Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Rethon píše:Já si myslim, že Pulk si za to může sám. Na začátku sezony nějaký prostor dostal, dokonce i v PP, ale jeho střely lítaly všude jen ne na bránu. To mě pak nepřekvapilo, že před ním dostali šanci kluci z Griffins. Ale neházel bych ho přes palubu a na začátku příští sezony ho zase zkusil, viděl bych ho v Top6 radši než Helma nebo Abbyho.
Vidím to stejně. Jenže Abby má novou stupid smlouvu a když hrál Pasha tak chtěl na křídlo vyloženě Helmuta, tak to je potom těžko, když se prostě do prvních dvou lajn nevleze. :neviem:
@Jirka19:

Ne, bohužel nám tu flašku nepovolí :lol2:

Tak naposledy - já tvrdím, že mu chybí nahrávač. Ty teď píšeš, "onen servírovač = Pasha". Oba víme, že s Pashou toho moc nenahrál (tzn. Pulkkův nahrávač <> Pasha). Tvrdím, že Pulkkův aktuální problém byl (a mám zato, že to může být jeho zásadní problém v NHL celkově), že nehrál s žádným nahrávačem a jestli se má prosadit, tak že jej potřebuje (protože on prostě nemá parametry 2-way supermana, to jsme si mohli všimnou i v té čtvrté řadě, že sám toho opravdu moc nevykoumá). Ty mi na to odpovíš, že jsou to kecy a doplníš, že jsme ho měli zkusit s Pashou.

ANO, měli, já nikde netvrdím opak, já akorát píšu, že s žádným nehraje, nehrál a k tomu dodávám, že jeho hra je na tom závislá.
Rethon píše:Já si myslim, že Pulk si za to může sám. Na začátku sezony nějaký prostor dostal, dokonce i v PP, ale jeho střely lítaly všude jen ne na bránu.
Ano ta přesnost nebyla bůhvíjaká, ale když si vezmeš v potaz kolik dostávají nekonečných šancí ostatní, tak jeho odpálili teda bleskurychle. Je to škoda, protože je to prakticky jediný hráč u nás, co umí vypálit z první. Zasloužil si teda větší šanci.
Creeper píše:a když hrál Pasha tak chtěl na křídlo vyloženě Helmuta, tak to je potom těžko, když se prostě do prvních dvou lajn nevleze. :neviem:
Nevím, tohle si myslím, že je kravina. Ano jednou to sice prohlásil, něco ve smyslu, že se mu s ním dobře hraje, ale to samé platilo i o Abym. Máme to nějak potvrzené, že na tom vyloženě trval/trvá? O tom dost pochybuju. Proč by to dělal, když byl ten útok marný a dali dohromady asi 10g za sezónu? Stejně tak jako Aby s Hankem. Navíc sestavu dělá trenér, ne? A jestli tomu tak není, tak je něco kurwa špatně.

Ano do prvních dvou lajn se nevleze, stejně tak jako AA, protože u nás je prostě kocourkov. Už X let se prezentujeme přeplněným kádrem s mizernou kvalitou, kde hráči z bottomu hrají vršek a naopak.
JKL píše:ale nějak jen marně přemýšlím, kdo ze současného kádru Red Wings by mohl plnit funkci cannon foddera pro něj.. Fakt, nenapadá mě ani jeden.
Och, o Pashovi jsi ze startu vůbec nemluvil, to až poté, co jsem ho zmínil. Ale sere pes, snad mluvíme oba o tom samém.
Ano, mluvíme o tom samém. O Pavlovi sem nic nepsal, protože tu kapitolu považuju za uzavřenou. Skončil by tak jako tak, když ne teď, tak příští rok, před Pulkkem je třeba deset let, kdy může být 25g+ hráč (může, netvrdím, že jím určitě bude), tam by byl Pavel stejně irelevantní v té úvaze.
Jirik19 píše: Navíc sestavu dělá trenér, ne? A jestli tomu tak není, tak je něco kurwa špatně.
No nevím jestli u nás letos dělal sestavu trenér, byli tam rozhodnutí, který byli prostě divný. Ať už ten flop s povoláním Andersona na konci regularu, popřípadě Abdulovo pobyt v prvním útoku prakticky celou sezónu, když nepočítám ten jeho přesun po game 1 s Tampou. Nejvíc je na tom zarážející, že Blash většinu zná a trénoval v Griffins, tak by měl vědět, jak třeba s takovým Pulkim naložit a co on potřebuje k sobě. Jestli je opravdu něco pravdy na těch zvěstech o Kronnerovi a Hankovi, tak s takovou bude příští rok znovu první útok prakticky z 2 třetin odepsanej, koukáním se na ploužícího se Hanka a grindujícího Abdula, kterej se trefí jednou za 15 zápasů.
JKL píše:Ano, mluvíme o tom samém. O Pavlovi sem nic nepsal, protože tu kapitolu považuju za uzavřenou. Skončil by tak jako tak, když ne teď, tak příští rok, před Pulkkem je třeba deset let, kdy může být 25g+ hráč (může, netvrdím, že jím určitě bude), tam by byl Pavel stejně irelevantní v té úvaze.
tak ono jde hlavne o to dat Pulkkimu nejaky impulz at se chyti a ne ze s nim budeme vytirat 3-4 utok, kazdy zapas bude hrat s nekym jinym, v presilovkach chodil vesmes na posledni vteriny a jeho IT byl doslova k smichu. Dats kdyz zacal v Detroitu, tak dostal Hulla :-D a porad mi prijde Teemu co se tyce defenzivy a pozicovani o level vyse nez Tatar a Nyquist. Ti jsou v tomhle doslova tragicti. :thumbsdown:

a jinak bych to na neho nehazel, nase PP je tragicka uz leta, je to o celem tymu. Tady je jednoduse poznat, ze nasi treneri nemaji na slozeni tymu zadny vliv. Je to ted stejne jako pod Babsem. Blash by mel mlade znat a co dela? no nic :-D
JKL píše:Ano, mluvíme o tom samém. O Pavlovi sem nic nepsal, protože tu kapitolu považuju za uzavřenou. Skončil by tak jako tak, když ne teď, tak příští rok, před Pulkkem je třeba deset let, kdy může být 25g+ hráč (může, netvrdím, že jím určitě bude), tam by byl Pavel stejně irelevantní v té úvaze.
Tak jasně, já zmiňoval hlavně loňskou sezónu. Do budoucna nevidíme, těžko říct, kdo u nás bude a kdo ne ...
rambo001 píše:No nevím jestli u nás letos dělal sestavu trenér, byli tam rozhodnutí, který byli prostě divný. Ať už ten flop s povoláním Andersona na konci regularu, popřípadě Abdulovo pobyt v prvním útoku prakticky celou sezónu. Jestli je opravdu něco pravdy na těch zvěstech o Kronnerovi a Hankovi...
Ty podivné tahy byly už za Babcocka, tak člověk fakt neví, kdo to u nás řídí. Je to celé nějaké divné. Zas na druhou stranu, že by si do toho Bab nechal od někoho kecat? U "smrkáče" Blasha by se to ještě dalo ještě jakž takž pochopit, ale u něj?
GR podepsali na další rok Matthew Santose,

http://www.hockeydb.com/ihdb/stats/pdis ... pid=160311" onclick="window.open(this.href);return false;

..Griffini vypadají prostě fajn.
Ninety91one píše:tak ono jde hlavne o to dat Pulkkimu nejaky impulz at se chyti a ne ze s nim budeme vytirat 3-4 utok, kazdy zapas bude hrat s nekym jinym, v presilovkach chodil vesmes na posledni vteriny
Tak! Měl chodit minimálně jako čtvrtý forward na modrou při PP, poněvadž jako jeden z mála umí okamžitě vypálit. Spolu s ním na té modré mohl stát Smith, nebo Marchenko, a naše PP nemusela být tak zoufalá.
Ninety91one píše:porad mi prijde Teemu co se tyce defenzivy a pozicovani o level vyse nez Tatar a Nyquist
Budeš mě mít za cvoka, ale Pulkkinen by byl řádově lepší BEK než Error :)
PK píše:
Ninety91one píše:porad mi prijde Teemu co se tyce defenzivy a pozicovani o level vyse nez Tatar a Nyquist
Budeš mě mít za cvoka, ale Pulkkinen by byl řádově lepší BEK než Error :)
ale stejne, za vsechno muze Teemu ! Vzadu by mu to jednou uteklo a hned by se sesypaly tisice komentaru, jak je spatny a nevyuzitelny :-D pritom treba ty goly, co dal ted za Finsko, to bylo o pohybu vsech hracu a ne jak ty nase pp, kdy kazdy jenom stoji a kdyz k nemu prijde predem ocekavana prihravka, tak nahraje na nejakeho snipera, ktery stoji v rohu a ani za boha z te pozice nemuze ohrozit branu :-D ( pry Detroit pracuje na nove hymne, nazev by se mel pohybovat nekde - miss, block and wide)

proste jednou je to Evropa, pak finska liga, pak zase AHL, potom repre,vzdy se neco najde, aby se mohlo plivat, akorat se zapomina na to, ze kde hral, tam zaril :)
http://www.detroitnews.com/story/sports ... /83910520/" onclick="window.open(this.href);return false;

Snad přes léto zamaká.
zatím nevím, koho picknem letos, ale za dva roky bychom měli zamířit sem:

http://www.eliteprospects.com/player.php?player=328556" onclick="window.open(this.href);return false;

:box:
https://www.kentuckyderby.com/horses/derby-results/2016" onclick="window.open(this.href);return false;

:lol2: ..tak.. eh.. aspoň něco :rofl:
Hlavně, aby ten náš kůň Nesquik začal pořádně běhat. Ačkoliv na WIIM včera spekulovali o jeho nebo Trtově potenciálním konci. http://www.wingingitinmotown.com/2016/5 ... -nhl-draft" onclick="window.open(this.href);return false;
Zdá se, že naše PP vadily i Kenovi, takže pozmění realizační tým. http://www.wingingitinmotown.com/2016/5 ... ding-coach" onclick="window.open(this.href);return false;
Obé naprosto bez překvapení, hlavně plešatec na PP byl marný. Bedard nevím, možná je to prostě snaha ´vyvětrat´, ale on byl docela ověřený...
JKL píše:Bedard nevím
Bedard u nás byl osmnáct sezón, takže asi prostě chtěl skončit. Docela mne to mrzí, naši gólmani byli vždycky bezvadně připraveni.
PK píše:Ačkoliv na WIIM včera spekulovali o jeho nebo Trtově potenciálním konci. http://www.wingingitinmotown.com/2016/5 ... -nhl-draft" onclick="window.open(this.href);return false;
Tatar nebo Nesquick :?: :hmm:
Creeper píše:
PK píše:Ačkoliv na WIIM včera spekulovali o jeho nebo Trtově potenciálním konci. http://www.wingingitinmotown.com/2016/5 ... -nhl-draft" onclick="window.open(this.href);return false;
Tatar nebo Nesquick :?: :hmm:
Toť otázka. Jak jde čas, tak na to furt měním názor. Teď vůbec nevím na koho bych ukázal.
Za Nyquista by sme dostali viac, ale považujem ho za lepšieho hráča ako Tatara. Ukázal by som na Tomáša.
Nevím, těžko říct, sice už sem několikrát psal, že bych Tatara vyměnil, ale je to těžké. Ale za solidní protihodnotu kteréhokoliv z těch dvou.
Za solidní protihodnotu klidně oba dva. Detroit podle mě teď nemá nikoho, kdo by ho táhl - a tihle dva to nejsou (jak se psalo i v článku). Oba dva mi spadají do kategorie "nice to have" a takoví by se podle mě měli klidně obětovat, pokud chybí to jádro, kolem kterého by se měl budovat tým.
Me uz je to fuk..muze odejit kdokoliv. Detroit uz nema hrace, ktere bych oplakaval pri odchodu. Teda vlastne Larkin, Mantha a AA, ale to jsou mladi kluci. Ostatni bych hnal holi

jenom je mi lito DeKeho, ze ktereho se postupne stava totalni nymand, ale neni se cemu divit, kdyz jeho kolegove v obrane jsou...no vime co
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS