Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Vzhledem k té sestavě dneska, už moc otazníků asi nebude. Jedině tak složení čtvrté lajny.

Já to tipuju takhle:

Abdul-Hank-Nyq
Pulk(Larkin)-Richards-Tatar
Mezek-Shea-Glend
Miller-Miele(Ferraro)-Jurčo

Kroner-Kužel(bohužel spolu)
Q-Green
Kindl-Smith

Howard(Mrázek)

Myslím, že začne Howie. Čtvrtá lajna fakt nevím. Tam je těch kombinací spousta. Uvidíme, zda se uzdraví Helmut. Když ne, tak to tipuju s Mielem(dneska hraje "prvního centra") nebo Ferrarem na centru a Jurčo na křídle. Miller je asik jediný jasný. Andyho s Clearym tam doufám cpát nebude :pray:
Vzhledem k častým back-back podle mě nezáleží, kdo zahájí v brance. Možná psychologicky. Miele se do 4. útoku nehodí, ale zajímá mě, co s ním má Blash za úmysly. Glendening bude na křídle ve 4. lajně a na centru buď Helm nebo Andersson. Larkin začne v top 6 a Jurčo bude HS, pokud nechytne 4. lajnu, což by asi nebyl nejlepší nápad. Já to zatím vidím takto:

Abdelkader-Zetterberg-Larkin
Nyquist-Richards-Tatar
Pulkinnen-Sheahan-Franzen
Miller-Helm-Glendening

Jurčo, Ferraro, Andersson, Datsyuk

Kronwall-Ericsson
Quincey-Green
Kindl-Smith

Oullet, Jensen, Marchenko
TSN's Bob McKenzie said that the Wings placed two players on waivers Saturday, forwards Louis-Marc Aubry and Eric Tangradi.
Zjem si nohy, ak začne Helm vo 4. útoku. To je priveľký luxus si myslím :)

Prečo cpeš Larkina na krídlo? :shock:
Mantha to tam pekne zavesil..no to jsem teda zvedav :-D
Pasha píše:Prečo cpeš Larkina na krídlo? :shock:
Protože na centru není místo?

Bažanti opět skvěle, těm ta příprava teda vyšla :klobuk:
AA naprosto famózní ve všech směrech. Manthovi se moc do tý bitky s Hollandem nechtělo :-D Mně by se ta 4. lajna s Helmem líbila. Jasný, že je Larkin centr, ale kde je pro něj místo na centru?
The Detroit Red Wings placed forwards Mitch Callahan and Andy Miele and defenseman Brian Lashoff on waivers Sunday.

Tak Miele neprošel :-)
Pojď na mě z boku — Blash nechal Clearyho v Hoxkeytownu. https://twitter.com/DetroitRedWings/sta ... 8583016449" onclick="window.open(this.href);return false;
Jo tady je sestava dle Khana:

Ansar Khan | akhan1@mlive.com
53 minutes ago

Abdelkader-Zetterberg-Nyquist

Helm-Richards-Tatar

Franzen-Sheahan-Glendening

Miller-Andersson/Ferraro-Jurco/Pulkkinen/Cleary
To je asi to nejvíc konzervativní řešení. Ale tak pokud by to nešlo, tak tam je x možností, co s tím dělat, ne jak minulé roky.
Hlavne, že tam cpete Helma, ktorý hrá už dva roky na krídle :-D
Jirik19 » 04 říj 2015, 19:46 píše:The Detroit Red Wings placed forwards Mitch Callahan and Andy Miele and defenseman Brian Lashoff on waivers Sunday.

Tak Miele neprošel :-)
Je to fair. Callahan je fajn, ale při existenci Ferrara, Glenda, Millera a celkovém depthu je jeho šance hodně minimální. Miele má možnost to někde zkusit, nicméně počítám, že mimo AHL si už tak jako tak nezahraje. Lashoff je prostě navíc už dvě sezony, byť já ho měl docela rád, neměl špatné zápasy.
Ale Pulk ve čtvrté lajně je celkem k hovnu :ee:
Jirik19 » 04 říj 2015, 20:24 píše:
Franzen-Sheahan-Glendening

Miller-Andersson/Ferraro-Jurco/Pulkkinen/Cleary
nevypadá to špatně, nicméně jak bylo řečeno - je hodně možností, co s tím dělat. I když v tom nástřelu bych prohodil Glenda s Pulkkem/Jurčem.
Jirik19 píše:Ale Pulk ve čtvrté lajně je celkem k hovnu :ee:
Už s ním zametal Babs, ale kam s ním ? :?:
Druhá lajna místo Helma. Ta lajna bude tak dobrá, že bránit nebude potřeba :)
... by možná mnohé vyřešil šikovný trejd v rámci TDL.

Q+Helm/Sheahan+Jurčo/Miller za nějakého schopného LW + pick.

Všichni jmenovaní jsou nahraditelní a v obraně je stejně největší brzda totálně ujetá smlouva pro pana Velkého..
Moc tomu nevěřím,že Pulki zůstane ve čtvrté lajně.Určitě se to bude ještě točit. Jinak už aby to začalo.
JKL píše:... by možná mnohé vyřešil šikovný trejd v rámci TDL.

Q+Helm/Sheahan+Jurčo/Miller za nějakého schopného LW + pick.
Máme nového menéžra? :)
Zatím sem to ještě nepodepsal :hehe:
Helmuv stav uz je pry natvralo zmeneny na - zraneny a obcas mezitim si najde chvilku, kdy je zdravy. Marchenko vypada na podobne sklo. Pokud jde o mlade, tak se zatim udrzel pouze Larkin, ostatni na farmu :-D (a to hrali skvele vsichni, ale tak tym neni nafukovaci a jsou jeste hodne mladi)
Ninety91one píše: Pokud jde o mlade, tak se zatim udrzel pouze Larkin, ostatni na farmu :-D (a to hrali skvele vsichni, ale tak tym neni nafukovaci a jsou jeste hodne mladi)
Ale tak máme na čem stavět do budoucna. :wink2: A někteří určo přes sezónu nahoru nakouknou :yes:
Creeper píše:
Ninety91one píše: Pokud jde o mlade, tak se zatim udrzel pouze Larkin, ostatni na farmu :-D (a to hrali skvele vsichni, ale tak tym neni nafukovaci a jsou jeste hodne mladi)
Ale tak máme na čem stavět do budoucna. :wink2: A někteří určo přes sezónu nahoru nakouknou :yes:
Je fajn vedet, ze Mantha, Athanasiou a Bert uz jsou schopni hrat NHL, zranenych bude hodne, takze urcite nakouknou a pristi rok uz natrvalo. Jinak Larkin v zakladni sestave proti Torontu :good: tohle by se za Babcocka NIKDY nestalo

a skutecne to vypada na Justin - Hank - Dylan. To je prvni utok! jak z Beverly Hills :-D
Ninety91one píše:Athanasiou
Tenhle kluk mě uchvátil.

A další mladí jsou také skvělí — máme zaděláno na další dynastii ve stylu Blackhawks (která přišla po naší detroitské).
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES