Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

:lol2:
JKL píše: ale pan E tam dělal to, co umí dělat nejlépe - NIC.
Ale hraje pořád ch*j jeden. A je jedno jestli hraje první nebo třetí pár. On když bude jen sedět na tribuně tak bude prostě škodit pořád :evil:
Ericsson vyzerá zápas čo zápas komickejšie a komickejšie. Spolu s nadávkami na jeho tragickú hru sa zároveň na ňom aj dobre bavím.

Bruins do play-off nechcú ísť rovnako ako my, no nejaký bod naviac získajú. Beztak, tím so šiestimi kužeľmi v obrane proste do vyraďovačky nemôže ísť :lol2:
Na druhou stranu — hrajeme bez jediného beka a pořád na konci sezóny teoreticky máme na playoffs :)
KH: We’re in playoff mode I would say. Probably been in playoff mode for at least the last 10 games or so.
http://www.sportsnet.ca/hockey/nhl/q-re ... -playoffs/" onclick="window.open(this.href);return false;

Hele, já na to nemám. Nemám. Totálně stupidní kiksy, zase jsem usínal naprosto zhnusený. Proč se takhle dobrovolně týrám? Proč ta trubka tohle dělá mému milovanému klubu?
PK píše:KH: We’re in playoff mode I would say. Probably been in playoff mode for at least the last 10 games or so.
http://www.sportsnet.ca/hockey/nhl/q-re ... -playoffs/" onclick="window.open(this.href);return false;
:scare: :sok: :hehe: :giggle: :rofl:
Z toho rozhovoru mám jediný dobrý poznatek - Leafs nám tu u nich pustí :lol2: :lol:

Zbytek je smetí.
:slap: :hroza: :scare: Koľko nás bude ešte ten chlap trápiť? Ak je toto play-off mode, tak ďakujem pekne. Teším sa na výhovorky po 82. zápase :lol2: Čo bude hlavnou príčinou nepostupu.
Ještě tam nepíše nic o kickin´ tires, takže cajk.
vzdyt jsme s nima hrali nedavno a vyhrali. Snad jste necekali, ze vyhrajeme? momentalne patrime mezi to nejhorsi v NHL, takze vcerejsi vykon je jeste uspech
Tohle už je fakt psychicky téměř neúnosný! :crybaby: Nevím, co mám psát. Boston nám otvírá dveře a my to odmítáme. Nezvládáme zásadní momenty zápasu, který by takto zkušený tým zvládat měl. Red Wings těžce nabourávají můj status věčného optimisty, přesto chci stále věřit, že to přes medvědy zvládnem...
Hank v poslednich 20 zapasech : -18 a +1 :-O pricemz v tech 20 zapasech skoncil 15x v minusu
A furt jako kapitán vede první lajnu. Jak jsem plácal na chatu — zkusil bych lajnu 71 + 72 + 39. Klidně jako první. A pak 13 + 40+ 14/43. Ostatní udržovací. Ale ti mladí by to mohli probudit.
Hrome, jsme tady všichni naštvaní a otrávení, ale mám pocit, že furt bojujeme víc než Zelený, Éčko, Qčko a Kronner dohromady :) Taky mi to nedá, vykašlat se na to. Jsou to moji Wings už třicet let a nerad se vzdávám. Ale Holy Holly mě fakticky hromsky trápí, jen co je pravda.

PS: A na závěr přijde nějaký pták kafrat, že málo věříme. OMG! Já fandil Wings už tehdy, kdy jeho táta vozil mámu po pískovišti ve sklápěcí tatrovce. Tuhle jsem už vypěnil, pak mě to samotnýho štvalo.
PK píše:A furt jako kapitán vede první lajnu. Jak jsem plácal na chatu — zkusil bych lajnu 71 + 72 + 39. Klidně jako první. A pak 13 + 40+ 14/43. Ostatní udržovací. Ale ti mladí by to mohli probudit.
podle me to ve slozeni utoku neni. Vzdyt hraje tuzku uz defakto kazdy hrac. Uz predloni to byla hruza, loni to byla jeste vetsi hruza a letos je to vrchol. Nemame hrace, kteri by vzali zapas na sebe a rozhodli. Tam proste nefunguje vubec nic a kazdy uz vi jak presne na nas.

A jak ma takovy Kronner neco ucit/vytykat mladym, kdyz dela vice chyb nez vsichni dohromady? zkuseni hraci jsou letos totalni fail :thumbsdown:
Ninety91one píše:podle me to ve slozeni utoku neni.
To sice ne, ale když jsme vzadu tolik děraví — a s tím teď nic neuděláme — tak holt musíme dát víc gólů.
PK píše:
Ninety91one píše:podle me to ve slozeni utoku neni.
To sice ne, ale když jsme vzadu tolik děraví — a s tím teď nic neuděláme — tak holt musíme dát víc gólů.
nj, jednou dame malo golu, v dalsim zapase zase nasekame hromadu chyb v obrane a v dalsim pro zmenu vybouchne brankar. Neverim, ze je to mozne napravit v poslednich par zapasech.

Jinak tohle jsem uz postoval, ale nejak takhle asi vypada setkani kapitanu pred zapasy s nami.

https://youtu.be/S8_AHPkIV4U?t=2m43s" onclick="window.open(this.href);return false;
Ninety, trebárs taký Marchenko sa v obrane ani nemá od koho učiť, lebo proste tam žiadny učiteľ nie je. Navyše, ak hrá v tej biede lepšie jak všetci tí, ktorí by mu vzhľadom k veku mohli byť nápomocní v hokejovom rozvoji. Je to pech, bieda a des. :eek2:
Pasha píše:Ninety, trebárs taký Marchenko sa v obrane ani nemá od koho učiť, lebo proste tam žiadny učiteľ nie je. Navyše, ak hrá v tej biede lepšie jak všetci tí, ktorí by mu vzhľadom k veku mohli byť nápomocní v hokejovom rozvoji. Je to pech, bieda a des. :eek2:
a ted si predstav, jak by vypadal takovy DeKe, kdyby zastihl na par sezon Lidstroma a Rafiho. To by byl hned jiny rust a to same Marchenko. A to same plati o Mrazkovi. Ja osobne mu nic nevicitam. Kluk vidi, ze ma Error v rohu puk a tak je klidny, ale naraz Error nahraje pred branu souperi a to je pak sok no :-D

Neni rozdilovy hrac, Flyers muzou dekovat za Ghosta a pokud udelaji PO a Ghost nebude Calder, tak je to vysmech vsemu
Ninety91one píše: nj, jednou dame malo golu, v dalsim zapase zase nasekame hromadu chyb v obrane a v dalsim pro zmenu vybouchne brankar. Neverim, ze je to mozne napravit v poslednich par zapasech.
V jedné chvíli jsme dokázali hrát na 1:0 a 2:1 a drželi to brankáři a když jsme se zvedli v útoku co se potence týká a dali konečně i tři usmolené góly, tak nás doslova degraduje obrana v kompaktním složení Zelený, Éčko, Qčko a Kronner. :verysad: :slap:
To jsou spojené nádoby, když se na ty góly podíváte, tak zjistíte, že nefunguje vůbec přechodová fáze. Buď útočníci sjíždějí a rozehrávají akci na kruhu (pak ale drhnem ve středním pásmu, protože třetina týmu jsou papíři, které zastaví i středová čára, tak to prostě je.. těch výjimek je jen pár), nebo se vrací jeden (jsme schopni rychlých výpadů a skórování) a pak tam trčí nějaký Green uprostřed obrany a neví kudy. Problém je úplně jednoduchý. Defenzivní beci jsou jelita a chybí puck moving obránce.

Jediný je Smith, který ovšem dost často chybuje a je streaky jak hell. Pasy od vlastní čáry nejlíp zvládá DeKe a Marčenko (i když šel v sezoně dolů, dalo se to čekat, greenhorn co dostal velkou roli) Green není rozehrávač, v tomhle ohledu je někde lehce nad levelem, který vloni ukazoval ´ofenzivní eso´ Židlický (dvě třetiny puků nebyl schopen ani vyhodit z pásma).
Úplně ztracené to pro DET ještě zdaleka není, ale bude to mít strašně těžké. Kromě soupěřů se bude muset vypořádat především s vlastní hrou, strašná obrana a za ní momentálně ještě strašnější Mrázek. Ale předpokládám, že ten už je zase dvojka, no a Howard nechytal nijak špatně.
Se zájmem sleduju boj o PO a tahle naše výhra ve finálním boji bude mít asi velký vliv. Nejsem fanda Wings, Philly a už vůbec ne Ruins, takže bych postup přál určitě Vám, ale jen si nedovedu představit, co byste v PO dělali. Ten tým na to opravdu nemá a je pro mě docela div, že se v boji o PO držíte tak dlouho. Základ je dobrý a za pár let můžete být zase na úplném vrcholu, ale ted vůbec.
Ericsson vypadá na ledě vážně komicky, Kronwall šel neskutečně dolů a mladí to nevytáhnou. Veteráni stárnou... Asi jsem vám řekl něco, co ještě nevíte, že :giggle:
No zamakejte a zkuste sezonu pokazit medvídkům, ale asi to je už bez šance.

BTW Abdel mohl Emelina zpráskat víc za ten hit na Larkina, tyhle zákroky tak blízko mantáku nesnáším.
No, nebyl to pěkný hit, taky to nemám rád. To jsou takové ty hity, které hráčům končí sezonu, no...
Je zbytečné něco psát. Přetrpíme ještě těch pár zápasů a budeme doufat v nějaké radikální změny po sezóně. Stále budu fandit a doufat,že se třeba nějakým zázrakem dostaneme do playoff.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES