Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Osgood neni lepsi volba. Tuhle sezonu nastoupil k 15 zapasum a ma jeste o stupen horsi statistiky nez Hasek.

Hasek
AVG: 2.04
SV%: 91.00
SO: 6
zapasy: 46

Osgood
AVG: 2.67
SV%: 89.74
SO: 0
zapasy: 15


Jako druhy brankar se teda moc nepredvedl, takovy Mason jako druhy brankar do toho dokazal zajet mnohonasobne lepe.

A tady mas Legace

Manny Legace
AVG: 2.59
SV%: 90.7
SO: 5
zapasy: 45

Tudiz taky neni lepsi nez Hasek. Spis nez brat tyhle nuly, tak bych si pockal na to, jak vyresi sve brankare Nashville, byt to bude asi draha zalezitost.

Ja tiez trosku nechapem tu nevrazivost voci hasekovi.

Snivajte dalej, Presidents Trophy urcite v Hockeytowne v tejto sezone nebude, su momentalne nabudenejsie timy, to by ste museli do konca sezony hrat len s Chicagom....

debil:proste nikdy som Haska nemal rad a ni ho nikdy nebudem mat.A sere ma,ze musi chytat v mojom najoblubenejsom klube.Je jasne,ze ani Ozzy uz nie je to co byval,ale trocha nadnesene,radsej by som hral bez brankara,ako mat Haska v brane.
Crab:A Legace?Tak tie nuly su napr. neporovnatelne,Haskove nuly su po 13,17 strelach a tak a Mannyho po 30 a viac...A ked si porovname tymy kde chytaju,tak Legace je na tom ovela lepsie.....Hasek go away!!!

Ale: Jestli ti neco rika uspesnost zakroku, tak to je alfa a omega brankarskych statistik - a tu ma Legace horsi. Je uplne jedno, kolik na nej jde strel, pokud jich pusti vetsi procento nez jini (je az dvacaty)

Takovej Christobal Huet, to je uplne jina kategorie, pricemz chyta v tymu na stejne urovni jako Legace, a to jeste mozna Montreal precenuji, jelikoz na Hueta doposavad chodilo 31 strel za zapas a na Legace 26/zapas. a tohle jednoznacne vystihuje uspesnost zakroku.

Z toho vyplyva, ze Hasek je z tech lam jeste nejlepsi.

Crab,je to mozne,okej tak si zober statistiky Legaceho z minulej sezony v DET(aj ked je to trocha iny tym) a zober si Haska.Tak kto je lepsi?

Vazeni, dnes velka bitka, Wings hraju s Preds, Forsberg mozno nenastupi, ale coze to znamena pre sice oslabenych,a le stale silnych Predatorov? Pravda je, ze aj Kridla maju dost zranenych hracov. Ako to vyzera s ich borcami?

Dneska hra Calgary s Nashvillom, nie Detroit. Ti hrali spolu predvcerom.

Asi som si cucol moc vina. :roll: Dobre. Ako to vyzera so zraneniami hracov Wings? Kopecky si este stihne skrtnut?

Zette este asi tyzden,mozno 2,Kopy uz trenuje s muzstvom,ale nie je iste kedy nastupi,Hasek je uz skoro ok( :( ),SAmuelson je stale out,aj Bertuzzi........zial je to dost "vesele".....inak tu mas pekne prehladne vypisane zranenia jednotlivych tymov http://www.tsn.ca/nhl/injuries/

Alex: V minule sezone byl lepsi Hasek, stejne jako ve vsech predchazejicich sezonach...

Tohle jsou reci o nicem. POkazde si najdes absurdnejsi a absurdenjsi protiargumenty a za chvili tady budes tahat cisla a znacku lapacek, pricemz Legace Haska trumfne a z toho vyvodis, ze je Legace lepsi. :roll:

abych rekl pravdu, tak kdyz uz nekdo bude stridat Haska v brane, tak ne lama Legace nebo vyhasli Osgood, ale nejaky poradny brankar. Vetsina tymu na spi*i ho ma.

Tretie predlzenie v rade.Wow.Ale aspon sme ziskali 5 bodov.Tak dnes to bol suboj RED WINGS vs. Sean Burke.54 striel!!!Opat sme sa rozbiehali pomaly,ale v druhej a hlavne v tretej tretine to uz bolo jasne v nasej rezii.Teda,az na tie goly.Ten Lebdov gol bol famozny.Hasek za branou pristavil puk,Bret nabral rychlost a zastavil sa az za branou LA,ale medzi tym puk uz bol v sieti,po famoznej koncovke.A aj treti gol v OT bol paradny(ale Gabby,Demo).
Tak uz stracame na celo NHL len bodik a to mame este zapas k dobru....GO WINGS GO!!!!!!!
CRAB:mozno mas pravdu,ze stale budem vytahovat,mozno aj absurdne veci,ale dovod je jednoduchy.Neznasam Haska,je mi ukradnuty,kolko,ako a kde bude chytat.Len preco smradi v Detroite.....A Legace nie je lama....

Detroit ztrácí dech a opět nevyrovnané výkony v závěru základní části sezony NHL stejně jako loni.Včerejší prohra doma s Bostonem je další nejasný výkon což u tohoto favorita NHL je nemilé překvapení. :o

a vykon DOMINATORA :D bol doslova tragicky, naproti tomu Timmy opät v plnej parade..vid TV highlight :arrow: WINGS - Bruins

Haaah? Detroit pustil zapas, ci co. Boston vie z casu na cas zaziarit, ale proti Red Wings?

Pokazde kdyz se kouknu na zapas s Haskem, tak na me pusobi zpomalene. Na NHL to jeste vetsinou staci, ale ta rychlost uz mu fakt chybi.

Neskutocne,opat co predvadzali hraci v cervenom......OK berem,ze nie kazdy zapas sa da vyhrat,ale uz asi posledne 3-4 zapasy hraju akoby na pol plynu a potom to vsetko dobiehaju v tretej tretine.Teraz vsak na to doplatili a medvedi nas v 3 tretine priklincovali tymy golmi.No co uz.Treba zabojovat este.Teraz ide mozno rozhodujuci zapas v NSH.Som naozaj zvedavy.
Zaciatkom aprila by sa mal vratit uz aj Tomas Kopecky.....

Tento krat to bol o nepoznanie lepsi vykon a vysledok sa hned dostavil.Vyborne zachytal Ozzy a skvele sme zvladli aj zaver stretnutia.Uz je to opat len o bodik,dnes je v Joe Louis Arene odveta,tak dufam,ze vcerajsie vitazstvo potvrdime a dostaneme sa na celo NHL...GO WINGS GO!!!!!!!!!!!!!!

Nemal v tom prsty alebo ine udy Hudler? Kto, okrem Kopeckeho a Tuzziho je este zraneny? :?:

A zasa sme vyhrali.A zasa hlavne vdaka Hudlerovi..Opat sa stal 1 hviezdou zapasu.Ale opat to bol velmi vyrovnany zapas.Sme na cele NHL!!
Bertuzzi uz zacal hrat.Isiel sa rozohrat na farmu a do tyzdna by mal nastupit uz aj v NHL....GO WINGS GO!!!!

Jaj jaj.To co bolo vo VAN?ze by opat kriza?TO SNAD NIE.Takyto vykon sa uz nesmie opakovat.Ale nevadi,jeden zapas sa da odpustit.GO WINGS GO!!!

Super,Tomas Kopecky ostava v Hockey Towne.Na 2 roky.Tomas,nech sa ti dari a nech sa ti vyhybaju zranenia...GO WINGS GO!!!!

Dalsia prehra,uz tretia v rade....Sakra,uz sme mohli byt v cele NHL nie sa potacat na 4 mieste......Zasa sme prehrali s CBJ.Uz nastupil aj Bertuzzi,ktory sa prezentoval typickou fyzickou hrou.Aspon,ze bod sme ziskali a stale je to v cele tesne.Vyzera to na mensiu krizicku,ale chlapci sa z toho dostanu.....GO WINGS GO!!!

Zasa prehra!!!:(:(:(...Tak,akma byt nejaka kriza,tk radsej teraz,ked je PO v suchu,ako zasa vybuchnut v PO.....ASi to chce zmenu v brankovisku :D :D :D

Hasek je v posledni dobe obzvlast prumerny.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS