Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

A nechodíš hrávat hokej?My chodíme každý pátek na Sarezu.Ale je nás málo.Potřebujem další fanoušky hokeje.
Zajtra to bude strašne strašne prestrašne ťažké, Montreal má výborného brankára a skvelú obranu :ja_neviem:
Chlapci to musia prelomiť, snáď to príde už zajtra :cinka: :yes:
Zdravím
pokud by to nevadilo tak bych se připojil do diskuze o Křídlech :clap:
Dneska to bude s Montrealem velice těžké. Hrají ve velké pohodě. Dobrá obrana a super golman. My by jsme potřebovali doma konečně zabrat. :cinka:
Creeper píše:Zdravím
pokud by to nevadilo tak bych se připojil do diskuze o Křídlech :clap:
Dneska to bude s Montrealem velice těžké. Hrají ve velké pohodě. Dobrá obrana a super golman. My by jsme potřebovali doma konečně zabrat. :cinka:
Vítej... :good: :oslava:

Jj,dnes už jsem trochu odvážnější.....po zápase s Preds jsem psal,že budeme rádi za bodík s frantíkama,
Price se rozchytal neskutečně a jejich defenzíva je výborná,ale dnes už beru jen a pouze výhru! :cinka: :smile03: :D
Panové jak to tak pročítám z5. Můžete mně pokud to není tajemství napsat nějake linky kde sledujete Wing´s ? Mám sice satelit, ale Křídla nejsou v TV pořád že :bitka3:
Creeper píše:Panové jak to tak pročítám z5. Můžete mně pokud to není tajemství napsat nějake linky kde sledujete Wing´s ? Mám sice satelit, ale Křídla nejsou v TV pořád že :bitka3:
Tady máš odkaz,kde k tomu jistě něco najdeš...... http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=62&t=3418
pokud jde o mě,vždy jsem předtím,než jsem si pořídil espn na celou sezonu :good: :wave: ,
hledal na

Kód: Vybrat vše

http://www.myp2pforum.eu/forums/29-NHL-Icehockey?s=6e9f5a75aff613ac212ea18cb474e1f9
nebo

Kód: Vybrat vše

www.atdhe.net
Hoši dnes vykradem Jou lujs arenu. pripravte nam 2 body v darkovom baleni :frajer2:
maro píše:Hoši dnes vykradem Jou lujs arenu. pripravte nam 2 body v darkovom baleni :frajer2:
Police z šatne hostí si môžte zobrať, ale 2 body vám nedáme :clap: :cool:
maro píše:Hoši dnes vykradem Jou lujs arenu. pripravte nam 2 body v darkovom baleni :frajer2:
Snad ne věřím naším barvám !!! :yes:
Kluci zaberou,Henrik si zopákne 4 bodový zápas.Pavel 3 bodíky.
Konečne sa sem pridali ďalší fanúšikovia Red Wings, bol som tu totižto len ja a Baffyk :thumbsup:
Dnes dva body dúfam :good: Hoci aj po predĺžení
:juchu: tak už to konečně vyšlo.... zápas si pustím až odpoledne(pracovní povinnosti :( ),co mě ale už teď zaráží,je dost nerovný poměr vyloučení (v náš prospěch) a střel v poslední třetině...to asi udělali frantíci před Hoviem pěkné rodeo. Ale tak dopadlo to nakonec dobře :good: ....tak uvidím. :D
Tak 2 body jsou doma, ale jak jsem se díval tak těžký zápas :cinka: . Vynikajicí Jimmy a gol Pavse byl lahůdkový.
Z Jimmyho roste dobrý golman, ale aby nepřišla únava :verysad: . Chytá podle mne velkou porci zápasů. Snad trenér ví co dělá. Malinko mě vadí to, že jsme doma vždy soupeře přestříleli, což v této sezóně není moc pravidlem. Počítaji se ale body a ne počet střel. :clap:
V té třetí třetině už to vypadalo,že Montreal vyrovná.Velké dík za 2 body patří Jimmymu.První 2 třetiny jsme měli pod kontrolou.Taky díky mnoka přesilovkám.Dneska nás čekají Devils,tak snad další bodíky do tabulky.
No najviac ma hnevá to, že ja ch*j som po prvej tretine zaspal :thumbsdown: Ale ten pomer striel v tretej tretine je priam zarážajúci, Montreal mal určite tlak celú poslednú tretinu či ? Dnes zápas vidieť nebudem, o 16:00 idem pracovať na svadbu, prídem až o 6:00 ráno, no mobil s netom budem mať pri sebe, takže budem sledovať stav :smile03: Dnes ide do brány Ozzie, tak uvidíme, hádam bude za 2 body :box: :cinka:
A inak, Pav nie je človek :D ale tu už tu povedalo veľa ludí...on je neskutočný
no,tak těch 40.minut to bylo celkem vyrovnané,pak v té závěrečné dvacetiminutovce byli Habs
hodně nepříjemní a bušili do obrany a Hovieho o stošest,ale Jimmy byl vynikající a tak 2body zůstaly doma :oslava: :clap:

musím ale uznat,že frantíci hráli fakt dobře a taky Price působí hodně jistě a sebevědomě...... :good:
Tak som doma z brigády, a o hodinku ideme nato, hádam si zgustneme na diabloch :clap:
Devils 1 - 4 Red Wings
1.tretina
Detroit začal ako z veľkej knihy, v 30.sekunde ukážková práca Datsyuka a Holmstrom tečuje do brány bezmocného Brodeura - 0:1. :cool:
O minútu Bertuzzi nachádza krížnym pasom Clearyho a ten triafa ukážkovo - 0:2. :clap: :thumbsup:
Hra sa presúva do obranného pásma Red Wings, New Jersey dostávajú presilovky, celkovo 2, no Osgood zostáva neprekonaný.
Potom sa hra upokojí, hrá sa hore dolu, prvá tretina končí stavom 0:2. :good:
2.tretina
V druhej tretine totálne profesorský výkon zo strany hostí, Diabli márne dobýjajú Ozzyho bránu, úraduje prvý útok Detroitu, po Holmstromovi sa presadzuje aj Zetterberg. New Jersey nemožno uprieť snahu, ale na dobre poskladaný a konsolidovaný tím Detroitu to zjavne nestačí. Druhá tretina končí za stavu 0:3.
3.tretina
Posledná časť začína faulom Kronwalla na Eliáša, presilovka pre Diablov, a sám postihnutý Eliáš znižuje strelou švihom - 1:3.
Devils ožívajú, dostávajú ďaľšiu presilovku, kde je horúco, Red Wings sa však ubránia, a pár okamihov nato Zetterberg dokorčuľuje puk, prihráva nekrytému Daciukovi pred bránu, kde pomedzi Brodeurove betóny backhandom zvyšuje na 1:4. :frajer2:
Potom sa zápas dohráva, v hale sa bučí, Devils opäť prehrali, Red Wings si pripísali druhú výhru v rade.

Zaujímavosti zo zápasu :
- prvá formácia Red Wings v zložení Holmstrom - Datsyuk - Zetterberg nazbierala dohromady 7 bodov
- Chris Osgood si pripísal 33 zákrokov, vychytal svoje prvé víťazstvo v kariére na ľade New Jersey :smile03:
- Osgood je jedno víťazstvo od méty 400 :good:
To OndroNR
Pěkna "recenze" :good: dobré body a jsem rád že jsme Devils porazili. Nemám je rád :fucker:
Naše první řada super výkon. Doufám že budem pokračovat na vítězné vlně. :clap:
Creeper píše:To OndroNR
Pěkna "recenze" :good: dobré body a jsem rád že jsme Devils porazili. Nemám je rád :fucker:
Naše první řada super výkon. Doufám že budem pokračovat na vítězné vlně. :clap:
Díky, snažil som sa :D :D :D Profesorský výkon, vidno, že toto je mimoriadne skúsené mužstvo :yahoo:
Teraz jeden deň oddych a pondelok v noci hostíme kráľov z LA, tak hádam si poradíme aj s tými :cinka:
Zápas jsme měli pod kontrolou.Jediné co bylo nebezpečné byly přesilovky Devils.Dacjuk má formu jako hrom,snad mu to vydrží.Osgood zachytal výtečně.Přál jsem mu nulu,škoda.Snad příště.V prosinci máme docela našlapaný kalendář,hrajem skoro obden.Snad se nedostaví únava.
Tak zápas hodně ovlivnily ty dva slepené góly hned v úvodních minutách....

Ozzie potěšil svým výkonem,hlavně ve 2.třetině tam vytáhl několik důležitých zákroků,
ale celkově ten zápas Křídla zvládla na výbornou...Jirka zase "healthy scratch" a na tuto nevděčnou
roli,si myslím bude muset zvyknout.....ta jeho ruská mise,ho vrátila výkonostně někam 3roky dozadu :(

výborně teď hraje Cleary a taky Abdulek se hodně snaží .... :good:
s Králi to bude zase těžký zápas,ale věřím,že to Wings zvládnou! :cinka: :wave: :cinka:
Ozzy si vstúpil do svedomia :D chytá fakt dobre :)
Jirka Hudler sa odchodom do KHL totálne pokazil, na ľade ho vôbec nevidno, dnes opäť sedel :thumbsdown:
Ozzy mě potěšil. Snad to s ním bude lepší. Vždy když ma chytat tak mám tendenci si jít vsadit na prohru :cry: Potřebujem 2 stabilní golmany v našlapaném kalendáři. Huds je pro mne záhadou. Rusko a že by Krajnová mu uškodily ? :D Holt bude muset makat a něco ukázat jinak bude sedět na tribudě a sledovat krásné parádičky Pavse. :yahoo:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES