Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Crab píše:Come on ENGLAND: zajímalo by mne, jak si Detroit tipoval v minulé sezóně po prvních pár zápasech... :P
Úplně stejně jako letos,dokonce i na jaře měli vyletět hned v prvních kolech play-off. Ale na to už jsme my pamětníci z nhlproti zvykli. Nicméně prohra mrzí,včera jsem tipoval jako poslední z BF a když jsem viděl samé 1ky na Reds a 2ku snad opravdu jen u Mitche a Scuda,tak jsem se snažil donutit se dát taky 2ku,ale bohužel to nešlo.... :eek2: No nic se neděje-jedeme dál! :cinka:
Obrázek
Baffy píše:
Crab píše:Come on ENGLAND: zajímalo by mne, jak si Detroit tipoval v minulé sezóně po prvních pár zápasech... :P
Úplně stejně jako letos,dokonce i na jaře měli vyletět hned v prvních kolech play-off. Ale na to už jsme my pamětníci z nhlproti zvykli. Nicméně prohra mrzí,včera jsem tipoval jako poslední z BF a když jsem viděl samé 1ky na Reds a 2ku snad opravdu jen u Mitche a Scuda,tak jsem se snažil donutit se dát taky 2ku,ale bohužel to nešlo.... :eek2: No nic se neděje-jedeme dál! :cinka:
Dneska vyhrajou Bafoune, žádnej stres :-)
Franzen je opět tím rozhodujícím faktorem, jako na konci minulé sezóny. :good:
Crab píše:Franzen je opět tím rozhodujícím faktorem, jako na konci minulé sezóny. :good:
Z toho zápasu jsem měl trochu obavy,Sens to s Detroitem jde,ale první výhra je tam a to je hlavní! :clap: :yahoo:
Škoda,že se Hossa pořád nemůže chytit,šancí má dost,jen mu to tam nepadá! :sad2:
Baffy píše:
Crab píše:Franzen je opět tím rozhodujícím faktorem, jako na konci minulé sezóny. :good:
Z toho zápasu jsem měl trochu obavy,Sens to s Detroitem jde,ale první výhra je tam a to je hlavní! :clap: :yahoo:
Škoda,že se Hossa pořád nemůže chytit,šancí má dost,jen mu to tam nepadá! :sad2:
Sem ti říkal Bafoune, žádnej stres, měl jsem na ně vsazeno 140,- a pěknej kurz 2,15 :-) :good:
Vyborne,prva vyhra sezony je na svete.Ale ten vykon este nie je dobry.Strasne vela kiksov robime a superovi davame zadarmo tutovky na skorovanie a potom nahaname vysledok.Nasa mulicka dnes rozhodla.Pekne strely,aj ked velky podiel ma na tom aj Gerber....
Ozzie dnes tiez vyborny vykon
Co sa tyka Hossu,tak dufam,ze nedopadne jak Keane v Liverpoole...Dufam,ze mu to tam uz padne!!!
Hossa a Detroit:

Dnes proti CAR nastupi Ty Conklin.Tak vela stastia....Dufam,ze uz hra bude lepsia a Majo sa konecne vyraznejsie presadi....GO Wings GO!!!
Alex píše:Dnes proti CAR nastupi Ty Conklin.Tak vela stastia....Dufam,ze uz hra bude lepsia a Majo sa konecne vyraznejsie presadi....GO Wings GO!!!
Hm,tak Conklin čaroval,měl tam pár neskutečných zákroků! :good:
Majo znovu bez gólu,ale to nevadí,asistence sbírá a je platným hráčem,dnes znovu asist. při krásné akci Rafalski-Hossa-Homer! :clap: :thumbsup: Paráda chlapci,tak se mi to líbí,ve výhru v Carolině,jsem ale věřil,takže velká spokojenost :good: :yahoo:
Bol to naozaj super zapas vo velkom tempe.K zapasu velkou mierou prispeli aj huricanes.Naozaj super match.A este ked vyhrame...na paradu.Pre presilovky sme zahrali dobre,potom to uz nebolo najlepsie,aspon teda z pohladu ich vyuzitia....Ty zachytal vyborne.Zasluzene 1 hiezda zapasu.Conklin patri medzi mojich oblubencov.Najviac mi ho bolo luto,ked o finale zakiksoval a potom spadol az do AHL.Ale minulu sezenu sa skele vratil...Druhe vitazstvo,vykon stale lepsi a lepsi,aj ked na tie goly sa ortodoxne vzdy namakame ako mulice :)
A Detroit se pomalu vrací na místa, kam patří :) Skvělou formu má, jak to zatím vypadá, Váš Homer :thumbsup:
Včera se jednomu fandovi Wings,podařil v Bílém domě husarský kousek :good: :taptap: :thumbsup2:

http://www.hokejforum.com/viewtopic.php ... 27#p126827
Dost dobrý!!! :good: Jak se tam vůbec dostal :?:
Baffy píše:Včera se jednomu fandovi Wings,podařil v Bílém domě husarský kousek :good: :taptap: :thumbsup2:

http://www.hokejforum.com/viewtopic.php ... 27#p126827
:cool: :cool:

Bush o vybitých zuboch: To sú krásy hokeja

WASHINGTON - Hokejisti Detroit Red Wings sa boli v utorok pochváliť vo Washingtone Stanleyho pohárom prezidentovi Spojených štátov amerických Georgeovi W. Bushovi.

Šéf Bieleho domu vyzdvihol vo svojom prejave najmä vôľu útočníka Darrena McCartyho, ktorý sa dokázal vrátiť na ľad po problémoch s alkoholom a aj vďaka tomu patrí k najobľúbenejším hráčom tímu. Bush ocenil McCartyho rozhodnutie spraviť si poriadok vo svojom živote a prepracovať sa cez nižšie súťaže až späť do NHL.
"Tento chlapík si vydobyl svoj život späť, chopil sa šance a v druhom zápase série s Nashvillom dal otvárací gól. To je príbeh o statočnosti," vzdal Bush hold srdnatému členovi majstrovského kádra.

Bez povšimnutia nezostal ani najstarší muž tímu, 46-ročný obranca Chris Chelios, či Kris Draper, ktorý prezidenta zaujal v zápase play off s Dallasom gólom dosiahnutým chrupom, čo ho stálo tri zuby. "To sú krásy hokeja," zažartoval si Bush na účet Drapera, ktorý reagoval širokým úsmevom.

Jedenásty titul Detroitu bude prezidentovi, ktorému sa končí druhé funkčné obdobie, pripomínať dres Red Wings s číslom 43, kapitán "červených krídel" Nicklas Lidström však nezabudol ani na exprezidenta Georgea Busha staršieho, ktorý dostal štyridsaťjednotku. Chris Chelios odovzdal hlave štátu miniatúru Stanleyho pohára.
Hlavný hrdina utorkového prijatia šampiónov NHL Darren McCarty po slávnosti prezradil, že pred ceremóniou mal krátky rozhovor s hostiteľom a zistil, že majú spoločného nepriateľa. "Povedal mi, že od roku 1986 žije bez alkoholu a nikdy by tu nestál, keby s tým neskoncoval," uviedol McCarty.

Pre Busha má detroitský tím osudový význam, bol to v roku 2002 prvý šampión profesionálnej NHL, ktorého na začiatku svojho prvého funkčného obdobia prijal v Bielom dome, a bude aj posledným. "Budem rád, ak sa sem o rok zase vrátite, aj keď ja už tu nebudem," dodal Bush.
Hm,dnes mě čeká dlouhá a náročná noc,Reds doma s Kosatkama! :box: :cinka: To bude špičkový zápas,viděl jsem,že Ohlund tam dal do KTL odvážně 2ku,
ale já věřím v sílu Křídel,takže pojďme do nich :cinka: :cinka: :cinka: :povzbudzovanie:
No a pak od 3h Avs vs. Philly,tam musí Letci zamakat a konečně vyhrát už po 60.min.! :cinka: :box: :groupwave:
No,tak dnes to bude bohužel bez Hanka,který má znovu zranění-natažená třísla,prý bude mimo asi 10dnů. :(
Z farmy byl na jeho místo povolán perspektivní Darren Helm,tak snad absence jednoho z klíčových hráčů nebude tak hrozná,
Helm je totiž velký příslib do budoucna,rychlý a kreativní hráč - má možnost se ukázat!Tak už se těším
Let´s GO WINGS!
Baffy píše:Hm,dnes mě čeká dlouhá a náročná noc,Reds doma s Kosatkama! :box: :cinka: To bude špičkový zápas,viděl jsem,že Ohlund tam dal do KTL odvážně 2ku,
Tak tú 2 som dal automaticky že sú to canucks nech hrajú s kýmkolvek, ale výhru dnes nečakám, chcem hlavne vidieť zmenu a snahu, ten posledný zápas bol katastrofálny, chcem vidieť neaké naše šance a hlavne od 2. útoku Raymond-Demo-Pyatt, lebo nielen mne už dochádza trpezlivosť s nimi..
Tak GO CANUCKS GO ! za 15 min začíname.

S malou dávkou štastia strelil Hansen rýchly gol, ale o vedenie sme znovu hned prišli. :thumbsdown: Po prvej tretine zatial 2:1, tretí útok hrá výborne.
Baffy píše:Uvidíme co dál,nějaké šance tam byly na obou stranách,takže teď jsou na řadě Reds a pak už jen Reds :frajer2: :lol2:
GO WINGS GO! :cinka: :povzbudzovanie:

Rafalski 2:2 a teď přímo z trestné lavice Danny Cleary- :yahoo: :yahoo: :yahoo: Hned to vypadá lépe! :good:
No už je to ozaj len Reds.. ked sme mali neakú šancu tak vás Ozzie podržal, a ten Clearyho gol nechápem, rovnakú chybu sme spravili aj v príprave s Ducks, tiež z toho bol gol, jak sme mohli znovu zabudnúť..
A Baffy skúšal som ti aj napísať správu cez tú miestnosť na justin.tv ale nešlo to asi.

Konečne sa presadil aj 2.útok Demitra to vymyslel dobre pre Mitchella jeho pokus ešte Osgood zastavil ale potom ho podla mna nedovolene naši odsunli z brány a pre Raymonda nebol problem dorazit do odkrytej.
V predlžení už v 27 sekunde rozhodol Burrows o výhre canucks :clap: :yahoo: .
Hm,no zápas je to parádní,přesně jak jsem čekal,jen jste zatím dali o gól víc a to se mi moc nelíbí. :(
Uvidíme co dál,nějaké šance tam byly na obou stranách,takže teď jsou na řadě Reds a pak už jen Reds :frajer2: :lol2:
GO WINGS GO! :cinka: :povzbudzovanie:

Rafalski 2:2 a teď přímo z trestné lavice Danny Cleary 3:2 - :yahoo: :yahoo: :yahoo: Hned to vypadá lépe! :good:
Myslíš do toho jejich chat roomu?Tam na to seru,nestíhám to ani číst. :eek2:
Teď to hlavně nějak doklepnout :frajer2: :cinka: :cinka: :cinka:


:shock: :evil: :? :pc: A to bylo jako co??? Taková chyba(skvěle vyřešené přečíslení :( )-Franzen to pěkně podělal :sad2:
No,takže znovu! :cinka: :cinka: :cinka:

Hm,tak nakonec 3:3,no asi je to tak správně,byl to vyrovnaný souboj,teď už jen bonusový bodík. :oslava:
A máte ho Vy,no nic,tak gratulace k cenným 2bodům,to se jistě hodí,co? :cry:
A v KTLce máme oba :ho*no:
Copak Baffy, Dallásku se směješ, ale Det také hraje pěkné sra*ky, že :P ?? Vancy si z Det odvážejí 2 b a to je moc dobře, i tu plichtu jsem v tipovačce trefil :good: :good: !!!!
Come on ENGLAND píše:Copak Baffy, Dallásku se směješ, ale Det také hraje pěkné sra*ky, že :P ?? Vancy si z Det odvážejí 2 b a to je moc dobře, i tu plichtu jsem v tipovačce trefil :good: :good: !!!!
Ale zase to neber tak vážně,vím,že Dallasek půjde nahoru,jen Tě musím trochu popíchnout. :frajer2:
Nemyslím si,že by Wings hráli nějak špatně,zatím jsem spokojen. Kosatky hrály v noci zkrátka dobře,tak co naděláš? Příště už je Detroit sundá! :cinka: :wink:
Vždyť jasné, já to taky tak beru 8) . No nevím, body na to jaký máte kádr také moc nesbíráte, ale je pravdou, že na rozdíl od Philly a Dallásku alespoň nějaké máte. Dallásek ze 4 záp. 3 b, to je shit a hlavně těch inkasovaných branek na nejlépe defenzivně hrající tým v lize - uuuuuuuuuuufffffffffffffff :thumbsdown: :thumbsdown: !!!!
Podla Hajlajtov to mohol byt dobry zapas,zial nemohol som ho sledovat.Ozzie tam mal par peknych zakrokov,ale tych hrubiek,co dokazeme vymysliet neubuda a najma kvoli nim su zapasy vyrovnane a niekedy aj stratene.Homy je vo forme,ostatni hraju standard,ma to vsetko stupajucu tendenciu,tak uz dalsie zapasy budu co raz viac v nasej rezii.....
Hm,no to je mi panečku kvalitka ten obraz. :clap: :yahoo: Na yahoosports to je vždycky lahůdka,takže úkol zní jasně-
ZNIČIT Rangers!!! :box: Tak pojďme na ně!!! :cinka: :cinka: :cinka: :povzbudzovanie: :groupwave: :povzbudzovanie:

Takže zatím 2:1 pro Reds,začátek byl parádní,Samuelsson a Franzen,ti oba překonali svého krajana v
bráně Rangers hned během prvních 5min. :good: Jenže pak Detroit trochu polevil a výsledkem je kontaktní gól Callahana :?
No,v obraně to chce hrát pozorněji,útočníci Jezdců,si často a rádi sjíždějí mezi kruhy,odkud dost nehezky ohrožují
Osgooda - pozor na to!!! :cinka: Jedeeeem!
a nemala to vysielat nova sport?Davaju zaznam cOL vs. DAL.....

Inak skvely uvod do zapasu.Samozrejme zbytocny gol musime dostat.....Ja uz len cakam,kedy konecne da Hossa gol.....
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS