Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Baffy píše:
Baffy píše:
chorche píše:So medzi hracmi kandidati na jeho post?
Bohužel,důrazného,defenzívního zadáka,který by se stylem hry přiblížil Fischerovi,tam momentálně asi nemají.Snad jen Lilja a kdoví,jak to s ním bude,končí mu smlouva a už taky není nejmladší. :?:
Tak se omlouvám za nepřesnost,Lilja je stále pod smlouvou,takže by měl normálně pokračovat.Až na tu fatální chybu v prodl. 5zápasu,hrál velmi dobře a je na něj vzadu spoleh(že je to tak,Monty?) :wink: :wink: :roll:
Ano Baffy, až na to, že Vám prakticky zařídil vyřazení v PO hrál opravdu dobře......... 8) !!!! Jinak podepsání Chellyho skvělá věc, tan snad bude hrát až do 50-ti.............. :cool: !!!! A jen ať hraje, když na to stále má............ !!!!

v 45 rokoch budem rad, ak si este tak rekreacne zakopem do mice, pri predstave, ze Chris bude v tomto veku riesit NHL biiig RESPECT

Obrázek

Přesně tak Cepi, já před ním smekám........... :o !!!! P. S. Jinak dáváš sem skvělé obrázky - jen tak dál, jsou fakt super.............. :cool: !!!!

Mna nezaujimaju len hraci v Detroite, Lilja nie je Fischer, co tak pozriet sa po NHL? Ano, Chelli je fakt skvely! :cool: :cool: :cool:

Práve som si prečítal,že Chris Chelios predĺžil zmluvu s Detroitom... Samozrejme som to očakával... Nepredvádzal síce veľmi produktívne výkony, ale najmä počasPlay-off hral veľmi obetavo a na ľade nechával aj časť seba (možno aj doslovne :D ) A 850 000 nie je tak veľa pre náš rozpočet... Takže najstarší hráč NHL goes on!
"Mluvil jsem s Dominikem a jeho agentem Richem Winterem, přičemž Dominik mi sdělil, že je nadšený a nemůže se již dočkat tréninkového kempu před novou sezonou," uvedl Ken Holland v rozhovoru pro list Detroit News."Cítím se skvěle fyzicky a stejně tomu bylo po celou sezonu. Touha a nadšení po zápasech mi stále nechybí. Užil jsem si každý start a zejména pak play-off," uvedl Hašek, kterého fanoušci Detroitu vyhlásili nejužitečnějším hráčem klubu během vyřazovací části.
A je to tu,starý pardál Hašan pokračuje,super,hlavně zdraví a minimálně stejnou formu jako v play-off. :cool: :cool: :cool: :clap:

Ano, také jsem rád, že pokračuje, ale jsem hodně zvědav, jak opět celou sezónu vydrží jeho 42 let staré tělo bez zranění............. :shock: ??

tak Detroit prodloužeil s Cheliosem a něco pro Alexe, nejspíš prodlouží i s Haškem :) nevím jestli je to pro Detroit nejlepší

Hašek je ikona stejne jako Cheli a v 45 hrát NHL rpstě pan hokejista my se tady budem plácat na kriplkárách a on si brázdí kluziště NHL a eště si dovolí hrát jako bůh !!!

pre mna ziadne prekvapko, Hasek nemal najmensi dĂ´vod nepredlzit si NHL karieru o dalsiu sezonu..urcite si mnohi budu vraviet, ze ma(l) odist so vztycenou hlavou, no som presvedceny o tom, ze takto odide aj po sezone 07/08..nech je tak ci onak, aj v tomto pripade, podobne ako u Cheliosa smekam Obrázek

no a najviac sa tejto sprave "potesil" fanda Wings Alex.. :lol:

Obrázek

Vedenie Detroitu by sa malo koneÄŤne uvedomiĹĄ Ĺľe nejde len o meno akĂ© brankár má ale hlavne o to ÄŤo chytá,ked chcĂş byĹĄ ĂşspešnĂ˝ Hašekovi by nemali predlĹľiĹĄ.Ved v play off bol Ăşplne nevyrovnanĂ˝ jeden zápas shotout a druhĂ˝ im Ăşplne pokazil hlĂşpimi golmi a celkovo v sĂ©rii im pokazil tri zápasy aspoĹ

ale v Detroite letia deduskovia, Fernandez je pre nich prilis mlady :D . Mozno tak o 10 rokov (ked bude Hasek ukoncovat karieru) ho zoberu :D

[quote="Ohlund"]Detroit by mal zĂ­skaĹĄ aspoĹ

No za tie peniaze sa oplatí ale fakt je nespolahlivý,neviem si predstaviť štatistiky Luonga keby bol v Detroite alebo Brodeur by mal 18 shotoutov...

keby keby nikdy nevíš třeba by mu to nešlo to je jako petr čech v Chelsea uplne jinej přístup než v jinym týmu on musí být ve střehu celej zápas abypředvedl dva fantastický zákroky za zápas a hašek jich musí předvýst 5,6 a pak zase stuhne když je pořád v pernamenci tak je to neco jinýho tohle musí bejt vela těžké !!!

:) I já se připojuju k těm,co tvrdí,že Hašek 8) na svou práci stačí.Sledoval jsem v PO dost často,abych s určitostí mohl říct,že Detroitu zachytal spolehlivě.Ano občas se dopustil při rozehrávce mineli :cry: a zavařil tak vlastní obraně,ale jinak na něj byl spoleh :!: .Myslim,že hráči byli v klidu a byli rádi že ho v bráně mají,obránci jsou na něj zvyklí, dokáže jim vyhovět.Vyřazení od Anahaimu nemůže nikdo svádět na něj.Nehledě na to,že odchytal slušnou porci zápasů v základní části a také si nevedl špatně.Detroit udělal dobře,že ho angažoval a tak jak se to jeví zase angažuje.Byli by hloupí kdyby to neudělali,mohou se na něj spolehnout.S tou hokejkou se už nenaučí :( .No ale každý nemůže umět vše.Osobně mu fandim :!: .Je to český golman,který tolik radosti nám připravil opravdu vzpomínky v jeho podání jsou nezaponutelné zážitky :!: .Ať se u ještě daří!!!! :!: :!:

Norris Trophy nakoniec nezískal Ohlund ako sme to všetci čakali :evil: :cry: ale Detroitský Nick Lidstrom...Neboj Mattias,další rok je tvoj :wink:
Obrázek

Ohlund píše:Norris Trophy nakoniec nezĂ­skal Ohlund ako sme to všetci ÄŤakali :evil: :cry: ale DetroitskĂ˝ Nick Lidstrom...Neboj Mattias,další rok je tvoj :wink:
Obrázek
Tím jsi chtěl říct co,že to vyhrál Lidström neprávem? :?:

Som velmi smutny,ze ten stary pernikar bude pokracovat v DET....A neviem co na nom vsetci vidia...Bolo vidiet,ze on zije v inom svete.Ked sa nedostal do ALL STARS vyberu,dobre ze neplakal pred novinarmi,ze jak sa to mohlo stat,ze sa tam nedostal.ALe on uz hviezda neni.A uz ani nebude...A neni ani taky skvely,ako sa zvykne o nom pisat...O jeho "style" sa vela popisalo,ale to ,ze ma celkom dobre cisla je len vdaka skvelej obrannej hre RW....ved plno jeho akoze zakrokov je len o stasti,ze si lahne na lad a utocnik to nenadvihne.....hmmm...no pre mna Hasek je len ubohy starous,ktory si neviem co chce dokazovat...Zial Holland a spol. to vidia inak....A ja zasa prezijem na k.k.t sezonu...

Lidstrom je famozny a Norris Trophy je v spravnych rukach....A Pavel Dacjuk ziskal Lady Byng Memorial Trophy.....Tak celkom pekne pre RW

To Baffy - Já se domnívám, že cenu měl dostat Pronger, letos se mi jevil jako jasně nejlepší bek, určitě hrál lépe než Lidström.......... !!!! Dle mého názoru rozhodly ty jeho suspendace, aby se neříkalo, že cenu získal hráč, který stál kvůli "údajným faulům"............ !!!!! Pro mne byl letos nejlepší Pronger, protože i Niedermayer dělal chyby............. !!!!

Ohlund Norrisovu trofej hadam nikdy mat nebude, patri sice k lepsim obrancom v NHL, ale na Lidasa v ziadnom pripade nema! Ked na to Dom a Chelli maju, nech hraju!

http://www.nhl.cz/index.php?lng=CZ&view ... 978&flag=7 to boli naozaj krasne casy a naraz sa stalo toto....bolo to fakt hnusne a nespravodlive....A o rok po obhajeni SC som si aj poplakal.....To bolo fakt dojimave,ako JLA aplaudovala Konstantinovi,ked "pozdvihol" pohar!!!!

To bola jedna z horsich sprav, ktore stretli NHL. Konstantinova si pamatam ako sice sikovneho, ale svoju silu zneuzivajuceho hraca. Drsny bol.

Alex píše:http://www.nhl.cz/index.php?lng=CZ&view ... 978&flag=7 to boli naozaj krasne casy a naraz sa stalo toto....bolo to fakt hnusne a nespravodlive....A o rok po obhajeni SC som si aj poplakal.....To bolo fakt dojimave,ako JLA aplaudovala Konstantinovi,ked "pozdvihol" pohar!!!!
Ano Alexi,na to si velmi dobře pamatuji,tehdy to bylo silně emotivní a i u mě nějaká ta slza ukápla.To byla velice silná parta kolem Yzermana a v životní formě hrajícího Fjodorova. :fnuk: Věřil jsem,že to letos,po těch 10letech dokáží vyhrát znovu,ale bohužel,Dux byli nad jejich síly. :(
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES