Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Som rád za report, zápas som cielene vynechal (a zrovna dáme viac ako 2 góly) :lol2:

Pozastavím sa pri situácii, góle na 1:1 - Ericsson sa z nej na jeho pomery dobre dostal, dal to k mantinelu na Tatara, ktorý mal puk podržať alebo poslať do stredného pásma, miesto toho krásny turnover a daroval ho Tavaresovi. Ericsson mi prekáža veľmi, ale tu by som ho rozhodne nevinil.
Neviděl sem to zpomaleně, ale myslím, že ten puk na Tatara nestrčil Ericsson, ale útočící hráč, Tatar s tím pukem vůbec nepočítal, tak do toho praštil tím nejméně vhodným způsobem. Tak jako tak by taková přihrávka byla alibistická, Tatar byl bez pohybu, čelem k vlastní bráně, zprava mu jel hráč, skončilo by to tak jako tak turnoverem. E měl ten puk na holi a ten souboj prohrál, stejně jako v předchozím případě se soustředil na puk, místo toho aby se třeba pokusil zašlápnout, když ví, jak je na tom se zrychlením, nebo hned zkraje vyhodit. To je fuk, v těhle situacích je mladičký Marčenko asi o dva levely výše, viz. ten rozbor z wiim, tohle byla v podstatě podobná situace, i když část viny jde na civějícího Tatara.

Samozřejmě, na tom gólu bych ale spíš v konečném důsledku vypíchl toho napadajícího hráče, než chybu obránce - Tavares? Ericsse donutil chybovat, přinutil ho svést souboj, nedovolil mu vyhodit, či přesně rozehrát, super ukázka napadání. To aby jako nevyznělo, že Ericsson je kikot a útočící hráči si jen přišli pro body.
Hele mrkni na to ještě jednou. Tatar dostane horký brambor, ale měl by si počínat v tom obranném pásmu už víc zkušeně. Stává se mu to strašně často a taky proto to zdůrazňuji. Často dává riskantní nahrávky středem a moc mu to nevychází. V tomto konkrétním případě to chtěl dát na Marchenka, ale zase zvolil riskantnější variantu přímou nahrávku středem a tu Tavares vystihl. Mohl to dát v klidu po mantinelu za bránu, nebyl tam press a nebo jen poposunout k modré, kde byl sám Nyquist. Asi tam chyběla i komunikace. Nechtěl jsem to tady takhle rozpitvávat, ale bohužel to nebyla výjimka.
Kužel se toho puku prostě zbavil, poněvadž byl zmatený jako Hodor. Tohle dřív dělával Quincey — raději posunul puk na spoluhráče v tísni, jen aby to nebylo na něj.
PK píše:Kužel se toho puku prostě zbavil, poněvadž byl zmatený jako Hodor. Tohle dřív dělával Quincey — raději posunul puk na spoluhráče v tísni, jen aby to nebylo na něj.
:D nazorna ukazka je nase PP, tomu proste nerikam prihravky, ale alibisticke zbavovani puku na nekoho jineho :D hlavne, at to nejsem ja, kdo ma vystrelit :-D
Ale cca poslední dva zápasy se mi zdálo, že tohle konkrétně bylo kapánek lepší, beci jsou aktivnější. Že jim to nevychází, to je jiná, ale nějaká aktivita tam byla, myslím. Zrovna v tomhle je Kindl mnohem lepší než Kužel.
A vůbec — osobně je mi Kindl sympatický, ale jeho výkony jsou nevyrovnané a často má zkrat a vyrobí ptákovinu. Škoda.
Ach jo: Andy <—> Tangradi & Jensen.
Aha, tak asi kvůli pauze.... už jsem nadával :-D

Toho Andyho ať už pošlou do Švédska.
Tangradi se vůbec neztratil, myslím.
Jirik19 píše: Toho Andyho ať už pošlou do Švédska.
Třeba zadarmo :jn:
Jsme jediní z momentální PO osmičky, kteří mají pasivní skóre :rtfm:
Obrázek

už sem ho našel, internet vydal děsivé svědectví...
Tak to jsem nezažil ani na Kotasu :rofl:To je nová hala ne? Malé střídačky nebo chtěl vidět Mrázka z první ruky? :lol2: :lol2:
Tam hlavně za brankou není hlediště, tak tam normálně prošel ze střídačky. To je šílený stadion tohle.
Jo tak ještě aby seděl přímo v hledišti ... prosím Vás, posuňte se, tady sedím dneska já. Bych se asi pochcal, jak by se tam dral s těma betonama a popcornem v ruce :kajo: :lol:
Jirik19 píše: nebo chtěl vidět Mrázka z první ruky? :lol2: :lol2:
Jsem to chtěl taky napsat :jn:
Jirik19 píše:Jo tak ještě aby seděl přímo v hledišti ... prosím Vás, posuňte se, tady sedím dneska já. Bych se asi pochcal, jak by se tam dral s těma betonama a popcornem v ruce :kajo: :lol:
:giggle: :hehe: :haha:
Na tie Kuželove súboje sa tažko pozerá, vždy zvolí buď najhoršie riešenie alebo sa to od neho odrazí najnešťastnejšie ako sa len dá. Pri prvom góle to Tatarovi posunul do absolútnej tiesne (Tats to mohol riešiť inak ale gól plynul jednoznačne z toho, že Kužel ho tam zašil). Druhý gól.. hm hm hmm..hoci tam bol nešťastný odraz pre nás, postava ako je E to tam musí zmiesť aj so špinou a nie sa tak ľahko nechať odtlačiť.

Inak celkom ma zaujala situácia v 2. tretine kedy išiel Abby z lavej strany sám. Podľa mňa zbytočne čakal na spoluhráčov, ktorých aj tak viac-menej protihráči obsadili mohol to skúsiť zobrať na seba a potiahnuť na bránku. Škoda
danco95 píše:Inak celkom ma zaujala situácia v 2. tretine kedy išiel Abby z lavej strany sám. Podľa mňa zbytočne čakal na spoluhráčov, ktorých aj tak viac-menej protihráči obsadili mohol to skúsiť zobrať na seba a potiahnuť na bránku. Škoda
Ono to bylo ještě před tím jeho gólem, takže si asi nevěřil. Protože se mu střelecky vůbec nedaří(doufám, že nedařilo) a když už se dostal do nějaké té šance, tak jí zkušeně zazdil. Snad mu ten gól pomůže a začne ty góly kurnik dávat.
Inak celkom ma zaujala situácia v 2. tretine kedy išiel Abby z lavej strany sám. Podľa mňa zbytočne čakal na spoluhráčov, ktorých aj tak viac-menej protihráči obsadili mohol to skúsiť zobrať na seba a potiahnuť na bránku. Škoda[/quote]


Přesně jak píše Jirik19. On si absolutně nevěřil. Obránce si zkušeně hlídal nahrávku na Zetteho a golman počítal se střelou. Přesto to nakonec vypadalo slibně. Larkin tam byl z druhé vlny a těsně mu ta střela nesedla, byl na středu v dobré střelecké pozice z první. Celou situaci pak ilustruje komentář Mikyho Redmonda po Abbyho gólu : WOW Abby shoots the goal...a strašně se smál.
Myslíte, že Abbyho obmedzuje v jeho produktivite práve to, že si neverí? Na začiatku sezóny vyzeral dosť sebavedome..
Těžko říct, u něj bych nikdy nečekal 20+ gólů za sezonu, ale v čem upadl, je hra bez puku. Když se podívám na ty zápasy z kraje sezony, tak on ty body získával hlavně inteligentním napadáním, teď spíš jen doplňuje lajnu. V posledních zápasech se mi zdá, že se zas dere víc do zakončení, to je rozhodně dobrá zpráva, že se taky dovede trefit. Celkově si zpětně myslím, že rozpouštět tu řadu A/Z/L byla chyba, jim to prostě spolu sluší. Tohle potřebujem ale ode všech, ne jen od něho. Ani si nedovedu přestavit, kde bychom byli, kdyby Nyq s Tatarem hráli aspoň na 80% svých možností.
Abby nebude nikdy vyslovený strelec,to nie, no tú dirity job od neho výrazne potrebujeme v top6. 14 a 21 sú zatial pre mna najväčšie sklamanie..čakal som, že minulá sezóna ich ešte viac "vyškolila" a tento ročník budú naši top wingers no opak je pravdou. To si neviem ani ja predstaviť kde by sme boli, keby napĺňajú svoj potenciál no minimálne by sa slušne zvýšil počet gólov a zlepšil pomer GF-GA. Gusa uchlácholil tučný kotrakt? :neviem:
Je softový, soupeři o něm ví, obránci ho jednoduše odstrkávají. Měl by nabrat nějakou hmotu, s tímhle projevem to lepší nebude, bruslení se mu výrazně lepšit už nebude.
Tak MaC nakonec dorazí, takže 26.2. uvidíme starou dobrou Grindl Line.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS