píše:Dneska podle předpokladu Howie v kase + Pasha.
Datsyuk says 'I'm good to go' in Minny; Goalie Jimmy Howard is anxious for his first start since March 26


:good: Konečne, aj Coler by mohol už hrať. Chcelo by to 4-bodový víkend, nech je pokoj. A zaváhanie Ottawy.
Zavahanie Ottawy privitaju aj ini :jn:
dneska letsgo Detroit, Toronto a Washington :-D akorat Minnesota a jejich hra a predevsim brankar :scare:

a hlavne prosim, uz zadne kolapsy na strane nasich brankaru. Uz jich bylo opravdu mnoho
Ninety91one píše:hlavne prosim, uz zadne kolapsy na strane nasich brankaru. Uz jich bylo opravdu mnoho
Máme i jiné trojské koně — třeba pána s číslem 52 :)
Obrázek

:scare: :scare: :scare:
TO JE GOL


:sok: :scare:
Nájezdy byly nervák. Museli jsme vyhrát. A Jimmy skvěle. Tak by měl chytat.
Rosťa píše:Nájezdy byly nervák. Museli jsme vyhrát. A Jimmy skvěle. Tak by měl chytat.
Všichni naši "konkurenti" taky vyhráli :thumbsdown:
Dnes ide Jim dúfam do brány opäť, s Caps potrebujeme ďalšie body. V nájazdoch bol výborný, konečne Jimmy, bolo na ňom vidieť, ako veľmi chce vyhrať. To je jedno (z väčšej časti), že konkurenti vyhrali. Pokiaľ budeme vyhrávať my, tak nám môžu byť súperi ukradnutí :wink2: Všetok náš osud máme vo vlastných rukách.

Pri nájazdoch som ani nedýchal :giggle:
Já vytuhl po druhé třetině,tak jsem to měl bez nervů.Zlaté body,dneska potvrdit.
Nyqovi nájezdy celkem jdou.Riley nádhera a Howie taky konečně něco chytil :good:
Pasha píše:Dnes ide Jim dúfam do brány opäť
Mám pocit, že včera Babs hlásil, že Howie jde na Wild a Mrazík na Caps.
jj takový byl plán
No nevím v B2B zápase Howie nevím. Rád bych ho viděl po dnešním soustředěném výkonu opět v brance. Dneska bylo vidět jak moc chce. Je třeba zopakovat odpovědný výkon. Opět velmi důležitý zápas. Máme vše na vlastních hokejkách. :x
najezdy teda byly no :-D strasne jsem po Helmove golu rval :) Dneska zrejme stezejni zapas sezony, protoze pokud by dnes Caps prohrali, dalsi zapas maji proti Bostonu - tyhle dva prohrane zapasy by je mohly stat PO, takze dnes bude boj. Kez by Toronto Ottawu porazilo


jo a Gustav je na najezdy dobra masina :thumbsup: jo a dnes zapas drive, tak kdo muze, sraz na chatu a spojime sily :-D
Ninety91one píše: jo a Gustav je na najezdy dobra masina :thumbsup: :-D
Pořád to samé :hehe:
Zaujímavosťou je, že od piatej série vyberal strelcov Red Wings náhradný brankár Peter Mrázek.

"Pýtal som sa Petra komu verí, pretože on na tréningoch čelí strelám hráčov a nie ja," prezradil zaujímavý ťah tréner Mike Babcock.
No já čekal Helma dřív.

Ok, večer na chatě.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES