Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Glend a Dylan na ms...
Ak sa vam podari zbavit sa pavlovho cap hitu tak to na UFA trhu vidim na nejakych 6x6 +NMC pre e.staala... :hmm:

Ak máte 55 minút nazvyš :giggle:
petrik píše:Ak sa vam podari zbavit sa pavlovho cap hitu tak to na UFA trhu vidim na nejakych 6x6 +NMC pre e.staala... :hmm:
NE!

Jak psal už Atlantik, ok, Staal, max rok smlouva, pak se uvidí. Imo si Ken sám všiml, že téměř všechny jeho UFA podpisy veteránů skončily trapným fiaskem, takže podobnou chybu snad už neudělá.

A já osobně chci věřit tomu, že centra aktuálně nepotřebujeme.
Z lgrw, docela přehledně...

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =702761773" onclick="window.open(this.href);return false;
Pasha píše:Ak máte 55 minút nazvyš :giggle:
Ne, nemáme :blabla: :grc:
Pasha píše: Ak máte 55 minút nazvyš :giggle:
:tvrdas: :bac: :vrabec: :a_von:
GR sweepli Admirals, divizního vítěze. Mantič dva góly.

Protrhaná síťka ftw!

We want cup!
26061833824_4a9dc47ed5_z.jpg
Pasha píše:Ak máte 55 minút nazvyš :giggle:
Čau lidi, našel jsem tohle forum nedávno a ještě jsem neměl sílu jsem něco napsat, ale nastal čas :) ... je škoda, že jsem to tu našel zrovna v době, kdy jsou na tom Redwings nejhhůř za dlouhou dobu, ale tak co už - když se vyhrává, tak umí fandi tkaždý.

Já jsem si těch 55 minut našel a i když KH předvedl několik variant pohádky o těžkém životě generálního manažera v době platového stropu, vypadly z něj i zajímavé věci:
1) poprvé po několika letech sám vidí, že je něco špatně a že se do toho v offseason musí opřít - nejdří se málem vyřadil pozdější vítěz SC Chicago, pak se prohrálo s Bostonem, když byla spousrta zraněných a vloni se chvíli bojovalo o Prezident's trophy a nakonec se mále vyřadila Tampa, čili pozdější finalista. Teprve letos to nebylo o kousek
2) slíbil, že bude při draftu agresivní (takže na Pavlovo rozhodnutí je pořád dost času) a nabyl jsem z toho dojem, že trejd Howarda je reálnou možností
3) téměř jako mantru opakoval, že když končil Steve Y, tak ho nahradili 25 resp. 27letí Pavel a Z. Totéž očekává teď, ale neřekl, kdo z těch mladých by to měl být. Mladí by tak podle něj měli dstávat příští sezonu víc příležitostí v důležitých okamžicích, takže i na PP.
4) nechce tankovat, protože nikde není záruka, že to bude fungovat - a může se opřít o spoustu příkladů plus volní hráči by se mu do týmu nehrnuli (ani ti ze současného kádru)

Celkem to znělo rozumně, takže já jsem fakt zvědavý, jak to bude vypadat, když se KH bude aktivně snažit něco spravit. Aspoň by teda offseason mohla být zajímavější, protože by se mohlo i něco dít. Jestli teda KH za ty poslední roky nezapomněl, jak se drží telefon ...
Rethon píše:
Pasha píše:Ak máte 55 minút nazvyš :giggle:
Čau lidi.. ...

Skvele ! Vitej :) Jinak, podle me se nebude moc dit, protoze proste nemame co davat. Ty, co bychom dat mohli, maji ruzne klauzule a o ostatni nebude zajem (a neverim, ze by Holly pustil Gustava a nebo Tatara). Ale verit v lepsi casy musime, takze na konec cervna mam dovolenou :)
Čau, klidně sem piš, nikdy nás tu není dost
Rethon píše: nechce tankovat, protože nikde není záruka, že to bude fungovat
No on řekl, že nechce tankovat, protože ´it takes 8 yrs´, circa.

Já sem s tím ok, ale jen bych připomněl, že naposledy jsme byli reální cup contendeři v roce 2009. Což je.. 7 let včil?
Rethon píše:Čau lidi..
Zdar chlape, vítej. Snad Tě neodradí naše věčné nadávání na kohokoliv a cokoliv :lol2:
Rethon píše:Čau lidi,
Vítej, že by další :?: :yahoo:
Rethon píše:Já jsem si těch 55 minut našel
Dík za výcuc. Nakonec to dopadne tak, že všichni budeme doufat — ono nám beztak nic jiného nezbývá :)

Mimochodem, Ken mi nevadí a dokonce je mi sympatický, mě děsí jen ty mizerné kontrakty a dlouhodobé nezvládnutí posilování obrany. Na druhou stranu je zřejmé, že podepsané potenciální posily ż nějakého záhadného důvodu přestanou hrát, a to i těsně po přestupu (Quincey, Židlický). Asi špatná voda v Hockeytownu ;)
Díky za vřelé přijetí, podle toho, co jsem tu pročítal, si budeme rozumět :) - nevim jestli budu nadávat tady veřejně, ale doma mi to jde celkem obstojně.

Kdyby náhodou nebyl zajímavý offseason z hlediska trejdů, tak je zatím zajímavý z hlediska spekulací - že prý se chce Radulov vrátit do NHL a dvěma největšími favority jsou Florida a Detroit ... to by hned stálo za nějakou pořádnou nadávku od srdce.
Detroit psal stejně jen kvuli tomu, že by mohl hrát s Pavlem, takže už nic.
Tak Radulov by byl asi pověstný hřebíček do rakve. Takový manták nám tu ještě chyběl :scare:

Ale jelikož je Kenny mistr svého řemesla, tak bych se ani nedivil. Třeba si bude chctít zahrát kromě Pavlíka i s panem Kuželem.
me by se Radulov libil, teda ofc bez jeho nekterych vystrelku, ale hrac je to skvely a my takoveho nemame. Navic je to leader a umi davat goly + aspon by trosku ozivil nas tym, teda nase divci seskupeni :-D
Třeba ho chce Hank a nabídl mu pozici asistenta trenéra :jn: :giggle:
Ninety91one píše:me by se Radulov libil, teda ofc bez jeho nekterych vystrelku
To právě nejde, kupuješ ho v balíčku, tedy i s bonusem :lol2:
Jirik19 píše:
Ninety91one píše:me by se Radulov libil, teda ofc bez jeho nekterych vystrelku
To právě nejde, kupuješ ho v balíčku, tedy i s bonusem :lol2:
Si zabil :-D
No snad Kenn nedostane, nějakej spásnej nápad řešit Pashovo možnej konec, nějakým nesmyslným kontraktem na 2 roky pro E.Staala nebo Hudlera. Páč to by tak nějak sedělo na tu větu o agresivitě ve FA. :roll:
Nemyslím, že potřebujem top centra. Larkin, AA, Hank podle mě stačí (nejlíp v tomto pořadí) na tři lajny.

Protože UFA trh nic moc - Backes sice vypadá sexy, ale cokoliv víc než dvouletá smlouva je cesta do pekla a on bude hledat nějaký vyrovnaný kontrakt na 5-6 let. To samé Staal. Nic takového prostě nebrat. UFA je třeba i Legwand, že :lol2:

Napadl mě Nielsen, ten je letos UFA....ale z NYI raději Okposa, něco, co bychom potřebovali.
JKL píše:Nemyslím, že potřebujem top centra. Larkin, AA, Hank podle mě stačí (nejlíp v tomto pořadí) na tři lajny.
Tak to si právě nemyslím. Larkin první centr, AA druhý? :lol2: Nezapomínej, že jsme v Detroitu. Pokud by Pasha a i Richie odešli, myslím, že nějaký zkušený centr(10 let za zenitem) přijde. Navíc Larkin, AA můžou hrát na křídle, takže volba bude jasná.

Léto smrdí velkým průserem, to ani jinak dopadnout nemůže.
JKL píše: Larkin, AA, Hank podle mě stačí (nejlíp v tomto pořadí) na tři lajny.
:sok: No to tedy opravdu nevím. Hudba budoucnosti. :hroza:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS