Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Nyquist sa tento týždeň dajak rozbehol, už 5 bodov :good:
Pravá jednička Red Wings je Howard a tak to aj ostane :yes:

1st line Nyquist - Zetterberg - Abdelkader zase výborná, ale tak ako aj ostatné lajny. Ide nám, zbierame body a pomaly sa blížime k súperom v divízií, poprosím udržať momentálny trend. A chlapcom z GR len tlieskam, parádne výkony zápas čo zápas. Rileyho vešiak :good:

Zajtra 23:00 doma Florida, treba ukončiť domácu sériu dvomi bodmi.
2 výhry po sobě :scare: :sarcasm: Bert na tribuně. :thumbsup: Ještě bych tam posadil Clearyho, ale už není z farmy kde brát :yahoo:
Ku*va, pi*a...parazol, takto odsratý zápas, nemám slov, toto je neospravedlniteľné, neakceptovateľné, odsratý bod, odfláknuté panebože, kedy to hráči pochopia, že v NHL sa nedáva ani jeden bod zadarmo ? Máme momentum z predchádzajúcich dvoch zápasov a my si ho hnusne odserieme.

Prvá tretina zlá, zlý prístup, zlé korčuľovanie, Florida zaslúžene viedla, cez pauzičku tam bol isto dohovor, v druhej vykorčuľoval na ľad iný Detroit, lepší, ale stále to nebolo ono, no po druhej sa stav obrátil na 3:1. Prišlo to, čo som očakával, vypustenie poslednej tretiny je vrcholom všetkého. Čakal som, kým Florida zníži na 3:2 a potom to začalo, Tatar dal síce gól, no čo prišlo nnásledne, škoda rozprávať. Gól na 4:3 ani neviem ako vlastne padol, SHG na 4:4 bol vyústením všetkého. Darmo sme tlačili potom, nič z toho, v OT DeKeyserovi chytil Gilbert gól nohou, v nájazdoch stačil jeden gól Bjugstada.

K tomu všetkému Zetterberg upper-body injury, čo mu zas je nevedno, ale tí naši borci sú jak z porcelánu.

Kto sa dá vyzdvihnúť je lajna Jurčo-Sheahan-Tatar, tí chlapci tam lietajú jak tornádo. Ale týmto sme celý domáci vydarený homestand zabili, dostať 4 góly od Floridy (nijak ju nepodceňujem,ale i tak...všetko je to o prístupe hráčov) a prehrať po tom čo vedieme 3:1 a 4:2...nemám už naozaj slov.

Dobrú noc, vidíme sa v utorok vo Philadelphii.
Tak z5 na zem. Takto projebat zápas. :thumbsdown: Zette není asi doléčený, tak po návratu některých marodů šel odpočívat. To je zbabraná sezóna. Jeden, 2 zápasy se zvedneme a pak tohle. Gus taky dneska nepodržel. No nic v úterý Flayers :scare: Jurčo-Sheahan-Tatar :thumbsup: = jediné pozitivum.
Obrázek

Já tedy celý zápas neviděl, záhadným způsobem jsme usnul ale v té první třetině to byl solidní nátlak našich. Dnes sice Guss nepodržel, ale to ani Tim. Já vydržel do stavu 3:1 pro vás a pak jsem psal u sebe, hoďte ručník do ringu a viděl jsem to bledě. Následně sem ještě usnul a když sem se ráno probral, čekal sem vaší výhru. No koukám na to os otevřenou hubou. Ale zase pozor, my jsme docela dobří v obracení zápasů. :) No věřím, že bez toho lazaretu zraněných by jste to takhle nedoje*ali a vyhráli by jste. Ale to je samé kdyby. Alespoň ta lajna Tatar - S - J hraje velice slušně. Ačkoli do vaší organizace moc nevidím, tak si myslím, že by měla započít přestavba. Máte určité hráče, co dodají zkušenosti a dá se na nich stavět. Nebalil bych to. Jen se zbavit odpadu. Ale to už jste tu psali sami.
Prestavba už začala, ale je za pochodu, postupne začleňujeme mladých hráčov do zostavy, obrana mladá, na farme ďalší, minimálne traja schopní obrancovia. Samuelsson bol poslaný na farmu po tom, čo si ho nikto z waiveru nestiahol (pochopiteľne), Cleary včera pôvodne ani nemal hrať, ale Zetterbergovo zranenie mu to "umožnilo", inak by bol HS. Posledné 2 zápasy bol HS aj Bertuzzi, Sammy šiel dole (i tak nehrával, jednoducho by mal sám ukončiť toto trápenie a ohlásiť retirement), Cleary napriek tomu, že je Babcockov obľúbenec, jeho ofenzívny struggling už lezie zrejme cez krk aj koučovi. Tatar sa stáva miláčikom, v predĺžení mal jeden fantastický shift, úplne exhausted si tam vozil hráčov Panthers, naozaj u neho rastie sebavedomie a forma zápas čo zápas, je lepší od zápasu k zápasu. Ja to rozhodne nebalím, nie je dôvod, tá hra sa posledné 2 týždne fakt skutočne zlepšila, čo je ale dôležitejšie, konečne zbierame body potrebné v boji o PO. A som si 100 % istý, že PO dáme :ciga: Len treba hrať 60 minút sústredene a koncentrovane. Nyquist posledné obdobie chytil tiež výbornú formu, za neho som tiež rád, lebo sa mu nedarilo a gól nedal cez 10 zápasov, snáď vydrží. Mladé "jadro" tímu je v podstate mladé, veď nikto nemá cez 30 okrem Franzena (34), Weiss má presne 30 (Kto o ňom stále pochybuje, len tu je tých ľudí dosť, tak JA som presvedčený, že ešte ukáže, prečo bol podpisovaný, môže zohrať kľúčovú úlohu v boji o PO). Tats 23, Helm 26, Nyquist 24, Andersson 24, Abdelkader 25, v obrane DeKeyser 24, Smith 24, Kindl mne vyhovuje ale max ako 5.-6.bek, neviem, či niekedy bude mať na viac. Na farme rastú borci ako Pulkkinen, v 1.tíme sa ukazujú perfektne Jurčo a predovšetkým Sheahan, o ktorom som 1 rok dozadu pochyboval, ale chlapčisko sa zlepšil a podáva výkony hodné 1st roundera. Onedlho sa nám vrátia všetci traja C (Pav, Andy, Weisser) a tak nás čakajú rozhodnutia, na margo ktorých Babcock povedal toto:
'The best guys are going to play ... it's not going to have anything to do with age'

Keby sme mali biedneho 4th centra, tak Sheahan je jasný, že v 1.tíme ostane aj po návrate zranených. Ale Dats, Weisser, Helmer, Andy a potom tu je Sheahan. Je tu ešte aj Glendening, ktorý odvádza fantastickú prácu a potvrdzuje, že je to srdciar s kopou energie, no v tomto má šancu len ako backup player na záskok, ale veľmi by som mu konečne doprial 1st NHL goal a ak mu nenájdeme stabilné miesto, tak hocikde inde v NHL by som ho veľmi rád uvidel. Vidím to tak, že Helm, Andy, alebo Sheahan - jeden z nich troch sa preorientujú na krídlo (tak jak Schenn či Couts) a v jednej formácií budú dvaja centri, v tom problém nevidím.

Ďalšou záležitosťou je TDL, ktorá sa blíži a je o necelý mesiac aj pár dní. Vo vzduchu lietajú mená ako Moulson (1st rounder + prospect), Cammalleri (1st round pick + prospect) alebo na pobavenie Big Buff (načo by nám bol :giggle: ). Jeho offensive skills vieme všetci veľmi dobre, ale v obrane horí jak fakľa. S obranou nemám problém, minulé PO ukázali, čo v nich je, ale samozrejme, ak by bola možnosť získať pred PO alebo v offseason nadpriemerného alebo nedajbože top obrancu, tak dúfam, že do toho pôjdeme. Nemyslím si ale, že pri TDL niekoho privedieme, moja ideálna zostava, s ktorou by sme podľa mňa mohli ísť do PO:

How, Gus

Kronwall - Big E
DeKeyser - Smith
Lashoff - Quincey
Kindl

Zett - Dats - Franzen
Nyquist - Weiss - Alfredsson
Abdelkader - Helm - Tatar
Miller - Andersson - Eaves/Cleary (vieme, že hrá bačov ananás, ale v PO to vždy vedel, možno tomu bude tak aj teraz)
Pripravení v závese Sheahan, Jurčo, Glendening.

Takže zatiaľ nie je dôvod na paniku, do olympic break nám ostáva ešte 6 zápasov:
28.1. Phila vonku, 31.1. Washington doma, 2.2. Washington vonku, 3.2. Vancouver doma, 6.2. Florida vonku, 8.2. Tampa vonku. Zajtra očakávam, že Flyers na nás vyletia jak osy, proste oni už potrebujú výhru, už teraz sa však teším, bude to výborný zápas. Keby sme z týchto šiestich vyhrali 4, bol by som spokojný, rád by som bol s 8-10 bodmi, reálne to určite je, treba makať a hrať 60 minút a ku všetkému zodpovedne pristupovať a nič nepodceniť. Dôvod na paniku a zabalenie sezóny bude vtedy, keď budú do konca 4 zápasy a naša strata bude 6 a viac bodov, ja verím nech sa deje čo sa deje, tak by ste to mali robiť aj vy chlapi, všetci ostatní.

Don't stop believing :fan: LGRW !!! :wave:
Pasha píše:Tatar sa stáva miláčikom, v predĺžení mal jeden fantastický shift, úplne exhausted si tam vozil hráčov Panthers
Dobře toho Huberdeaua poslal na párek!
How, Gus

Kronwall - Big E
DeKeyser - Smith
Lashoff - Quincey
Kindl

Zett - Dats - Franzen
Nyquist - Weiss - Alfredsson
Abdelkader - Helm - Tatar
Miller - Andersson - Eaves/Cleary (vieme, že hrá bačov ananás, ale v PO to vždy vedel, možno tomu bude tak aj teraz)
Pripravení v závese Sheahan, Jurčo, Glendening.
:sok: :pray:
Si prekvapený z mojej ideálnej zostavy či ako ? Prekvapilo ťa, že trebárs som tam nedal Berta ? :D Smajlík :pray: chápem, ale prečo ten :sok:
Pasha píše:Si prekvapený z mojej ideálnej zostavy či ako ? Prekvapilo ťa, že trebárs som tam nedal Berta ? :D Smajlík :pray: chápem, ale prečo ten :sok:
To je překvapení z toho, že je někdo takový optimista a věří, že by se tato sestava mohla sejít v této zraněníma prokleté sezóně na ledě :giggle: Jinak vcelku souhlas až na Clearyho :yes:
Takže takto, Phila dnes kompletná, nám sa vracia Andersson, ale aby to bolo vyrovnané, tak Franzenovi sa vrátili symptómy otrasu mozgu a je pre dnešok out.

Gustav Nyquist-Joakim Andersson-Justin Abdelkader
Tomas Tatar-Riley Sheahan-Tomas Jurco
Daniel Cleary-Darren Helm-Daniel Alfredsson
Drew Miller-Luke Glendening-Patrick Eaves

Niklas Kronwall-Jonathan Ericsson
Kyle Quincey-Danny DeKeyser
Brian Lashoff-Brendan Smith

Jonas Gustavsson (starting)
Jimmy Howard

:scare: Bojovať :fan:
Phila 5 - Wings 0
Něco takového jsem čekal :slap:
Obrázek :nervozny: Toto bude boj :scare:
27/01/14
Pasha píše: tá hra sa posledné 2 týždne fakt skutočne zlepšila, čo je ale dôležitejšie, konečne zbierame body potrebné v boji o PO. A som si 100 % istý, že PO dáme :ciga:
29/01/14
Pasha píše:Toto bude boj :scare:
:neviem:
Nemyslel som konkrétne iba nás, ale celkovo ten boj o 2 divoké karty :wink2: Ale stále som presvedčený, že to dáme, po OH sa snáď nakopneme, ako v 2010, tam to bolo rovnaké, po nej potom 16-5-1. :pray:
Tááákže, dnes doma s Caps, v nedeľu s nimi vonku (18:30, live NS)...z tohto dvojzápasu ŽIADAM 4 body a neodpúšťam nič. Nad súčasnými Caps jednoducho musíme vyhrať oba zápasy a nemôžeme zakopnúť. Dnes sa vracia Hank, lajny budú nasledovné. Lashoff out, Kindl in. Cleary healthy scratch :wink2:

Nyquist-Zetterberg-Abdelkader
Tatar-Sheahan-Jurco
Andersson-Helm-Alfredsson
Miller-Glendening-Eaves

Kronwall-Ericsson
Quincey-DeKeyser
Kindl-Smith

Howard
Gustavsson
Wings 4 - 3 SO Caps

:sok: WTF, to bol zápas. WSH začal úvodné 2 minúty tlakom, ale to bolo z ich strany všetko čo sa týka prvej tretiny, tlačili sme, v podstate stále v pásme, WSH dal gól z PP. Druhá časť pokračovala tam, kde skončila prvá, našim tlakom, Millsy vyrovnal, tlak pokračoval, na konci druhej DeKeyser od modrej - 2:1. Zbytočný gól bol Wellmanov na 2:2, na trikrát nechať dorážať :bitka: Kronner :mad: Nyquist to potom vzal na seba, prestrelil Neuvirtha. Čo ale prišlo v závere. Toľko smoly, čo má Detroit tento rok, to nie je normálne. Zdalo sa, že WSH sa nedostane do pásma, 25 sekúnd pred koncom odvolali Neuvirtha a Ovechkinovi to celý zápas nevychádzalo, 6 striel dovtedy + ešte kopa, čo išla mimo, ako tradične, proste len pálil, nič viac a nič iné okrem toho. Nakoniec mu to vyšlo a WSH má aspoň bod. Predĺženie sa hralo tiež vo výbornom tempe, šance na oboch stranách, ale my sme išli za tým viac. Nájazdy boli už o šťastí ako o nejakom skille fakt, ale WSH bol bližšie, treba uznať. Ovca tyč, Bäckstrom tyč, Eratov len tak tak že neprešiel pomedzi nohy. Patty Eaves ale rozhodol :klobuk:

Celkové hodnotenie: Neviem, či Washington hráva takto aj ostatné zápasy, ale dnes môžu ďakovať Neuvirthovi, že majú aspoň ten bod, nebyť jeho, tak v polovici zápasu by bolo vymaľované. Washington hral hotovú nudu, my sme v podstate mali zápas pevne v rukách, i keď sme prehrávali 0:1, za stavu 3:2 sme urobili všetko dobre až na ten záver, holt, proste mu to tam padlo. Na 50 % je úloha splnená, v nedeľu to chce ďalšie 2 body v odvete.

Inak paráda dívať sa na mladíkov v našom drese, Nyquist, Tatar, Sheahan, Glendening, tí chlapci majú také sebavedomie, na ľade to je vidno, neboja sa, idú do súbojov, dnes 4.lajna Miller - Glendo - Eaves patrila k najlepším, Glendeningovi by som doprial už ten 1st NHL goal, fakt si ho zaslúži. Dnes poväčšine dobre, ale zo 43 striel proste musí byť regulation win, tam neexistuje, aby sme išli do nájazdov.

Dobrú noc...GO WINGS !!! :wave: :jupi:
Na 50 % je úloha splnená, v nedeľu to chce ďalšie 2 body v odvete.
Katastrofa. :hroza: Ta obrana co předvádí to jsou chyby jak v přípravce. "Big" (spíše small) E. dojede puk a pak to vypustí, resp. doslova naservíruje před Howarda :giggle: Quincey má svoji specialitu. Pří střele od modré se postaví bokem a nejlépe ještě poodjede do rohu a pak nestíhá při odraženém puku (ten chlap je zralý na pěst :bitka3: ) Máme v podstatě jednoho obránce, který snese přísnější měřítko (Kronwall) a to musí vstát ráno pravou nohou. Zbytek je děs a hrůza. V útoku dobře Zett, Gus, (první hatrick a gratulace :klobuk: ) Tatar, Shey a sem tam Abdul. Alfie neviditelný (další z výborných podpisů) Franzen je out. Gus tímto hodil laso na jeho místo na OH (ale to je jiná kapitola). Pořád se říká, že dojde ke zlepšení až budeme zdraví, ale to bude asi až po sezóně :jn:
Rozhodl Ovca :butt: Klasika. Ten chlap tam jen stojí na tom kruhu a čeká na příhrávku a všichni mu to pořád žerou, takže i my i se sladkou tečkou na odjezd domů. :jupi: Pokud nebudeme porážet teamy, které jsou na tom stejně mizerně jako my, nebo hůře tak ta naše sňůra postupu do PO skončí. A možná by to nebylo na škodu, aby jistí pantáti (Holland a spol. začali něco dělat). :hmm:
Sme na poslednom postupovom mieste a máme spolu s ďalšou polovicou bojujúcich o zápas menej. My máme 55 a také toronto 57 so 6 bodovým náskokom na nás, takže stále žiááádna panika, s tým čo tam teraz máme na ľade hráme dobre, čo sa týka ofenzívnej stránky. Kindl si včerajším "výkonom" vypýtal miestenku na tribúne do konca sezóny, prisahám že ako dorastenec. Po OH to rozbalíme snáď aj so zdravým Valerievičom a Stephenom a stále čakám mierny pád Tampy a možno aj Toronta (u nich to je zvykom, že v 3/4 sezóny to dokafrú a pripravia sa o postup, uvidíme teraz. Ale nie je dôvod na paniku. A samozrejme dúfam, že Ken bude ochotný obetovať niečo, ak bude možnosť získať top4 beka a top6 wingera, ako sám spomínal, žiadne depth moves robiť nebude, iba ak bude šanca získať nadpriemerného hráča (Vanek, Edler...)...Prospectov máme dosť, máme čo ponúknuť.
Lack najlepší hráč Canucks, nebyť tohto chlapíka, tak mohlo byť 5-6:0. Tomáš dal klinec na konci tým nevydareným pokusom o empty-netter A Jurčov hit na Edlera, chlapčisko pojašené si ide jak pán. :good:

Dôležité víťazstvo, ale budem nenásytný, máme vonku Floridu a Tampu, ale ja chcem 4 body. :box:
B2B zápas a 2 body ? K tomu 0 ? :sok: :sok: Body mne samozřejmě těší :wink2: Quincey 3 hvězda zápasu :sisi:
Dôležité víťazstvo, ale budem nenásytný, máme vonku Floridu a Tampu, ale ja chcem 4 body.
Pasha nebuď nenasytný :jn: Florida nás letos pokaždé přehrála :slap: a za Tampu snad naskočí Stamer, takže bude o motivaci taky postaráno.
Namiesto zraneneho Franzena ide na olympiadu Nyquist :)


inac nie je dakde video z Jurcovho hitu? :D
Panthers - Red Wings 1:3

Takže, už aj s Datsom (Hoci som 100 % presvedčený o tom, že nie je doliečený). Prvá tretina z našej strany výborná, no žiaľ bez gólu, od začiatku si konečne začal tím uvedomovať, kto je lepší a podľa toho k tomu aj pristúpili. Hneď po dvoch minútach netrafil odkrytú bránu Helm, potom sme trafili brvno (nespomeniem si, kto), Tlačili sme sa dopredu, následne sme dostali presilovku. Helm sa z krídla rútil na Thomasa, puk mu ale skĺzol z hokejky. Koniec tretiny bez komentára, hráme PP, tá skončí a Florida hrajúca bačov ananás sa dostane do vedenia po nájazde Upshalla. Prvá tretina jasne v našej réžií a snáď to otočíme, lebo sa nahnevám, takýto zápas nemôžeme prehrať.

Druhá tretina opäť výborná z našej strany, ale už sa chytili aj Panthers, ale minimálne, sme stále lepší, konečne sa to pretavilo aj do gólov. Alfie dorazil v presilovke do odkrytej brány po výbornej práci Abdela no a Nyquistov gól treba vidieť, škoda reči v dobrom slova zmysle. Howard tam mal dvojitý zákrok betónom, dôležitý save pre neho. Uvidíme v tretej, ale nemôžeme prehrať, takýto zápas nie.

Za tretiu tretinu by sme si zaslúžili prefackať, lebo sme prestali hrať a obával som sa, že to zase nevyjde a Panthers vyrovnajú. Ešteže sa tak nestalo, hoci šance mali, som rád, že sme to udržali, v sobotu to chce z Tampy ešte 2 bodíky aby sme sa zase priblížili súperom v divízií.

LGRW !!! :fan: :wave: :jupi:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES